Et
En
Sulge
Uudised
Sündmuste kalender
Sarjad
Registreerumine
Tulemused
Võistlejad
Fotod
Spordiala
Jooksmine
Kepikõnd
Jalgrattasport
Maanteerattasõit
Maastikurattasõit
Tsüklokross
Rulluisutamine
Rullsuusatamine
Triatlon/duatlon
Triatlon
Duatlon
Orienteerumine
Seiklussport
Ujumine
Suusatamine
Uisutamine
Kiiruisutamine
Rulasport
Alates
Kuni
Võistlus
P 17.12
Pärnu Spordihall
Pärnu Perepäev "Liikudes uude aastasse!"
P 17.12
Ihaste tee 7
SlonnyFest 2023
L 16.12
Tartu Ülikooli Spordihoone
Jaak Uudmäe auhinnavõistlus kolmikhüppes
L 16.12
Ahtme Spordihall
XXXVII JÕHVI HÜPPAJATE PÄEV
L 16.12
Palivere Turismi- ja Tervisespordikeskus
Palivere lumeinglid
R 15.12
Lasnamäe Kergejõustikuhall
Tallinna spordiakadeemia lahtised jõuluvõistlused
R 15.12
Ihaste tee 7
Slonny Cup 2023
N 14.12
Pärnu
Pärnu Spordikooli Jõuluvõistlused
N 14.12
Tartu Ülikooli Spordihoone
TARTU KOOLIDE KARIKAVÕISTLUS KERGEJÕUSTIKUS
K 13.12
Audentese spordikeskus
Audentese SK kuulitõuke ja teivashüppe võistlus
K 13.12
Räpina Loomemaja
Kõnnikeppidega võimlemise lõunatund
P 10.12
Kalevi spordihall
Võimlemisklubi Janika Tallinn Talvepidu
P 10.12
Imavere
Päkapiku kõnd/jooks
P 10.12
Tartu Ülikooli Spordihoone
TÜASK-i heategevuslik jõuluvõistlus kergejõustikus
L 09.12
Tallinna Lilleküla Gümnaasium
Snowflake 2023
L 09.12
Vabaõhumuuseumi tee 8
2023 Audi Vana-aasta jooksupäev
21. Audi Vana-aasta jooks , 17. Audi Vana-aasta maraton , 9. Audi Vana-aasta teatemaraton
R 08.12
Lasnamäe Kergejõustikuhall
Tallinna Kalevi Kergejõustikukooli Jõuluvõistlus
R 08.12
Kalevi spordihall
Merepiiga
N 07.12
Rakvere staadioni staadionihoone
Lääne-Virumaa Jõuluvõistlused ( III päev)
N 07.12
Valga Spordihoone
Valgamaa koolinoorte sisekergejõustiku MV
...
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
...
Uudised
Sauga Kevadjooksu võitsid Franko Reinhold ja Triin Gede
Selgusid Järvamaa parimad valikorienteerumises
11. mail stardib teistkordne Sauga Kevadjooks
Kuula Stebby podcasti Ööjooksu teemadel: Stuudios peakorraldaja Marko Torm
TÜRIL VÕTSID TOLLI TERVISERAJAL OMAVAHEL MÕÕTU NOORSPORTLASED
Maikuu on õuekuu!
TUTVUSTAME Rakvere Ööjooksu uut RADA!
04. - 05.05.2024 toimus Riias, Balti riikide karikavõistluse II etapp haavlilaskmise Olümpiaharjutustes
53.jooksu ümber Harku järve võitsid Juri Kovaljov ja Liis-Grete Arro
Bosch Eesti Maastikurattasarja kümnes hooaeg algas Viljandis
43. Kuressaare Linnajooksu Sportlandi 10 km võitsid Tiidrek Nurme ja Kertu Kula
OSALEJA INFO - 53.jooks ümber Harku järv
Härku järve ring toob jooksjad ja kõndijad juba tuttavale rajale
Esitleme Rakvere Ööjooksu T-särki "PIDURDAMATU"!
95. Suurjooksu ümber Viljandi järve võitsid Leonid Latsepov ja Laura Maasik
Kõik uudised
...