Et
En
Sulge
Uudised
Sündmuste kalender
Sarjad
Registreerumine
Tulemused
Võistlejad
Fotod
Spordiala
Jooksmine
Kepikõnd
Jalgrattasport
Maanteerattasõit
Maastikurattasõit
Tsüklokross
Rulluisutamine
Rullsuusatamine
Triatlon/duatlon
Triatlon
Duatlon
Orienteerumine
Seiklussport
Ujumine
Suusatamine
Uisutamine
Kiiruisutamine
Rulasport
Alates
Kuni
Võistlus
P 30.10
Jõgeva Kultuurikeskus
Harrastusvõimlemise päev Jõgeval
P 30.10
Keila tervisekeskus
NOORTESARI - UJU JA JOOKSE (MEHED, NAISED väljaspool arvestust)
300 + 2000 , 200 + 1500 , 150 + 1000 , 400 + 3000
L 29.10
Rakke Linnamäe staadion
RAKKE CX
I start - M/N8, M/N10 , II start - M/N12 , III start - M/N14 , IV start - M/N16 , V start - OPEN mehed põhisõit , VI start - NAISED + SEENIORID
L 29.10
Võru Spordikeskus
Lõuna-Eesti karikavõistlused individuaalses boccias
R 28.10
Tondi 8A
EPSL male -ja kabevõistlus 2022
N 27.10
Kangrumäe
Ambla SK suusatajate seeriajooksu 4.etapp
P 23.10
Tihemetsa Huvi- ja Spordikeskus
Pärnumaa MV lauamängude mitmevõistluses
P 23.10
Play Arena
Melody Cup
P 23.10
Pärnu Rannastaadion
Pärnu Rannajooks
5 km , 10 km , 10 km retk
L 22.10
Jõulumäe Tervisespordikeskus SA
Jetoil Eesti Meistrivõistlused cyclo-crossis
I start - M/N16 , II start - MSen3-8 , III start - MJ , IV start - MSport, MSen1-2 , V start - NE, NU, NJ, NSport, NSen1-8 , VI start - ME, MU
N 20.10
Kangrumäe
Ambla SK suusatajate seeriajooksu 3.etapp
P 16.10
Kihlepa
Rattaretk "KÜLAST KÜLLA"
P 16.10
Pirita terviserajad
Tallinna CX (Kalevi MV cyclo-crossis)
I start - M/N8, M/N10 , II start - M/N12 , III start - M/N14 , IV start - M/N16 , V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME) , VI start - NAISED + SEENIORID
L 15.10
Tõstamaa Keskkool
XXXIX Tõstamaa Jooks
L 15.10
Jõulumäe Tervisespordikeskus
Jõulumäe Rullsuusamaraton
Põhidistants - 35km klassika
L 15.10
Rapla Vesiroosi terviserada
VARENA AIAD & VÄRAVAD Rapla CX
I start - M/N8, M/N10 , II start - M/N12 , III start - M/N14 , IV start - M/N16 , V start - OPEN mehed põhisõit , VI start - NAISED + SEENIORID
L 15.10
Albufeira
10th Down Syndrome World Swimming Championships
L 15.10
Pärnu maakond
Pärnu Rannajooks, virtuaaljooks
5 km , 10 km
R 14.10
Kuressaare
49. Saaremaa kolme päeva jooks
Põhijooks , Noortejooks
N 13.10
Kangrumäe
Ambla SK suusatajate seeriajooksu 2.etapp
...
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
...
Uudised
Maru Järvejooksude medalipusle motiveerib osalema kogu sarjal
Valga Valka City Runil näidati maailmatasemel aegasid
ELKE eesmärk selge - innustada 2024. aastal vähemalt 10 000 inimest liikuma!
Järvamaal algavad orienteerumispäevakud
Kuressaare Linnajooksu Sportlandi 10 km rada sai sertifikaadi
Tervisejooks ja -kõnd sarjaga liitunud saavad mai etappidel kogeda erinevaid liikumisradu
Ida-Virumaa jooksusari algab Narva-Jõesuus Jüriöö jooksuga
Harku valla jooksusari alustab 27. aprillil Tabasalu jooksuga
Künnipäeva teatejooksuga avati 95. Suurjooks ümber Viljandi järve üritused
Valga Valka City Run perepäev 20.aprillil
Kuressaare Linnajooksu peaauhinnad on taas viikingikiivrid
Rakveres soojendavad ööjooksjad üles Kristel ja Tuuli, pop duost ÖED!
Tutvu Valga Valka City Run rajakaartidega!
Maru Järvejooksude etappidel saavad lapsed proovida erinevaid kergejõustiku alasid
22. aprillil toimub liikumismängude koolitus liikumisõpetajatele
Kõik uudised
...