Et En

Registreerunud

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 20.01.2021 07:00.
Kokku: 2490
Lastejooksud: 994
Retlari noortejooks 5 km: 247
TFK lapsevankrijooks 5 km ajavõtuta: 107
Apollo heategevusjooks 5 km ajavõtuga: 198
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga: 787
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuta: 12
Apollo heategevusjooks 5km ajavõtuta: 145
mees: 1169
naine: 1321
Nimi Võistkond/Organisatsioon Distants
Ando Aasma
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Marek Aasna
Thorsteel
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Helina Aavik
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Mark Abner
Treeningpartner
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Alar Abram
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Paula Johanna Adamson
ABB
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Marek Adli
MTÜ Stora Enso
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Marion Adusoo
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Aivo Ait
ARUHEINA SÕPRADE SELTS
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Marti Alamaa
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Hanna Gerta Alamets
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Ülari Alamets
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Ainar Albi
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Antonina Aleksandrova
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Daisy Allikas
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Siim Allmann
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Gerly Alp
ABB
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Kristo Ambur
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Andres Andema
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Triin Andresson
SK Jooksupartner
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Reiko Anniko
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Natalja Antonova
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Elnora Arik
ANU Jooksutrennid
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Rauno Arike
Treeningpartner
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Dmitri Aristov
Treeningpartner
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Liis-Grete Arro
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Andres Aruksaar
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Rivo Aunpu
Treeningpartner
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Kätlin Ausin
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Evelin Ausmees
Swedbank Spordiklubi MTÜ
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Eero Avi
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Eric Bachmann
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Anna Bannova
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Aleksandr Baranov
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Sergei Baranovski
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Sergei Barõšnikov
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Galina Bernat
Treeningpartner
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Julia Bezrukova
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Marko Bogoljubov
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Olesja Bondarenko
KBFI
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Katrin Buchwald
Sparta
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Valery Drozdov
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Jan Dubrovski
Treeningpartner
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Indrek Edasi
FB Jooksmine
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Jarl Edur
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Gunnar Eensoo
CYCLON
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Monika Eha
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Anu Ehrpais
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Nele Eichhorn
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Sandra Eiduks
Omniva SK
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Evelin Eimann
Schenker AS
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Helina Eimann
Schenker AS
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Inge Eimann
Schenker AS
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Nancy Einberg
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Einar Eisatare
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Maria Elling
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Kaido Elram
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Teet Eltmaa
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Reili Elvak
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Triin Epner
Sparta Spordiselts
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Irina Fomitseva
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Vladimir Frolov
JOLANTEX
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Kai Frosch
FoodStudio
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Jevgenia Gaston
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Julia Gerassimova
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Svetlana Golovina
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Kristina Golubeva
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Kirill Gorlats
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Ülle Gretshkov
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Kerli Gretškov
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Natalia Gribovskaya
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Mari Grüner
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Roland Guläjev
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Üllar Gustavson
Elisa Spordiklubi
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Priit Gutman
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Kaidi Haapsal
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Erkki Haljastamm
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Rain Hallimäe
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Heigo Hanni
SK Jooksupartner
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Margus Hanni
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Rene Hanni
Vaidawood
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Kristen Hapsal
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Rannar Härmaste
Schenker AS
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Signe Haug
FB Jooksmine
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Alar Hein
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Maris Heinaru
Treeningpartner
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Marika Heinleht
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Karl Erik Heinsoo
Viljandi SK
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Andres Hellerma
Head Inimesed
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Jürgen Helstein
Veski Mati
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Peeter Hendrikson
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Ivo Niklas Hermanson
Treeningpartner
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Ando Hermsalu
Treeningpartner
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Viljar Hiienõmm
Täppsportlased
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Einar Hillep
Justiitsministeerium
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Silver Hillermaa
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Ahto Hinn
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Kristina Hinrikus
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Toomas Hirmat
Täppsportlased
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Vladimir Hitrov
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Aleksandr Hlebnikov
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Gaily Hõbemägi
Mtü Spordiselts
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Veikko Hõbemägi
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Leonid Homin
Danske Spordiklubi
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Aivo Hommik
Peetri Kool
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Pjotr Hruštšov
