Et En

Stardinimekirjad

Vali distants:
Stardinimekiri seisuga 24.10.2021 12:01.

Paide - Türi distants 13.5 km stardinimekiri

Nr. Nimi Sünniaasta Sugu VKL Elukoht Võistkond/Organisatsioon
1 Tiidrek Nurme 1985 mees M - pikk distants Eesti, Saare maakond
2 Kaur Kivistik 1991 mees M - pikk distants Eesti, Tartu maakond
SK Tartu SS Kalev
3 Ibrahim Wachira Mukunga 1989 mees M - pikk distants Kenya, Nairobi
4 Karel Hussar 1995 mees M - pikk distants Eesti, Harju maakond
Jooksupartner
5 Margus Pirksaar 1974 mees M40 Eesti, Tartu maakond
6 Toomas Tarm 1968 mees M50 Eesti, Harju maakond
7 Vjatšeslav Košelev 1968 mees M50 Eesti, Ida-Viru maakond
8 Rein Valdmaa 1960 mees M60 Eesti, Järva maakond
9 Taavi Kilki 1995 mees M - pikk distants Eesti, Lääne-Viru maakond
Rakvere KJK Vike
10 Janar Juhkov 1987 mees M - pikk distants Eesti, Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Treeningpartner Sportland Jooksutiim
11 Aaro Tiiksaar 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
BE GROUP
12 Tarvi Tameri 1984 mees M - pikk distants Eesti, Harju maakond
Jooksurullid
13 Vadim Gritšenko 1984 mees M - pikk distants Eesti, Järva maakond
Türi
14 Mikk Tiidemann 1986 mees M - pikk distants Eesti, Harju maakond
SK Fortuna
15 Vello Lillipuu 1969 mees M50 Eesti, Järva maakond
Anu Jooksutrennid
16 Kristjan Ööpik 1985 mees M - pikk distants Eesti, Järva maakond
17 Kristjan Vares 1980 mees M40 Eesti, Harju maakond
Vak Staier
18 Jiri Tintera 1981 mees M40 Eesti, Tartu maakond
19 Mihkel Tikerpalu 1987 mees M - pikk distants Eesti, Harju maakond
OÜ Tikerberry
20 Raimo Salla 1987 mees M - pikk distants Eesti, Järva maakond
Türi Ühisgümnaasium
21 Eerik Hudilainen 2005 mees U18 noormehed Eesti, Ida-Viru maakond
TREENINGPARTNER / EVIKO NOORTETIIM
22 Igor Jan Krawczyk 2009 mees U14 poisid - pikk distants Eesti, Ida-Viru maakond
23 Ahti Nuga 1984 mees M - pikk distants Eesti, Rapla maakond
ProRunner
24 Silver Nuga 1987 mees M - pikk distants Eesti, Rapla maakond
Luik Triplets Team
25 Tiit Oinus 1987 mees M - pikk distants Eesti, Tartu maakond
SK Prorunner
26 Martin Tamm 1988 mees M - pikk distants Eesti, Harju maakond
Sparta Spordiselts
Ifefire OÜ
27 Priit Värk 1985 mees M - pikk distants Eesti, Järva maakond
Paide Maleklubi
31 Kaisa Kukk 1984 naine N - pikk distants Eesti, Ida-Viru maakond
Tartu SS Kalev
32 Kaja Mulla 1966 naine N50 Eesti, Harju maakond
MTÛ Spordiselts
33 Jekaterina Patjuk 1983 naine N - pikk distants Eesti, Tartu maakond
TÜASK
34 Liina Luik 1985 naine N - pikk distants Eesti, Tartu maakond
TÜASK
35 Liliana Torn 1969 naine N50 Eesti, Harju maakond
Täppsportlased
36 Getlin Urbus 1982 naine N - pikk distants Eesti, Harju maakond
Coop Liising
37 Loona Pärnakivi 1991 naine N - pikk distants Eesti, Harju maakond
38 Laura Kuldkepp 1980 naine N40 Eesti, Harju maakond
39 Carmen Kazantseva 2007 naine U16 tüdrukud Eesti, Viljandi maakond
40 Aiki Jalakas 2002 naine N - pikk distants Eesti, Järva maakond
RR Suusaklubi
Paide Gümnaasium
41 Minna Kelk 1990 naine N - pikk distants Eesti, Tartu maakond
SK Jooksupartner
42 Liina Kivi 1983 naine N - pikk distants Eesti, Harju maakond
SK Jooksupartner
43 Tatjana Mannima 1980 naine N40 Eesti, Valga maakond
51 Kaur Siimaste 1993 mees M - pikk distants Eesti, Harju maakond
CEP Eesti
52 Christjan Lään 1974 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
Politsei- ja Piirivalveamet
53 Hannes Vilk 1971 mees M50 Eesti, Jõgeva maakond
OÜ Eesti Killustik
54 Priit Tuubel 1969 mees M50 Eesti, Tartu maakond
Metec OÜ
55 Andrus Vaher 1983 mees M - pikk distants Eesti, Viljandi maakond
VAK Staier
56 Hektor Uustalo 1983 mees M - pikk distants Eesti, Harju maakond
Klubitu mees kahjuks
57 Eiko Sau 1984 mees M - pikk distants Eesti, Harju maakond
AS Hekotek
58 Marek Salla 1988 mees M - pikk distants Eesti, Järva maakond
Türi Ühisgümnaasium
59 Marek Tõnismäe 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
Tåppsportlased
60 Alekszej Morgunov 1990 mees M - pikk distants Eesti, Harju maakond
61 Hendrik Olde 1966 mees M50 Eesti, Harju maakond
Sparta
62 Andrus Nõmm 1974 mees M40 Eesti, Järva maakond
63 Aivo Sion 1967 mees M50 Eesti, Järva maakond
64 Andre Valkman 1985 mees M - pikk distants Eesti, Harju maakond
Plekipande
65 Uibo Kallas 1977 mees M40 Eesti, Saare maakond
Sparta
66 Olev Mitt 1961 mees M60 Eesti, Rapla maakond
67 Peteri Grauen 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
