Et
En
Sulge
Uudised
Sündmuste kalender
Sarjad
Registreerumine
Tulemused
Võistlejad
Fotod
Spordiala
Jooksmine
Kepikõnd
Jalgrattasport
Maanteerattasõit
Maastikurattasõit
Tsüklokross
Rulluisutamine
Rullsuusatamine
Triatlon/duatlon
Triatlon
Duatlon
Orienteerumine
Seiklussport
Ujumine
Suusatamine
Uisutamine
Kiiruisutamine
Rulasport
Alates
Kuni
Võistlus
L 04.11
13414 Tallinn
Eesti Võimlemisliidu baaskoolitus III osa
R 03.11
Jõhvi Spordihall
Harrastusvõimlemise reklaampäevad Ida-Virumaal, Jõhvis
P 29.10
Põlva
Põlva 1. o-pühapäevak
P 29.10
Pärnu Rannastaadion
Pärnu Rannajooks
10 km , 10 km retk , 5 km
L 28.10
Võru Spordikeskus
Lõuna-Eesti karikavõistlused võistkondlikus boccias
L 28.10
Kalevi Spordihall
2023 Eesti MV iluvõimlemise rühmkavades ja rühmvõimlemise vahendiga kavades
L 28.10
Rakke Linnamäe staadion
BIKEFANATICS RAKKE CX
I start - M/N8, M/N10 , II start - M/N12 , III start - M/N14 , IV start - M/N16 , V start - OPEN mehed põhisõit , VI start - NAISED + SEENIORID
L 28.10
Sillapää loss
Erivajadustega inimeste kepikõnni lõunatund
R 27.10
Kohtla-Järve Spordikeskuse spordihoone
XV RAHVUSVAHELISED SPORTAEROOBIKA VÕISTLUSED KOHTLA-JÄRVE OPEN CUP 2023
R 27.10
Põlva
Siseorienteerumine
N 26.10
Kangrumäe
Ambla SK suusatajate seeriajooksu +kepikõnd 4.etapp
T 24.10
Pärnu Rand
Tervise-ja liikumisteisipäevad
L 21.10
Narva Joaoru terviserada
Rand & Tuulberg Eesti meistrivõistlused cyclo-crossis
I start - M/N16 , II start - M60-80+ , III start - MJ , IV start - M19-59 , V start - NE/NU , V start - N19-59 , V start - NJ , VI start - ME/MU
L 21.10
Paide Hillar Hanssoo põhikool
Hillar Hanssoo 22. mälestusvõistlus kiirmales
R 20.10
Kuressaare
50. Saaremaa kolme päeva jooks
Põhijooks , Noortejooks
N 19.10
Kangrumäe
Ambla SK suusatajate seeriajooksu + kepikõnd 3.etapp
T 17.10
Pärnu Rand
Tervise-ja liikumisteisipäevad
P 15.10
Kohtla-Järve Spordikeskus
2023.a. EESTI KARIKAVÕISTLUSED SPORTAEROOBIKAS
P 15.10
Kääriku Spordikeskuse suusarajad
Otepää CX 2023
P 15.10
Mammaste Tervisespordikeskus
VII KOPRA sügisrogain
...
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
...
Uudised
TUTVUSTAME Rakvere Ööjooksu uut RADA!
04. - 05.05.2024 toimus Riias, Balti riikide karikavõistluse II etapp haavlilaskmise Olümpiaharjutustes
53.jooksu ümber Harku järve võitsid Juri Kovaljov ja Liis-Grete Arro
Bosch Eesti Maastikurattasarja kümnes hooaeg algas Viljandis
43. Kuressaare Linnajooksu Sportlandi 10 km võitsid Tiidrek Nurme ja Kertu Kula
OSALEJA INFO - 53.jooks ümber Harku järv
Härku järve ring toob jooksjad ja kõndijad juba tuttavale rajale
Esitleme Rakvere Ööjooksu T-särki "PIDURDAMATU"!
95. Suurjooksu ümber Viljandi järve võitsid Leonid Latsepov ja Laura Maasik
Viljandi Järvejooksul SUPERPAKKUMINE Rakvere Ööjooksul osalemiseks!
Kuressaare Linnajooksul taas uued medalid
20% Ülemiste Ööjooksu SOODUSKOOD!
Maru Järvejooksude medalipusle motiveerib osalema kogu sarjal
Valga Valka City Runil näidati maailmatasemel aegasid
ELKE eesmärk selge - innustada 2024. aastal vähemalt 10 000 inimest liikuma!
Kõik uudised
...