Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Üldjuhend Võistlusjuhend Registreerunud Stardinimekirjad Tulemused Kommentaarid (1)

Stardinimekirjad

Vali distants:
Stardinimekiri seisuga 08.12.2021 23:01.

II start - M/N12 stardinimekiri

Nr. Nimi Sünniaasta Sugu VKL Elukoht Võistkond/Organisatsioon
4 Kaur Kannel 2010 mees M12 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Rattaklubi
7 Silver Semjonov 2010 mees M12 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Rattaklubi
9 Pauliine Pesor 2010 naine N12 Eesti, Rapla maakond
Raplamaa Rattaklubi KoMo
11 Roosmarii Pesor 2010 naine N12 Eesti, Rapla maakond
Raplamaa Rattaklubi KoMo
12 Josten Toomsalu 2010 mees M12 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Rattaklubi
13 Marten Seesmaa 2010 mees M12 Eesti, Tartu maakond
SK Velo
14 Rasmus Rebane 2010 mees M12 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Rattaklubi
15 Jaagup Tali 2010 mees M12 Eesti, Tartu maakond
TÜASK
18 Sebastian Ant 2011 mees M12 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Rattaklubi
20 Andreas Grossmann 2011 mees M12 Eesti, Harju maakond
Nõmme Rattaklubi
24 Trevor Aola 2011 mees M12 Eesti, Pärnu maakond
Pärnu Kalev Spordikool
Pärnu Spordiselts Kalev
26 Emily Kodanik 2010 naine N12 Eesti, Tartu maakond
Otepää rattaklubi
27 Oskar Lemloch 2011 mees M12 Eesti, Harju maakond
CFC
183 Sander Rein 2011 mees M12 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Rattaklubi
190 Elvis Ormus 2010 mees M12 Eesti, Harju maakond
Nõmme Rattaklubi
191 Kristian Ebras 2011 mees M12 Eesti, Harju maakond
KJK
195 Edvin Jürgen 2011 mees M12 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi rattaklubi
204 Kristo Ilp 2010 mees M12 Eesti, Tartu maakond
Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi MTÜ
210 Marta Mõttus 2010 naine N12 Eesti, Võru maakond
Haanja Rattaklubi
211 Maikel Magnus Välja 2011 mees M12 Eesti, Harju maakond
Aruküla sk
213 Steven Sumberg 2011 mees M12 Eesti, Harju maakond
SK Porter Racing
217 Simon Suppi 2011 mees M12 Eesti, Harju maakond
Nõmme Rattakool
228 Martin Karro 2011 mees M12 Eesti, Tartu maakond
TYASK
256 Adrian Irbe 2011 mees M12 Eesti, Harju maakond
258 Andreas Põder 2011 mees M12 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Rattaklubi
265 Uku Järv 2010 mees M12 Eesti, Harju maakond
CFC
270 Eliis Veske 2011 naine N12 Eesti, Tartu maakond
297 Ats Oskar Eensalu 2010 mees M12 Eesti, Valga maakond
Otepää Rattaklubi
328 Magnus Normak 2010 mees M12 Eesti, Harju maakond
Kalevi Jalgrattakool
Eraisik
350 Kadili Lemmik 2010 naine N12 Eesti, Valga maakond
Otepää Rattaklubi
351 Marili Lemmik 2010 naine N12 Eesti, Valga maakond
Otepää Rattaklubi

...