Et
En
Sulge
Uudised
Sündmuste kalender
Sarjad
Registreerumine
Tulemused
Võistlejad
Fotod
Spordiala
Jooksmine
Kepikõnd
Jalgrattasport
Maanteerattasõit
Maastikurattasõit
Tsüklokross
Rulluisutamine
Rullsuusatamine
Triatlon/duatlon
Triatlon
Duatlon
Orienteerumine
Seiklussport
Ujumine
Suusatamine
Uisutamine
Kiiruisutamine
Rulasport
Alates
Kuni
Võistlus
L 14.11
Paide ujula
Järvamaa 2020 MV ujumises
R 13.11
August Kitzbergi nimelise Gümnaasiumi staadion ja spordiväljakud
Karksi-Nuia Spordikooli võistlus
R 13.11
Pärnu
Pärnumaa MV ujumises
P 08.11
Häädemeeste Keskkool
Pärnumaa MV kabes
P 08.11
Viljandi linna tänavad
65. Viljandi Linnajooks
Põhijooks - 10,5 km , Kepikõnd - 10,5 km , Rahvajooks - 5 km
P 08.11
Jõulumäe Tervisespordikeskus
36. Jõulumäe metsajooks
P 08.11
Vastse-Kuuste Kool
Põlva o-pühapäevakud, II etapp
P 08.11
Kangrumäe
Aravete suusatajate seeriajooks ja tervisekõnd 5.etapp
L 07.11
Häädemeeste Keskkool
Häädemeeste valla meistrivõistlused males
N 05.11
Kangrumäe
Aravete suusatajate seeriajooks ja tervisekõnd 4.etapp
K 04.11
Mammaste tervisespordikeskus
HELKURKÕND
E 02.11
SUUNTO Virtuaaljooks
5 km , 10 km , 21 km , 42 km
P 01.11
Mägede
44. Järvamaa orienteerumispäevakud 2020 9. etapp
P 01.11
Mägede
Järvamaa meistrivõistlused valikorienteerumises
P 01.11
Viivikonna
Viivikonna elamusretk
P 01.11
Audru vald
Audru Sildade Jooks
L 31.10
Rapla Vesiroosi terviserada
Lezyne CX5 - RMW Transport Rapla CX
I start - M/N8, M/N10 , II start - M/N12 , III start - M/N14 , IV start - M/N16 , V start - OPEN mehed põhisõit , VI start - NAISED + SEENIORID
L 31.10
Ööjooksumaraton
14 km , 28 km , 42 km
L 31.10
Nõmme Spordikeskus
17. Nõmme-Harku metsajooks
L 31.10
Võru Spordihall
Eesti Invaspordi Liidu siseboccia võistkondlikud meistrivõistlused 2020
...
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
...
Uudised
11. mail stardib teistkordne Sauga Kevadjooks
Kuula Stebby podcasti Ööjooksu teemadel: Stuudios peakorraldaja Marko Torm
TÜRIl VÕTSID TOLLI TERVISERAJAL OMAVAHEL MÕÕTU NOORSPORTLASED
Maikuu on õuekuu!
TUTVUSTAME Rakvere Ööjooksu uut RADA!
04. - 05.05.2024 toimus Riias, Balti riikide karikavõistluse II etapp haavlilaskmise Olümpiaharjutustes
53.jooksu ümber Harku järve võitsid Juri Kovaljov ja Liis-Grete Arro
Bosch Eesti Maastikurattasarja kümnes hooaeg algas Viljandis
43. Kuressaare Linnajooksu Sportlandi 10 km võitsid Tiidrek Nurme ja Kertu Kula
OSALEJA INFO - 53.jooks ümber Harku järv
Härku järve ring toob jooksjad ja kõndijad juba tuttavale rajale
Esitleme Rakvere Ööjooksu T-särki "PIDURDAMATU"!
95. Suurjooksu ümber Viljandi järve võitsid Leonid Latsepov ja Laura Maasik
Viljandi Järvejooksul SUPERPAKKUMINE Rakvere Ööjooksul osalemiseks!
Kuressaare Linnajooksul taas uued medalid
Kõik uudised
...