Et En
Ava võistluse menüü

Registreerunud

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 04.07.2022 16:40.
Kokku: 186
1. start (lapsed C, D, E): 40
2.start (noored B, harrastajad): 24
3.start (noored A, juuniorid, N/M 20-80+): 119
3.start (võistkonnad): 3
mees: 128
naine: 58
Nimi Võistkond/Organisatsioon Distants
Indrek Aarna
3.start (noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Karmen Aavik
Ujumise Spordiklubi
2.start (noored B, harrastajad)
Sander Aavik
Ujumise Spordiklubi
1. start (lapsed C, D, E)
Simo Aksalu
Tartu Ujumisklubi
2.start (noored B, harrastajad)
Armin Angerjärv
Tartu Ujumisklubi
3.start (noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Lars Sebastian Antoniak
1. start (lapsed C, D, E)
Rasmus Boisen
Tartu Ujumisklubi
1. start (lapsed C, D, E)
Ivan Bondarchuk
Tabasalu Triatloniklubi
1. start (lapsed C, D, E)
Jelena Bondarchuk
Tabasalu Triatloniklubi
3.start (noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Leonid Bondarchuk
Tabasalu Triatloniklubi
2.start (noored B, harrastajad)
Maria Bondarchuk
Tabasalu Triatloniklubi
2.start (noored B, harrastajad)
Denis Danilkin
SK Garant
3.start (noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Eleri Etverk
Vinni VAK
3.start (noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Etriin Etverk
Vinni VAK
1. start (lapsed C, D, E)
Timur Fazõlov
3.start (noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Charlotte Graae
Triatloniklubi 21CC
3.start (noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Eric Gutmann
HANSAVIIMISTLUS / TEAM RAE VALD
3.start (võistkonnad)
Veigo Gutmann
HANSAVIIMISTLUS / TEAM RAE VALD
3.start (võistkonnad)
Anne Hallik
2.start (noored B, harrastajad)
Oskar Hanko
Paide Ujumisklubi
2.start (noored B, harrastajad)
Robin Hansen
Tartu Ujumisklubi
1. start (lapsed C, D, E)
Kaarel Hauk
2.start (noored B, harrastajad)
Margus Heintalu
T3 Triatloniklubi
3.start (noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Erika Hiiemäe
Tartu Ujumisklubi
1. start (lapsed C, D, E)
Ingrid Hiiemäe
Tartu Ujumisklubi
1. start (lapsed C, D, E)
Oliver Holtsmeier
1. start (lapsed C, D, E)
Risto Holtsmeier
3.start (noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Ingvars Ivanovs
3.start (noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Jaan Jagomägi
Trismile
3.start (noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Joonas Jaht
Ujumise Spordiklubi
1. start (lapsed C, D, E)
Valdur Jaht
3.start (noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Maria Jänese
SK Jooksupartner
3.start (noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Kaupo Jansen
Hanso MK
3.start (noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Kristjan Jansen
Hanso MK
3.start (noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Margus Jansen
Hanso MK
3.start (noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Aaron Parker Järveoja
1. start (lapsed C, D, E)
Triinu Jõgeda
TriDubai
3.start (noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Steffan Jones
3.start (noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Arnold Jürisalu
HANSAVIIMISTLUS / TEAM RAE VALD
3.start (võistkonnad)
Aivar Juus
21CC Triatloniklubi
3.start (noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Enno Kaasik
3.start (noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Trevor Kägo
1. start (lapsed C, D, E)
Andres Kaju
3.start (noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Toomas Kaljuvee-Obrock
Vinni VAK
3.start (noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Tarmo Kalviste
ryysak team
3.start (noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Aaron Karu
Tartu Ujumisklubi
1. start (lapsed C, D, E)
Rafael Karu
Tartu Ujumisklubi
1. start (lapsed C, D, E)
Jaanus Kaur
3.start (noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Karel Keis
Tartu Ujumisklubi
2.start (noored B, harrastajad)
Raido Kiipsaar
21 CC Triatloniklubi
3.start (noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Priit Kingo
3.start (noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Marianne Kivimets
Tabasalu triatloniklubi
1. start (lapsed C, D, E)
Merili-Mai Kivimets
Tabasalu triatloniklubi
3.start (noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Kristiina Kõiv
21CC Triatloniklubi
3.start (noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Karl Aleksander Kõlli
3.start (noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Arthur Kooser
3.start (noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Meelis Kosk
3.start (noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Indrek Kraus
3.start (noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Kristel Kraus
2.start (noored B, harrastajad)
Ronan Kraus
1. start (lapsed C, D, E)
