Et
En
Sulge
Uudised
Sündmuste kalender
Sarjad
Registreerumine
Tulemused
Võistlejad
Fotod
Spordiala
Jooksmine
Kepikõnd
Jalgrattasport
Maanteerattasõit
Maastikurattasõit
Tsüklokross
Rulluisutamine
Rullsuusatamine
Triatlon/duatlon
Triatlon
Duatlon
Orienteerumine
Seiklussport
Ujumine
Suusatamine
Uisutamine
Kiiruisutamine
Rulasport
Alates
Kuni
Võistlus
T 23.01
Pärnu kergejõustikuhall
TV10 Olümpiastarti Pärnumaa II etapp
T 23.01
Tallinna Spordihall
Nõmme KJK lahtised meistrivõistlused
E 22.01
Valga Spordihoone
TV10 olümpiastarti Valgamaa II etapp
P 21.01
Paluküla liikumisrada
Kehtna suusasari 2024 2. osavõistlus
Põhidistants mehed 10km , Põhidistants naised 10km , mehed 60+, naised 50+ 5km , U18 PT 5km , U16PT 5km , U14 PT 3km , U12 PT 2km , U10 PT 1km
P 21.01
Vääna
TreeningPluss Vääna jooks-matk
P 21.01
Palivere Turismi- ja Tervisespordikeskus
Palivere Suusasari 2024 II etapp ja Läänemaa meistrivõistlused murdmaasuusatamises
P 21.01
Palivere Turismi- ja Tervisespordikeskus
Läänemaa meistrivõistlused suusatamises, klassikatehnika eraldistardid
L 20.01
Viljandi järv
13. Mulgi Uisumaraton
Rahvadistants 10km , Maratonidistants 30km
L 20.01
Kalevi spordihall
VK Janika Tallinn rahvuvaheline Talveturniir 2024 (International Winter Tournament 2024
L 20.01
Keila Terviserajad
TRIATHLON ESTONIA KEILA SUUSASARJA 2024 5. ETAPP - 2x100 m SPRINDID EDASIPÄÄSUDEGA
PÕHIDISTANTS , NOORTEDISTANTS , LASTEDISTANTS
L 20.01
Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
Tartu KEVEK rahvusvahelised sisevõistlused veteranidele 2024
L 20.01
Tallinna Kergejõustikuhall
Sisesõudesarja III etapp Alfa 2024
R 19.01
Konesko Türi Spordihoone
Järvamaa TV 10 OS II etapp
N 18.01
Koeru terviserada
Järva valla suusaseeria II etapp
N 18.01
Tartu Ülikooli Spordihoone
Tartu linna MV U18-täiskasvanud vanuseklassile
N 18.01
Lasnamäe Kergejõustikuhall
TV10 Olümpiastarti Tallinna II etapp (indoor)
K 17.01
Kastani puiestee 12
Lääne-Virumaa noorte U14 ja U16 vanuseklassi talvised MV
K 17.01
Jõgeva Spordihoone
Jõgevamaa võistlussarja TV 10 Olümpiastarti II etapp 2023/2024
K 17.01
Ahtme Spordihall
Ida-Virumaa TV 10 OLÜMPIASTARTI II etapp
K 17.01
Jõulumäe Tervisespordikeskus
Jõulumäe karikavõistlused murdmaasuusatamises
...
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
...
Uudised
TUTVU JUHENDIGA! Revin Grupp Südasuve Challenge - Võsu
Tutvu Revin Grupp Südasuve Challenge - Võsu rajaga
TUTVUSTAME Revin Grupp Südasuve Challenge - Võsu medalit
Võida jalgratas!
Jalgrattanädala TASUTA südmused nädalavahetuseks!
4. juunil algavad 12. Järva Suvemängud
Juuni algab rahvusvahelise jalgrattapäevaga ja käivitub “Jalgrattanädal 2024”
Eesti Ööjooks - Rakvere FOTOD
VÕIDA Eesti koondise rattariided moomoolt!
REGISTREERIMINE 2025. a. juubeli Ööjooksule Rakveres on avatud!
Eesti Ööjooks - Rakvere võitsid Karel Hussar ja Liis-Grete Arro
RAKVERE ÖÖJOOKSU TULEMUSED / RESULTS
Bosch Eesti Maastikurattasari jätkus Ida-Virumaa radadel
Jalgrattanädala TASUTA südmused 3.-9. juunil on registreerimiseks avatud
Raja kaart ja video - VII END KURSSI!
Kõik uudised
...