Et
En
Sulge
Uudised
Sündmuste kalender
Sarjad
Registreerumine
Tulemused
Võistlejad
Fotod
Spordiala
Jooksmine
Kepikõnd
Jalgrattasport
Maanteerattasõit
Maastikurattasõit
Tsüklokross
Rulluisutamine
Rullsuusatamine
Triatlon/duatlon
Triatlon
Duatlon
Orienteerumine
Seiklussport
Ujumine
Suusatamine
Uisutamine
Kiiruisutamine
Rulasport
Alates
Kuni
Võistlus
L 23.03
Kalevi spordihall
LOOTUSTE KARIKAVÕISTLUSED ILUVÕIMLEMISES MINI-, LASTE- JA NOORTEKLASSILE III ETAPP
R 22.03
Valgehobusemäe spordikeskus
EMV sprinditeade, klassika
R 22.03
Jesolo
Jesolo 2024 Grand Prix
R 22.03
Paide E-Piim Spordihall
Järvamaa koolinoorte MV sisekergejõustikus
R 22.03
Kalevi spordihall
International Tournament Elegance Cup 2024
N 21.03
Jõgeva Spordihoone
Jõgeva "Laste kergejõustikuvõistlus"
K 20.03
Lääne maakond
Punktipeitus 4 (siseorienteerumine)
T 19.03
Mammaste Tervisespordikeskus
Põlvamaa lahtised murdmaasuusatamise meistrivõistlused
T 19.03
Kastani puiestee
TV 10 Lääne-Viru III etapp
T 19.03
Lasnamäe Kergejõustikuhall
Harjumaa koolidevahelised talvised kergejõustiku võistlused
P 17.03
Viljandi Jakobsoni Kooli ujula
Uju ja jookse- Viljandi III etapp
P 17.03
Kolga mõis
Viru Raba talvine Elamusretk
L 16.03
Tallinna Lilleküla Gümnaasium
Kevadised pääsukesed
R 15.03
Valga Spordihoone
TV 10 Olümpiastarti Valgamaa III etapp
R 15.03
Pärnu kergejõustikuhall
TV10 Olümpiastarti Pärnumaa III etapp
N 14.03
Ujula 4
TV 10 OS Tartu ja Tartumaa III etapp
N 14.03
Lasnamäe Kergejõustikuhall
TV10 Olümpiastarti Tallinna III etapp (indoor)
K 13.03
Jõulumäe Tervisespordikeskus
Jõulumäe karikavõistlused murdmaasuusatamises - Pärnu avatud MV
K 13.03
Ahtme Spordihall
Ida-Virumaa TV 10 OLÜMPIASTARTI II etapp
T 12.03
Mammaste Tervisespordikeskus
Põlvamaa SUUSASARI 2024, IV etapp
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
...
Uudised
Selgusid Järvamaa parimad valikorienteerumises
11. mail stardib teistkordne Sauga Kevadjooks
Kuula Stebby podcasti Ööjooksu teemadel: Stuudios peakorraldaja Marko Torm
TÜRIL VÕTSID TOLLI TERVISERAJAL OMAVAHEL MÕÕTU NOORSPORTLASED
Maikuu on õuekuu!
TUTVUSTAME Rakvere Ööjooksu uut RADA!
04. - 05.05.2024 toimus Riias, Balti riikide karikavõistluse II etapp haavlilaskmise Olümpiaharjutustes
53.jooksu ümber Harku järve võitsid Juri Kovaljov ja Liis-Grete Arro
Bosch Eesti Maastikurattasarja kümnes hooaeg algas Viljandis
43. Kuressaare Linnajooksu Sportlandi 10 km võitsid Tiidrek Nurme ja Kertu Kula
OSALEJA INFO - 53.jooks ümber Harku järv
Härku järve ring toob jooksjad ja kõndijad juba tuttavale rajale
Esitleme Rakvere Ööjooksu T-särki "PIDURDAMATU"!
95. Suurjooksu ümber Viljandi järve võitsid Leonid Latsepov ja Laura Maasik
Viljandi Järvejooksul SUPERPAKKUMINE Rakvere Ööjooksul osalemiseks!
Kõik uudised
...