Et En

Registreerunud

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 21.06.2021 00:29.
Kokku: 770
7 km ajavõtuga jooks: 392
7 km ajavõtuta jooks-kõnd: 86
7 km ajavõtuga kõnd: 93
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m: 137
2,5 km ajavõtuga jooks-kõnd: 50
2,5 km ajavõtuta jooks-kõnd: 12
mees: 318
naine: 452
Nimi Võistkond/Organisatsioon Distants
Grete Aare
7 km ajavõtuta jooks-kõnd
Heliisa Aare
7 km ajavõtuta jooks-kõnd
Heret Adamson
7 km ajavõtuga jooks
Marion Adusoo
SK Prorunner
7 km ajavõtuga jooks
Martin Adusoo
SK ProRunner
7 km ajavõtuga jooks
Mirjam Ahosepp
7 km ajavõtuta jooks-kõnd
Olavi Allase
Tartu Spordiselts Kalev
Tartu Vangla
7 km ajavõtuga jooks
Germo Alliksoo
7 km ajavõtuga jooks
Helle Alliksoo
7 km ajavõtuga kõnd
Triin Altmäe
7 km ajavõtuga jooks
Harri Altroff
7 km ajavõtuga jooks
Ants Animägi
GORUNTARTU
7 km ajavõtuga jooks
Robi Annuk
Myfitness
7 km ajavõtuga jooks
Adeele Anton
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m
Lilian Ariva
7 km ajavõtuga jooks
Cärolyn Aromets
7 km ajavõtuga jooks
Tauri Arumäe
TÜASK #mariseinglid
7 km ajavõtuga jooks
Merilin Aruots
7 km ajavõtuga jooks
Moonika Aruvälja
7 km ajavõtuga kõnd
Heikki Avi
Karmen Jooksutab
7 km ajavõtuga jooks
Helle Avi
Karmen Jooksutab
7 km ajavõtuga kõnd
Vallo Avi
Karmen Jooksutab
7 km ajavõtuta jooks-kõnd
Jelena Babjak
7 km ajavõtuta jooks-kõnd
Dominik Edrick Baker
Please Select...
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m
Jaroslava Bardina
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m
Ergo Bereznjov
7 km ajavõtuga jooks
Merilin Bereznjov
7 km ajavõtuga jooks
Guido Bergmann
SK Prorunner
7 km ajavõtuga jooks
Triinu Bergmann
SK ProRunner
7 km ajavõtuga jooks
Helin Berkman-Rand
7 km ajavõtuga kõnd
Kattrina Berting
7 km ajavõtuta jooks-kõnd
Vladimir Berzin
7 km ajavõtuga jooks
Ken Böckler
7 km ajavõtuga jooks
Mathis Bogens
Neway
7 km ajavõtuga jooks
Tatjana Bogoljubov
Grüne Fee Eesti AS
7 km ajavõtuga kõnd
Rainer Bõkov
KJK VIKE
7 km ajavõtuga jooks
Pille-Triin Borgmann
7 km ajavõtuga jooks
Irena Budanova
7 km ajavõtuga jooks
Kirill Datsjuk
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m
Madis Dautancourt
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m
Vincent Dautancourt
Orkla Eesti AS
7 km ajavõtuga jooks
Sirle Eelma
7 km ajavõtuga kõnd
Egne Eerik
7 km ajavõtuga jooks
Imre Eiche
7 km ajavõtuga jooks
Keret Einaste
7 km ajavõtuga jooks
Raili Eller
Luunja LA Midrimaa
7 km ajavõtuta jooks-kõnd
Krista Elmet
7 km ajavõtuga jooks
Liis Elmet
7 km ajavõtuga jooks
Lauri Enn
7 km ajavõtuga jooks
Rait Ermann
OÜ Rademar
7 km ajavõtuga jooks
Ingrit Ernits
7 km ajavõtuga jooks
Urme Ernits
7 km ajavõtuga jooks
Silver Ero
7 km ajavõtuga jooks
Alger Ers
projector
7 km ajavõtuga jooks
Miya Erte
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m
Kristelle Esko
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m
Kristofer Esko
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m
Roald Etti
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m
Artjom Fjodorov
7 km ajavõtuga jooks
Juris Gaidelis
Maratona klubs
7 km ajavõtuga jooks
Olga Gontsarik
7 km ajavõtuta jooks-kõnd
Anna Gontšarova
7 km ajavõtuta jooks-kõnd
Triin Gorbunov
7 km ajavõtuga jooks
Koidula Grauberg
2,5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Evelin Haava
7 km ajavõtuga jooks
Raivo Haaviste
7 km ajavõtuga jooks
Marek Habakuk
7 km ajavõtuga jooks
Gustav Habakukk
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m
Tauri Hainsoo
7 km ajavõtuga jooks
Andres Hallik
Ristiku Põhikool
7 km ajavõtuga jooks
Kerli Hallik
Fifaa/Skechers
7 km ajavõtuga jooks
Matten Hallik
Tallinna 32. Keskkool
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m
Rain Hallimäe
7 km ajavõtuga jooks
Minna Tuulikki Hamunen
7 km ajavõtuta jooks-kõnd
Alvar Hani
2,5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Ele Hansen
7 km ajavõtuga kõnd
Elisabeth Haossar
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m
Hans Gustav Haossar
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m
Katarina Haossar
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m
Eliis Härma
7 km ajavõtuga jooks
Delisa Heero
Superheero
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m
Jost Heero
Superheero
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m
Terje Heido-Rosenberg
H.Elleri nim Muusikakool
7 km ajavõtuga kõnd
Reiko Hell
7 km ajavõtuga jooks
Helen Helmet
7 km ajavõtuga jooks
Miku Henk
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m
Ave Hiiemäe
7 km ajavõtuga jooks
Härmo Hiiemäe
7 km ajavõtuga jooks
Pille Hinn
Sparta
7 km ajavõtuga jooks
Ly Hõbe
7 km ajavõtuta jooks-kõnd
Elisabeth Holtsmann
