Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Juhend Registreerunud Stardinimekirjad Tulemused Kommentaarid

toetavad

Premium 7 Tanklad

Stardinimekirjad

Stardinimekiri seisuga 22.05.2022 23:42.

Kambja - Vana-Kuuste - Sirvaku - Kambja stardinimekiri

Stardi aeg Nr. Nimi Sünniaasta Sugu VKL Elukoht Võistkond/Organisatsioon
2 Kaupo Kattai 1973 mees Seenior2 Eesti, Tartu maakond
Rein Taaramäe Rattaklubi I
Rein Taaramäe Rattaklubi
5 Paul Parts 1999 mees M16 Eesti, Tartu maakond
TÜ ASK III meeskond
Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
18:01:00 133 Mart Markus 1990 mees M Eesti, Jõgeva maakond
18:02:00 10 Markus Kangro 2000 mees M14 Eesti, Tartu maakond
Pelaton
18:03:00 107 Karolin Illus 1998 naine N16 Eesti, Tartu maakond
TÜ ASK III naiskond
Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
18:04:00 32 Ando Viispert 1976 mees Seenior1 Eesti, Tartu maakond
18:05:00 84 Mart Mikkelsaar 1960 mees Seenior3-4 Eesti, Tartu maakond
18:06:00 85 Piret Pung 2001 naine N14 Eesti, Tartu maakond
Vooremaa Centrum
18:07:00 113 Gabriel Leppik 1990 mees M Eesti, Tartu maakond
SK Keremeister
18:08:00 58 Romet Raig 2000 mees M14 Eesti, Tartu maakond
18:09:00 34 Carolin Tiido 2000 naine N14 Eesti, Tartu maakond
TÜ ASK III naiskond
Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
18:10:00 6 Kaupo Jõeveer 1974 mees Seenior2 Eesti, Tartu maakond
18:11:00 19 Gunnar Keernik 1973 mees Seenior2 Eesti, Tartu maakond
18:12:00 23 Aiki Laaneots 1997 naine N18 Eesti, Tartu maakond
18:13:00 56 Vanessa Pure 1998 naine N16 Eesti, Tartu maakond
18:15:00 9 Andres Mäekivi 1972 mees Seenior2 Eesti, Tartu maakond
21CC Triatloniklubi
18:16:00 63 Risto Sepa 1999 mees M16 Eesti, Tartu maakond
Rein Taaramäe Rattaklubi III
Rein Taaramäe Rattaklubi
18:18:00 61 Tristan Rumjantsev 1998 mees M16 Eesti, Tartu maakond
Rein Taaramäe Rattaklubi III
Rein Taaramäe Rattaklubi
18:20:00 67 Georg Kõivumägi 1997 mees M18 Eesti, Tartu maakond
Haanja Rattaklubi jungad
Haanja Rattaklubi
18:21:00 44 Norman Vahtra 1996 mees M18 Eesti, Tartu maakond
Rein Taaramäe Rattaklubi I
Rein Taaramäe Rattaklubi
18:23:00 48 Roger Jurman 1997 mees M18 Eesti, Tartu maakond
Rein Taaramäe Rattaklubi II
Rein Taaramäe Rattaklubi
18:25:00 35 Karl Mihkel Vent 2000 mees M14 Eesti, Tartu maakond
TÜ ASK III meeskond
Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
18:26:00 54 Maido Maasepp 1997 mees M18 Eesti, Tartu maakond
Rein Taaramäe Rattaklubi II
Rein Taaramäe Rattaklubi
18:28:00 51 Elerin Kivi 1995 naine N Eesti, Tartu maakond
18:29:00 40 Raul Volmer 1996 mees M18 Eesti, Tartu maakond
Peloton meeskond
Peloton
18:31:00 11 Rajko Rattur 1981 mees Seenior1 Eesti, Tartu maakond
Haanja Rattaklubi seeniorid
Haanja Rattaklubi
18:32:00 43 Greg Hallop 1995 mees M Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Rattaklubi
18:34:00 122 Georg Paldra 1996 mees M18 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Rattaklubi