Spordisemu
Keila kool
68 Mallor Malmre 1976 mees M40 Eesti, Järva maakond
Pringstore SK
69 Janek Sumberg 1975 mees M40 Eesti, Valga maakond
70 Ingrid Riipus 1980 naine N40 Eesti, Jõgeva maakond
71 Kaido Paju 1964 mees M50 Eesti, Järva maakond
72 Raivo Raudsepp 1964 mees M50 Eesti, Järva maakond
73 Igor Zahharov 1990 mees M - pikk distants Eesti, Viljandi maakond
MTÜ Spordiselts
74 Rain Gussev 1979 mees M40 Eesti, Harju maakond
Päästeamet
75 Mirtti Verbitskas 1981 naine N40 Eesti, Pärnu maakond
Anu Jooksutrennid
76 Kaspar Teder 1980 mees M40 Eesti, Harju maakond
77 Madis Kolli 1993 mees M - pikk distants Eesti, Harju maakond
AS Eesti Raudtee
78 Rauno Õismaa 1989 mees M - pikk distants Eesti, Harju maakond
79 Tarmo Jõgi 1982 mees M - pikk distants Eesti, Harju maakond
Merimetsa SK
80 Arno Bester 1985 mees M - pikk distants Eesti, Pärnu maakond
81 Sten Oja 1985 mees M - pikk distants Eesti, Harju maakond
82 Teedo Melts 1972 mees M40 Eesti, Harju maakond
SPARTA
83 Ants Nõmper 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
EllexRaidla
84 Tarmo Mändla 1965 mees M50 Eesti, Saare maakond
85 Armin Soosalu 1981 mees M40 Eesti, Järva maakond
El Solo Lobo
OÜ Sarmin
86 Toomas Müürsepp 1970 mees M50 Eesti, Järva maakond
87 Jarmo Tamm 1986 mees M - pikk distants Eesti, Järva maakond
88 Janek Karbe 1972 mees M40 Eesti, Harju maakond
21CC Triatloniklubi
89 Taimar Ala 1979 mees M40 Eesti, Harju maakond
90 Georg Vau 1978 mees M40 Eesti, Järva maakond
Viking Window AS
91 Oliver Grauen 2005 mees U18 noormehed Eesti, Harju maakond
Spordisemu
Keila kool
92 Kristjan Kalda 1980 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
Tolli Turbo
93 Artur Ševtšuk 1988 mees M - pikk distants Eesti, Harju maakond
Tolli Turbo
94 Raimo Tropp 1982 mees M - pikk distants Eesti, Harju maakond
Telia Spordiklubi
Telia Eesti AS
95 Rein Sõõrd 1983 mees M - pikk distants Eesti, Pärnu maakond
Alfapower
96 Einar Hillep 1970 mees M50 Eesti, Harju maakond
Justiitsministeerium
97 Janar Müür 1978 mees M40 Eesti, Järva maakond
98 Liis Elmet 1992 naine N - pikk distants Eesti, Harju maakond
99 Jan Golõnski 1995 mees M - pikk distants Eesti, Ida-Viru maakond
Nike Run Club
100 Jaanus Roosileht 1967 mees M50 Eesti, Järva maakond
Retla-Kabala Kool
101 Margo Jagant 2005 mees U18 noormehed Eesti, Lääne-Viru maakond
102 Kenneth Koort 2000 mees M - pikk distants Eesti, Pärnu maakond
Pärnu Kalevi Tenniseklubi
103 Veljo Väliste 1969 mees M50 Eesti, Järva maakond
104 Heigo Paide 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
SK ProRunner
105 Anet Adamson 1993 naine N - pikk distants Eesti, Harju maakond
106 Marko Tempel 1981 mees M40 Eesti, Harju maakond
107 Allan Anniste 1964 mees M50 Eesti, Järva maakond
Järvamaa Haigla
108 Peep Bušin 1985 mees M - pikk distants Eesti, Harju maakond
MKM Jooksuklubi
109 Erik Zavadskis 1971 mees M50 Eesti, Harju maakond
Sparta
Bolano Holding OÜ
110 Toivo Ivainen 1964 mees M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
111 Tarmo Välba 1966 mees M50 Eesti, Järva maakond
keremeister
112 Kevin Nutov 2002 mees M - pikk distants Eesti, Järva maakond
Luua Metsanduskool
113 Eeva Avik 1988 naine N - pikk distants Eesti, Harju maakond
21CC Triatloniklubi
114 Kaarel-Paulus Kaeramaa 1996 mees M - pikk distants Eesti, Harju maakond
115 Indrek Ratas 1959 mees M60 Eesti, Saare maakond
116 Kertu Kula 1990 naine N - pikk distants Eesti, Harju maakond
Sparta
117 Janno Sagar 1987 mees M - pikk distants Eesti, Järva maakond
118 Agne Kivisaar 1978 naine N40 Eesti, Harju maakond
119 Argo Ševerev 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
Sparta
Restaur Baltic OÜ
120 Robert Tiismus 1968 mees M50 Eesti, Tartu maakond
Tartu Ülikool
121 Siim Ojakõiv 1988 mees M - pikk distants Eesti, Järva maakond
122 Peedu Saar 1985 mees M - pikk distants Eesti, Tartu maakond
PSR
123 Arnold Nõmm 1948 mees M70 Eesti, Saare maakond
SJK Sarma
124 Toivo Tomingas 1961 mees M60 Eesti, Pärnu maakond
125 Kristi Siibak 1977 naine N40 Eesti, Harju maakond
Sparta
SOS Lasteküla Eesti Ühing
126 Valter Ritso 1979 mees M40 Eesti, Harju maakond
127 Riivo Vilgo 1987 mees M - pikk distants Eesti, Rapla maakond
128 Andres Bester 1985 mees M - pikk distants Eesti, Pärnu maakond
129 Raul Sulu 1989 mees M - pikk distants Eesti, Harju maakond
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
