Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Juhend Registreerunud Stardinimekirjad Tulemused Kommentaarid

Toetavad

Premium 7 Tanklad

Stardinimekirjad

Stardinimekiri seisuga 19.07.2024 23:56.

Kambja- Vana-Kuuste- Kambja stardinimekiri

Stardi aeg Nr. Nimi Sünniaasta Sugu VKL Elukoht Võistkond/Organisatsioon
2 Kaupo Kattai 1973 mees Seenior2 Eesti, Tartu maakond
5 Paul Parts 1999 mees M16 Eesti, Tartu maakond
TYSK
18:01:00 32 Ando Viispert 1976 mees Seenior1 Eesti, Tartu maakond
18:02:00 10 Markus Kangro 2000 mees M14 Eesti, Tartu maakond
Pelaton
18:03:00 34 Carolin Tiido 2000 naine N14 Eesti, Tartu maakond
Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
18:04:00 18 Indrek Sarapuu 1973 mees Seenior2 Eesti, Tartu maakond
MTÜ Kambja Rattaklubi
18:10:00 6 Kaupo Jõeveer 1974 mees Seenior2 Eesti, Tartu maakond
18:11:00 19 Gunnar Keernik 1973 mees Seenior2 Eesti, Tartu maakond
18:12:00 23 Aiki Laaneots 1997 naine N18 Eesti, Tartu maakond
18:15:00 9 Andres Mäekivi 1972 mees Seenior2 Eesti, Tartu maakond
21CC Triatloniklubi
18:18:00 1 Piret Pung 2001 naine N14 Eesti, Tartu maakond
18:20:00 33 Randel Kreitsberg 1983 mees Seenior1 Eesti, Tartu maakond
18:21:00 36 Liivi Mall Pari 1998 naine N16 Eesti, Tartu maakond
Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
18:26:00 35 Karl Mihkel Vent 2000 mees M14 Eesti, Tartu maakond
18:27:00 38 Liisa-Lotta Veiken 1996 naine N18 Eesti, Tartu maakond
18:28:00 28 Kaarel Redi 1995 mees M Eesti, Tartu maakond
18:30:00 7 Hardi Heinsar 1972 mees Seenior2 Eesti, Valga maakond
Valga rattaklubi
18:32:00 11 Rajko Rattur 1981 mees Seenior1 Eesti, Tartu maakond
Haanja Rattaklubi seeniorid
18:40:00 40 Raul Volmer 1996 mees M18 Eesti, Tartu maakond
PELOTON
18:45:00 25 Aapo Rammo 1951 mees Seenior5-7 Eesti, Põlva maakond
Velo
18:46:00 29 Kerdi Leetma 1980 naine N Eesti, Tartu maakond
Peloton
18:50:00 16 Sille Vaiksaar 1983 naine N Eesti, Tartu maakond
Peloton
18:51:00 20 Mihkel Paloots 2002 mees M Eesti, Tartu maakond
18:59:00 37 Ain-Alar Juhanson 1976 mees Seenior1 Eesti, Tartu maakond
19:00:00 3 Priit Kasenõmm 1975 mees Seenior1 Eesti, Tartu maakond
SK Velo
19:01:00 8 Vladimir Beljajev 1966 mees Seenior2 Eesti, Tartu maakond
SK Tartu Velo
19:02:00 13 Tõiv Tamm 1961 mees Seenior3-4 Eesti, Tartu maakond
19:03:00 15 Meelis Leidt 1969 mees Seenior2 Eesti, Tartu maakond
PELOTON
19:04:00 21 Madis Ütt 1964 mees Seenior3-4 Eesti, Tartu maakond
Trismile
19:05:00 17 Raivo Laanemets 1985 mees M Eesti, Tartu maakond
19:06:00 22 Valdur Jaht 1981 mees Seenior1 Eesti, Tartu maakond
19:08:00 30 Anatoli Männi 1949 mees Seenior5-7 Eesti, Ida-Viru maakond
19:09:00 31 Ailen Mälgi 1983 naine N Eesti, Tartu maakond
19:10:00 26 Jaak Helm 1975 mees Seenior1 Eesti, Tartu maakond
Haanja Rattaklubi seeniorid
19:11:00 43 Tauno Koort 1969 mees Seenior2 Eesti, Tartu maakond
19:12:00 27 Toomas Hunt 1972 mees Seenior2 Eesti, Tartu maakond
19:15:00 39 Inge Kool 1975 naine N Eesti, Tartu maakond
TÜASK
19:31:00 42 Margus Kelk 1967 mees Seenior2 Eesti, Tartu maakond
Dünamo
19:32:00 41 Kuldar Põder 1978 mees Seenior1 Eesti, Tartu maakond
PELOTON
19:35:00 12 Steve Astok 1993 mees M Eesti, Lääne maakond
Paralepa
19:44:00 24 Mauno Murrut 1972 mees Seenior2 Eesti, Tartu maakond
19:45:00 14 Valdek Rohtma 1978 mees Seenior1 Eesti, Tartu maakond
TYS

...