Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Juhend Registreerunud Stardinimekirjad Tulemused Kommentaarid

toetavad

Premium 7 Tanklad

Stardinimekirjad

Stardinimekiri seisuga 11.08.2022 08:42.

Kambja - Vana-Kuuste - Kambja stardinimekiri

Stardi aeg Nr. Nimi Sünniaasta Sugu VKL Elukoht Võistkond/Organisatsioon
2 Kaupo Kattai 1973 mees Seenior2 Eesti, Tartu maakond
REIN TAARAMÄE RATTAKLUBI I
5 Paul Parts 1999 mees M16 Eesti, Tartu maakond
TÜ ASK III MEESKOND
18:01:00 32 Ando Viispert 1976 mees Seenior1 Eesti, Tartu maakond
18:02:00 148 Markus Kangro 2000 mees M14 Eesti, Tartu maakond
Pelaton
18:03:00 134 Kristjan Kriisa 2001 mees M14 Eesti, Tartu maakond
peloton
18:06:00 34 Carolin Tiido 2000 naine N14 Eesti, Tartu maakond
TÜ ASK III NAISKOND
18:07:00 107 Karolin Illus 1998 naine N16 Eesti, Tartu maakond
TÜ ASK III NAISKOND
18:09:00 35 Karl Mihkel Vent 2000 mees M14 Eesti, Tartu maakond
TÜ ASK III MEESKOND
18:10:00 6 Kaupo Jõeveer 1974 mees Seenior2 Eesti, Tartu maakond
18:11:00 19 Gunnar Keernik 1973 mees Seenior2 Eesti, Tartu maakond
18:12:00 23 Aiki Laaneots 1997 naine N18 Eesti, Tartu maakond
18:13:00 158 Margus Merisalu 1955 mees Seenior3-4 Eesti, Tartu maakond
18:16:00 43 Greg Hallop 1995 mees M Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Rattaklubi
18:18:00 85 Piret Pung 2001 naine N14 Eesti, Tartu maakond
18:19:00 50 Joosep Sankmann 1999 mees M16 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Rattaklubi
18:20:00 110 Raimo Kivioja 1983 mees Seenior1 Eesti, Lääne-Viru maakond
RR SIPLASED
18:22:00 59 Kristel Sandra Soonik 2001 naine N14 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Rattaklubi
18:30:00 3 Priit Kasenõmm 1975 mees Seenior1 Eesti, Tartu maakond
TARTU SK VELO
SK Velo
18:31:00 68 Sven Liivamägi 1997 mees M18 Eesti, Võru maakond
18:32:00 11 Rajko Rattur 1981 mees Seenior1 Eesti, Tartu maakond
Haanja Rattaklubi seeniorid
18:35:00 67 Georg Kõivumägi 1997 mees M18 Eesti, Tartu maakond
HAANJA RATTAKLUBI JUNGAD
18:40:00 25 Aapo Rammo 1951 mees Seenior5-7 Eesti, Põlva maakond
SK Velo
18:41:00 31 Ailen Mälgi 1983 naine N Eesti, Tartu maakond
PELOTON NAISKOND
18:51:00 20 Mihkel Paloots 2002 mees M14 Eesti, Tartu maakond
19:00:00 16 Sille Vaiksaar 1983 naine N Eesti, Tartu maakond
PELOTON NAISKOND
Peloton
19:01:00 8 Vladimir Beljajev 1966 mees Seenior2 Eesti, Tartu maakond
SK Tartu Velo
19:02:00 84 Mart Mikkelsaar 1960 mees Seenior3-4 Eesti, Tartu maakond
Trismile
19:03:00 18 Indrek Sarapuu 1973 mees Seenior2 Eesti, Tartu maakond
MTÜ Kambja Rattaklubi
19:04:00 21 Madis Ütt 1964 mees Seenior3-4 Eesti, Tartu maakond
Trismile
19:05:00 17 Raivo Laanemets 1985 mees M Eesti, Tartu maakond
19:10:00 95 Ülo Treufeldt 1946 mees Seenior5-7 Eesti, Harju maakond
19:11:00 155 Andres Mäekivi 1972 mees Seenior2 Eesti, Tartu maakond
21CC Triatloniklubi
19:20:00 15 Meelis Leidt 1969 mees Seenior2 Eesti, Tartu maakond
PELOTON MEESKOND
19:21:00 26 Jaak Helm 1975 mees Seenior1 Eesti, Tartu maakond
HAANJA RATTAKLUBI SEENIORID
19:30:00 42 Margus Kelk 1967 mees Seenior2 Eesti, Tartu maakond
Dünamo
19:31:00 29 Kerdi Leetma 1980 naine N Eesti, Tartu maakond
PELOTON NAISKOND
19:35:00 39 Inge Kool 1975 naine N Eesti, Tartu maakond
TÜ ASK I NAISKOND
TÜASK
19:39:00 113 Gabriel Leppik 1990 mees M Eesti, Tartu maakond
SK KEREMEISTER
19:40:00 100 Pertti Juronen 1983 mees Seenior1 Eesti, Tartu maakond
SK KEREMEISTER
19:41:00 1 Priit Tuisk 1980 mees Seenior1 Eesti, Põlva maakond
SK KEREMEISTER
19:45:00 14 Valdek Rohtma 1978 mees Seenior1 Eesti, Tartu maakond
TÜ ASK II MEESKOND
TYS
19:46:00 12 Steve Astok 1993 mees M Eesti, Lääne maakond
Paralepa

...