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Aire Hulkko
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Arno Hulkko
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Erkki Hummal
Sparta
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Külli Hunt
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Maris Huopolainen
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Karel Hussar
TÜ ASK
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Matthew Hyde
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Jevgeni Ignatjev
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Indrek Ilumäe
Treeningpartner
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Kaidi Ilves
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Katariina Ingerma
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Peeter Ingerma
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Andrei Issakov
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Sergei Istsenko
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Vadim Iuriev
ABB
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Artjom Ivanov
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Katriin Ivanov
Jooksupartner
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Sergei Ivanov
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Reelika Jaanverk
SA Eesti Kontsert
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Jaan Jagomägi
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Gerli Jahimaa
Peetri Lasteaed-Põhikool
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Edward Jakimov
Audentes
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Robert Jakimov
Audentes
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Maria Jakimova
Audentes
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Natalja Jakimova
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Aivar Jakobson
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Õnne-Liina Jakobson
Sparta
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Kerli Jakovleva
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Peep Jalakas
Sparta
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Sigrid Janke
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Julika Janson
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Ramon-Anders Janson
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Jane Jaomaa
SK Jooksupartner
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Janis Jaomaa
SK Jooksupartner
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Hele Järv
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Helen Järveots
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Aija Järvine
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Hannes Järvine
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Karina Jaunmuktane
UP Sport
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Merle Jeets
Adrenaliin.ee
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Alex Jelagin
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Andrus Jõgeva
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Kristjan Joost
Tallinna Lennujaama Spordiklubi
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Tiina Juhani
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Aigi Juhansoo-Salu
Tallinna ja Harjumaa Lasterikaste Perede Liit
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Hedi Jüriöö
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Toomas Jurisoo
Anu Jooksutrennid
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Lauri Jürjen
SK Jooksupartner
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Kätlin Jüürman
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Mati Juus
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Martin Kaalma
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Valeri Kääpa
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Viivi Kääpa
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Ragnar Kaasik
Treeningpartner
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Siiri Kaaver
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Kaupo Kadajane
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Urmas Kadak
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Vallo Kägu
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Kristi Kähar
Schenker AS
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Sandra Kahu
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Jaanus Kaik
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Tarmo Kaisla
Sparta
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Mart Kajari
SPARTA
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Priit Kajari
Sparta
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Marianne Kala
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Taavi Kala
Sparta
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Hargo Kalaus
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Toomas Kalda
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Birgit Kaljuste
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Dave Kaljuste
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Ergo Kaljuste
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Kristo Kaljuvee
FB Jooksmine
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Kätlin Kallakas
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Urmo Kallakas
Sparta
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Uibo Kallas
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Jaanus Kallaste
Treeningpartner
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Kaspar Kalluste
Tanel Padar Bänd
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Kersti Kalm
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Silver Kalve
ABB
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Karin Kamdron
MTÜ spordiselts
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Kalle Kangur
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Edit Kannel
Norma OK
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Rene Kannel
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Tanel Kannel
AS Hekotek
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Arno Kärg
Politsei- ja Piirivalveamet
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Indrek Kärner
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Taavi Karotamm
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Maarja Kärsna
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Roland Karu
PPA jooksugrupp
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Hene Karumaa
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Alari Kasemaa
Treeningpartner
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Jüri Kask
FB jooksmine
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Kristiina Kask
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Kallo Keelmann
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Getter Keerd
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Maris Kehva
Sparta
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Eneli Kekki
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Kristel Keldu
ABB
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Kati Kiipsaar
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Aet Kiisla
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Kristjan Kikas
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Ain Kilk
Eesti Worldloppeti Klubi
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Jako Kilter
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Erki Kilu
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Valentina Kimask
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Kristjan Kimmel
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Jaanika Kindlam
Telia Spordiklubi
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Allan Kipper
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Viigi Kipper
Taltsi totsid
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Ain Kivesti
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Enel Kivimäe
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Markus Kivistik
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Janek Klais
