Et
En
Sulge
Uudised
Sündmuste kalender
Sarjad
Registreerumine
Tulemused
Võistlejad
Fotod
Spordiala
Jooksmine
Kepikõnd
Jalgrattasport
Maanteerattasõit
Maastikurattasõit
Tsüklokross
Rulluisutamine
Rullsuusatamine
Triatlon/duatlon
Triatlon
Duatlon
Orienteerumine
Seiklussport
Ujumine
Suusatamine
Uisutamine
Kiiruisutamine
Rulasport
Alates
Kuni
Võistlus
R 08.12
Lasnamäe Kergejõustikuhall
Tallinna Kalevi Kergejõustikukooli Jõuluvõistlus
R 08.12
Kalevi spordihall
Merepiiga
N 07.12
Rakvere staadioni staadionihoone
Lääne-Virumaa Jõuluvõistlused ( III päev)
N 07.12
Valga Spordihoone
Valgamaa koolinoorte sisekergejõustiku MV
K 06.12
Rakvere staadioni staadionihoone
Lääne-Virumaa Jõuluvõistlused (II päev)
K 06.12
Jõgeva Spordihoone
Jõgeva " Laste kergejõustiku Jõuluvõistlused"
K 06.12
Räpina Loomemaja
Kõnnikeppidega võimlemise lõunatund
T 05.12
Rakvere staadioni staadionihoone
Lääne-Virumaa Jõuluvõistlused ( I päev )
P 03.12
Võru Spordikeskus
Rahvusvaheline võistkondlik bocciaturniir 2023
P 03.12
Häädemeeste Keskkool
Häädemeeste malevõistlused
P 03.12
Lasnamäe Kergejõustikuhall
Rae Spordikooli Jõuluvõistlus 2023
L 02.12
E-Piim Spordihall
26. GYMNAFEST
L 02.12
Eesti
Eesti Ööjooks - Narva Talv 2023
Stebby 5 km ajavõtuga , 5 km Kostüümijooks ajavõtuga , Neptunas 10 km ajavõtuga , VIRTUAAL Stebby 5 km , VIRTUAAL Neptunas 10 km
L 02.12
Võru Spordikeskus
TV 10 Olümpiastarti 53. hooaja I etapp
L 02.12
Variku Spordikeskus
Tartu Meistrivõistlused trampoliinvõimlemises
L 02.12
Häädemeeste Keskkool
Häädemeeste kabevõistlused
R 01.12
Juhkentali 12
Christmas Cup
R 01.12
Türi
Liikumissari" Uueks aastaks vormi 2023"
R 01.12
Türi Ühisgümnaasiumi spordisaalid
Järvamaa 2023 a. seerivõistlus kergejõustikus III etapp
K 29.11
Haapsalu Spordikeskus
Läänemaa järelkasvuvõistlused kergejõustikus
...
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
...
Uudised
11. mail stardib teistkordne Sauga Kevadjooks
Kuula Stebby podcasti Ööjooksu teemadel: Stuudios peakorraldaja Marko Torm
TÜRIl VÕTSID TOLLI TERVISERAJAL OMAVAHEL MÕÕTU NOORSPORTLASED
Maikuu on õuekuu!
TUTVUSTAME Rakvere Ööjooksu uut RADA!
04. - 05.05.2024 toimus Riias, Balti riikide karikavõistluse II etapp haavlilaskmise Olümpiaharjutustes
53.jooksu ümber Harku järve võitsid Juri Kovaljov ja Liis-Grete Arro
Bosch Eesti Maastikurattasarja kümnes hooaeg algas Viljandis
43. Kuressaare Linnajooksu Sportlandi 10 km võitsid Tiidrek Nurme ja Kertu Kula
OSALEJA INFO - 53.jooks ümber Harku järv
Härku järve ring toob jooksjad ja kõndijad juba tuttavale rajale
Esitleme Rakvere Ööjooksu T-särki "PIDURDAMATU"!
95. Suurjooksu ümber Viljandi järve võitsid Leonid Latsepov ja Laura Maasik
Viljandi Järvejooksul SUPERPAKKUMINE Rakvere Ööjooksul osalemiseks!
Kuressaare Linnajooksul taas uued medalid
Kõik uudised
...