Et En
Ava võistluse menüü

Registreerunud

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 11.08.2022 08:40.
Kokku: 239
1. start (noored B, noored A, juuniorid): 26
2. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C): 25
3. start (N/M 20-80+): 188
mees: 171
naine: 68
Nimi Võistkond/Organisatsioon Distants
Mattias Aallika
Ujumise Spordiklubi
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Jaanika Aguraiuja
3. start (N/M 20-80+)
Priit Ailt
Tripassion Triatloniklubi
3. start (N/M 20-80+)
Karl Ajamaa
3. start (N/M 20-80+)
Markus Allika
Ujumise Spordiklubi
2. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Maria Liis Alt
21CC Triatloniklubi/ Tr1hards
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Andrei Alteberg
Ujumise Spordiklubi
2. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Artjom Alteberg
Ujumise Spordiklubi
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Matis Alusalu
3. start (N/M 20-80+)
Sirli Aron
SK PRORUNNER
3. start (N/M 20-80+)
Aaron Ausmees
2. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Evelin Ausmees
Eesti Töötukassa
3. start (N/M 20-80+)
Riko Ausmees
2. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Märt Avandi
3. start (N/M 20-80+)
Eeva Avik
21CC Triatloniklubi
3. start (N/M 20-80+)
Mykhailo Bielosvietov
3. start (N/M 20-80+)
Rasmus Boisen
Ujumise Spordiklubi
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Andrei Dankevits
Multisport ESTONIA
3. start (N/M 20-80+)
Natalia Dankevits
Multisport Estonia
3. start (N/M 20-80+)
Etriin Etverk
Vinni VAK
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Airika Evestus
3. start (N/M 20-80+)
Juri Galitšenko
MULTISPORT ESTONIA
3. start (N/M 20-80+)
Peter Haab
3. start (N/M 20-80+)
Indrek Hääl
3. start (N/M 20-80+)
Urmas Habakukk
3. start (N/M 20-80+)
Oliver Hansalu
Tripassion Triatloniklubi
3. start (N/M 20-80+)
Hando Hanschmidt
3. start (N/M 20-80+)
Robin Hansen
Yess
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Hanne Grete Hanvere
21CC Tr1hards
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Gert Hendrikson
Treeningpartner
Scanweld AS
3. start (N/M 20-80+)
Ingrid Hiiemäe
Yess
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Oleg Ignatjev
Team ZOOT Europe
3. start (N/M 20-80+)
Oleg Ignatjev
Team ZOOT Europe
3. start (N/M 20-80+)
Signe Ilumets
Team Liisa Kull/Trismile
3. start (N/M 20-80+)
Severin Israel
3. start (N/M 20-80+)
Sergei Ištšenko
I Love Superetsport Tallinn
3. start (N/M 20-80+)
Aleksandr Ivanov
3. start (N/M 20-80+)
Andrus Jaamul
3. start (N/M 20-80+)
Viktoria Jallai
3. start (N/M 20-80+)
Martti Järv
Tripassion Triatloniklubi
3. start (N/M 20-80+)
Kadri-Ann Jundas
TriSmile
3. start (N/M 20-80+)
Laura-Liis Juursalu
Suusaklubi Jõulu
3. start (N/M 20-80+)
Vallo Kägu
Tripassion Triatloniklubi
3. start (N/M 20-80+)
Taavi Kala
3. start (N/M 20-80+)
Tiina Kala
3. start (N/M 20-80+)
Frid Kaljas
Tripassion Triatloniklubi
3. start (N/M 20-80+)
Janek Karbe
21CC Triatloniklubi
3. start (N/M 20-80+)
Sofja Kartašova
Triatlon
Tabasalu triatloniklubi
2. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Aaron Karu
Ujumise Spordiklubi
2. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Rafael Karu
Ujumise Spordiklubi
2. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Sven Kassatik
3. start (N/M 20-80+)
Robin Kattel
Kalevi Ujumiskool
2. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Danel Kaur