130 Karlis Karm 1988 mees M - pikk distants Eesti, Lääne-Viru maakond
Simuna SK
131 Maret Müür 1984 naine N - pikk distants Eesti, Järva maakond
132 Mart Kelk 1984 mees M - pikk distants Eesti, Tartu maakond
Team Stihl
133 Vladimir Rõžov 1968 mees M50 Eesti, Põlva maakond
134 Jürjo Voitka 1975 mees M40 Eesti, Jõgeva maakond
Graanul Invest As
135 Jaan Lehismets 1987 mees M - pikk distants Eesti, Pärnu maakond
136 Jaanus Laimets 1978 mees M40 Eesti, Pärnu maakond
137 Maive Leif 1968 naine N50 Eesti, Järva maakond
Türi Vallavalitsus
138 Gert Saamann 1968 mees M50 Eesti, Järva maakond
139 Janek Mõndresku 1974 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
140 Peeter Kirpu 1953 mees M60 Eesti, Järva maakond
141 Valeri Kääpa 1958 mees M60 Eesti, Lääne maakond
142 Diana Ošur 1971 naine N50 Eesti, Harju maakond
143 Valmar Sisask 1985 mees M - pikk distants Eesti, Võru maakond
ESPAK TARTU
144 Kaido Karussaar 1967 mees M50 Eesti, Harju maakond
145 Signe Holm 1978 naine N40 Eesti, Harju maakond
146 Reelika Piik 1980 naine N40 Eesti, Tartu maakond
147 Kalle Kruustok 1994 mees M - pikk distants Eesti, Lääne-Viru maakond
148 Kalvi Arusaar 1977 mees M40 Eesti, Järva maakond
Koeru SK
149 Marko Teinburk 1987 mees M - pikk distants Eesti, Pärnu maakond
ANU Jooksutrennid
Bravo Catering
150 Kätlin Strikholm 1998 naine N - pikk distants Eesti, Harju maakond
Sparta
151 Urmas Saarva 1979 mees M40 Eesti, Harju maakond
Arvutitark
152 Külli Kaldma 1982 naine N - pikk distants Eesti, Harju maakond
153 Janno Loomus 1972 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
Nelson
154 Lauri Kimmel 1981 mees M40 Eesti, Tartu maakond
155 Trevor Karro 2006 mees U16 poisid Eesti, Harju maakond
Sparta
156 Järvi Valter 1956 naine N60 Eesti, Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Maksab MTÜ Spordiselts
157 Marko Parksepp 1982 mees M - pikk distants Eesti, Tartu maakond
Saint Gobain Glass Estonia SE
158 Frank Johan Ojarand 1996 mees M - pikk distants Eesti, Harju maakond
159 Rein Tamm 1969 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
Nordwood AS
160 Reet Luhaäär 1953 naine N60 Eesti, Harju maakond
161 Kristjan Gold 1982 mees M - pikk distants Eesti, Harju maakond
162 Marko Mägi 1972 mees M40 Eesti, Harju maakond
163 Madis Lõhmus 1985 mees M - pikk distants Eesti, Harju maakond
164 Kuido Musten 1966 mees M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
Abaja Mõisa Spordiselts
165 Renno Rehtla 1985 mees M - pikk distants Eesti, Tartu maakond
SK ProRunner
Elektest OÜ
166 Evelyn Saard 1981 naine N40 Eesti, Harju maakond
167 Aare Selge 1959 mees M60 Eesti, Järva maakond
168 Christopher Christjan Lään 2001 mees M - pikk distants Eesti, Lääne-Viru maakond
RR Suusaklubi
169 Peter Kuus 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
170 Laura Elisabeth Christel Lään 2003 naine N - pikk distants Eesti, Lääne-Viru maakond
RR Suusaklubi
171 Saara Sion 1999 naine N - pikk distants Eesti, Tartu maakond
172 Viivi Kääpa 1962 naine N50 Eesti, Lääne maakond
173 Janely Allsaar 2004 naine U18 neiud Eesti, Järva maakond
Paide Gümnaasium
174 Maie Alaots 1965 naine N50 Eesti, Lääne-Viru maakond
175 Caspar Tubarik 1979 mees M40 Eesti, Harju maakond
176 Kristi Põdra 1978 naine N40 Eesti, Lääne-Viru maakond
177 Juhan Telling 1967 mees M50 Eesti, Lääne maakond
Jk Hermes
178 Jaan Keerma 1967 mees M50 Eesti, Järva maakond
179 Andi Linn 1970 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
Linna Tantsustuudio UÜ
180 Vilve Pilv 1966 naine N50 Eesti, Harju maakond
181 Mart Tragon 1985 mees M - pikk distants Eesti, Harju maakond
182 Margus Hubel 1984 mees M - pikk distants Eesti, Viljandi maakond
183 Enn Pärtma 1955 mees M60 Eesti, Harju maakond
184 Kaivi Kukk 1979 naine N40 Eesti, Harju maakond
FB Jooksmine
Ehitus5ECO
185 Villem Nigu 1984 mees M - pikk distants Eesti, Tartu maakond
PSR
186 Ergo Kaljuste 1991 mees M - pikk distants Eesti, Harju maakond
187 Jana Tiganik 1984 naine N - pikk distants Eesti, Viljandi maakond
188 Silver Lodi 1982 mees M - pikk distants Eesti, Järva maakond
Spaceit
189 Saimon Raidma 1982 mees M - pikk distants Eesti, Tartu maakond
190 Kristjan Palm 1990 mees M - pikk distants Eesti, Lääne-Viru maakond
191 Ove Sesmin 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
G4S Eesti AS
192 Karmo Kirspuu 1980 mees M40 Eesti, Järva maakond
193 Laur Saar 1966 mees M50 Eesti, Harju maakond
MyFitness
