Et
En
Sulge
Uudised
Sündmuste kalender
Sarjad
Registreerumine
Tulemused
Võistlejad
Fotod
Spordiala
Jooksmine
Kepikõnd
Jalgrattasport
Maanteerattasõit
Maastikurattasõit
Tsüklokross
Rulluisutamine
Rullsuusatamine
Triatlon/duatlon
Triatlon
Duatlon
Orienteerumine
Seiklussport
Ujumine
Suusatamine
Uisutamine
Kiiruisutamine
Rulasport
Alates
Kuni
Võistlus
L 18.11
Elva Spordihoone
ELVA CUP 2023 ILU- JA RÜHMVÕIMLEMISES
L 18.11
Ahtme Spordihall
IDA-VIRUMAA LAHTISED KERGEJÕUSTIKU VÕISTLUSED
R 17.11
Konesko Türi Spordihoone
Järvamaa 2023 a. seerivõistlus kergejõustikus I etapp
K 15.11
Rakvere staadion
Noorte Heitjate seeriavõistlus
P 12.11
Tartu Sport
Diiva Autumn Cup
P 12.11
Jõulumäe Tervisespordikeskus
Jõulumäe metsajooks ja Pärnumaa MV krossijooksus
Lastejooks M6, N6 , Lastejooks M8, N8, M10, N10 , Lastejooks M12, N12, M14, N14 , Põhijooks , Käimine
P 12.11
Leevi
Põlva 3. o-pühapäevak
P 12.11
Pärnu maakond
SK Saarde kiirusliku vastupidavuse tšempionaat
P 12.11
Gustav Adolfi Gümnaasiumi spordisaalid
Sisesuund Gustav Adolfi Gümnaasiumis
L 11.11
Järva-Jaani Gümnaasium
Eestimaa Spordiliit Jõud kiirmale turniir
L 11.11
Kalevi Spordihall
Winter Princess 2023
L 11.11
Kalevi Spordihall
Mall Kalve Memorial Cup 2023
L 11.11
Konesko Türi Spordihoone
Isadepäeva seiklusmatk Türil
R 10.11
Jõgeva Spordihoone
Jõgeva jooksu - ja hüppevõistlus
R 10.11
Kairo
Citi Para Swimming World Series Egypt
K 08.11
Rakvere staadioni staadionihoone
Rakvere Spordikooli lastevõistlus
K 08.11
Räpina Loomemaja
Kõnnikeppidega võimlemise lõunatund
P 05.11
Kangrumäe
Ambla SK suusatajate seeriajooksu +kepikõnd 5.etapp
P 05.11
Audru vald
Audru Sildade Jooks
P 05.11
Põlgaste
Põlva 2. o-pühapäevak
...
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
...
Uudised
TUTVUSTAME Rakvere Ööjooksu uut RADA!
04. - 05.05.2024 toimus Riias, Balti riikide karikavõistluse II etapp haavlilaskmise Olümpiaharjutustes
53.jooksu ümber Harku järve võitsid Juri Kovaljov ja Liis-Grete Arro
Bosch Eesti Maastikurattasarja kümnes hooaeg algas Viljandis
43. Kuressaare Linnajooksu Sportlandi 10 km võitsid Tiidrek Nurme ja Kertu Kula
OSALEJA INFO - 53.jooks ümber Harku järv
Härku järve ring toob jooksjad ja kõndijad juba tuttavale rajale
Esitleme Rakvere Ööjooksu T-särki "PIDURDAMATU"!
95. Suurjooksu ümber Viljandi järve võitsid Leonid Latsepov ja Laura Maasik
Viljandi Järvejooksul SUPERPAKKUMINE Rakvere Ööjooksul osalemiseks!
Kuressaare Linnajooksul taas uued medalid
20% Ülemiste Ööjooksu SOODUSKOOD!
Maru Järvejooksude medalipusle motiveerib osalema kogu sarjal
Valga Valka City Runil näidati maailmatasemel aegasid
ELKE eesmärk selge - innustada 2024. aastal vähemalt 10 000 inimest liikuma!
Kõik uudised
...