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Nicole Maria Klais
Tallinna SS Kalev
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Kaarel Klaos
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Janno Klausner
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Sirli Kleitz
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Aleksandr Klepikov
eachrace
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Andrei Kletsun
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Olga Kletsun
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Andres Klettenberg
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Anna Klugman
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Toomas Kogger
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Toomas Köhler
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Kaarel Koitne
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Gunilla Kõiv
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Kristjan Kokk
Sparta
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Viktor Kokk
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Jevgenia Kolk
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Kristi Kõll
SPARTA
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Madis Kollo
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Carmen Kolomainen
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Marlen Kondratjuk
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Danel Kondrov
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Eero Kookla
SK Jooksupartner
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Ilmar Koolmeister
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Liis Köörna
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Marek Koplus
Tripassion Triatloniklubi
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Annika Koppel
PPA jooksugrupp
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Rain Koppel
Schenker AS
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Berit Korindt
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Eve-Lyn Korka
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Mihhail Kornõšev
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Mati Korrol
Sparta
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Liisbeth Kose
LSS
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Reeli Kotkas
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Vladimir Kotšenkov
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Jaanus Koval
Viljandi VMK
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Juri Kovaljov
MTÜ Spordiklubi CFC
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Reimo Krass
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Aleksei Kravtšuk
AS Hekotek
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Inga Kree
Viljandi jooksupartneri neiud
SK Viljandi Jooksupartner
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Annely Emma Krell
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Kersti Kriisk
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Anna Krõlova
Omniva
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Tauno Krull
Sparta
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Lauri Krullo
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Igor Krushelnitski
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Ene Kruusement
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Ekaterina Krylova
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Renee-Armas Kübar
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Hannes Kuhlbach
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Kaivi Kukk
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Katrin Kukk
Stockmanni spordiklubi
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Kristina Kukke
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Sille Kukkur
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Renee Kulbas
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Anre Kuldja
Sinisilm Films
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Anne-Lys Kuldmaa
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Aleksandr Kuleshov
Treeningpartner
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Anna Kuleshova
Treeningpartner
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Tarvi Kull
Tanel Padar Bänd
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Jürgen Külm
Treeningpartner
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Ingomar Künnapuu
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Valdo Kütt
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Aare Kutter
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Hiye Kuuli
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Aleksander Kuurmann
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Peter Kuus
Intrac
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Triin Kuuse
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Maie Kuusik
Lillepallid
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Jaanus Kuusk
Sparta
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Kerli Kuusk
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Kersti Kuusk
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Vahur Kuusk
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Anne Küüsmaa
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Aivar Kuusmik
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Madis Kuznetsov
PPA jooksugrupp
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Ranno Laane
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Mihkel Läänelaid
Sparta
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Anne Laanemets
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Elina Laanep
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Viljar Laanes
SK Prorunner
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Jüri Laanmets
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Luna-Aleksandra Lagoda
TÜ ASK
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Eeva Lahtinen
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Taaniel Laimets
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Külliki Laines
FB Jooksmine
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Kaspar Laiv
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Silver Laiv
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Allar Lamp
TÜ ASK
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Karmen Langi
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Kristine Langi
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Kätlin Laos
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Maarja Laos
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Eero Lapp
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Terje Lapp
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Irina Larionova
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Maksim Larjuhhin
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Marek Läte
Head Inimesed
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Margus Laula
MTÜ Peetri Selts
Peetri Selts MTÜ
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Ilse Laur
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Marko Laurits
Testijad.ee
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Karoliina Lehe
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Alexandra Lehtmets
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Sven Lehtmets
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Jaana Leidas-Meerits
UP Sport
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Sirje Leiten
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Kalle Lellep
SK Prorunner
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Julija Leonova
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Kaia Lepik
Täppsportlased
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Tanja Lepik
Täppsportlased
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Marju Lepmets
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Kairi Leppenen
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Andreas Leznevsky
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Merle Lichtfeldt
