Et
En
Sulge
Uudised
Sündmuste kalender
Sarjad
Registreerumine
Tulemused
Võistlejad
Fotod
Spordiala
Jooksmine
Kepikõnd
Jalgrattasport
Maanteerattasõit
Maastikurattasõit
Tsüklokross
Rulluisutamine
Rullsuusatamine
Triatlon/duatlon
Triatlon
Duatlon
Orienteerumine
Seiklussport
Ujumine
Suusatamine
Uisutamine
Kiiruisutamine
Rulasport
Alates
Kuni
Võistlus
P 07.10
68. Rabajooks
6,3 km
P 30.09
Pärnu
7. Jüri Jaansoni 2 Silla Jooks
8,5 km
L 29.09
Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskus, Pillapalu küla, Anija vald
Sportland Kõrvemaa Rattamaraton
38 km , 16 km
P 23.09
25. SL Õhtulehe Rahvajooks
42 km , 10 km , 5 km
P 16.09
10. Tartu Rattamaraton
40 km , 87 km
P 16.09
Otepää-Elva
SEB Ühispanga 10. Tartu Rattamaraton
87 km , 40 km
P 09.09
Tallinn, Vabaduse väljak
SEB VIII Tallinna Sügisjooks
21,1 km , 10 km ajavõtuga jooks , 10 km ajavõtuga käimine, kepikõnd
P 09.09
Tallinn
SEB Ühispanga VIII Sügisjooks
10 km , 21 km , EMV Poolmaraton , 10 km , 10 km
L 08.09
Jõhvi
XXII Jõhvi Rahvajooks
9 km , 4 km , 1,5 km , Tillujooks
P 02.09
Mustvee
II Kalevipoja Rulluisumaraton
36 km , 22 km , 7 km , 7 km lasterull
P 02.09
Rakvere
8. Rakvere Rattamaraton
53 km , 27 km
L 01.09
DELOITTE Rahvatriatlon 3. etapp
Koondtulemused
P 26.08
Tartu
1. Tartu Rulluisumaraton
16 km , 38 km
L 25.08
Ülemiste
35. jooks ümber Ülemiste järve
14 km
L 25.08
Tartu
SEB Ühispanga 1. Tartu Rulluisumaraton
38 km , 16 km
P 12.08
Rakke
7. Rakke Rattamaraton
59 km , 37 km
R 10.08
DELOITTE Rahvatriatlon 1. etapp
Koondtulemused
P 05.08
5. Rapla Rattamaraton - Paluküla 100
110 km , 74 km , 37 km
L 04.08
Pirita
Stamina Rahvarull IV etapp
26 km , 17 km , 1 km
L 28.07
Otepää
8. Otepää Rattamaraton
55 km , 32 km
...
397
398
399
400
401
402
403
404
405
406
407
408
409
410
411
412
413
414
415
416
417
...
Uudised
Selgusid Järvamaa parimad valikorienteerumises
11. mail stardib teistkordne Sauga Kevadjooks
Kuula Stebby podcasti Ööjooksu teemadel: Stuudios peakorraldaja Marko Torm
TÜRIL VÕTSID TOLLI TERVISERAJAL OMAVAHEL MÕÕTU NOORSPORTLASED
Maikuu on õuekuu!
TUTVUSTAME Rakvere Ööjooksu uut RADA!
04. - 05.05.2024 toimus Riias, Balti riikide karikavõistluse II etapp haavlilaskmise Olümpiaharjutustes
53.jooksu ümber Harku järve võitsid Juri Kovaljov ja Liis-Grete Arro
Bosch Eesti Maastikurattasarja kümnes hooaeg algas Viljandis
43. Kuressaare Linnajooksu Sportlandi 10 km võitsid Tiidrek Nurme ja Kertu Kula
OSALEJA INFO - 53.jooks ümber Harku järv
Härku järve ring toob jooksjad ja kõndijad juba tuttavale rajale
Esitleme Rakvere Ööjooksu T-särki "PIDURDAMATU"!
95. Suurjooksu ümber Viljandi järve võitsid Leonid Latsepov ja Laura Maasik
Viljandi Järvejooksul SUPERPAKKUMINE Rakvere Ööjooksul osalemiseks!
Kõik uudised
...