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m
Oliver Holtsmeier
7 km ajavõtuga jooks
Rao Holtsmeier
Rao Metall OÜ
7 km ajavõtuga jooks
Raivo Hool
7 km ajavõtuga jooks
Karin Hõrrak
7 km ajavõtuga jooks
Markus Huik
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m
Mattias Huik
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m
Stella Huik
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m
Aire Hulkko
7 km ajavõtuga kõnd
Arlis Hunt
7 km ajavõtuga jooks
Mati Hussar
7 km ajavõtuta jooks-kõnd
Jarmo-Juhani Huttunen
7 km ajavõtuta jooks-kõnd
Margit Huttunen
7 km ajavõtuta jooks-kõnd
Maarika Illi
7 km ajavõtuga kõnd
Ants Illus
7 km ajavõtuga kõnd
Tiiu Illus
7 km ajavõtuga kõnd
Elin Ilves
KEVEK
7 km ajavõtuga jooks
Martin Jaakson
7 km ajavõtuga kõnd
Helena Jaansalu
Luunja LA Midrimaa
7 km ajavõtuta jooks-kõnd
Eve Jaeski
Lõuna Politsei Spordiklubi
7 km ajavõtuga jooks
Uuve Jakimainen
Luunja LA Midrimaa
7 km ajavõtuta jooks-kõnd
Janika Jakobson
Tartu Impuls
2,5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Mari-Liis Jänes
7 km ajavõtuga jooks
Hele Järv
7 km ajavõtuga kõnd
Reelika Järv
7 km ajavõtuga kõnd
Ahto Jaska
Truvor Grupp
7 km ajavõtuga jooks
Anna-Liza Jaska
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m
Anneli Jaska
7 km ajavõtuga kõnd
Svetlana Jaska
7 km ajavõtuga kõnd
Deniss Jeršov
Tartu Kunstikool
7 km ajavõtuga jooks
Aivar Jesse
Walketa
OÜ Combiwood
7 km ajavõtuga jooks
Anneli Jõeloo
7 km ajavõtuga jooks
Agor-Andreas Jõesaar
2,5 km ajavõtuta jooks-kõnd
Hendrik Jõesaar
2,5 km ajavõtuta jooks-kõnd
Rauno Jõgi
7 km ajavõtuga jooks
Aet Jõks-Karu
7 km ajavõtuga kõnd
Annika Joosta
7 km ajavõtuta jooks-kõnd
Hilju Josua
Spordiselts MTÜ
Selver
7 km ajavõtuta jooks-kõnd
Emma Jugomägi
7 km ajavõtuga kõnd
Tiina Juhani
7 km ajavõtuga kõnd
Nadežda Junkina
7 km ajavõtuga kõnd
Andres Juursalu
Nordwood
7 km ajavõtuga jooks
Meelis Juursoo
7 km ajavõtuga jooks
Helina Juvanen
7 km ajavõtuga jooks
Tuuli Kaalep
7 km ajavõtuga jooks
Anne-Ly Kaarama
7 km ajavõtuga jooks
Kaidi Käärmann
2,5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Aivi Käba
7 km ajavõtuga jooks
Allvar Kabral
2,5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Anneliis Kabral
2,5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Elizabeth Kabral
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m
Franco Kabral
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m
Rita Kadak
7 km ajavõtuga jooks
Gaido Kaeramaa
Mariine Auto AS
7 km ajavõtuga jooks
Kaarel-Paulus Kaeramaa
7 km ajavõtuga jooks
Arnika Kajaste
Neway
7 km ajavõtuga jooks
Helen Kalberg
7 km ajavõtuga jooks
Veiko Kaldmäe
7 km ajavõtuga kõnd
Sirje Kaljumäe
7 km ajavõtuga jooks
Sille Kaljurand
7 km ajavõtuga jooks
Pille Kaljuste
7 km ajavõtuga jooks
Karita Kallas
2,5 km ajavõtuta jooks-kõnd
Merle Kallas
2,5 km ajavõtuta jooks-kõnd
Kaili Kallasaru
2,5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Maili Kallaste
SA Tartu Ärinõuandla
7 km ajavõtuga jooks
Hendrik Kangro
7 km ajavõtuta jooks-kõnd
Iiris Kangro
7 km ajavõtuta jooks-kõnd
Kaari Kangro
7 km ajavõtuta jooks-kõnd
Kaur Kangro
7 km ajavõtuta jooks-kõnd
Rasmus Kangro
7 km ajavõtuta jooks-kõnd
Birgit Kangur
Tartu Kurtide Spordiselts Kaar
7 km ajavõtuga jooks
Kertu Kangur
7 km ajavõtuga kõnd
Aigar Kärgenberg
SK Prorunner
7 km ajavõtuga jooks
Joonas Kärgenberg
2,5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Kaido Kariste
7 km ajavõtuga jooks
Katrin Karolin
7 km ajavõtuga jooks
Marika Kasemägi
7 km ajavõtuta jooks-kõnd
Kelly Kasepuu
7 km ajavõtuta jooks-kõnd
Viivika Kasuk
2,5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Kate Kasvo
7 km ajavõtuga jooks
Alar Kattai
Sebe
LuxExpress Estonian AS
7 km ajavõtuga jooks
Raiko Kavak
7 km ajavõtuga jooks
Carmen Kazantseva
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m
Marko Keerberg
7 km ajavõtuga jooks
Rasmus Mathias Keerberg
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m
Tanel Kelder
7 km ajavõtuga jooks
Evelyn Kerge
7 km ajavõtuga jooks
Kaisa Kesas
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m
Ott Kesas
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m
Siret Kesas
2,5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Uku Kesas
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m
Eric Keskpaik
Bigbank AS
7 km ajavõtuga jooks
Krista Kesvatera
MTÜ Telia Spordiklubi
7 km ajavõtuga jooks
Laidi Kiigemägi
7 km ajavõtuga jooks
Kalle Kiiranen
Tartu Suusaklubi
7 km ajavõtuga jooks
Ebbe Kiis
7 km ajavõtuga jooks
Eveli Kiis
7 km ajavõtuga jooks
Anti Kiiver
2,5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Elis Kikka
2,5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Kaija Kikkas
