Et
En
Sulge
Uudised
Sündmuste kalender
Sarjad
Registreerumine
Tulemused
Võistlejad
Fotod
Spordiala
Jooksmine
Kepikõnd
Jalgrattasport
Maanteerattasõit
Maastikurattasõit
Tsüklokross
Rulluisutamine
Rullsuusatamine
Triatlon/duatlon
Triatlon
Duatlon
Orienteerumine
Seiklussport
Ujumine
Suusatamine
Uisutamine
Kiiruisutamine
Rulasport
Alates
Kuni
Võistlus
P 21.05
Haapsalu Veekeskus
Läänemaa meistrivõistlused ujumises
P 21.05
Paldiski maantee 124a
52. jooks ümber Harku järve
52. jooks ümber Harku järve
P 21.05
Keila Terviserajad
CREO KEVADSARJA 3. ETAPP - EKV I ETAPP
P 21.05
Vana-Vastseliina
Täpsusorienteerumine "Võru kevad 2023"
P 21.05
Suure-Jaani Tervisekoja ujula ja spordisaalid
Sakalamaa Angerjas ujumises VI etapp
P 21.05
Keava
Järvamaa 2023.a MV orienteerumises, lühirada
P 21.05
Pullapää
Liikumisretked Läänemaal - Pullapää
P 21.05
Elva
Filter Maanteekarikasari Elvas (2. etapp)
P 21.05
Elva
Filter Rullituur Elvas (2. etapp)
L 20.05
Turu 10
42. Tartu Rattaralli lastesõidud
lastesõit , virtuaalsõit
L 20.05
Tondi 90
Heitjate seeriavõistlus
L 20.05
Puiestee 2
Eesti Meistrivõistlused Kriteeriumis / MAXILLA 65. Elva Tänavasõit
L 20.05
Rõuge Ööbikuoru vaatetorn Pesapuu
25. Rõuge Rattamaraton
Põhisõit , Poolmaraton , Tillusõit - sündinud 2017 ja hiljem , Lastesõit - M8/N8 , Lastesõit - M10/N10
L 20.05
Kalevi Spordihall
Noorus Cup
L 20.05
Kihlepa
Jalgrattamatk "KÜLAST KÜLLA"
L 20.05
Laagri Kooli Möldre maja
Veskiloppet Orienteerumine 2023
Veskiloppet Orienteerumine
L 20.05
Paide linna ujula
Järvamaa MV ujumises
R 19.05
Roosna-Alliku Põhikooli staadion
Järvamaa koolide algklasside murdmaa teatejooksu KV
R 19.05
Keila Terviserajad
CREO KEVADSARJA 1. ETAPP
R 19.05
Jõgeva Linna Staadion
Jõgevamaa TV 10 Olümpiastarti IV etapp
...
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
...
Uudised
Selgusid Järvamaa parimad valikorienteerumises
11. mail stardib teistkordne Sauga Kevadjooks
Kuula Stebby podcasti Ööjooksu teemadel: Stuudios peakorraldaja Marko Torm
TÜRIL VÕTSID TOLLI TERVISERAJAL OMAVAHEL MÕÕTU NOORSPORTLASED
Maikuu on õuekuu!
TUTVUSTAME Rakvere Ööjooksu uut RADA!
04. - 05.05.2024 toimus Riias, Balti riikide karikavõistluse II etapp haavlilaskmise Olümpiaharjutustes
53.jooksu ümber Harku järve võitsid Juri Kovaljov ja Liis-Grete Arro
Bosch Eesti Maastikurattasarja kümnes hooaeg algas Viljandis
43. Kuressaare Linnajooksu Sportlandi 10 km võitsid Tiidrek Nurme ja Kertu Kula
OSALEJA INFO - 53.jooks ümber Harku järv
Härku järve ring toob jooksjad ja kõndijad juba tuttavale rajale
Esitleme Rakvere Ööjooksu T-särki "PIDURDAMATU"!
95. Suurjooksu ümber Viljandi järve võitsid Leonid Latsepov ja Laura Maasik
Viljandi Järvejooksul SUPERPAKKUMINE Rakvere Ööjooksul osalemiseks!
Kõik uudised
...