Geidi Kruusmann
2.start (noored B, harrastajad)
Sergei Kulikov
3.start (noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Karl Kristofer Kurruk
Tartu Ujumisklubi
2.start (noored B, harrastajad)
Andrus Kuusk
Tartu ujumisklubi
3.start (noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Mihkel Lääne
Trismile
3.start (noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Livian Laaneots
3.start (noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Ralf Marcus Laiva
2.start (noored B, harrastajad)
Kristi Leping
Keremeister/Prorunner
3.start (noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Gerd Johan Lessing
1. start (lapsed C, D, E)
Getriin Marii Lessing
2.start (noored B, harrastajad)
Tanel Levkoi
Fujitsu
3.start (noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Jürgen Ligi
3.start (noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Juhan Lukk
SK Sula
3.start (noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Kristin Luts
Tartu Ujumisklubi
1. start (lapsed C, D, E)
Raido Luuk
Trismile
3.start (noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Hardi Madi
Tartu Ujumisklubi
3.start (noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Helen Mändma
TriSmile
2.start (noored B, harrastajad)
Jaanus Männik
3.start (noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Kristjan Melikov
21.CC Triatloniklubi
3.start (noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Karl Mell
21cc
3.start (noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Kaari Meriloo
Tabasalu TK
3.start (noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Katre Meriloo
TabasaluTK
3.start (noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Andres Metsmägi
3.start (noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Gustav Karl Metspalu
TUK
1. start (lapsed C, D, E)
Argo Miller
3.start (noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Pille Muni
Team garmin Estonia
3.start (noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Marek Nõmm
3.start (noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Liis Nurmis
3.start (noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Pille Nurmis
3.start (noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Alex Orlovski
2.start (noored B, harrastajad)
Kimmo Paap
3.start (noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Marko Paap
3.start (noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Raul Parts
Tartu Ujumisklubi
2.start (noored B, harrastajad)
Arabel Pedoson
Tartu Ujumisklubi
1. start (lapsed C, D, E)
Jürgen Piir
3.start (noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Arti Piirmaa
Paide Ujumisklubi
1. start (lapsed C, D, E)
Risto Pintmann
3.start (noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Meri-Lill Plagnaud
HiKoTri
1. start (lapsed C, D, E)
Kristjan Põldre
TriSmile
3.start (noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Kadri Possul
21CC Triatloniklubi
3.start (noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Vanessa Potagin
Tartu Ujumisklubi
2.start (noored B, harrastajad)
Kärt Praks
trismile
3.start (noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Artur Praun
TriSmile
3.start (noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Luise Puu
3.start (noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Rait Raidma
3.start (noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Marleene Randmaa
1. start (lapsed C, D, E)
Renita Rasmann
Vinni VAK
3.start (noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Gregor Rasva
1. start (lapsed C, D, E)
Getrin Raudsepp
1. start (lapsed C, D, E)
Märt Raudvee
42 koma
3.start (noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Alan Joonatan Rebane
3.start (noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Sven Rohlin
3.start (noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Hendrik Rohtla
Paide Ujumisklubi
1. start (lapsed C, D, E)
Marika Rohtla
TriSmile
3.start (noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Austin Roose
Tartu Ujumisklubi
3.start (noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Ats Rootsma
Ujumise Spordiklubi
1. start (lapsed C, D, E)
Jass Rootsma
Ujumise Spordiklubi
2.start (noored B, harrastajad)
Paul Ruubel
SK Keremeister
3.start (noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Mari Mai Ruus
Tartu Ujumisklubi
1. start (lapsed C, D, E)
Henri Rüüsak
3.start (noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Marek Säälik
3.start (noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Urmas Saat
3.start (noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Karl-Kristjan Saks
3.start (noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Nonna Sarana
3.start (noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Alma Sarapuu