3. start (N/M 20-80+)
Jaanus Kaur
Liigutaja
Kikkoman
3. start (N/M 20-80+)
Elis Kaurson
3. start (N/M 20-80+)
Tanel Kelder
Tallinki Spordiklubi
3. start (N/M 20-80+)
Sten-Henrik Kendaru
3. start (N/M 20-80+)
Eric Keskpaik
TRI POLOSKI
3. start (N/M 20-80+)
Urmo Kesküla
RR Spordiklubi
Schoberg OÜ
3. start (N/M 20-80+)
Hannes Kiipus
3. start (N/M 20-80+)
Jaak Kimmel
21CC Triatloniklubi
3. start (N/M 20-80+)
Priit Kingo
Swedbank spordiklubi
3. start (N/M 20-80+)
Kaidor Kirst
3. start (N/M 20-80+)
Moonika Kitt
Treeningpartner
3. start (N/M 20-80+)
Robert Kitt
Treeningpartner
3. start (N/M 20-80+)
Edgar Kivit
21CC Triatloniklubi
3. start (N/M 20-80+)
Karl Kevin Klais
Eesti Energia Spordiklubi
3. start (N/M 20-80+)
Aleksandr Knjazetski
3. start (N/M 20-80+)
Reiko Kolatsk
Tripassion Triatloniklubi
3. start (N/M 20-80+)
Eerik Kompus
Tripassion Triatloniklubi
3. start (N/M 20-80+)
Kaspar Kotli
21 CC
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Pavel Kozõrev
3. start (N/M 20-80+)
Pavel Kozõrev
3. start (N/M 20-80+)
Karl Johan Krasilnikov
Yess
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Sirli Kredemann
3. start (N/M 20-80+)
Ander Markus Kroon
Spordiklubi Yess
3. start (N/M 20-80+)
Tanel Kroonberg
21CC Triatloniklubi
3. start (N/M 20-80+)
Rene Kuldkepp
Triatloniklubi UP43
3. start (N/M 20-80+)
Kirke Külmhallik
3. start (N/M 20-80+)
Vladimir Kunitsõn
Spordiklubi Fortuna
3. start (N/M 20-80+)
Cedric Künnapuu
2. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Ingomar Künnapuu
3. start (N/M 20-80+)
Toomas Kütaru
3. start (N/M 20-80+)
Ago Kütt
3. start (N/M 20-80+)
Andres Kütt
3. start (N/M 20-80+)
Kaur Erik Kuum
Yess
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Mait Kuusalu
Tripassion Triatloniklubi
3. start (N/M 20-80+)
Priit Kuuseorg
Tripassion Triatloniklubi
3. start (N/M 20-80+)
Mihkel Lääne
TriPassion triatloniklubi
3. start (N/M 20-80+)
Aivo Laaneväli
Metek
3. start (N/M 20-80+)
Marek Lahe
3. start (N/M 20-80+)
Dein-Sören Laido
3. start (N/M 20-80+)
Merlin Laur
21CC Triatloniklubi
3. start (N/M 20-80+)
Karin Lehtme
21CC triatloniklubi
3. start (N/M 20-80+)
Kalle Liebert
Kaitseliidu Sakala malev
3. start (N/M 20-80+)
Jürgen Ligi
3. start (N/M 20-80+)
Ülle Liiv
3. start (N/M 20-80+)
Toomas Loho
T3 Triathlon Team
3. start (N/M 20-80+)
Deborah May Lowi
Mikkeller Running Club Tallinn
3. start (N/M 20-80+)
Jekaterina Luzik
Multisport
3. start (N/M 20-80+)
Martin Mäesalu
Triatloniklubi UP43
3. start (N/M 20-80+)
Erik Mäesepp
Ujumise Spordiklubi
2. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Rivo Mägi
3. start (N/M 20-80+)
Alina Malinina
Multisport ESTONIA
3. start (N/M 20-80+)
Ustina Malinina
Multisport ESTONIA
2. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Mare Mändla
Estonia
3. start (N/M 20-80+)
Henri Manninen
Triatloniklubi UP43
3. start (N/M 20-80+)
Sten-Marcus Markov
2. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Tiit Matvejev
Tripassion Triatloniklubi
3. start (N/M 20-80+)
Dmitrijs Matvejevs
AK GYM
Magnetic MRO AS
3. start (N/M 20-80+)
Rudolf Mets
3. start (N/M 20-80+)
Marika Minlibajeva
Trismile
3. start (N/M 20-80+)
Pille Naggel
21CC Triatloniklubi
3. start (N/M 20-80+)
Laura Nedzelskyte
3. start (N/M 20-80+)
Kirill Neitov
UP43
3. start (N/M 20-80+)
Aleksandr Nikitin
Multisport Eesti
3. start (N/M 20-80+)
Robin Nikolajev
21CC Triatloniklubi
2. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Tarmo Nork
