Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Juhend Registreerunud Stardinimekirjad Tulemused Kommentaarid (1)

Stardinimekirjad

Vali distants:
Stardinimekiri seisuga 17.09.2021 03:02.

Rulluisumaraton stardinimekiri

Nr. Grupp Nimi Sünniaasta Sugu VKL Elukoht Võistkond/Organisatsioon
1 1-50 Kert Keskpaik 1983 mees M Eesti, Harju maakond
Albe Team/Bont
2 1-50 Marten Liiv 1996 mees M Eesti, Jõgeva maakond
Albe Team/Bont
3 1-50 Kaspar Kaljuvee 1998 mees M Eesti, Harju maakond
Albe Team/Bont 2
4 1-50 Maksim Visotsky 1984 mees M Venemaa, Moskov
POWERSLIDE LATVIA
5 1-50 Mart Markus 1990 mees M Eesti, Jõgeva maakond
Albe Team/Bont
6 1-50 Ansis Eljasans 1985 mees M Läti, Latvia
SkiBox/Filter
7 1-50 Lauri Koort 1981 mees M Eesti, Harju maakond
Albe Team/Bont 2
Albe Team/Bont
8 1-50 Reinis Znotins 1997 mees M Läti, Riga
POWERSLIDE LATVIA
9 1-50 Aleks Luik 1995 mees M Eesti, Jõgeva maakond
Albe Team/Bont
10 1-50 Andrus Kuusk 1987 mees M Eesti, Harju maakond
Rulluisuklubi 8R Oranžid
11 1-50 Lauris Bitenieks 1982 mees M Läti, Riga
Powerslide Latvia
12 1-50 Jaagup Lehes 1995 mees M Eesti, Valga maakond
Kuldsed Käed / Team
13 1-50 Amper Savelyev 1963 mees M50 Venemaa, Sankt-Peterburg
Neva Racing Team
14 1-50 Oskars Pundurs 1982 mees M Läti, Latvija
POWERSLIDE LATVIA
15 1-50 Danila Ruusu 1988 mees M Eesti, Harju maakond
RULLIBAAS
16 1-50 Toomas Prangli 1976 mees M Eesti, Harju maakond
SORAINEN Adventure Team
17 1-50 Margo Renter 1972 mees M40 Soome, Vantaa
Tartu Inline Team Unistajad
18 1-50 Jaanus Ritson 1972 mees M40 Eesti, Harju maakond
RULLUISUKLUBI ABEC / 40+
19 1-50 Randar Ivanov 1996 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
Rakvere Bont Mehed
Rakvere Bont
20 1-50 Vasiliy Karnatsky 1979 mees M Venemaa, Leningradskaya
Neva Racing Team
21 1-50 Meelis Aasla 1983 mees M Eesti, Harju maakond
Albe Team/Bont 2
Albe Team/Bont
22 1-50 Roberts Pundurs 1984 mees M Läti, Riga
POWERSLIDE LATVIA
23 1-50 Egor Abalakin 1970 mees M40 Venemaa, St. Petersburg
Neva Racing Team
24 1-50 Jarek Mäestu 1977 mees M Eesti, Tartu maakond
Tartu Inline Team Unistajad
25 1-50 Vahur Valvas 1981 mees M Eesti, Tartu maakond
Tartu Inline Team Unistajad
26 1-50 Andrei Predtechenskii 1984 mees M Venemaa, Russia
Neva Racing Team
27 1-50 Sulev Lokk 1969 mees M40 Eesti, Harju maakond
RULLUISUKLUBI ABEC / 40+
28 1-50 Kuido Koppel 1966 mees M40 Eesti, Saare maakond
AT Spordiklubi/Saarlased
at sport saarlased
29 1-50 Dzintars Sarmulis 1970 mees M40 Läti, Riga
SKI BOX/FILTER
30 1-50 Meelis Tammre 1978 mees M Eesti, Harju maakond
31 1-50 Ronalds Cinks 1990 mees M Läti, Rīgas rajons
32 1-50 Viktoras Cesulis 1985 mees M Leedu, lietuva
33 1-50 Janno Luik 1974 mees M40 Eesti, Saare maakond
AT Spordiklubi/Saarlased
34 1-50 Maxim Gutsalov 1989 mees M Venemaa, Moscow
U skate
35 1-50 Aivar Hirmo 1963 mees M50 Eesti, Põlva maakond
Tartu Inline Team Unistajad
36 1-50 Sandris Snore 1997 mees M Läti, vidzeme
Laimite
37 1-50 Indrek Aarna 1969 mees M40 Eesti, Harju maakond
AT Spordiklubi/Saarlased
Eesti Energia SK
38 1-50 Antti Haljak 1978 mees M Eesti, Harju maakond
39 1-50 Mikhail Zhilin 1977 mees M Venemaa, Sankt-Peterburg
Neva Racing Team
40 1-50 Ahti Oks 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