194 Juhan Paabstel 1959 mees M60 Eesti, Harju maakond
195 Merle Treier 1988 naine N - pikk distants Eesti, Harju maakond
196 Rein Kane 1945 mees M70 Eesti, Harju maakond
Loksa RSK
197 Hanna Jeret 1988 naine N - pikk distants Eesti, Pärnu maakond
198 Annika Mander 1985 naine N - pikk distants Eesti, Pärnu maakond
Alfapower
Alfapower oü
199 Jaanus Arukaevu 1966 mees M50 Eesti, Harju maakond
200 Mattias Meimre 2006 mees U16 poisid Eesti, Harju maakond
Tallinna Kuristiku Gümnaasium
201 Alar Aasaleht 1961 mees M60 Eesti, Harju maakond
PERH
202 Marko Pill 1964 mees M50 Eesti, Harju maakond
203 Marko Err 1971 mees M50 Eesti, Harju maakond
EH Energia
204 Ivi Juknaite 1976 naine N40 Eesti, Järva maakond
Coop Järva
205 Maarja Žugova 1980 naine N40 Eesti, Harju maakond
206 Kaie Henno 1970 naine N50 Eesti, Tartu maakond
Saint Gobain Glass Estonia SE
207 Enn Masing 1968 mees M50 Eesti, Rapla maakond
208 Madis Meimre 1979 mees M40 Eesti, Harju maakond
MTA sk
209 Rein Kalle 1975 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Keskkonnaamet
210 Ahti Randmere 1969 mees M50 Eesti, Pärnu maakond
211 Triin Pärna 1980 naine N40 Eesti, Järva maakond
212 Ülle Laanistu 1981 naine N40 Eesti, Järva maakond
213 Karin Koorits 1974 naine N40 Eesti, Tartu maakond
214 Ülari Rebane 1985 mees M - pikk distants Eesti, Harju maakond
Telia SK MTÜ
215 Alina Reinmäe 1988 naine N - pikk distants Eesti, Harju maakond
SK Fortuna
216 Kristjan Juur 1982 mees M - pikk distants Eesti, Tartu maakond
Simuna Spordiklubi
217 Urmas Koorits 1969 mees M50 Eesti, Tartu maakond
218 Kairit Kaasik 1969 naine N50 Eesti, Harju maakond
219 Erkki Naaris 1978 mees M40 Eesti, Valga maakond
Vabakala OÜ
220 Tommy Orumaa 1979 mees M40 Eesti, Järva maakond
1.jvbr/STVP
221 Siiri Vene 1990 naine N - pikk distants Eesti, Harju maakond
222 Julija Varušina 1994 naine N - pikk distants Eesti, Pärnu maakond
Häirekeskus
223 Kauri Kiiman 1987 mees M - pikk distants Eesti, Harju maakond
224 Olav Mets 1979 mees M40 Eesti, Harju maakond
Alarmtec AS
225 Toomas Vaks 1987 mees M - pikk distants Eesti, Harju maakond
226 Indrek Põhjatu 1991 mees M - pikk distants Eesti, Tartu maakond
Mapri Ehitus Oü
227 Ragnar Kiveste 1979 mees M40 Eesti, Järva maakond
228 Aleksei Tereštšenkov 1963 mees M50 Eesti, Harju maakond
Telia Spordiklubi
Telia SK MTÜ
229 Sander Klaos 1982 mees M - pikk distants Eesti, Harju maakond
230 Jörgen Jürine 1996 mees M - pikk distants Eesti, Tartu maakond
231 Märt Sildvee 1978 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
RR Siplased
232 Paul Kolla 1958 mees M60 Eesti, Viljandi maakond
MTÜ Spordiselts
Securitas Eesti AS
233 Brigita Korol 1977 naine N40 Eesti, Järva maakond
Järva Teataja
234 Mona Leppoja 1990 naine N - pikk distants Eesti, Järva maakond
235 Aivar Jaeski 1966 mees M50 Eesti, Harju maakond
236 Argo Suurkask 1986 mees M - pikk distants Eesti, Harju maakond
237 Jaanus Strikholm 1971 mees M50 Eesti, Pärnu maakond
238 Mati Saarend 1951 mees M70 Eesti, Lääne-Viru maakond
239 Andrei Lopsik 1955 mees M60 Eesti, Ida-Viru maakond
240 Raul Metsaäär 1976 mees M40 Eesti, Rapla maakond
241 Leho Laja 1971 mees M50 Eesti, Harju maakond
SK JOOKSUPARTNER
242 Mart Mikson 1955 mees M60 Eesti, Järva maakond
Paide Linnavolikogu
243 Olev Moorsoo 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
Sparta jk
244 Martin Aarne 1991 mees M - pikk distants Eesti, Harju maakond
245 Arvo Luus 1938 mees M70 Eesti, Harju maakond
246 Jaan Trofimov 1984 mees M - pikk distants Eesti, Harju maakond
Kinnisvara Kompass
247 Krista Elmet 1971 naine N50 Eesti, Harju maakond
248 Ermo Veelain 1962 mees M50 Eesti, Harju maakond
Ermo Veelain
249 Hanna Arulepp 2006 naine U16 tüdrukud Eesti, Järva maakond
Türi Põhikool
250 Kaspar Süvirand 1991 mees M - pikk distants Eesti, Harju maakond
251 Kristina Tamm 1976 naine N40 Eesti, Tartu maakond
252 Saima Rand 1954 naine N60 Eesti, Pärnu maakond
Pärnu Klubi Tervisesport
253 Eve Tobias 1967 naine N50 Eesti, Harju maakond
254 Mairo Kirss 1980 mees M40 Eesti, Harju maakond
Riigi Kinnisvara AS
255 Jüri Laanmets 1956 mees M60 Eesti, Harju maakond
256 Signe Toom 1977 naine N40 Eesti, Harju maakond
257 Deivi Pabbo 1993 naine N - pikk distants Eesti, Valga maakond
258 Riido Mägi 1980 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
259 Moonika Villem 1977 naine N40 Eesti, Viljandi maakond
Coop