CC 21 Triatloniklubi
Estanc AS
3. start (N/M 20-80+)
Mart Norman
SK Prorunner
Elisa Eesti
3. start (N/M 20-80+)
Cathlyn Olev
Anu jooksutrennid
Wiima Logistics
3. start (N/M 20-80+)
Andres Oras
Playtech
3. start (N/M 20-80+)
Peep Orlovski
Triatloniklubi Tripassion
3. start (N/M 20-80+)
Ivar-Illimar Ots
Tripassion Triatloniklubi
BerryBI
3. start (N/M 20-80+)
Maano Päeren
21CC Triatloniklubi
3. start (N/M 20-80+)
Sten-Erik Päeren
21CC Triatloniklubi
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Rene Pajus
Rae Rattaklubi
3. start (N/M 20-80+)
Eneli Pall
3. start (N/M 20-80+)
Kert Pallo
Tabasalu Triatloniklubi
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Kert Pallo
Tabasalu triatloniklubi
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Mairold Pärn
YESS
2. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Jaanika Parts
Elisa Spordiklubi
3. start (N/M 20-80+)
Oliver Parv
3. start (N/M 20-80+)
Kadri Pedak
3. start (N/M 20-80+)
Helena Peik
3. start (N/M 20-80+)
Maria Pernits
21CC Triatloniklubi
3. start (N/M 20-80+)
Andrus Peterkop
3. start (N/M 20-80+)
Laura Piiper
3. start (N/M 20-80+)
Kristjan Poltimäe
SK Fortuna
3. start (N/M 20-80+)
Janar Pops
3. start (N/M 20-80+)
Kristo Prangel
Tripassion Triatloniklubi
3. start (N/M 20-80+)
Märt Prosin
3. start (N/M 20-80+)
Egert Purre
Tripassion Triatloniklubi
3. start (N/M 20-80+)
Robert Raak
Yess/ SS Tartu Kalev
2. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Rait Raidma
Tripassion Triatloniklubi
3. start (N/M 20-80+)
Arabella Raie
2. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Taavi Rand
3. start (N/M 20-80+)
Kertu Rannik
Ujumise Spordiklubi
2. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Anneli Ratassepp
3. start (N/M 20-80+)
Ardi Ratassepp
3. start (N/M 20-80+)
Jaan Reigo
EleZen OÜ
3. start (N/M 20-80+)
Remo Reinsalu
Arigato
4Estate OÜ
3. start (N/M 20-80+)
Tiia Riis
Meisterujumise U - klubi
3. start (N/M 20-80+)
Sven Rohlin
3. start (N/M 20-80+)
Elery Rooba
3. start (N/M 20-80+)
Adele Roop
Ujumise Spordiklubi
2. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Raul Roots
UP43 Triatloniklubi
3. start (N/M 20-80+)
Marek Ruotsalainen
3. start (N/M 20-80+)
Henri Rüüsak
Ryysak Team
3. start (N/M 20-80+)
Adele Rüütel
3. start (N/M 20-80+)
Marek Säälik
3. start (N/M 20-80+)
Marja Stina Saaliste
Tripassion Triatloniklubi
3. start (N/M 20-80+)
Gert Saamann
3. start (N/M 20-80+)
Kristjan Saar
21CC triatloniklubi
3. start (N/M 20-80+)
Heli Säde
3. start (N/M 20-80+)
Karin Sahar-Lambinen
3. start (N/M 20-80+)
Taavi Salumäe
3. start (N/M 20-80+)
Priit Saluste
3. start (N/M 20-80+)
Robert Sammel
Vinni VAK
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Lauri Sardis
Windrox Spordiklubi MTÜ
3. start (N/M 20-80+)
Maarja Sau
Tripassion Triatloniklubi
3. start (N/M 20-80+)
Gert Martin Savitsch
Tabasalu Triatloniklubi
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Grete Maria Savitsch
Tabasalu Triatloniklubi
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Alexandra Schipai
Triatloniklubi 21.CC
10417623
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Eva Sepping
Trismile
3. start (N/M 20-80+)
Reeli-Marta Siimar
Ujumise Spordiklubi
Tech Group AS
3. start (N/M 20-80+)
Sven Siimar
21CC Triatloniklubi
3. start (N/M 20-80+)
Linda Siimon
21CC Triatloniklubi
3. start (N/M 20-80+)
Mihkel Siimon
21CC Triatloniklubi
