Et En

Registreerunud

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 18.06.2024 08:40.
Nimi Võistkond/Organisatsioon Distants
Panda
Kaido Värbu, Andres Kutsar
4. start (võistkonnad)
Kured
Mai Tammaru, Ülle Puskar, Annely Kärema
4. start (võistkonnad)
Karin Aaviste
21CC Triatloniklubi
4. start (N/M 18-20+)
Evamaria Albert
21CC Triatloniklubi
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Markus Albert
21CC Triatloniklubi
2. start (lapsed D, lapsed C)
Matis Alusalu
4. start (N/M 18-20+)
Liis-Grete Arro
Kuldne Tervis Jooksugrupp
4. start (N/M 18-20+)
Triinu Aug
21CC
LHV
4. start (N/M 18-20+)
Helia-Gea Augasmägi
21CC Triatloniklubi
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Deniss Bahhajev
Run For Fun Narva
4. start (N/M 18-20+)
Sergei Borsuk
multisport
4. start (N/M 18-20+)
Andrei Dankevits
Multisport ESTONIA
4. start (N/M 18-20+)
Natalia Dankevitš
Multisport Estonia
4. start (N/M 18-20+)
Artjom Djatsuk
Multisport Estonia
4. start (N/M 18-20+)
Anders Eensalu
Metek OÜ
4. start (N/M 18-20+)
Toomas Ellmann
4. start (N/M 18-20+)
Mikk-Mihkel Engel
21CC Triatloniklubi
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Mikk Granström
21CC Triatloniklubi
4. start (N/M 18-20+)
Stanislav Gurba
Tripassion Triatloniklubi
4. start (N/M 18-20+)
Indrek Hääl
21CC Triatloniklubi
4. start (N/M 18-20+)
Joonas Haav
21CC Triatloniklubi
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Krister Haav
21CC Triatloniklubi
4. start (N/M 18-20+)
Liina Hallist
4. start (N/M 18-20+)
Caresse Hansalu
4. start (N/M 18-20+)
Kerrit Hansen
Triatloniklubi UP43
4. start (N/M 18-20+)
Georg Haud
4. start (N/M 18-20+)
Danel Hein
Tabasalu Triatloniklubi
Veho
4. start (N/M 18-20+)
Silver Hein
GOSWIM/TRISMILE
Goswim oü
4. start (N/M 18-20+)
Sergei Istsenko
Multisport Estonia
4. start (N/M 18-20+)
Aleksandr Ivanov
4. start (N/M 18-20+)
Tarmo Jänes
4. start (N/M 18-20+)
Kadri-Ann Jundas
TriSmile
4. start (N/M 18-20+)
Karl-Kustav Kaarelson
4. start (N/M 18-20+)
Siiri Kaaver
KEVEK
4. start (N/M 18-20+)
Taavi Kala
4. start (N/M 18-20+)
Marjaane Kalf
Marjaane Kalf
4. start (N/M 18-20+)
Dzintars Kalnins
UP43
4. start (N/M 18-20+)
Kaspar Kalvet
21CC Triatloniklubi
4. start (N/M 18-20+)
Marta Kalvet
21CC Triatloniklubi
2. start (lapsed D, lapsed C)
Siim Kampus
4. start (N/M 18-20+)
Kaja Kanarbik
Swedbank Spordiklubi/Tripassion Triatloniklubi
Swedbank AS
4. start (N/M 18-20+)
Kadri Kangur
4. start (N/M 18-20+)
Martin Kaschan
4. start (N/M 18-20+)
Alari Kasemaa
Treeningpartner
4. start (N/M 18-20+)
Risto Kask
4. start (N/M 18-20+)
Sven Kassatik
4. start (N/M 18-20+)
Jaanus Kaur
Liigutaja
Kikkoman
4. start (N/M 18-20+)
Margus Kaur
4. start (N/M 18-20+)
Tanel Kelder
Tallink
4. start (N/M 18-20+)
Marika Kello
Triathlon Estonia
4. start (N/M 18-20+)
Sten-Henrik Kendaru
4. start (N/M 18-20+)
Eduard Kimask
JOOKSUPARTNER
Omega Laen AS
4. start (N/M 18-20+)
Kadri Kööp
Up43
4. start (N/M 18-20+)
Adeele Inderlin Koort
21CC Triatloniklubi
2. start (lapsed D, lapsed C)
Victoria Kraam
21CC Triatloniklubi
2. start (lapsed D, lapsed C)