UP Sport
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Kristjan Liik
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Mari-Liis Liipa
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Julius Liiv
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Biby Lilander
ABB
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Gerda Lill
Ajakiri Jooksja
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Ingrit Lillemäe Avi
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Martin Linke
Anu Jooksutrennid
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Taavi Linnamäe
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Ragnar Lipstok
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Andrei Litvinjuk
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Julia Loginova
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Malvi Lõhmus
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Sten Lõhmus
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Sirle Loigo
Treeningpartner
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Tanel Lonks
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Lauri Loodsalu
PPA jooksugrupp
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Marcus Lõomets
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Andrei Lopsik
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Mariliis Lopsik
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Margo Lorvi
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Merlyn Lükk
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Alari Lumberg
Treeningpartner
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Kairi Lumberg
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Mardo Lundver
Rapla Jooksuklubi
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Janely Luuk
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Ilmar Luup
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Jekaterina Luzik
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Maarja Maarjakõiv
Elisa Spordiklubi
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Laura Maasik
Head Inimesed
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Martin Maasik
Head Inimesed
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Karl Mäe
SK Altius
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Aigar Mäesalu
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Heli Mäesepp
Sparta
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Madis Mägi
Hausers
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Marko Mägi
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Priit Maisalu
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Kätlin Maiste
Anu Jooksutrennid
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Oxana Makarenko
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Alina Malinina
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Märt Mäll
Germund
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Martin Mäng
Hammersmith HardMen
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Volodymyr Manytskyi
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Marge Marcinkevicz
Sparta
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Nele Marrandi
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Alice Märtin
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Mihkel Märtin
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Priit Märtin
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Sergei Maslennikov
Orkla Eesti AS
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Tarvi Matsiselts
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Stenver Matt
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Marti Medar
Treeningpartner
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Sigrid Mehine
Elisa Spordiklubi
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Helin Meier
Head Inimesed
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Marek Meiesaar
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Artur Melkumjan
Spordiselts
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Teedo Melts
Sparta
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Urmo Merila
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Anton Merits
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Jelena Mets
MTÜ Telia SK
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Randel Mets
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Stina Metsis
Lagedi SporT
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Raul Metsva
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Holger Mies
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Kai Miller
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Arlyn Mitt
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Kulla Mitt
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Raido Mitt
Head Inimesed
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Anett Mölder
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Kadi Mölder
Sparta
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Larissa Monahhova
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Liis Mõttus
Täppsportlased
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Aili Münt
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Martin Murre
Treeningpartner
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Eleri Mustonen
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Meelis Muts
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Janar Müür
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Maret Müür
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Tormi Müür
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Annika Näär
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Paavo Nael
Tallinna Maraton/www.jooks.ee
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Tatjana Nagapetjan
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Riho Neem
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Jaan Neljandik
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Pelle Nepper
Tallinki Spordiklubi
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Elis Desiree Nergi
Schenker AS
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Maret Ney
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Aleksandr Nikiforov
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Ilja Nikolajev
MeRun
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Marden Nõmm
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Marge Nõmm
Täppsportlased
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Hannes Normak
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Oleksandr Novak
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Oksana Novi
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Janar Novitski
TriSmile
ABB
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Viktoria Nugis
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Innar Nuka
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Ilona Nurk
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Kristin Nurk
G4S Eesti
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Janek Oblikas
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Rauno Õismaa
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Hendo Oja
Sparta
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Edvin Ojamets
Eesti Post AS
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Ülo Ojava
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Sigrid Ojavee
Elisa Spordiklubi
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Irina Oleinits
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Eve Olgo
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Raivo Olgo
Tripassion Triatloniklubi
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Anu Ool
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Valeri Opermann
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Raivo Oras
Eesti Energia Spordiklubi
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Erki Orav
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Kadi Orav
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Piret Orgusaar
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Kalle Oruaas