3. start (N/M 20-80+)
Dominik Skljarov
Biteful
3. start (N/M 20-80+)
Nikita Skolozhabskyy
2. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Oleksandr Skolozhabskyy
Cyber System OU
3. start (N/M 20-80+)
Kristi Sõber
3. start (N/M 20-80+)
Lauri Sõõro
Kondimootor
3. start (N/M 20-80+)
Risto Štukert
Risto Štukert
3. start (N/M 20-80+)
Talis Susi
Tripassion
Päästeamet
3. start (N/M 20-80+)
Mart Suurkivi
T3 Triathlon Team
3. start (N/M 20-80+)
Madis Täht
UP43
3. start (N/M 20-80+)
Taavi Tali
Pactum Racing
3. start (N/M 20-80+)
Are Tallmeister
Tripassion Triatloniklubi
3. start (N/M 20-80+)
Aet Tamm
Tripassion Triatloniklubi
3. start (N/M 20-80+)
Hendrik-Johan Tamm
Kalevi Ujumiskool
2. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Raivo E. Tamm
TriSmile
Riigikogu
3. start (N/M 20-80+)
Richard Toomas Tammaru
Yess
2. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Robin Mihkel Tammaru
Yess
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Rein Tammur
Tuultekas
Era
3. start (N/M 20-80+)
Anneliis Tamre
3. start (N/M 20-80+)
Mehis Täpp
Rakvere Võrkpalliklubi
3. start (N/M 20-80+)
Anette Teder
Yess
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Christine Teder
Yess
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Egle Teder
Trismile
3. start (N/M 20-80+)
Roobert Teder
Yess
2. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Sander Teder
Yess
2. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Martin Teetsov
3. start (N/M 20-80+)
Andero Teras
Mõttemaru OÜ
3. start (N/M 20-80+)
Kristjan Tiido
Yess
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Toomas Tilk
ESTMOTOR OÜ
3. start (N/M 20-80+)
Kristo Timuska
SK Fortuna
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Are Tints
Team Elamuspank
3. start (N/M 20-80+)
Relika Toome
Tripassion Triatloniklubi
3. start (N/M 20-80+)
Janek Trepp
TriSmile
3. start (N/M 20-80+)
Aleksei Trunin
3. start (N/M 20-80+)
Virko Tugevus
3. start (N/M 20-80+)
Signe Uibo
Tripassion Triatloniklubi
AS Merko Ehitus
3. start (N/M 20-80+)
Raimo Ülavere
Mindsweeper OÜ
3. start (N/M 20-80+)
Rain Unga
3. start (N/M 20-80+)
Kairi Ustav
Yess
A Le Coq
3. start (N/M 20-80+)
Madis Ütt
Trismile
3. start (N/M 20-80+)
Madis Ütt
Trismile
3. start (N/M 20-80+)
Raul Uus
Treeningpartner
3. start (N/M 20-80+)
Jaak Vaabel
Trismile
3. start (N/M 20-80+)
Indrek Vahtra
3. start (N/M 20-80+)
Tõnu Vahtra
TriSmile
Playtech
3. start (N/M 20-80+)
Eveli Vainikk
3. start (N/M 20-80+)
Tarmo Välba
Tripassion/keremeister
3. start (N/M 20-80+)
Tanel Väli
SK Prorunner
3. start (N/M 20-80+)
Laur Välja
Tabasalu Triatloniklubi
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Andi Vallik
21cc Triatloniklubi
3. start (N/M 20-80+)
Ville Markus Varik
YESS
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Martin Varrand
3. start (N/M 20-80+)
Andreas Veeret
Triatloniklubi 21CC
3. start (N/M 20-80+)
Helena Veidemann
3. start (N/M 20-80+)
Oskars Vidovskis
3. start (N/M 20-80+)
Hannes Viherpuu
TriSmile
3. start (N/M 20-80+)
Karola Viinapuu
Audentes
2. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Alo Viirmaa
Trismile/Sparta
3. start (N/M 20-80+)
Iris Vilson
Kalevi Ujumiskool
Tabasalu Kool
2. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Kristo Vint
3. start (N/M 20-80+)
Cristo Virunurm
Vinni Vak
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Anette Zukker
Tripassion Triatloniklubi
3. start (N/M 20-80+)

...