Indrek Kraus
4. start (N/M 18-20+)
Natalja Kravtsova
Tripassion Triatloniklubi
4. start (N/M 18-20+)
Aleksandr Kriuchkov
21CC Triatloniklubi
2. start (lapsed D, lapsed C)
Aleksandr Kriuchkov
IronAngel
Valgepuu OÜ
4. start (N/M 18-20+)
Tanel Kroonberg
21CC Triatloniklubi
4. start (N/M 18-20+)
Sofia Kruusalu
Tripassion Triatloniklubi
4. start (N/M 18-20+)
Rene Kuldkepp
Triatloniklubi UP43
4. start (N/M 18-20+)
Julia Kulikova
Team Febest
4. start (N/M 18-20+)
Liisa Kull
Liisa Kull coach
LK Consultations OÜ
4. start (N/M 18-20+)
Sander Kurs
4. start (N/M 18-20+)
Tanel Kuusk
UP43/Spordipartner Rattapood
4. start (N/M 18-20+)
Agne Laansalu
4. start (N/M 18-20+)
Märt Lääts
G4S
4. start (N/M 18-20+)
Marek Lahe
Liisa Kull coach
LK Consultations Oü
4. start (N/M 18-20+)
Mart Laid
Intrac Eesti AS
4. start (N/M 18-20+)
Dein-Sören Laido
Tripassion
4. start (N/M 18-20+)
Teodor Läll
21CC Triatloniklubi
2. start (lapsed D, lapsed C)
Truude Läll
21CC Triatloniklubi
2. start (lapsed D, lapsed C)
Ljubov Lätt
multisport
4. start (N/M 18-20+)
Karin Lehtme
21CC Triatloniklubi
4. start (N/M 18-20+)
Johannes Lepik
Yess
2. start (lapsed D, lapsed C)
Robert Lepikson
Kalevi Ujumiskool
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Jürgen Ligi
4. start (N/M 18-20+)
Lauri Lillmaa
4. start (N/M 18-20+)
Kirke Liping
Eesti Ellujäämisselts
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Mirjam Luhakooder
4. start (võistkonnad)
Vello Luts
Trismile
4. start (N/M 18-20+)
Regina Getter Maajärv
21CC Triatloniklubi
4. start (N/M 18-20+)
Tiit Matvejev
Tripassion Triatloniklubi
4. start (N/M 18-20+)
Dmitrijs Matvejevs
AK GYM
Dimatveev OÜ
4. start (N/M 18-20+)
Sille Meikop
Swedbank Spordiklubi
4. start (N/M 18-20+)
Janno Metsapool
4. start (N/M 18-20+)
Mart Mikkelsaar
4. start (N/M 18-20+)
Karita Mikko
Tripassion Triatloniklubi
Era
4. start (N/M 18-20+)
Mari Mikson
4. start (N/M 18-20+)
Pille Naggel
21CC Triatloniklubi
4. start (N/M 18-20+)
Liis Nemvalts
Mapri Ehitus
4. start (N/M 18-20+)
Dmitri Nikland
MULTISPORT ESTONIA
4. start (N/M 18-20+)
Mart Norman
SK Prorunner
Elisa Eesti
4. start (N/M 18-20+)
Pille Nurmis
21 CC
4. start (N/M 18-20+)
Sven Nuter-Tammin
4. start (N/M 18-20+)
Oliver Nuut
Team Kileprof / Kalaranna spordiklubi
4. start (N/M 18-20+)
Frank Johan Ojarand
4. start (N/M 18-20+)
Michel Ojarand
Tritans Triathlon Team
4. start (N/M 18-20+)
Irina Oleinitš
MULTISPORT EESTONIA
MTÜ Tugikeskus POWER
4. start (N/M 18-20+)
Andero Paalvelt
4. start (N/M 18-20+)
Jaanus Padrik
4. start (N/M 18-20+)
Maano Päeren
21CC Triatloniklubi
4. start (N/M 18-20+)
Ergo Pallo
Triatloniklubi 21CC
4. start (N/M 18-20+)
Martin Palm
Telia SK MTÜ
4. start (N/M 18-20+)
Mairold Pärn
YESS
2. start (lapsed D, lapsed C)
Oliver Parv
21CC Triatloniklubi
4. start (N/M 18-20+)
Liisa Pedassaar
21CC Triatloniklubi
4. start (N/M 18-20+)
Rain Peerandi
4. start (N/M 18-20+)
Edgar Peganov
Workboats Consulting
4. start (N/M 18-20+)
Vitali Petrov
Multisport Estonia
4. start (N/M 18-20+)
Tarmo Pintson
UP43
4. start (N/M 18-20+)
Indrek Põhjatu
Mapri Ehitus