41 1-50 Tõnu Koppel 1966 mees M40 Eesti, Harju maakond
AT Spordiklubi/Saarlased
42 1-50 Andrus Undrest 1976 mees M Eesti, Tartu maakond
Tartu Inline Team Arctica
Tartu Rulluisuklubi
43 1-50 Mart Roosimaa 1986 mees M Eesti, Tartu maakond
Tartu Inline Team Unistajad
44 1-50 Hassar Jurs 1972 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Tartu Inline Team Arctica
45 1-50 Toomas Teesaar 1975 mees M Eesti, Harju maakond
46 1-50 Ats Kallais 1972 mees M40 Eesti, Harju maakond
Albe Team/Bont 2
47 1-50 Aleksei Grigorev 1980 mees M Venemaa, Sankt-Peterburg
48 1-50 Marek Lemsalu 1972 mees M40 Eesti, Harju maakond
Rulluisuklubi ABEC / 40+
49 1-50 Heiki Roomet 1977 mees M Eesti, Harju maakond
50 1-50 Toivo Tomingas 1961 mees M50 Eesti, Pärnu maakond
51 51-100 Arbo Maisa 1970 mees M40 Eesti, Harju maakond
RULLUISUKLUBI ABEC / 40+
52 51-100 Aivar Kamenjuk 1960 mees M50 Eesti, Jõgeva maakond
Rullibaas
53 51-100 Heinz Kask 1965 mees M40 Eesti, Harju maakond
Rulluisuklubi 8R Oranžid
54 51-100 Torbjörn Köhler 1952 mees M60 Eesti, Tartu maakond
Tartu Inline Team Siredad Sääred
55 51-100 Toomas Silluste 1964 mees M50 Eesti, Saare maakond
at sport
56 51-100 Hannes Roomet 1953 mees M60 Eesti, Rapla maakond
57 51-100 Aleksander Tilba 1957 mees M50 Eesti, Harju maakond
58 51-100 Priit Kaasik 1969 mees M40 Eesti, Ida-Viru maakond
Jõhvi RS Team
59 51-100 Argo Sõõru 1969 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Tartu Inline Team Siredad Sääred
MTÜ Tartu Rulluisuklubi
60 51-100 Kaupo Kaljuvee 1971 mees M40 Eesti, Harju maakond
61 51-100 Frid Kaljas 1972 mees M40 Eesti, Harju maakond
RULLUISUKLUBI ABEC / 40+
RULLUISUKLUBI ABEC
62 51-100 Mairo Pukk 1973 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
63 51-100 Raivo Tatrik 1962 mees M50 Eesti, Järva maakond
64 51-100 Ingmar Vutt 1971 mees M40 Eesti, Harju maakond
Rulluisuklubi 8R
65 51-100 Paavo Pals 1964 mees M50 Eesti, Harju maakond
Rulluisuklubi ABEC/CHILLI.ee
66 51-100 Rauno Kamenjuk 1991 mees M Eesti, Jõgeva maakond
Rullibaas
67 51-100 Timo Sollo 1959 mees M50 Soome, länsi-suomi
68 51-100 Vladimir Baskakov 1956 mees M50 Eesti, Harju maakond
69 51-100 Anatoli Sevastjanov 1949 mees M60 Eesti, Tartu maakond
Tartu Inline Team Siredad Sääred
70 51-100 Alar Ivanov 1972 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
Rakvere Bont mehed
Rakvere Bont
71 51-100 Raul Krooni 1970 mees M40 Eesti, Harju maakond
Rulluisuklubi ABEC/CHILLI.ee
Rulluisklubi ABEC
72 51-100 Magnar Meinart 1981 mees M Eesti, Harju maakond
73 51-100 Aleksandr Vasjagin 1978 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
Jõhvi RS Team
74 51-100 Koit Erala 1982 mees M Eesti, Harju maakond
75 51-100 Sergei Fedorchuk 1975 mees M Venemaa, Sankt-Peterburg
76 51-100 Jako Tempel 1976 mees M Eesti, Harju maakond
Rulluisuklubi 8R Kollased
Rulluisuklubi 8R
77 51-100 Janek Halliväli 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
78 51-100 Emeri Lepp 1976 mees M Eesti, Harju maakond
79 51-100 Taivo Päärson 1971 mees M40 Eesti, Harju maakond
Rulluisuklubi 8R Kollased
80 51-100 Alexander Kuchkov 1965 mees M40 Venemaa, Russia
81 51-100 Kari Vuorinen 1965 mees M40 Soome, länsi-suomi
82 51-100 Elmer Taim 1976 mees M Eesti, Harju maakond