260 Anneli Priinits 1972 naine N40 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Coop
261 Keidi Õispuu 1978 naine N40 Eesti, Saare maakond
262 Monika Raiendik 1977 naine N40 Eesti, Harju maakond
263 Sten Luiga 1968 mees M50 Eesti, Harju maakond
264 Aino Sirkel 1945 naine N70 Eesti, Tartu maakond
265 Modestas Meškauskas 1994 mees M - pikk distants Leedu, Panevėžys
266 Kristjan Roosild 1985 mees M - pikk distants Eesti, Harju maakond
3D Treening
Transferwise
267 Taivo Teder 1989 mees M - pikk distants Eesti, Tartu maakond
268 Kalvi Paltsmar 1978 mees M40 Eesti, Järva maakond
269 Renat Vafin 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
Treeningpartner
270 Meelik Gornoi 1980 mees M40 Eesti, Harju maakond
271 Lev Lubenskiy 1946 mees M70 Eesti, Hiiu maakond
I Love Supersport Tallinn
272 Sten-Eric Sibul 1993 mees M - pikk distants Eesti, Ida-Viru maakond
273 Marek Viiklaid 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
ViimsiVV
274 Bruno Pugal 2002 mees M - pikk distants Eesti, Viljandi maakond
275 Ivar Huopolainen 1986 mees M - pikk distants Eesti, Järva maakond
276 Harry Volke 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
Tamrex
277 Raul Volke 1980 mees M40 Eesti, Harju maakond
Tamrex
278 Hanno Kindel 1968 mees M50 Eesti, Harju maakond
SK Prorunner
Adovinci OÜ
279 Erik Tannberg 1985 mees M - pikk distants Eesti, Harju maakond
280 Karl Liiva 1996 mees M - pikk distants Eesti, Ida-Viru maakond
281 Tiit Mauer 1968 mees M50 Eesti, Tartu maakond
282 Toomas Laimets 1963 mees M50 Eesti, Järva maakond
283 Kaivo Kiple 1976 mees M40 Eesti, Järva maakond
KK7
284 Juri Sobolewski 1988 mees M - pikk distants Eesti, Harju maakond
285 Vladimir Severin 1986 mees M - pikk distants Eesti, Harju maakond
286 Geily Sinijärv 1995 naine N - pikk distants Eesti, Harju maakond
287 Diana Audru 1977 naine N40 Eesti, Valga maakond
G4S SK
AS G4S Eesti
288 Priidik Parmi 1980 mees M40 Eesti, Tartu maakond
SK RAADI
289 Marek Maide 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
290 Viljar Ott 1969 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
291 Maris Luht 1983 naine N - pikk distants Eesti, Harju maakond
292 Andres Lõhmus 1985 mees M - pikk distants Eesti, Harju maakond
293 Jaak Ritso 1988 mees M - pikk distants Eesti, Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nortal
294 Alexander Rodionov 1986 mees M - pikk distants Eesti, Harju maakond
I Love Supersport
Interconnect Product Assembly AS
295 Lauri Rebane 1979 mees M40 Eesti, Harju maakond
Kaitsevägi
296 Mari-Liis Liipa 1979 naine N40 Eesti, Harju maakond
297 Andrus Maiste 1964 mees M50 Eesti, Pärnu maakond
AM HEPAC OÜ
298 Rainis Saar 1968 mees M50 Eesti, Pärnu maakond
Anu Jooksutrennid
299 Martin Lepplaan 1985 mees M - pikk distants Eesti, Harju maakond
300 Kristiina Malm 1979 naine N40 Eesti, Tartu maakond
301 Ahti Orav 1989 mees M - pikk distants Eesti, Harju maakond
302 Tauri Mikaadu 1987 mees M - pikk distants Eesti, Viljandi maakond
303 Niina Nikitina 1976 naine N40 Eesti, Harju maakond
Supersport
304 Andres Rannu 1981 mees M40 Eesti, Harju maakond
305 Kert Männik 1996 mees M - pikk distants Eesti, Tartu maakond
LHV Pank AS
306 Adrian Ala 2006 mees U16 poisid Eesti, Harju maakond
307 Siret Lehtmaa 1986 naine N - pikk distants Eesti, Pärnu maakond
308 Allan Tart 1982 mees M - pikk distants Eesti, Harju maakond
Liblikad OÜ
309 Vladislav Rumjantsev 1997 mees M - pikk distants Eesti, Harju maakond
310 Kalju Hanni 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
311 Riina Mardla 1973 naine N40 Eesti, Viljandi maakond
312 Märt Maripuu 1986 mees M - pikk distants Eesti, Harju maakond
Apex Arhitektuuribüroo
313 Kirsika Kivine 1983 naine N - pikk distants Eesti, Harju maakond
314 Natalja Kravtsova 1988 naine N - pikk distants Eesti, Harju maakond
315 Juhan Änilane 1951 mees M70 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Rattaklubi
316 Maarika Kelder 1972 naine N40 Eesti, Tartu maakond
317 Merit Selg 1985 naine N - pikk distants Eesti, Harju maakond
318 Kairi Jagant 2006 naine U16 tüdrukud Eesti, Lääne-Viru maakond
319 Rene Nukki 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
320 Aivar Toom 1970 mees M50 Eesti, Harju maakond
321 Eneli Mikiver 1990 naine N - pikk distants Eesti, Viljandi maakond
322 Marleen Ruus 1988 naine N - pikk distants Eesti, Harju maakond
323 Anneli Laaneväli 1969 naine N50 Eesti, Harju maakond
