Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Juhend Registreerunud Stardinimekirjad Tulemused Kommentaarid

Stardinimekirjad

Stardinimekiri seisuga 10.08.2022 23:41.

Pühajärve pargijooks stardinimekiri

Nr. Nimi Sünniaasta Sugu VKL Elukoht Võistkond/Organisatsioon
1 Argo Alaniit 1989 mees M Eesti, Harju maakond
GreenDice
2 Lars Ispert 2009 mees M14 Eesti, Viljandi maakond
3 Anna-Liza Jaska 2012 naine N14 Eesti, Tartu maakond
Tartu Suusaklubi
4 Einar Kaigas 1976 mees M Eesti, Viljandi maakond
SK JOOKSUPARTNER
5 Roland Kingo 2008 mees M14 Eesti, Harju maakond
Sparta
6 Tristan Klimbek 2008 mees M14 Eesti, Tartu maakond
Kagu Biathlon
7 Jakop Kojus 2009 mees M14 Eesti, Valga maakond
Kagu Biathlon
8 Jorgen Kuldkepp 2011 mees M14 Eesti, Harju maakond
9 Regon Kuldkepp 2008 mees M14 Eesti, Harju maakond
10 Signe Kuus 2005 naine N Eesti, Valga maakond
11 Kristofer Kööp 2009 mees M14 Eesti, Põlva maakond
12 Simeon Kümmel 2008 mees M14 Eesti, Valga maakond
Kagu Biathlon
13 Lorene Laineste 2011 naine N14 Eesti, Harju maakond
Saunapunkt
14 Andres Leyva Suits 2009 mees M14 Eesti, Harju maakond
15 Laura Leyva Suits 2010 naine N14 Eesti, Harju maakond
16 Matis Mändmets 2010 mees M14 Eesti, Valga maakond
Kagu Biathlon
17 Martiina Mätas 2009 naine N14 Eesti, Valga maakond
Kagu Biathlon
18 Karolin Parmi 1991 naine N Eesti, Tartu maakond
Bazaar by Karolin
19 Alo Piho 2008 mees M14 Eesti, Valga maakond
Kagu Biathlon
20 Ivo Piho 2007 mees M16 Eesti, Valga maakond
Kagu Biathlon
21 Agnes Pärnamägi 1980 naine N Eesti, Harju maakond
22 Robert Raak 2011 mees M14 Eesti, Valga maakond
SS Tartu Kalev
23 Aaron Randviir 2012 mees M14 Eesti, Tartu maakond
24 Aurora Randviir 2014 naine N14 Eesti, Tartu maakond
25 Sander Savastver 2005 mees M Eesti, Harju maakond
RaM Kool
26 Lukas Suits 2010 mees M14 Eesti, Harju maakond
27 Juss Susi 2010 mees M14 Eesti, Harju maakond
JK Must Puudel
28 Uku Hann Susi 2008 mees M14 Eesti, Harju maakond
JK Must Puudel
29 Marit Tarm 2011 naine N14 Eesti, Harju maakond
Sparta
30 Art Aleksander Tatter 2014 mees M14 Eesti, Harju maakond
FC Flora
31 Mei Margaret Tatter 2007 naine N16 Eesti, Harju maakond
SK Fortis
32 Kadri Toss 1987 naine N Eesti, Tartu maakond
33 Andorres Veerpalu 2011 mees M14 Eesti, Valga maakond
Kagu Biathlon

...