7 km ajavõtuga jooks
Taavi Kilki
KJK VIKE/TÜ
7 km ajavõtuga jooks
Marko Kimmel
7 km ajavõtuta jooks-kõnd
Piret Kimmel
7 km ajavõtuta jooks-kõnd
Jana Kindsiko
7 km ajavõtuga kõnd
Andrus Kingo
7 km ajavõtuga jooks
Mae Kirbits
7 km ajavõtuga jooks
Viktoria Kirpu
TÜ ASK
Tervise Arengu Instituut
7 km ajavõtuga jooks
Liina Kirs
7 km ajavõtuga jooks
Marika Kisand
7 km ajavõtuga jooks
Kaisa Kiuru
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m
Martti Kiuru
7 km ajavõtuta jooks-kõnd
Andrus Kivari
Sk Jooksupartner
7 km ajavõtuga jooks
Aivar Kivi
Eraisik
7 km ajavõtuga jooks
Katariina Kivi
Karmen Jooksutab
7 km ajavõtuga kõnd
Märt Kivila
RTG Spordiklubi
7 km ajavõtuga jooks
Rita Kivila
7 km ajavõtuga jooks
Kristel Kivimets
7 km ajavõtuta jooks-kõnd
Veronika Kivistik
7 km ajavõtuga jooks
Külliki Klaar
7 km ajavõtuga jooks
Nicole Maria Klais
UP Sport
7 km ajavõtuga jooks
Kaire Klaus
#mariseinglid
7 km ajavõtuga jooks
Keili Kleitz
2,5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Sirli Kleitz
7 km ajavõtuga jooks
Riho Klement
Kape
7 km ajavõtuga jooks
Kristiina Kõdar
7 km ajavõtuga jooks
Rasmus Kodres
7 km ajavõtuga jooks
Aire Koik
7 km ajavõtuga jooks
Urmas Kolga
2,5 km ajavõtuta jooks-kõnd
Piret Kolk
7 km ajavõtuga jooks
Kristiina Kollom
7 km ajavõtuga jooks
Liisbet Koltsov
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m
Merle Konstantinova
Luunja LA Midrimaa
7 km ajavõtuta jooks-kõnd
Lea Kont
7 km ajavõtuta jooks-kõnd
Kalle Koop
SK Saarde
Päästeamet
7 km ajavõtuga jooks
Kardo Koop
SK Saarde
Kilingi-Nõmme Gümnaasium
7 km ajavõtuga jooks
Liis Köörna
SK Prorunner
7 km ajavõtuga jooks
Kaidi Koort
2,5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Kaido Koppel
Bronx Wood OÜ
7 km ajavõtuga jooks
Liisi Kord
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m
Sander Kord
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m
Silver Kord
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m
Laura Kõrgvee
7 km ajavõtuta jooks-kõnd
Urmas Kõrgvee
7 km ajavõtuta jooks-kõnd
Mairi Korkka
Eratreening
7 km ajavõtuga jooks
Liisbeth Kose
LSS
7 km ajavõtuga jooks
Kaisa Koskor
2,5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Saskia Koskor
2,5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Saskia Koskor
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m
Oleksii Kovalchuk
7 km ajavõtuga jooks
Siiri Krill
2,5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Anne Kroman
7 km ajavõtuga jooks
Kristel Kübar
Tartu Vangla
7 km ajavõtuga jooks
Aivar Kudak
7 km ajavõtuga jooks
Helari Kukk
7 km ajavõtuta jooks-kõnd
Kaidi Kukk
7 km ajavõtuga kõnd
Pilvi Kuld
Naiskodukaitse
7 km ajavõtuga jooks
Aleksandr Kuleshov
Treeningpartner
7 km ajavõtuga jooks
Martin Kull
7 km ajavõtuga jooks
Katrin Künnapuu
7 km ajavõtuga kõnd
Kadri Kunst-Teniste
Neway
7 km ajavõtuga jooks
Raili Kuprašvili
2,5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Meribel Kurig
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m
Krister Kuriks
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m
Mariliis Kurs
Järve SK
7 km ajavõtuga jooks
Klaus-Erik Kurvits
7 km ajavõtuga jooks
Mari-Liis Kurvits
Tartu Forseliuse Kool
7 km ajavõtuga jooks
Taivo Kurvits
FitLife
SA Archimedes
7 km ajavõtuga jooks
Triinu Kurvits
7 km ajavõtuga jooks
Grete Kutsar
7 km ajavõtuga jooks
Lisanna Kutsar
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m
Piret Kutta
7 km ajavõtuta jooks-kõnd
Carmen Kuusik
7 km ajavõtuga jooks
Jevgeni Kuvsinov
7 km ajavõtuta jooks-kõnd
Anastasia Kuvsinova
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m
Arina Kuvsinova
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m
Jelena Kuvsinova
7 km ajavõtuta jooks-kõnd
Eve Laane
7 km ajavõtuga jooks
Ly Laane
7 km ajavõtuga jooks
Maarit Lääne
7 km ajavõtuga kõnd
Mihkel Lääne
Tripassion Triatloniklubi
7 km ajavõtuga jooks
Rosaliina Laane
Salu tee 2/6-2
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m
Sädeli Lääne
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m
Lisandra Laanes
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m
Angelina Laaniste
2,5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Jüri Laanmets
7 km ajavõtuga jooks
Ain Laansalu
7 km ajavõtuga jooks
Meelis Laansalu
7 km ajavõtuga jooks
Geron Laar
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m
Grettel Laar
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m
Riho Laar
7 km ajavõtuga jooks
Tarvi Laar
7 km ajavõtuga jooks
Tambet Laasik
7 km ajavõtuga jooks
Regina Labent
7 km ajavõtuga jooks
Evelin Lahesoo
7 km ajavõtuga kõnd
Leila Lahtvee
7 km ajavõtuga jooks
Margit Laidvee
2,5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Pille Laine