Kehra Tervisekeskus OÜ
324 Maige Vallik 1994 naine N - pikk distants Eesti, Saare maakond
325 Erich Jeerik 1982 mees M - pikk distants Eesti, Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Itella
326 Alar Siemann 1973 mees M40 Eesti, Järva maakond
Türitri
Alar Siemann
327 Ellen Matla 1958 naine N60 Eesti, Lääne-Viru maakond
328 Vilvi Ratas 1970 naine N50 Eesti, Saare maakond
329 Sirje Lott 1970 naine N50 Eesti, Viljandi maakond
330 Airi Raidma 1979 naine N40 Eesti, Viljandi maakond
331 Jelena Mets 1965 naine N50 Eesti, Harju maakond
Telia Spordiklubi
AS Connecto Eesti
332 Maire Sirila 1964 naine N50 Eesti, Lääne-Viru maakond
333 Pille Nurmis 1961 naine N60 Eesti, Harju maakond
334 Merilin Vips 1980 naine N40 Eesti, Harju maakond
335 Sergei Nikiforov 1975 mees M40 Eesti, Pärnu maakond
SV team
336 Liina Tinnuri 1967 naine N50 Eesti, Lääne-Viru maakond
337 Tiiu Sillaste 1962 naine N50 Eesti, Põlva maakond
338 Margit Partei 1992 naine N - pikk distants Eesti, Tartu maakond
TÜASK Fitnessiklubi
339 Ülle Ivanova 1980 naine N40 Eesti, Pärnu maakond
340 Elmar Tuuksam 1949 mees M70 Eesti, Viljandi maakond
Staier
341 Asner Kolla 1979 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
342 Krista Kaaver 1996 naine N - pikk distants Eesti, Tartu maakond
343 Maris Tustit 1990 naine N - pikk distants Eesti, Tartu maakond
344 Liisi Taar 1988 naine N - pikk distants Eesti, Harju maakond
Sportiselts mtü
AS Selver
345 Marge Ansi 1979 naine N40 Eesti, Pärnu maakond
346 Kaarel Kotkas 1983 mees M - pikk distants Eesti, Järva maakond
AS Jalax
347 Mairo Rõuk 1993 mees M - pikk distants Eesti, Harju maakond
348 Marius Aave 1986 mees M - pikk distants Eesti, Tartu maakond
Sk Prorunner
349 Margus Saar 1981 mees M40 Eesti, Harju maakond
350 Riina Tammistu 1969 naine N50 Eesti, Jõgeva maakond
Suusahullud
351 Ly Ruul 1979 naine N40 Eesti, Järva maakond
352 Roman Startsev 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
docura.net
Docura OÜ
353 Marko Mäekivi 1981 mees M40 Eesti, Harju maakond
Vaela Spordiselts
354 Vahur Teller 1981 mees M40 Eesti, Tartu maakond
355 Janno Greenbaum 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
356 Kadri Ööbik 1989 naine N - pikk distants Eesti, Harju maakond
357 Krista Tampere 1970 naine N50 Eesti, Harju maakond
Hambaekspert OÜ
358 Reemet Valting 1982 mees M - pikk distants Eesti, Järva maakond
359 Kaija Golberg 1983 naine N - pikk distants Eesti, Harju maakond
360 Madis Reisenbuk 1975 mees M40 Eesti, Jõgeva maakond
361 Reelika Jaanverk 1981 naine N40 Eesti, Harju maakond
SA Eesti Kontsert
362 Jana Budkovskaja 1982 naine N - pikk distants Eesti, Harju maakond
I love running
363 Karl Erlenheim 1986 mees M - pikk distants Eesti, Harju maakond
Ühinenud Gängstaräpparid
AS Meditsiinigrupp
364 Aivi Laurik 1973 naine N40 Eesti, Harju maakond
SPARTA
365 Andres Kaaver 1998 mees M - pikk distants Eesti, Järva maakond
366 Tanel Toom 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
367 Toomas Jürisoo 1971 mees M50 Eesti, Pärnu maakond
Anu jooksutrennid
Craios OÜ
368 Martine Ausing 1972 naine N40 Eesti, Rapla maakond
369 Alar Peek 1967 mees M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
Viru-Nigula Spordiklubi
370 Kalle Kalvik 1977 mees M40 Eesti, Järva maakond
371 Kaire Lilleleht 1973 naine N40 Eesti, Pärnu maakond
372 Kaili Lilleleht 1979 naine N40 Eesti, Põlva maakond
Leonhard Weiss OÜ
373 Marko Paavilainen 1989 mees M - pikk distants Eesti, Tartu maakond
Mapri Ehitus OÜ
374 Ain Rääbis 1969 mees M50 Eesti, Tartu maakond
375 Andi Vallik 1980 mees M40 Eesti, Lääne maakond
21cc Triatloniklubi
376 Anne Pirn 1973 naine N40 Eesti, Tartu maakond
Mandatum Life
377 Helen Talsi 1981 naine N40 Eesti, Harju maakond
378 Andrus Bombul 1979 mees M40 Eesti, Järva maakond
379 Marina Rudõk 1984 naine N - pikk distants Eesti, Harju maakond
Omega Laen AS
380 Silja Jürs 1988 naine N - pikk distants Eesti, Harju maakond
Sparta
Axinom
381 Kerly Palmiste 1983 naine N - pikk distants Eesti, Tartu maakond
382 Oksana Zahharova 1980 naine N40 Eesti, Tartu maakond
383 Kristjan Valgur 1989 mees M - pikk distants Eesti, Tartu maakond
384 Oleg Savik 1997 mees M - pikk distants Eesti, Harju maakond
MTÜ Spordiselts
385 Janika Tamm 1985 naine N - pikk distants Eesti, Harju maakond
386 Külli Student 1968 naine N50 Eesti, Viljandi maakond
Coop
387 Hans Artur Ehman 2001 mees M - pikk distants Eesti, Järva maakond
