Et En
Ava võistluse menüü

Peakorraldajad

Eesti Multispordi Liit
Meie Liigume

Peatoetaja

Medita Kliinik

Toetajad

Otepää Vallavalitsus
Synlab
Ikodor
Reginett
Tarmeko
Tartu Mill
Eesti Kultuurkapital

Partnerid

Pühajärve SPA&Puhkekeskus
Keskkonnaamet
Riigimetsa Majandamise Keskus
Sportland
Icebug

Registreerunud

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 21.07.2018 21:00:38.
Kokku: 25
Lapsed E,D,C: 10
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60: 10
Noored B, harrastajad, veteranid 70&80, 3 km: 5
mees: 11
naine: 14
Nimi Võistkond/Organisatsioon Distants
Ausmees, Aaron
Meie Liigume Medita Lapsed E,D,C
Kaarma, Henri
Sparta Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Kane, Rein
Loksa RSK Noored B, harrastajad, veteranid 70&80, 3 km
Kivila, Meriliis
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Lääts, Märt
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Lepik, Kajar
Otepää Vallavalitsus Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Paap, Eili
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Piiroja, Carmen
Noored B, harrastajad, veteranid 70&80, 3 km
Plagnaud, Meri-Lill
Lapsed E,D,C
Reiman, Inge
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Rohlin, Sven
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Roosla, Elis
Lapsed E,D,C
Sammel, Robert
Vinni VAK Lapsed E,D,C
Sarana, Nonna
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Sarana, Smaragda Luchia
Noored B, harrastajad, veteranid 70&80, 3 km
Sokolova, Natalia
Noored B, harrastajad, veteranid 70&80, 3 km
Sokolova, Victoriia
Lapsed E,D,C
Sysoeva, Inna
CycleON Noored B, harrastajad, veteranid 70&80, 3 km
Teder, Anette
Tartu Ujumisklubi Lapsed E,D,C
Teder, Christine
Tartu Ujumisklubi Lapsed E,D,C
Teder, Roobert
Tartu Ujumisklubi Lapsed E,D,C
Teder, Sander
Tartu Ujumisklubi Lapsed E,D,C
Tereštšenkov, Aleksei
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Tikk, Lauri
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Undrest, Krisselin
VINNI VAK Lapsed E,D,C

...