Nõo Põhikool
7 km ajavõtuga jooks
Katrin Lang
eratreening.ee
7 km ajavõtuga jooks
Kristo Lang
7 km ajavõtuga jooks
Stepan Langebraun
KJK KALEV SILLAMÄE
7 km ajavõtuga jooks
Mari-Liis Länik
7 km ajavõtuga jooks
Maarja-Liis Laprik
7 km ajavõtuga kõnd
Raili Lass
GORUNTARTU
7 km ajavõtuga jooks
Liivar Lätt
Tartu Veeriku Kool
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m
Eleryn Laul
RTG Spordiklubi
7 km ajavõtuga jooks
Uku Laul
SK Prorunner
7 km ajavõtuga jooks
Marten Laumäe
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m
Rauno Laumets
Tartu Spordiselts Kalev
7 km ajavõtuga jooks
Ilse Laur
7 km ajavõtuga kõnd
Johanna Leeduks
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m
Alar Leemet
Pipedrive
7 km ajavõtuga jooks
Hardy Leesik
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m
Kristofer Leesik
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m
Rasmus Leesik
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m
Artur Leete
Neway OÜ
7 km ajavõtuga jooks
Liis Lehtse
7 km ajavõtuga jooks
Mia Leif
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m
Siire Leiger
7 km ajavõtuta jooks-kõnd
Elsa Leiten
7 km ajavõtuga jooks
Jane Lemendik
7 km ajavõtuga jooks
Jane Lepik
7 km ajavõtuga jooks
Raul Lepik
MTÜ MiSiMe
7 km ajavõtuga jooks
Astrid Lepp
7 km ajavõtuga jooks
Illi Lepp
Karmen Jooksutab
7 km ajavõtuga kõnd
Karmen Lepp
Karmen Jooksutab
7 km ajavõtuga jooks
Evelin Leppik
7 km ajavõtuga jooks
Eetel Leppsaar-Naigla
7 km ajavõtuga jooks
Siret Letlane
7 km ajavõtuga kõnd
Rein Liharadov
7 km ajavõtuga kõnd
Mari-Liis Liipa
7 km ajavõtuga jooks
Liisi Liir
Fifaa/Skechers
7 km ajavõtuga jooks
Birgit Liira
7 km ajavõtuga kõnd
Tanel Liira
7 km ajavõtuga kõnd
Angelina Liivak
7 km ajavõtuta jooks-kõnd
Viljar Lille
7 km ajavõtuga jooks
Maile Lilletai
7 km ajavõtuga jooks
Annabel Lillmaa
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m
Kairo-Markkus Linde
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m
Kermo Linde
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m
Ingrid Lindenberg
Kevek
7 km ajavõtuga jooks
Mart Lindpere
7 km ajavõtuga jooks
Mart Lintsi
7 km ajavõtuga kõnd
Ülle Lipp
2,5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Triin Lipsik
7 km ajavõtuga jooks
Avo Lode
7 km ajavõtuga jooks
Andres Lõhmus
SMIT
7 km ajavõtuga jooks
Mirje Lõhmus
7 km ajavõtuga jooks
Ulvi Lond
7 km ajavõtuga jooks
Aune Lõo
7 km ajavõtuga kõnd
Lauri Loog
7 km ajavõtuga jooks
Sirje Lott
7 km ajavõtuga jooks
Reet Luhaäär
7 km ajavõtuga jooks
Aljona Luksepp
7 km ajavõtuga kõnd
Rauno Luksepp
7 km ajavõtuga jooks
Margit Lunt
2,5 km ajavõtuta jooks-kõnd
Kristjan Lusikas
eratreening.ee
7 km ajavõtuga jooks
Ele Luuk
7 km ajavõtuga jooks
Peeter Maamets
Playtech Estonia
7 km ajavõtuga jooks
Marge Maasikas
7 km ajavõtuta jooks-kõnd
Matthias Hugo Maasikas
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m
Marko Uku Tõdu Madi
2,5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Oliver Madsen
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m
Romet Madsen
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m
Jaanus Mäe
GORUNTARTU
7 km ajavõtuga jooks
Jaanus Mäe
GORUNTARTU
2,5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Helina Mäekivi
7 km ajavõtuta jooks-kõnd
Maigi Mäela
OK Põlva Kobras
7 km ajavõtuga kõnd
Marlen Mäesalu
7 km ajavõtuga jooks
Hele-Kaja Mäesepp
7 km ajavõtuta jooks-kõnd
Jarek Mäestu
Jarek Mäestu
Tartu Rulluisuklubi
7 km ajavõtuga jooks
Mattias Mäestu
VK Akros
Mart Reiniku kool
7 km ajavõtuga jooks
Tatjana Maftuljak
Grüne Fee Eesti AS
7 km ajavõtuga kõnd
Grete Mägi
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m
Mait Mägi
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m
Martin Maide
Tartu Ülikool
7 km ajavõtuga jooks
Maarja Maisla
7 km ajavõtuga jooks
Maila Maisväli
IROSPORT
SA TÜ KLIINIKUM
7 km ajavõtuga kõnd
Maila Maisväli
IROSPORT
Viljandi maantee 74
7 km ajavõtuga jooks
Piret Mällo
7 km ajavõtuga kõnd
Kert Männik
LHV Pank AS
7 km ajavõtuga jooks
Jaanika Mardla
7 km ajavõtuga jooks
Riina Mardla
7 km ajavõtuga jooks
Marje Märss
7 km ajavõtuta jooks-kõnd
Liisa Martma
Fifaa/Skechers
7 km ajavõtuga jooks
Liis Masik-Uuk
7 km ajavõtuta jooks-kõnd
Raido Matson
7 km ajavõtuga jooks
Tiit Mauer
7 km ajavõtuga jooks
Jana Meier
7 km ajavõtuga jooks
Nele Meier
2,5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Rainer Meier
2,5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Tarmo Meier
7 km ajavõtuga jooks
Eda Merilain
7 km ajavõtuta jooks-kõnd
Illimar Merilain
7 km ajavõtuga jooks
Maarja Merioja
7 km ajavõtuga jooks
Ingrid Mesila
7 km ajavõtuga jooks
Sergei Mestiljainen
7 km ajavõtuga kõnd