388 Kristjan Tees 1983 mees M - pikk distants Eesti, Harju maakond
Tees Design Furniture
389 Sandra Fomotškin 1986 naine N - pikk distants Eesti, Harju maakond
390 Merilin Massakas 1982 naine N - pikk distants Eesti, Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Fitek
391 Ivo Indriko 1984 mees M - pikk distants Eesti, Tartu maakond
Saint Gobain Glass Estonia SE
392 Jaan Tammik 1985 mees M - pikk distants Eesti, Harju maakond
393 Kristi Kõll 1987 naine N - pikk distants Eesti, Harju maakond
Sparta
394 Relika Juhanson 1978 naine N40 Eesti, Järva maakond
395 Loona Eskla 1972 naine N40 Eesti, Võru maakond
Riigi Tugiteenuste Keskus
396 Erni Kask 1979 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Karlova Jooksuselts
397 Tõnis Taru 1987 mees M - pikk distants Eesti, Harju maakond
MTÜ Spordiselts
398 Aivo Allik 1973 mees M40 Eesti, Tartu maakond
399 Ahti Luts 1972 mees M40 Eesti, Tartu maakond
400 Taavi Pauskar 1988 mees M - pikk distants Eesti, Harju maakond
401 Nele Normak 1982 naine N - pikk distants Eesti, Harju maakond
402 Tiia Toming 1985 naine N - pikk distants Eesti, Harju maakond
Bopp Kohvik
403 Andrus Kompus 1958 mees M60 Eesti, Tartu maakond
404 Kai Treier 1969 naine N50 Eesti, Harju maakond
405 Eneken Jalast 1980 naine N40 Eesti, Harju maakond
Telia SK MTÜ
Telia Eesti AS
406 Kevin Renno 1986 mees M - pikk distants Eesti, Harju maakond
407 Andres Arendi 1976 mees M40 Eesti, Järva maakond
408 Anu Põder 1984 naine N - pikk distants Eesti, Harju maakond
409 Jaak Kütt 1972 mees M40 Eesti, Harju maakond
410 Liina Areng 1977 naine N40 Eesti, Harju maakond
411 Maarian Toom 1990 naine N - pikk distants Eesti, Harju maakond
412 Tanel Kadai 1971 mees M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
SK Prorunner
413 Keiti-Eliise Rebane 2005 naine U18 neiud Eesti, Harju maakond
414 Taavi Kasela 1982 mees M - pikk distants Eesti, Harju maakond
Aksi CC
415 Kevin Ibrus 2001 mees M - pikk distants Eesti, Tartu maakond
416 Monica-Linde Klemet 1984 naine N - pikk distants Eesti, Harju maakond
MonaLingua OÜ
417 Ingrid Meltsas 1979 naine N40 Eesti, Järva maakond
418 Diana Roostalu 1985 naine N - pikk distants Eesti, Pärnu maakond
419 Mart Kaasiku 1985 mees M - pikk distants Eesti, Tartu maakond
420 Triin Lutsoja 1992 naine N - pikk distants Eesti, Harju maakond
421 Marko Aug 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
Sparta
Garaaz.eu
422 Martin Andla 1991 mees M - pikk distants Eesti, Harju maakond
Sparta
423 Platon Matšinski 1997 mees M - pikk distants Eesti, Harju maakond
OÜ Roseni Majad
424 Silja Flink 1986 naine N - pikk distants Eesti, Järva maakond
Konesko AS
425 Kairi Leement 1988 naine N - pikk distants Eesti, Järva maakond
426 Heili Koivil 2003 naine N - pikk distants Eesti, Harju maakond
427 Margus Glase 1967 mees M50 Eesti, Järva maakond
Atko Liinid
428 Thea Tragon 1986 naine N - pikk distants Eesti, Harju maakond
Swedbank Spordiklubi
Swedbank
429 Mari-Ann Piht 1989 naine N - pikk distants Eesti, Harju maakond
430 Tambet Laasik 1984 mees M - pikk distants Eesti, Tartu maakond
431 Kadri Sirkas 1991 naine N - pikk distants Eesti, Harju maakond
Sparta
432 Robin Kalpus 2004 mees U18 noormehed Eesti, Järva maakond
Põlva Gümnaasium
433 Karl-Marten Saar 2006 mees U16 poisid Eesti, Harju maakond
434 Kristi Rea 1986 naine N - pikk distants Eesti, Harju maakond
435 Kristel Koit 1984 naine N - pikk distants Eesti, Harju maakond
436 Ene Kuldpärg 1975 naine N40 Eesti, Järva maakond
Coop Järva
437 Kirsti Süvaorg 1982 naine N - pikk distants Eesti, Lääne-Viru maakond
438 Marek Kotsulim 1980 mees M40 Eesti, Järva maakond
439 Mari-Liis Länik 1997 naine N - pikk distants Eesti, Põlva maakond
1.jalaväebrigaad
440 Urmas Ärm 1966 mees M50 Eesti, Järva maakond
441 Olev Vahemaa 1974 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
Kristi
Softrend
442 Mark Ubaleht 1995 mees M - pikk distants Eesti, Järva maakond
Kehvade Sportlaste Ühisus
443 Reimo Vellemaa 1993 mees M - pikk distants Eesti, Järva maakond
Costlio
444 Ade Russak 1977 naine N40 Eesti, Järva maakond
445 Ragnar Raud 1982 mees M - pikk distants Eesti, Rapla maakond
446 Vincent Robert Tellier 1987 mees M - pikk distants Eesti, Harju maakond
447 Marko Palitser 1994 mees M - pikk distants Eesti, Järva maakond
448 Gerrit Veeberg 1982 mees M - pikk distants Eesti, Järva maakond