SK Prorunner
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Aivar Ots
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Hedvig Ots
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Gea Otsa
Tervise Arengu Instituut
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Helen Otto
ABB
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Laas Õun
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Jaana Õunaid
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Maarja Õunapuu
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Juhan Paabstel
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Argo Paavel
Anu Jooksutrennid
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Toomas Paesüld
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Erik Pahlberg
RMIT
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Heigo Paide
SK Prorunner
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Elin Paimets
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Kaido Paju
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Regina Palatu
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Eneli Pall
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Agnes Palm
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Triin Palmiste
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Kristjan Pals
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Heli Pärkma
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Virve Pärkma
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Tanel Pärnamaa
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Airi Pärtel
Karla küla
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Kärt Pärtel
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Priit Parts
Täppsportlased
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Mihkel Paumverk
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Marju Paunel
ABB
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Vitali Pavlov
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Pirgit Pedaja
Ajakiri Jooksja
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Jaanus Pedak
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Trevon Peek
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Allar Peetmaa
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Tanel Pentma
Anu Jooksutrennid
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Katre Pesti
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Marika Peterson
VAK Staier
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Triin Peterson
Treeningpartner
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Maie Pihl
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Kristjan Pihlo
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Valentin Piho
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Toomas Piigli
UP Sport
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Carmen Pilve
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Külli Pirksaar
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Marge Põder
SPARTA
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Silja Põder
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Katre Põldmaa
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Piret Põllendik
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Simmo Põllu
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Mathias Põlluveer
Tiim Gutmannid
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Tuuliki Poom
ABB
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Mikk Prantsen
ABB Spordiklubi
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Koit Pruunlep
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Margo Pruunlep
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Aile Puls-Lillepa
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Argo Puntso
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Kädi Pupart
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Marko Purvinski
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Mari-Liisu Puulmann
Svea Finance As
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Jaanus Puuraid
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Toomas Raag
Treeningpartner
Laduks
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Veronika Rae
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Mari Rahula
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Maarika Rahumeel
Elisa Spordiklubi
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Tarvo Rahusoo
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Argo Raie
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Indrek Raig
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Rainer Raja
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Merike Rand
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Marju Randlepp
Rae vallavalitsus
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Veena Randväli
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Heikki Räsänen
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Raido Raspel
Treeningpartner
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Ingrid Rässa
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Angela Rätsep
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Martin Raud
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Ragnar Raud
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Liis Raudsep
G4S Eesti
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Maili Raudsepp
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Rain Raun
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Kersti Rauts
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Urmas Rebane
SK Jooksupartner
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Steven Rehelem
Treeningpartner
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Regina Reidla
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Aurika Reiles
Cyclon
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Maarika Reiles
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Magnus Reimann
Sparta
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Markus Reinboom
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Piret Reinik
Treeningpartner
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Alina Reinmäe
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Raul Reinsalu
CKE Inkasso
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Remo Reinsalu
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Tarmo Reitsnik
Treeningpartner
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Alar Ridamäe
Treeningpartner
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Ele Riiet
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Rauno Riiner
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Kairi Rikker
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Veiko Ristissaar
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Svetlana Robutko
JK Start
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Olga Rogova
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Merle Roolaid
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Heiki Roomet
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Konstantin Root
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Joosep Roots
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Raul Roots
Eesti Energia Spordiklubi
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Tiit Rosenberg
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Sandra Rovbut
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Mark Rubanovitš
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Helina Rundu
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Tõnu Rüüsak
Ryysak Team
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Elo Rüütel
Sparta
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Kristiina Rüütle
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Lüürika Rüütli
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Daniel Rybakov
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Vitaly Rybakov
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Karin Saaliste
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Eveliis Saar