3.start (noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Gert Martin Savitsch
Tabasalu Triatloniklubi
1. start (lapsed C, D, E)
Grete Maria Savitsch
Tabasalu Triatloniklubi
1. start (lapsed C, D, E)
Gretel-Marie Siimar
Ujumise spordiklubi
2.start (noored B, harrastajad)
Paula-Brit Siimar
21CC Triatloniklubi
3.start (noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Reeli-Marta Siimar
21CC Triatloniklubi
3.start (noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Sven Siimar
21CC Triatloniklubi
3.start (noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Johannes Sikk
3.start (noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Kristjan Silvet
70.TRI
3.start (noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Dmitri Smorodin
3.start (noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Fred Sooläte
TriSmile
3.start (noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Olivija Spelmane
3.start (noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Nikita Stanitski
1. start (lapsed C, D, E)
Savelijs Suharzevskis
3.start (noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Ryan Robert Suske
3.start (noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Mart Suurkivi
3.start (noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Johan Tamm
Tartu Ujumisklubi
2.start (noored B, harrastajad)
Andres Aleksander Tammer
3.start (noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Meelis Tammer
3.start (noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Arno Tammjärv
Haanja Rattaklubi
3.start (noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Priit Tannik
2.start (noored B, harrastajad)
Anette Teder
Tartu Ujumisklubi
1. start (lapsed C, D, E)
Christine Teder
Tartu Ujumisklubi
1. start (lapsed C, D, E)
Egle Teder
3.start (noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Roobert Teder
Tartu Ujumisklubi
1. start (lapsed C, D, E)
Andero Teras
3.start (noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Virge Tiik
3.start (noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Toomas Timmermann
3.start (noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Dmitri Timofejev
3.start (noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Raul Tomberg
Tabasalu Ujumisklubi
3.start (noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Tambet Tõnisson
2.start (noored B, harrastajad)
Janek Trepp
Trismile
3.start (noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Kaarel Trepp
Vinni VAK
3.start (noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Nikita Tserednitsenko
3.start (noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Taago Tulf
21cc
3.start (noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Alexander Türn
1. start (lapsed C, D, E)
Annabel Türn
Tartu Ujumisklubi
1. start (lapsed C, D, E)
Tõnis Türn
3.start (noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Toomas Türn
TriSmile
3.start (noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Toomas Türn
3.start (noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Raiko Tutt
3.start (noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Signe Uibo
3.start (noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Jaanus Uiga
Trismile
3.start (noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Sten Üprus
42koma
3.start (noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Kairi Ustav
Tartu Ujumisklubi
3.start (noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Urmas Utar
Tabasalu TK
3.start (noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Madis Ütt
Trismile
3.start (noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Hanna-Liisa Värik
1. start (lapsed C, D, E)
Aivi Värv
Trismile
3.start (noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Karolin Veider
Tartu Ujumisklubi
1. start (lapsed C, D, E)
Annika Veimer
3.start (noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Sandra Velling
Tabasalu TK
2.start (noored B, harrastajad)
Taivo Velling
Tabasalu TK
3.start (noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Vanessa Viiding
Ujumise spordiklubi / TÜ ASK
2.start (noored B, harrastajad)
Harold Vilson
3.start (noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Ivar Vilson
Spordiklubi IKS
3.start (noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Karl Vilson
Spordiklubi IKS
1. start (lapsed C, D, E)
Georgi Vinogradov
3.start (noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Vladimir Vinogradov
3.start (noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Andre Zahharov
1. start (lapsed C, D, E)
Roman Zahharov
3.start (noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Anette Zukker
Trismile
3.start (noored A, juuniorid, N/M 20-80+)

...