4. start (N/M 18-20+)
Richard Ponn
Tripassion Triatloniklubi
4. start (N/M 18-20+)
Heret Priimägi
Triatloniklubi UP43
4. start (N/M 18-20+)
Greta Raidma
4. start (võistkonnad)
Rein Raikna
Swedbank Spordiklubi
Swedbank
4. start (N/M 18-20+)
Johhanna Räppo
Ujumise Spordiklubi
4. start (N/M 18-20+)
Hugo Rask
21CC Triatloniklubi
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Kaido Rehkalt
4. start (N/M 18-20+)
Inge Reiman
HiKoTri
4. start (N/M 18-20+)
Kersti Reinuste
4. start (N/M 18-20+)
Valter Ritso
Tripassion Triatloniklubi
4. start (N/M 18-20+)
Raido Roben
21CC Triatloniklubi
4. start (N/M 18-20+)
Robert Salep
Tripassion Triatloniklubi
4. start (N/M 18-20+)
Ronan Salmu
21CC Triatloniklubi
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Siim Salum
Tripassion Triatloniklubi
4. start (N/M 18-20+)
Silver Salundo
Superia
4. start (N/M 18-20+)
Alexei Saparev
4. start (N/M 18-20+)
Mart Saun
Aruküla
4. start (N/M 18-20+)
Nora Elisabeth Seero
21CC Triatloniklubi
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Eva Sepping
Up43 triatloniklubi
4. start (N/M 18-20+)
Pavel Sevalkin
HCL EXPRESS OÜ
4. start (N/M 18-20+)
Tarmo Siimsaare
21CC Triatloniklubi
Mapri Ehitus OÜ
4. start (N/M 18-20+)
Kristiina Silvet
Aon Eesti
4. start (N/M 18-20+)
Oleksandr Skolozhabskyy
4. start (N/M 18-20+)
Daniel Storozhuk
Impulsestore rattaklubi
2. start (lapsed D, lapsed C)
Madis Täht
Triatloniklubi UP43
4. start (N/M 18-20+)
Tommi-Robin Tallermaa
21 CC triatloniklubi
2. start (lapsed D, lapsed C)
Piret Talviste
Tripassion Triatloniklubi
4. start (N/M 18-20+)
Margus Tamm
21.CC
4. start (N/M 18-20+)
Kristjan Tammsaar
Autospirit Tartu
4. start (N/M 18-20+)
Taivo Teder
4. start (N/M 18-20+)
Martin Teetsov
4. start (N/M 18-20+)
Laur Teiva
4. start (N/M 18-20+)
Andero Teras
4. start (N/M 18-20+)
Tanel Terase
Tripassion Triatloniklubi
4. start (N/M 18-20+)
Henek Tomson
Tripassion Triatloniklubi
4. start (N/M 18-20+)
Merlin Tovstik
4. start (võistkonnad)
Janek Trepp
TriSmile
4. start (N/M 18-20+)
Taago Tulf
21CC
4. start (N/M 18-20+)
Madis Uibo
Tripassion Triatloniklubi
4. start (N/M 18-20+)
Signe Uibo
Tripassion Triatloniklubi
AS Merko Ehitus
4. start (N/M 18-20+)
Raimo Ülavere
21CC Triatloniklubi
4. start (N/M 18-20+)
Triin Unga
4. start (N/M 18-20+)
Agnes Urbanik
4. start (N/M 18-20+)
Kairi Ustav
Ujumise Spordiklubi
ALeCoq
4. start (N/M 18-20+)
Tõnu Vahtra
TriSmile
Playtech
4. start (N/M 18-20+)
Priit Vahtramäe
4. start (N/M 18-20+)
Rasmus Välling
4. start (N/M 18-20+)
Rein Vares
Päästeamet
4. start (N/M 18-20+)
Cristel Veber
Wise
4. start (N/M 18-20+)
Ergo Veedler
Triatloniklubi UP43 / Elisa spordiklubi
4. start (N/M 18-20+)
Annika Veimer
Tripassion Triatloniklubi
Tervise Arengu Instituut
4. start (N/M 18-20+)
Kati Vellak
4. start (N/M 18-20+)
Mart Vellak
4. start (N/M 18-20+)
Ursel Velve
21CC
4. start (N/M 18-20+)
Jaak Viitmann
4. start (N/M 18-20+)
Kira Virsits
21CC Triatloniklubi
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Urmas Volens
Urmas Volens
21CC Triatloniklubi
4. start (N/M 18-20+)

...