Et
En
Sulge
Uudised
Sündmuste kalender
Sarjad
Registreerumine
Tulemused
Võistlejad
Fotod
Spordiala
Jooksmine
Kepikõnd
Jalgrattasport
Maanteerattasõit
Maastikurattasõit
Tsüklokross
Rulluisutamine
Rullsuusatamine
Triatlon/duatlon
Triatlon
Duatlon
Orienteerumine
Seiklussport
Ujumine
Suusatamine
Uisutamine
Kiiruisutamine
Rulasport
Alates
Kuni
Võistlus
P 19.11
Järvamaa Jahindusklubi MTÜ
Järvamaa 2023.a lahtised MV kiirmales
L 18.11
Kalevi spordihall
Noorus Autumn Cup
L 18.11
Võru Spordikeskus
EMV paarisboccias 2023
L 18.11
Elva Spordihoone
ELVA CUP 2023 ILU- JA RÜHMVÕIMLEMISES
L 18.11
Ahtme Spordihall
IDA-VIRUMAA LAHTISED KERGEJÕUSTIKU VÕISTLUSED
R 17.11
Konesko Türi Spordihoone
Järvamaa 2023 a. seerivõistlus kergejõustikus I etapp
K 15.11
Rakvere staadion
Noorte Heitjate seeriavõistlus
P 12.11
Tartu Sport
Diiva Autumn Cup
P 12.11
Jõulumäe Tervisespordikeskus
Jõulumäe metsajooks ja Pärnumaa MV krossijooksus
Lastejooks M6, N6 , Lastejooks M8, N8, M10, N10 , Lastejooks M12, N12, M14, N14 , Põhijooks , Käimine
P 12.11
Leevi
Põlva 3. o-pühapäevak
P 12.11
Pärnu maakond
SK Saarde kiirusliku vastupidavuse tšempionaat
P 12.11
Gustav Adolfi Gümnaasiumi spordisaalid
Sisesuund Gustav Adolfi Gümnaasiumis
L 11.11
Järva-Jaani Gümnaasium
Eestimaa Spordiliit Jõud kiirmale turniir
L 11.11
Kalevi Spordihall
Winter Princess 2023
L 11.11
Kalevi Spordihall
Mall Kalve Memorial Cup 2023
L 11.11
Konesko Türi Spordihoone
Isadepäeva seiklusmatk Türil
R 10.11
Jõgeva Spordihoone
Jõgeva jooksu - ja hüppevõistlus
R 10.11
Kairo
Citi Para Swimming World Series Egypt
K 08.11
Rakvere staadioni staadionihoone
Rakvere Spordikooli lastevõistlus
K 08.11
Räpina Loomemaja
Kõnnikeppidega võimlemise lõunatund
...
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
...
Uudised
Sauga Kevadjooksu võitsid Franko Reinhold ja Triin Gede
Selgusid Järvamaa parimad valikorienteerumises
11. mail stardib teistkordne Sauga Kevadjooks
Kuula Stebby podcasti Ööjooksu teemadel: Stuudios peakorraldaja Marko Torm
TÜRIL VÕTSID TOLLI TERVISERAJAL OMAVAHEL MÕÕTU NOORSPORTLASED
Maikuu on õuekuu!
TUTVUSTAME Rakvere Ööjooksu uut RADA!
04. - 05.05.2024 toimus Riias, Balti riikide karikavõistluse II etapp haavlilaskmise Olümpiaharjutustes
53.jooksu ümber Harku järve võitsid Juri Kovaljov ja Liis-Grete Arro
Bosch Eesti Maastikurattasarja kümnes hooaeg algas Viljandis
43. Kuressaare Linnajooksu Sportlandi 10 km võitsid Tiidrek Nurme ja Kertu Kula
OSALEJA INFO - 53.jooks ümber Harku järv
Härku järve ring toob jooksjad ja kõndijad juba tuttavale rajale
Esitleme Rakvere Ööjooksu T-särki "PIDURDAMATU"!
95. Suurjooksu ümber Viljandi järve võitsid Leonid Latsepov ja Laura Maasik
Kõik uudised
...