Liisa Mets
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m
Sander Mets
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m
Siiri Mets
7 km ajavõtuta jooks-kõnd
Erkki Metsa
7 km ajavõtuga jooks
Hannes Metssalu
7 km ajavõtuga jooks
Helle Michelson
7 km ajavõtuga kõnd
Mart Mikkelsaar
Cardiac Athletes
7 km ajavõtuga jooks
Mihkel Mikkelsaar
7 km ajavõtuga jooks
Esko Miljukov
7 km ajavõtuga jooks
Marten Miljukov
TUK
2,5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Ares Minenko
SK RAADI
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m
Tauno Mölder
SK Prorunner
7 km ajavõtuga jooks
Kairi Möller
2,5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Andra Mõttus
7 km ajavõtuga jooks
Anne Mugu
7 km ajavõtuga kõnd
Kertu Mugu
7 km ajavõtuga kõnd
Hanka Mühlberg
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m
Bruno Münter
Kiltsi Tööjõureservid
7 km ajavõtuga jooks
Sirje Mürk
7 km ajavõtuga kõnd
Mirja Murumaa
7 km ajavõtuga kõnd
Andrus Mutli
Tartu KEVEK
7 km ajavõtuga jooks
Rita Muttel
7 km ajavõtuga jooks
Avely Müür
7 km ajavõtuta jooks-kõnd
Janar Müür
7 km ajavõtuga jooks
Anneli Müürsalu
7 km ajavõtuga kõnd
Kaidi Müürsepp
7 km ajavõtuta jooks-kõnd
Tiiu Müürsepp
7 km ajavõtuga jooks
Jaan Naaber
Neway
7 km ajavõtuga jooks
Toomas Naaber
Neway
7 km ajavõtuga jooks
Kerly Nahkur
7 km ajavõtuga kõnd
Demy Naigla
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m
Derec Naigla
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m
Jane Näkk
Tartu Lasteaed Sirel
7 km ajavõtuga kõnd
Gerttu Naruski
7 km ajavõtuga jooks
Urmas Neerot
7 km ajavõtuga jooks
Marilin Niilus
Naiste Kickpoksi Akadeemia
7 km ajavõtuga jooks
Kirsti Nikkolo
7 km ajavõtuga kõnd
Anni Nõgu
7 km ajavõtuga jooks
Enar Nõmmiste
SK Prorunner
7 km ajavõtuga jooks
Rivo Nuija
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m
Pille Nurmis
7 km ajavõtuga kõnd
Janek Oblikas
Marathon100 OÜ
7 km ajavõtuga jooks
Tiina Oetjen
7 km ajavõtuga jooks
Tiit Oinus
SK Prorunner
7 km ajavõtuga jooks
Andreas Oja
7 km ajavõtuga jooks
Ele Oja
7 km ajavõtuga jooks
Tiit Oja
7 km ajavõtuga jooks
Annaleen Ojaperv
Fox Artistic
2,5 km ajavõtuta jooks-kõnd
Evelyn Ojaperv
Kaido Ojaperv
2,5 km ajavõtuta jooks-kõnd
Kaido Ojaperv
Kaido Ojaperv
2,5 km ajavõtuta jooks-kõnd
Paul Olle Ojasoo
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m
Martin Ojokas
7 km ajavõtuga jooks
Margit Olveti
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m
Maris Org
7 km ajavõtuga jooks
Karlos Ots
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m
Marcus Ots
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m
Rasmus Ots
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m
Liivika Paas
7 km ajavõtuga jooks
Karl Erik Pääsukene
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m
Kärt Marii Pääsukene
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m
Anari Pabort
Herb spa
7 km ajavõtuga jooks
Toomas Padjus
7 km ajavõtuga kõnd
Terje Pahk
7 km ajavõtuta jooks-kõnd
Eleri Pähn
7 km ajavõtuga jooks
Harley-Daniel Paide
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m
Henry-Dominic Paide
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m
Kristina Paide
2,5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Evely Paklinski
Luunja LA Midrimaa
7 km ajavõtuta jooks-kõnd
Margareta Palgi
7 km ajavõtuga jooks
Erki Palm
7 km ajavõtuga jooks
Tiia Palm
7 km ajavõtuga jooks
Triinu Palo
7 km ajavõtuga jooks
Katri Palsi
7 km ajavõtuga kõnd
Madis Paluoja
TriSmile
7 km ajavõtuga jooks
Marko Parksepp
7 km ajavõtuga jooks
Elizaveta Parmenenkova
7 km ajavõtuga jooks
Priidik Parmi
sk Raadi
7 km ajavõtuga jooks
Priidk Parmi
SK RAADI
7 km ajavõtuga jooks
Riho Pärn
7 km ajavõtuga jooks
Monika Pärna
LEMEKS
7 km ajavõtuta jooks-kõnd
Tõnis Pärnala
7 km ajavõtuga jooks
Agnes Pärnamägi
7 km ajavõtuga jooks
Grete Pärnapuu
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m
Roald Pärnapuu
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m
Ingmar Pärtelpoeg
7 km ajavõtuga jooks
Andri Parts
2,5 km ajavõtuta jooks-kõnd
Eve Parts
Suusahullud
7 km ajavõtuta jooks-kõnd
Heili Parts
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m
Kristiina Parts
7 km ajavõtuga kõnd
Lisette Parts
7 km ajavõtuta jooks-kõnd
Avely Parve
7 km ajavõtuta jooks-kõnd
Kristiina Pavlenko
Tartu Raatuse Kool
7 km ajavõtuga kõnd
Taavi Pedaja
7 km ajavõtuga jooks
Karel Pedaste
Tartu Kalev
7 km ajavõtuga jooks
Margus Pedaste
7 km ajavõtuga jooks
Kaupo Pedosk
7 km ajavõtuga jooks
Arabella Peedor
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m
Rando Peedor
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m
Amelia Peedu
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m