Sparta
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Margus Saar
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Rainis Saar
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Meelis Saard
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Villu Saard
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Heli Säde
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Kristiina Sagaja
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Piia Saluste
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Priit Saluste
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Irina Samsonova
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Annely Sander
Schenker AS
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Sirlyn Sandstrom
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Andres Sang
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Piret Sarikas
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Marten Sark
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Kaija Sarkans
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Aili Sarv
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Eneli Sarv
FB Jooksmine
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Kertu Sassi
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Eiko Sau
AS Hekotek
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Tauno Sau
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Sulo Savolainen
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Robert Schmidt
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Enar Seeder
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Eido Seil
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Merit Selg
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Helis Selge
Täppsportlased
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Katrin Seljak
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Ahto Selter
AS Eesti Pagar
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Janika Semenenko
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Alexander Semenov
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Joachim Seminck
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Anna Semjonova
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Eedi Sepp
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Regiina Sepp
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Jevgeni Šerstjuk
G4S Eesti
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Dmitry Shelepov
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Alar Siemann
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Kärt Sihver
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
KRISTI SIIBAK
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Merle Siibak
Sparta
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Indrek Siilaberg
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Peeter Siitan
Schenker AS
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Ivar Sikk
Sparta
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Tarmo Sild
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Merilin Sillard
Rae vallavalitsus
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Geily Sinijärv
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Kadilyn Sirel-Reppo
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Meidi Sirk
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Dominik Skljarov
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Andrei Škubel
Treeningpartner
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Igor Škubel
Eesti Energia Spordiklubi/Eesti Energia
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Kristina Smirnova
Schenker AS
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Tarass Snitsarenko
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Katlyn Sõber
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Kadri Soe
Karla küla
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Kairi Solmann
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Viktoria Solomina
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Roman Solomko
ILSS
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Ritva Soo
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Rika Soopa
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Iris Marie Sööt
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Lauri Špitsmeister
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Tanel Steinberg
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Andrus Stimmer
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Olle Strik
ARUHEINA SÕPRADE SELTS
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Andres Suimets
SPARTA
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Herki Sulend
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Merily Sulg
Tallinna Lastehaigla
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Liina Sulu
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Lissy Susi
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Merili Susi
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Veronika Suske
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Aleksandr Suskov
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Marek Suur
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Cathy-Liis Suurkivi
Tiim Gutmannid
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Hedwig Suvi
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Tarvo Suvi
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Teele Suvinõmm
SPARTA
Sparta OÜ
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Peep Taaler
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Priit Taalmann
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Liisi Taar
Liisi
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Taavi Taar
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Janar Tähepõld
ENSTO
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Taimar Täheväli
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Markus Taipale
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Andres Tamm
Andrestoni Grupp OÜ
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Martine Tammaru
Circle-K
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Keith Tammela
ANU Jooksutrennid
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Kristi Tammemägi
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Tanel Tammemägi
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Marcella Tammes
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Riina Tammistu
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Lehti Tammus
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Tauno Tanilas
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Indrek Tärno
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Aigar Tarre
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Janek Task
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Danel Taur
SK Los Toros
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Aita Teder
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Inga Teder
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Kaspar Teder
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Ly Teder
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Joosep Teemaa
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Teno Teemaa
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Marko Teinburk
ANU Jooksutrennid
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Taavi Tenno
Vaidawood
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Karin Tensing
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Ulvi Tensing
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Mari-Ann Tenter
HP Toitlustuse OÜ
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Maris Terno
Karla küla
Sparta
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Evelin Terro
SK Jooksupartner
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Diana Tetre
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Aaro Tiiksaar
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Martin Tiisler
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Mihkel Tikerpalu