Rulluisuklubi 8R Kollased
Mittetulundusühing Kaheksarattalised
83 51-100 Jaakko Ajanki 1952 mees M60 Soome, Finland
HTL
84 51-100 Gunars Lauris 1954 mees M60 Läti, Latvia
85 51-100 Veiko Germann 1977 mees M Eesti, Harju maakond
Rulluisuklubi 8R Oranžid
86 51-100 Neeme Nõlvak 1974 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
Rakvere Bont
87 51-100 Andris Krauja 1959 mees M50 Läti, latvia
SKI BOX ASI
88 51-100 Raivo Kõnnusaar 1975 mees M Eesti, Pärnu maakond
89 51-100 Siim Mägi 1989 mees M Eesti, Järva maakond
90 51-100 Kaido Kahar 1977 mees M Eesti, Harju maakond
91 51-100 Holger Mägi 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
Rulluisuklubi ABEC/CHILLI.ee
92 51-100 Marek Ilves 1975 mees M Eesti, Tartu maakond
Tartu Inline Team Siredad Sääred
93 51-100 Andre Tühane 1975 mees M Eesti, Harju maakond
Kuldsed Käed / Team
94 51-100 Veiko Tammik 1963 mees M50 Eesti, Järva maakond
95 51-100 Ain Parve 1948 mees M60 Eesti, Harju maakond
96 51-100 Toomas Kibus 1981 mees M Eesti, Harju maakond
97 51-100 Valdeko Vesterblom 1989 mees M Eesti, Harju maakond
98 51-100 Agris Šipkovs 1970 mees M40 Läti, Vidzeme
SkiBox/Filter
99 51-100 Urmas Grüning 1970 mees M40 Eesti, Ida-Viru maakond
Jõhvi RS Team
100 51-100 Olev Kroon 1959 mees M50 Eesti, Harju maakond
101 101-200 Boriss Teder 1953 mees M60 Eesti, Rapla maakond
102 101-200 Jaan Oder 1979 mees M Eesti, Tartu maakond
103 101-200 Ants Hendrikson 1967 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
104 101-200 Jaan Küünal 1961 mees M50 Eesti, Pärnu maakond
105 101-200 Lembit Saart 1958 mees M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
106 101-200 Rene Tühane 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
Kuldsed Käed / Team
107 101-200 Tanel Ojala 1986 mees M Eesti, Harju maakond
Kuldsed Käed / Team
108 101-200 Margus Leet 1976 mees M Eesti, Harju maakond
Rulluisuklubi 8R Oranžid
109 101-200 Andrek Sikka 1986 mees M Eesti, Harju maakond
Rulluisuklubi 8R Kollased
110 101-200 Rain Marrandi 1982 mees M Eesti, Harju maakond
www.8R.ee
111 101-200 Aarne Annamaa 1971 mees M40 Eesti, Pärnu maakond
112 101-200 Boris Meldre 1978 mees M Eesti, Tartu maakond
Tartu Inline Team Siredad Sääred
113 101-200 Lennart Raudsepp 1967 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Tartu Inline Team Arctica
Tartu Rulluisuklubi
114 101-200 Raido Raudsepp 1986 mees M Eesti, Tartu maakond
115 101-200 Keijo Hännikäinen 1984 mees M Eesti, Pärnu maakond
SK Keremeister
116 101-200 Uno Zimmermann 1962 mees M50 Eesti, Valga maakond
117 101-200 Küllike Hermet 1976 naine Eesti, Pärnu maakond
118 101-200 Karolis Rinkevicius 1985 mees M Leedu, Vilnius
119 101-200 Vladimir Kivi 1961 mees M50 Eesti, Tartu maakond
120 101-200 Mikk Metstak 1985 mees M Eesti, Harju maakond
121 101-200 Madis Leps 1986 mees M Eesti, Harju maakond
122 101-200 Tomi Minetti 1966 mees M40 Soome, länsi-suomi
123 101-200 Armands Petaks 1967 mees M40 Läti, Rīgas rajons
SkiBox/Filter
124 101-200 Julius Baradinskas 1988 mees M Leedu, Lithuania
125 101-200 Paulius Žemuškevicius 1984 mees M Leedu, Lithuania
126 101-200 Priit Kotkas 1979 mees M Eesti, Harju maakond
Tallinna Lennujaama SK
127 101-200 Ivars Vingris 1963 mees M50 Läti, Jelgava
SkiBox/Filter

...