Katariina Peksar
7 km ajavõtuga jooks
Evelin Pellenen
7 km ajavõtuga jooks
Alissa Penna
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m
Karol Pert
7 km ajavõtuga jooks
Priit Perv
7 km ajavõtuga jooks
Matvey Alexander Petrov
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m
Natalia Petrova
7 km ajavõtuga kõnd
Nicole Alyssa Petrova
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m
Daisi Pfaifer
7 km ajavõtuta jooks-kõnd
Jekaterina Pihlak
7 km ajavõtuga jooks
Kairi Pihlak
2,5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Einar Pihlap
Luik Triplets Club
Raintree Estonia OÜ
7 km ajavõtuga jooks
Siiri Pilt
TÜ ASK #Mariseinglid
7 km ajavõtuga jooks
Vilve Pilv
7 km ajavõtuga jooks
Anne Pirn
Ujumise Spordiklubi
Mandatum Life
7 km ajavõtuga jooks
Indrek Põhjatu
Mapri ehitus OÜ
7 km ajavõtuga jooks
Annely Põldaru
7 km ajavõtuga kõnd
Eliis Põldmaa
7 km ajavõtuga jooks
Malve Põldmas
7 km ajavõtuga jooks
Emeline Põldsepp
2,5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Evgenia Poldsepp
7 km ajavõtuga jooks
Kairit Põlgaste
7 km ajavõtuga jooks
Rivo Põlgaste
7 km ajavõtuga jooks
Karlis Poljakov
7 km ajavõtuga jooks
Christian Poll
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m
Merle Pommer
7 km ajavõtuga kõnd
Anette-Marie Popovics
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m
Leili Prans
7 km ajavõtuga jooks
Liisbeth Prans
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m
Klaarika Prii
7 km ajavõtuga kõnd
Karin Proovel
Eesti Energia Spordiklubi
7 km ajavõtuga kõnd
Fred Prost
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m
Jan Prost
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m
Kaire Prüüs
7 km ajavõtuga jooks
Heleri Puiemets
7 km ajavõtuta jooks-kõnd
Maxwell Puiemets
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m
Ingrid Puis
7 km ajavõtuta jooks-kõnd
Kristel Pukson
2,5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Björn Puna
SK ProRunner
7 km ajavõtuga jooks
Janne Pungar
7 km ajavõtuga kõnd
Jannely Punnisson
RTG Spordiklubi
7 km ajavõtuga jooks
Sigrid Purgats
2,5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Leanne Puusalu
7 km ajavõtuta jooks-kõnd
Andra Puusepp
Täppsportlased
7 km ajavõtuga kõnd
Mairo Puusepp
7 km ajavõtuga jooks
Rainis Puusepp
2,5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Risto Puusepp
7 km ajavõtuga jooks
Hannele Raaper
7 km ajavõtuga kõnd
Lauri Räbin
SK Prorunner
7 km ajavõtuga jooks
Airi Raidma
7 km ajavõtuga jooks
Ronja Rajaleid
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m
Katrin Rajasaar
7 km ajavõtuga kõnd
Raul Ratas-Pähnapuu
7 km ajavõtuga jooks
Kaili Rätsep
7 km ajavõtuga jooks
Kersti Rattasepp
2,5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Eerika Raud
7 km ajavõtuta jooks-kõnd
Janika Raudsepp
7 km ajavõtuga jooks
Raivo Raudsepp
7 km ajavõtuga jooks
Rigne Raudsepp
GORUNTARTU
2,5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Rihanna Raudsepp
GORUNTARTU
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m
Timo Raudsepp
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m
Jaan Rea
7 km ajavõtuga jooks
Ruth Rebane
7 km ajavõtuga jooks
Kairi Rebase
7 km ajavõtuta jooks-kõnd
Karin Redi
SK ProRunner
7 km ajavõtuga jooks
Anna Elisabeth Rehema
7 km ajavõtuga kõnd
Aliine Rehtla
Elektest OÜ
7 km ajavõtuga jooks
Renno Rehtla
SK Prorunner
7 km ajavõtuga jooks
Udo Reinsalu
7 km ajavõtuga jooks
Martin Rennit
7 km ajavõtuga jooks
Peter Repkin
7 km ajavõtuga jooks
Marek Reppo
7 km ajavõtuga kõnd
Tiina Reppo
7 km ajavõtuga kõnd
Sulev Rinken
7 km ajavõtuga kõnd
Marina Ristal
7 km ajavõtuga jooks
Candela Roos
7 km ajavõtuga jooks
Liisi Roosik
Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
7 km ajavõtuga jooks
Kristjan Roosvald
7 km ajavõtuga jooks
Hannes Rootalu
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m
Kadri Rootalu
7 km ajavõtuga kõnd
Liis Rootalu
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m
Tiit Rosenberg
Tartu Ülikool
7 km ajavõtuga kõnd
Alexandra-Mariah Rõuk
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m
Kertu Rõuk
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m
Kirke Rõuk
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m
Kristella Rõuk
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m
Reno Rõuk
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m
Kristiina Rull
7 km ajavõtuga jooks
Ailely Ruttu
Luunja LA Midrimaa
7 km ajavõtuta jooks-kõnd
Werner Ruul
7 km ajavõtuga jooks
Mikk Mihkel Ruus
Ujumise Spordiklubi
2,5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Virgo Rüütel
7 km ajavõtuga jooks
Anneliis Rüütli
7 km ajavõtuga jooks
Piret Saag
7 km ajavõtuta jooks-kõnd