NUKU teater
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Holger Tilk
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Arni Timm
PPA jooksugrupp
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Riho Timm
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Eve Toiger
spordisõprade klubi
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Annika Tõlgo
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Hugo Toll
Täppsportlased
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Rene Tolmusk
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Neeme Toming
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Aleksandr Tomson
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Liisi Tõnisalu
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Marek Tõnismäe
Täppsportlased
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Chris Tõnisson
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Siim Tõnisson
Tanel Padar Bänd
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Tambet Tõnisson
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Raini Toom
Sparta
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Tarmo Toom
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor AS
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Triin Toom
TTÜ Tantsutüdrukud
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Kadi Torila
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Inge Torilo
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Liliana Torn
Täppsportlased
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Ruth Trääder
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Rein Traus
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Mihkel Trees
SPARTA
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Triin Tross
ITK
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Tõnis Trummal
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Aleksei Trunin
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Jana Trunina
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Liina Tšernov
SK Jooksupartner
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Helena Tshistova-Pohlak
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Tatjana Tsurkina
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Aivar Tuisk
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Heli Tülle
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Kristjan Tulp
Treeningpartner
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Marika Turb
Head Inimesed
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Sigrid Turja
Treeningpartner
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Andres Turro
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Kristofer Turro
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Marko Tutt
Treeningpartner
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Harry Tuul
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Helen Tuur
Orkla Eesti AS
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Evelin Umalas
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Kaiti Ummelas
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Killi Ummelas
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Anna Ušakova
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Siim Usin
Tanel Padar Bänd
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Merje Uueni
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Kaupo Uuetoa
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Karel Uurits
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Hektor Uustalo
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Petri Väänänen
SK100
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Renat Vafin
Treeningpartner
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Andres Vahemaa
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Anneli Vaher
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Marika Vaher
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Tanel Vähk
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Märt Vahtra
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Jaak Vaiknemets
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Risto Valdmaa
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Urve Valdmaa
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Eneken Väli
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Risto Väljak
Metos AS
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Andi Vallik
Läänemaa KJK
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Mari-Liis Valma
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Merlyn Valma
Treeningpartner
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Natalia Valtanen
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Järvi Valter
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Marko Valter
SK ProRunner
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Virko Vantsi
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Timo Varblas
Peetri Lasteaed-Põhikool
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Kristjan Vares
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Timo Vares
Karla küla
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Eve Varik
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Iti Marii Varik
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Mikk Varik
Perekond Varik
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Inge Värnik
Tallinna ja Harjumaa Lasterikasteperede Liit
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Kristo Värva
Karla küla
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Veljo Vask
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Jürgen Veber
Treeningpartner
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Karin Vee
Peetri Lasteaed-Põhikool
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Riinu Veebel
Luminori Spordiklubi
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Riina Veesalu
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Peeter Vennikas
Eesti Ultrajooks klubi
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Jekaterina Verbitskaja
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Mirtti Verbitskas
Anu Jooksutrennid
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Brit Marii Veri
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Kristina Vesilind
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Kadri Veske
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Rita Veskimäe
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Maria Veskla
Sparta
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Lagle Vetemäe
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Kaido Vetevoog
FB Jooksmine
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Alvar Viikmäe
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Raimo Viilup
Rae vallavalitsus
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Mihkel Viilveer
Opus Online SK
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Andre Viira
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Viktoria Viira
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Reelika Viitamees
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Karel Villak
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Maria Villemson
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Ardo Virkebau
Treeningpartner
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Tanel Virtmann
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Pille Visser
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Margit Voivod
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Janno Volmerson
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Kaire Volmerson
TriSmile
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Kristi Volmerson
Tiim Vaida
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Kai Voolaine
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Andrus Võsa
Vaidawood
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Anton Zaporozets
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Yana Zjuhova
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga
Maarja Žugova
10 km jooks/kõnd/kepikõnd ajavõtuga

...