18:36:00 46 Kristjan Johanson 1997 mees M18 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Rattaklubi
18:38:00 50 Joosep Sankmann 1999 mees M16 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Rattaklubi
18:40:00 33 Randel Kreitsberg 1983 mees Seenior1 Eesti, Tartu maakond
18:42:00 123 Erki Laanemäe 2001 mees M14 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Rattaklubi
18:44:00 59 Kristel Sandra Soonik 2001 naine N14 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Rattaklubi
18:45:00 127 Peeter Pung 1996 mees M18 Eesti, Tartu maakond
Vooremaa Centrum
18:46:00 143 Toomas Vool 2001 mees M14 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Rattaklubi
18:48:00 144 Henri Treimuth 2001 mees M14 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Rattaklubi
18:51:00 20 Mihkel Paloots 2002 mees M14 Eesti, Tartu maakond
18:58:00 142 Sander Suurna 1987 mees M Eesti, Tartu maakond
18:59:00 31 Ailen Mälgi 1983 naine N Eesti, Tartu maakond
Peloton naiskond
Peloton
19:00:00 3 Priit Kasenõmm 1975 mees Seenior1 Eesti, Tartu maakond
Tartu SK Velo
Spordiklubi VELO
19:01:00 8 Vladimir Beljajev 1966 mees Seenior2 Eesti, Tartu maakond
Tartu SK Velo
Spordiklubi VELO
19:02:00 29 Kerdi Leetma 1980 naine N Eesti, Tartu maakond
Peloton naiskond
Peloton
19:03:00 141 Hendrik Ütt 1998 mees M16 Eesti, Tartu maakond
Tartu ujumisklubi
19:04:00 21 Madis Ütt 1964 mees Seenior3-4 Eesti, Tartu maakond
Trismile
19:05:00 17 Raivo Laanemets 1985 mees M Eesti, Tartu maakond
19:06:00 69 Mari-Liis Mõttus 1997 naine N18 Eesti, Võru maakond
Haanja Rattaklubi jungad
Haanja Rattaklubi
19:07:00 18 Indrek Sarapuu 1973 mees Seenior2 Eesti, Tartu maakond
MTÜ Kambja Rattaklubi
19:08:00 68 Sven Liivamägi 1997 mees M18 Eesti, Võru maakond
Haanja Rattaklubi jungad
Haanja Rattaklubi
19:09:00 16 Sille Vaiksaar 1983 naine N Eesti, Tartu maakond
Peloton naiskond
Peloton
19:20:00 15 Meelis Leidt 1969 mees Seenior2 Eesti, Tartu maakond
PELOTON
19:25:00 25 Aapo Rammo 1951 mees Seenior5-7 Eesti, Põlva maakond
Velo
19:29:00 110 Raimo Kivioja 1983 mees Seenior1 Eesti, Lääne-Viru maakond
TÜ ASK I meeskond
Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
19:30:00 42 Margus Kelk 1967 mees Seenior2 Eesti, Tartu maakond
Dünamo
19:31:00 91 Tauno Koort 1969 mees Seenior2 Eesti, Tartu maakond
19:32:00 26 Jaak Helm 1975 mees Seenior1 Eesti, Tartu maakond
Haanja RK Seniorid
Haanja Rattaklubi
19:35:00 95 Ülo Treufeldt 1946 mees Seenior5-7 Eesti, Harju maakond
KJK
19:40:00 39 Inge Kool 1975 naine N Eesti, Tartu maakond
TÜ ASK I naiskond
Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
19:45:00 14 Valdek Rohtma 1978 mees Seenior1 Eesti, Tartu maakond
TÜ ASK II meeskond
Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
19:55:00 70 Tarmo Mõttus 1971 mees Seenior2 Eesti, Võru maakond
Haanja RK Seniorid
Haanja Rattaklubi

...