Tiina Säälik
Naiskodukaitse
2,5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Tiina Säälik
SK Prorunner
7 km ajavõtuga jooks
Heleriin Saar
Tervisliku Elustiili Keskus Tammetõru
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m
Ingrid Saar
Tervisliku Elustiili Klubi Tammetõru
7 km ajavõtuga kõnd
Kristjan Saar
Tervisliku Elustiili Keskus Tammetõru
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m
Laura Saar
7 km ajavõtuta jooks-kõnd
Maidu Saar
7 km ajavõtuga jooks
Mariane-Liis Saar
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m
Nele-Marii Saar
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m
Jan Saareleht
2,5 km ajavõtuta jooks-kõnd
Kaimar Saareleht
7 km ajavõtuga jooks
Katrin Saareleht
2,5 km ajavõtuta jooks-kõnd
Reimu Saaremaa
7 km ajavõtuga jooks
Mart Saareoja
7 km ajavõtuga jooks
Markus Saarna
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m
Ivo Saarniit
7 km ajavõtuga jooks
Liina Saarniit
7 km ajavõtuga kõnd
Kaisa Sadam
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m
Kristjan Sahtel
SK Prorunner
7 km ajavõtuga jooks
Stella-Maria Samm
7 km ajavõtuga jooks
Tõnu Samm
7 km ajavõtuga jooks
Angeliina Sarapik
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m
Egle Sarapik
7 km ajavõtuga jooks
Kaarel Edgar Sarapuu
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m
Alina Särev
7 km ajavõtuga jooks
Merilin Särg
Fifaa/Skechers
7 km ajavõtuga jooks
Triin Sasi
7 km ajavõtuga jooks
Ketter Sassi
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m
Kristjan Oliver Saul
2,5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Jevgeni Savostkin
eratreening.ee
7 km ajavõtuga jooks
Nele Seiler
7 km ajavõtuga kõnd
Birgit Selge
7 km ajavõtuga kõnd
Viivika Semm
7 km ajavõtuga jooks
Alesia Shvedava
7 km ajavõtuta jooks-kõnd
Keijo Siimer
7 km ajavõtuga jooks
Mariite-Marleen Siitam
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m
Remy-Joel Siitam
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m
Hendrik Sikk
7 km ajavõtuta jooks-kõnd
Roman Šikov
7 km ajavõtuga jooks
Kaira Sild
2,5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Anastasija Sjuts
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m
Jana Šmatova
Luunja LA Midrimaa
7 km ajavõtuta jooks-kõnd
Riina Soggar-Henk
2,5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Artur Sokolov
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m
Maksim Sokolov
Tartu Ujumiskluubi
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m
Arina Sokolova
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m
Raivo Sonn
7 km ajavõtuga kõnd
Karl-Ramon Soo
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m
Ariana Sofia Soosaar
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m
Kätlin Soosaar
7 km ajavõtuga kõnd
Heleri Sööt
7 km ajavõtuta jooks-kõnd
Leili Soovere
7 km ajavõtuga kõnd
Maarja Sõrmus
Tartu Ülikool
7 km ajavõtuga kõnd
Maru Marcus Sõrmus
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m
Melinda Sõrmus
Katoliku Hariduskeskuse Spordiklubi
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m
Aija Sprivul-Dautancourt
Orkla Eesti AS
7 km ajavõtuga jooks
Grete Suik
7 km ajavõtuta jooks-kõnd
Katrin Suits
7 km ajavõtuga jooks
Lora Sulg
7 km ajavõtuga jooks
Kunnar Sults
Spordiklubi GYM
7 km ajavõtuga jooks
Alice Susi
7 km ajavõtuga kõnd
Sirle Sussen
2,5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Annika Suur
7 km ajavõtuga kõnd
Janek Suur
7 km ajavõtuga kõnd
Laura Suur
GORUNTARTU
7 km ajavõtuga jooks
Annabel Taaber
7 km ajavõtuga jooks
Virge Tähemäe
7 km ajavõtuga jooks
Ene Talu
7 km ajavõtuga jooks
Erlend Tamberg
7 km ajavõtuga jooks
Erki Tamm
Tursaklubi
7 km ajavõtuga jooks
Grete Tamm
7 km ajavõtuga jooks
Isabella Tamm
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m
Katrin Tamm
7 km ajavõtuga jooks
Klaari Tamm
7 km ajavõtuta jooks-kõnd
Merike Tamm
7 km ajavõtuta jooks-kõnd
Robin Tamm
Tü ASK
7 km ajavõtuga jooks
Marju Tammeleht
7 km ajavõtuga jooks
Tauri Tammesson
Eesti Energia Spordiklubi
7 km ajavõtuga jooks
Helen Tammiksaar
7 km ajavõtuga jooks
Kristel Tannik
7 km ajavõtuga jooks
Priit Tannik
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor
7 km ajavõtuga jooks
Elar Tarkus
7 km ajavõtuga jooks
Jaana Tents
7 km ajavõtuga jooks
Moonika Teppo
7 km ajavõtuga jooks
Taivo Tera
7 km ajavõtuga jooks
Kermo Teral
SK Prorunner
7 km ajavõtuga jooks
Tiina Terasmaa
7 km ajavõtuga jooks
Andrus Tigane
7 km ajavõtuga jooks
Merle Tigane
Enics Eesti AS
7 km ajavõtuga kõnd
Hanna Elisabeth Tiisler
7 km ajavõtuga kõnd
Marju Tiisler
Eesti Höövelliist OÜ
7 km ajavõtuga jooks
Robert Tiismus
Tartu Ülikool
2,5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Priit Tiks
