Et
En
Sulge
Uudised
Sündmuste kalender
Sarjad
Registreerumine
Tulemused
Võistlejad
Fotod
Spordiala
Jooksmine
Kepikõnd
Jalgrattasport
Maanteerattasõit
Maastikurattasõit
Tsüklokross
Rulluisutamine
Rullsuusatamine
Triatlon/duatlon
Triatlon
Duatlon
Orienteerumine
Seiklussport
Ujumine
Suusatamine
Uisutamine
Kiiruisutamine
Rulasport
Alates
Kuni
Võistlus
L 20.01
Kalevi spordihall
VK Janika Tallinn rahvuvaheline Talveturniir 2024 (International Winter Tournament 2024
L 20.01
Keila Terviserajad
TRIATHLON ESTONIA KEILA SUUSASARJA 2024 5. ETAPP - 2x100 m SPRINDID EDASIPÄÄSUDEGA
PÕHIDISTANTS , NOORTEDISTANTS , LASTEDISTANTS
L 20.01
Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
Tartu KEVEK rahvusvahelised sisevõistlused veteranidele 2024
L 20.01
Tallinna Kergejõustikuhall
Sisesõudesarja III etapp Alfa 2024
R 19.01
Konesko Türi Spordihoone
Järvamaa TV 10 OS II etapp
N 18.01
Koeru terviserada
Järva valla suusaseeria II etapp
N 18.01
Tartu Ülikooli Spordihoone
Tartu linna MV U18-täiskasvanud vanuseklassile
N 18.01
Lasnamäe Kergejõustikuhall
TV10 Olümpiastarti Tallinna II etapp (indoor)
K 17.01
Kastani puiestee 12
Lääne-Virumaa noorte U14 ja U16 vanuseklassi talvised MV
K 17.01
Jõgeva Spordihoone
Jõgevamaa võistlussarja TV 10 Olümpiastarti II etapp 2023/2024
K 17.01
Ahtme Spordihall
Ida-Virumaa TV 10 OLÜMPIASTARTI II etapp
K 17.01
Jõulumäe Tervisespordikeskus
Jõulumäe karikavõistlused murdmaasuusatamises
T 16.01
Tartu Ülikooli Spordihoone
Tartu linna MV U14-U16 vanuseklassile
T 16.01
63012 Põlva maakond
Põlvamaa koolinoorte sisekergejõustiku meistrivõistlused
P 14.01
Palivere Turismi- ja Tervisespordikeskus
Palivere Suusasari 2024 I etapp ja Läänemaa Meistrivõistlused
P 14.01
Palivere Turismi- ja Tervisespordikeskus
Läänemaa meistrivõistlused suusatamises, vabatehnika eraldistardist
L 13.01
Tartu Ülikooli Spordihoone
26. GYMNAFEST finaal
R 12.01
Keila Terviserajad
TRIATHLON ESTONIA KEILA SUUSASARJA 2024 4. ETAPP - ERALDISTARDID
PÕHIDISTANTS , NOORTEDISTANTS , LASTEDISTANTS
N 11.01
Lasnamäe Kergejõustikuhall
Harjumaa 2024 a noorte talvised meistrivõistlused kergejõustikus
K 10.01
Keila Terviserajad
TRIATHLON ESTONIA KEILA SUUSASARJA 2024 3. ETAPP - ÜHISSTARDID
PÕHIDISTANTS , NOORTEDISTANTS , LASTEDISTANTS
...
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
...
Uudised
11. mail stardib teistkordne Sauga Kevadjooks
Kuula Stebby podcasti Ööjooksu teemadel: Stuudios peakorraldaja Marko Torm
TÜRIl VÕTSID TOLLI TERVISERAJAL OMAVAHEL MÕÕTU NOORSPORTLASED
Maikuu on õuekuu!
TUTVUSTAME Rakvere Ööjooksu uut RADA!
04. - 05.05.2024 toimus Riias, Balti riikide karikavõistluse II etapp haavlilaskmise Olümpiaharjutustes
53.jooksu ümber Harku järve võitsid Juri Kovaljov ja Liis-Grete Arro
Bosch Eesti Maastikurattasarja kümnes hooaeg algas Viljandis
43. Kuressaare Linnajooksu Sportlandi 10 km võitsid Tiidrek Nurme ja Kertu Kula
OSALEJA INFO - 53.jooks ümber Harku järv
Härku järve ring toob jooksjad ja kõndijad juba tuttavale rajale
Esitleme Rakvere Ööjooksu T-särki "PIDURDAMATU"!
95. Suurjooksu ümber Viljandi järve võitsid Leonid Latsepov ja Laura Maasik
Viljandi Järvejooksul SUPERPAKKUMINE Rakvere Ööjooksul osalemiseks!
Kuressaare Linnajooksul taas uued medalid
Kõik uudised
...