Et
En
Sulge
Uudised
Sündmuste kalender
Sarjad
Registreerumine
Tulemused
Võistlejad
Fotod
Spordiala
Jooksmine
Kepikõnd
Jalgrattasport
Maanteerattasõit
Maastikurattasõit
Tsüklokross
Rulluisutamine
Rullsuusatamine
Triatlon/duatlon
Triatlon
Duatlon
Orienteerumine
Seiklussport
Ujumine
Suusatamine
Uisutamine
Kiiruisutamine
Rulasport
Alates
Kuni
Võistlus
P 26.11
Vääna-Jõesuu
TreeningPluss Vääna-Jõesuu jooks-matk
P 26.11
Krootuse
Põlva 5. o-pühapäevak
P 26.11
Saku gümnaasium
Sisesuund Saku Gümnaasium
L 25.11
Kadrioru Staadion
6. Kadrijooks
5 km
L 25.11
Uulu Kultuuri- ja Spordikeskus
Eesti Karikavõistlused Kalisteenikas
L 25.11
TalTechi Spordihoone
Golden Wings Cup
L 25.11
Erika 5
VÕIMLEMISKLUBI TALLINNA ÜLIKOOLI SPORTVÕIMLEMISE SÜGISVÕISTLUSED 2023
L 25.11
Keila tervisekeskus
Tõusvad Tähed 2023
L 25.11
Ahtme Spordihall
Ida-Virumaa kergejõustikuvõistlused
L 25.11
Särevere
47. Järvamaa orienteerumispäevakud 9. etapp finaal
R 24.11
Lasnamäe Kergejõustikuhall
TV 10 olümpiastartide 2024 a Harjumaa I võistlus
R 24.11
Konesko Türi Spordihoone
Järvamaa TV 10 Olümpiastarti 2024
R 24.11
Mustamäe Riigigümnaasium
Sisesuund Mustamäe Ühisgümnaasium
R 24.11
Konesko Türi Spordihoone
Järvamaa 2023 a. seerivõistlus kergejõustikus II etapp
N 23.11
Jõgeva Spordihoone
Jõgevamaa TV 10 Olümpiastarti I etapp 2024
N 23.11
Tartu Ülikooli Spordihoone
TV 10 OS Tartu ja Tartumaa I etapp
K 22.11
Lasnamäe Kergejõustikuhall
TV 10 Olümpiastarti Tallinna I etapp
K 22.11
Ahtme Spordihall
Ida-Virumaa VÕISTLUSSARJA TV 10 OLÜMPIASTARTI 53. hooaja
P 19.11
Aura Keskus
EESTI PARALÜMPIAKOMITEE MEISTRIVÕISTLUSED UJUMISES 2023
50 m vabalt , 100 m vabalt , 50 m rinnuli , 100 m rinnuli , 50 m liblikat , 50 m selili , 100 m selili , 100 m kompleksi , 4x25m vabalt (segavõistkonnad)
P 19.11
Krootuse
Põlva 4. o-pühapäevak
...
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
...
Uudised
Sauga Kevadjooksu võitsid Franko Reinhold ja Triin Gede
Selgusid Järvamaa parimad valikorienteerumises
11. mail stardib teistkordne Sauga Kevadjooks
Kuula Stebby podcasti Ööjooksu teemadel: Stuudios peakorraldaja Marko Torm
TÜRIL VÕTSID TOLLI TERVISERAJAL OMAVAHEL MÕÕTU NOORSPORTLASED
Maikuu on õuekuu!
TUTVUSTAME Rakvere Ööjooksu uut RADA!
04. - 05.05.2024 toimus Riias, Balti riikide karikavõistluse II etapp haavlilaskmise Olümpiaharjutustes
53.jooksu ümber Harku järve võitsid Juri Kovaljov ja Liis-Grete Arro
Bosch Eesti Maastikurattasarja kümnes hooaeg algas Viljandis
43. Kuressaare Linnajooksu Sportlandi 10 km võitsid Tiidrek Nurme ja Kertu Kula
OSALEJA INFO - 53.jooks ümber Harku järv
Härku järve ring toob jooksjad ja kõndijad juba tuttavale rajale
Esitleme Rakvere Ööjooksu T-särki "PIDURDAMATU"!
95. Suurjooksu ümber Viljandi järve võitsid Leonid Latsepov ja Laura Maasik
Kõik uudised
...