7 km ajavõtuga kõnd
Jiri Tintera
7 km ajavõtuga jooks
Karin Tintera
2,5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Marilin Tisler
7 km ajavõtuta jooks-kõnd
Mia Eliseti Tisler
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m
Ljudmila Titova
7 km ajavõtuta jooks-kõnd
Erich Tohvre
7 km ajavõtuga kõnd
Kasper Tokman
7 km ajavõtuga jooks
Piret Tokman
7 km ajavõtuga jooks
Egle Tolk
7 km ajavõtuga jooks
Helger Toom
7 km ajavõtuga kõnd
Kaur Toomsalu
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m
Nikolas Toots
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m
Rein Traus
Traus-RAK OÜ
7 km ajavõtuga jooks
Kersti Treial
2,5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Reimo Kristen Treial
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m
Janek Trik
ProRunner
7 km ajavõtuga kõnd
Ene Trikkant
7 km ajavõtuga jooks
Mailika Troska
7 km ajavõtuta jooks-kõnd
Andreas Trumm
TÜ ASK
7 km ajavõtuga jooks
Katrin Trumm
Maanteeamet
7 km ajavõtuga jooks
Martin Trumm
TÜ ASK
7 km ajavõtuga jooks
Veiko Trumm
7 km ajavõtuga jooks
Diana Tull
7 km ajavõtuta jooks-kõnd
Arne Türkson
Suusahullud
7 km ajavõtuga jooks
Marge Türn
Tartu Katoliku SK
7 km ajavõtuga jooks
Katre Uibo
7 km ajavõtuta jooks-kõnd
Villu Uibo
7 km ajavõtuta jooks-kõnd
Kati Uibopuu
Sanofi
7 km ajavõtuga jooks
Denis Uksov
Tarbatu
7 km ajavõtuga jooks
Kairis Ulp
7 km ajavõtuga jooks
Morten Ulp
7 km ajavõtuga jooks
Helena Unt
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m
Merily Unuks
7 km ajavõtuga kõnd
Toomas Erik Uus
7 km ajavõtuga jooks
Teele Vaarak
7 km ajavõtuga jooks
Tuuli Vaarak
7 km ajavõtuga jooks
Regina Vaarik
2,5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Aive Vähejaus
7 km ajavõtuta jooks-kõnd
Lisandra Vaher
7 km ajavõtuga jooks
Kaido Vahkal
Sk ProRunner
2,5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Arvo Vahtra
7 km ajavõtuga jooks
Maila Vahtra
Eesti Energia Spordiklubi
7 km ajavõtuga jooks
Maimu Vahtra
2,5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Ergo Vaik
7 km ajavõtuga jooks
Jaak Vaiknemets
7 km ajavõtuga jooks
Kristjan Valge
7 km ajavõtuga jooks
Pärtel Valge
7 km ajavõtuga jooks
Marten Väljak
Taaramäe lasteaed
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m
Risto Väljak
Metos
7 km ajavõtuga jooks
Mia Mirtel Valk
2,5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Hans Van Ewijk
7 km ajavõtuga jooks
Mirtel Vända
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m
Urve Varblane
7 km ajavõtuta jooks-kõnd
Maire Vares
7 km ajavõtuga jooks
Rein Vares
Päästeamet
7 km ajavõtuga jooks
Julija Varušina
Häirekeskus
7 km ajavõtuga jooks
Gaspar Värv
7 km ajavõtuga jooks
Katrin Värv
7 km ajavõtuga jooks
Kelly Värv
GORUNTARTU
7 km ajavõtuga jooks
Kristiina Värv
MyFitness
7 km ajavõtuga jooks
Liina Vassil
2,5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Susanna Vassil
2,5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Aron Veedla
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m
Grete Veepere-Ots
7 km ajavõtuga jooks
Inna Veizenen
7 km ajavõtuga jooks
Kardo Velberg
Fifaa/Skechers
7 km ajavõtuga jooks
Rauno Vester
7 km ajavõtuga jooks
Evelin Vetevood-Järvelt
Sk ProRunner
7 km ajavõtuga jooks
Andrus Vihalem
7 km ajavõtuga jooks
Virve Vihman
7 km ajavõtuga jooks
Evelin Viilukas
7 km ajavõtuta jooks-kõnd
Helen Viilukas
7 km ajavõtuta jooks-kõnd
Helsanna Viilukas
7 km ajavõtuta jooks-kõnd
Martin Vilimaa
7 km ajavõtuta jooks-kõnd
Pille Viljak
Luunja LA Midrimaa
7 km ajavõtuta jooks-kõnd
Aare Villem
7 km ajavõtuga jooks
Adriana Villemson
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m
Kirill Villemson
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m
Natalja Villemson
Tugevus OÜ
7 km ajavõtuta jooks-kõnd
Egle Villik
7 km ajavõtuga jooks
Pille Vinne
7 km ajavõtuga kõnd
Alisa Višnjakova
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m
Vanessa Višnjakova
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m
Marianne Võime
eratreening.ee
7 km ajavõtuta jooks-kõnd
Robin Sebastian Voogla
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m
Ruuben Frederik Voogla
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m
Ele Vool
7 km ajavõtuga jooks
Maia-Liisa Voolaid
7 km ajavõtuga jooks
Anton Vorobjov
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m
Viktor Vorobjov
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m
Andri Võsokovski
7 km ajavõtuga jooks
Jaan Võsu
7 km ajavõtuga jooks
Marek Võsu
SK Prorunner
7 km ajavõtuga jooks
Tiit Vürv
7 km ajavõtuga jooks
Mart Weber
7 km ajavõtuta jooks-kõnd
Igor Zahharov
7 km ajavõtuga jooks
Oksana Zahharova
7 km ajavõtuga kõnd
Andrei Zavalishin
7 km ajavõtuga jooks

...