449 Indrek Nurk 1982 mees M - pikk distants Eesti, Järva maakond
450 Indrek Link 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
451 Karl Hans Kivine 2008 mees U14 poisid - pikk distants Eesti, Harju maakond
452 Alo Viirmaa 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
Sparta
453 Holger Tiismus 2003 mees M - pikk distants Eesti, Tartu maakond
Tartu Tamme Gümnaasium
454 Triinu Kooskora 1985 naine N - pikk distants Eesti, Tartu maakond
455 Aivo Roosileht 1974 mees M40 Eesti, Järva maakond
456 Helen Loonurm 1986 naine N - pikk distants Eesti, Harju maakond
457 Aleks Loonurm 1981 mees M40 Eesti, Harju maakond
458 Kristo Kokk 1971 mees M50 Eesti, Tartu maakond
459 Andrus Peterkop 1977 mees M40 Eesti, Järva maakond
460 Serkko Vasli 2000 mees M - pikk distants Eesti, Järva maakond
Konesko
461 Stevo Väli 2000 mees M - pikk distants Eesti, Viljandi maakond
462 Sven Järvsoo 1986 mees M - pikk distants Eesti, Lääne maakond
Tolli Turbo
463 Aleksandr Nikitin 1979 mees M40 Eesti, Harju maakond
KVATRO KINNISVARAHALDUSE OÜ
464 Andrei Fadejev 1988 mees M - pikk distants Eesti, Harju maakond
KVATRO KINNISVARAHALDUSE OÜ
465 Sergei Žuravski 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
466 Helina Pärn 1983 naine N - pikk distants Eesti, Saare maakond
SJK AAMERAAS
467 Rainer Tokko 1971 mees M50 Eesti, Harju maakond
Koidu Suusaklubi
11341649
468 Kevin Wirth 2003 mees M - pikk distants Eesti, Järva maakond
Türi Ühisgümnaasium
469 Kermo Lukas 2004 mees U18 noormehed Eesti, Järva maakond
Türi Põhikool
470 Riina Uuk 1978 naine N40 Eesti, Järva maakond
Järvamaa Kutsehariduskeskus
471 Tauri Tõnismäe 2004 mees U18 noormehed Eesti, Järva maakond
Järvamaa Kutsehariduskeskus
472 Signe Saar 1976 naine N40 Eesti, Harju maakond
473 Annika Nemvalts 2006 naine U16 tüdrukud Eesti, Järva maakond
Roosna-Alliku Põhikool
474 Kaidar Hussar 1971 mees M50 Eesti, Võru maakond
Kündja SK
475 Daniel Tihu 2004 mees U18 noormehed Eesti, Järva maakond
476 Rauna Paula Runnel 1992 naine N - pikk distants Eesti, Harju maakond
477 Tarmo Oidjärv 1972 mees M40 Eesti, Harju maakond
478 Priit Krull 1985 mees M - pikk distants Eesti, Järva maakond
479 Maidu Saar 1978 mees M40 Eesti, Tartu maakond
KEVEK
480 Oleg Ignatjev 1981 mees M40 Eesti, Harju maakond
Team ZOOT Europe
481 Urmas Tuvikene 1971 mees M50 Eesti, Tartu maakond
482 Anni Jalakas 2002 naine N - pikk distants Eesti, Järva maakond
RR Suusaklubi
Viking Window AS
483 Kristiina Lõhmus 1987 naine N - pikk distants Eesti, Järva maakond
Viking Window AS
484 Merike Muru 1966 naine N50 Eesti, Harju maakond
Sparta
485 Egert Suits 2005 mees U18 noormehed Eesti, Järva maakond
Järvala
Paide Gümnaasium
486 Kaido Kohv 1981 mees M40 Eesti, Harju maakond
Telia SK
Telia
487 Mirell Kohv 2010 naine U14 tüdrukud - pikk distants Eesti, Harju maakond
Telia SK
Telia
488 Armin Raudsepp 2000 mees M - pikk distants Eesti, Järva maakond
-
489 Kalev Kajaste 1954 mees M60 Eesti, Põlva maakond
Räpina sk
490 Aleksi Mähar 1955 mees M60 Eesti, Põlva maakond
491 Talis Nurk 1982 mees M - pikk distants Eesti, Tartu maakond
492 Tõnis Siht 1990 mees M - pikk distants Eesti, Tartu maakond
493 Peeter Pihel 1980 mees M40 Eesti, Harju maakond
Fotografiska Run Crew
Fotografiska Tallinn
494 Maksim Pavlov 1984 mees M - pikk distants Eesti, Harju maakond
495 Paavo Nael 1972 mees M40 Eesti, Harju maakond
Porter Racing
496 Ando Leppiman 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
MKM jooksuklubi
497 Tõnis Kiis 1989 mees M - pikk distants Eesti, Harju maakond
498 Alar Luik 1984 mees M - pikk distants Eesti, Järva maakond
499 Taimi Kangur 1972 naine N40 Eesti, Saare maakond
Leisi Kool
500 Kersti Viilup 1976 naine N40 Eesti, Järva maakond
KK7
501 Janno Viilup 1976 mees M40 Eesti, Järva maakond
KK7
502 Annika Tuisk 1975 naine N40 Eesti, Harju maakond
Sportland
503 Alar Laanep 1985 mees M - pikk distants Eesti, Harju maakond
Tolli Turbo
504 Margus Tali 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
rattaansambel Tuuletallajad
505 Martin Tampuu 1999 mees M - pikk distants Eesti, Järva maakond
JOKA
506 Kristofer Kukk 2007 mees U16 poisid Eesti, Harju maakond
507 Kristjan Lilleoja 1988 mees M - pikk distants Eesti, Harju maakond
508 Armin Ikla 1986 mees M - pikk distants Eesti, Järva maakond
509 Mihkel Kokk 1991 mees M - pikk distants Eesti, Harju maakond
510 Marge Nõmmik 1988 naine N - pikk distants Eesti, Järva maakond

...