Et En

Registreerunud

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 10.12.2022 10:40.
Kokku: 149
I start - M/N8, M/N10: 15
II start - M/N12: 33
III start - M/N14: 37
IV start - M/N16: 29
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME): 15
VI start - NAISED + SEENIORID: 20
mees: 120
naine: 29
Nimi Võistkond/Organisatsioon Distants
Mirle-Neora Adusoo
Peloton
III start - M/N14
Hannes Ahman
TÜASK
IV start - M/N16
Meelis Anipai
Lõuna-eesti rattaklubi
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Sebastian Ant
Viljandi Rattaklubi
II start - M/N12
Trevor Aola
Pärnu Spordiselts Kalev
II start - M/N12
Mirt Ärm
SK Porter Racing
III start - M/N14
Janek Arme
Põltsamaa jalgrattaklubi
VI start - NAISED + SEENIORID
Adam Bazõlev
Nõmme Rattakool
I start - M/N8, M/N10
Hugo Bazõlev
Nõmme Rattakool
I start - M/N8, M/N10
Maris Bogdanovics
Ritenbrauksanas Sporta Klubs ''Tandems''
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Zlata Broniševskaja
Kalevi Jalgrattakool
IV start - M/N16
Carl Peeter Dooner
CFC
IV start - M/N16
Armas Elo
Armas Elo
VI start - NAISED + SEENIORID
Rando Marten Evendi
CFC Spordiklubi
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Sten-Roland Guläjev
Nõmmerattakool
II start - M/N12
Lisandra Haljaste
Viljandi Rattaklubi
II start - M/N12
Katrina Hansone
RRS
II start - M/N12
Arturs Hansons
Ritenvasara
I start - M/N8, M/N10
Richard Hansons
RRS
III start - M/N14
Robert Sebastian Heinsar
Lõuna-Eesti Rattaklubi
IV start - M/N16
Uko Hommik
Hauka Veloklubi
IV start - M/N16
Valeri Hripunov
Nõmme Rattakool
II start - M/N12
Maximilian Huck
Tüask
IV start - M/N16
Samuel Huck
I start - M/N8, M/N10
Richard Hynninen
III start - M/N14
Kristo Ilp
Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi MTÜ
III start - M/N14
Adrian Irbe
CFC
II start - M/N12
Carl Christer Irbe
CFC
I start - M/N8, M/N10
Uku Järv
CFC
III start - M/N14
Jorgen Järvsoo
Viljandi Rattaklubi
III start - M/N14
Edvin Jürgen
Viljandi rattaklubi
II start - M/N12
Marten Kaldoja
LER
III start - M/N14
Edgars Kalnins
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Matiss Kalverss
Astana development
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Kaur Kannel
Viljandi Rattaklubi
III start - M/N14
Martin Karro
TÜASK
II start - M/N12
Kaspar Kers
Lõuna Eesti Rattaklubi
I start - M/N8, M/N10
Kevin Kertsman
CFC Spordiklubi
II start - M/N12
Koit Carlos Kesa
Nõmme Rattakool
I start - M/N8, M/N10
Marcus Kiilaspea
Viljandi Rattaklubi
IV start - M/N16
Eliise Kivistu
SK Rakke
VI start - NAISED + SEENIORID
Karl Kiviväli
TÜASK
IV start - M/N16
Karlis Klismets
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Emily Kodanik
Lõuna Eesti Rattaklubi
III start - M/N14
Mariann Koik
SK Porter Racing
IV start - M/N16
Marten Konga
SK Porter Racing
IV start - M/N16
Harri Alfred Koonik
Kalevi Jalgrattakool
IV start - M/N16
Kennet Koort
III start - M/N14
Kaspar Kostin
Kalevi Jalgrattakool
III start - M/N14
Kaupo Kuhlap
Cosmos
Cosmos Sport MTÜ
VI start - NAISED + SEENIORID
Agnes Kukk
Spordipartner Rattapood
VI start - NAISED + SEENIORID
Aleksei Kušnir
ABB
VI start - NAISED + SEENIORID
Mart Laaniste
Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi
VI start - NAISED + SEENIORID
Kaarel Laansoo
Kalevi Jalgrattakool
II start - M/N12
Märt Laansoo
Kalevi Jalgrattakool
III start - M/N14
Harlet Lukas Laretei
Viljandi Rattaklubi
II start - M/N12
Räni Aksel Lehis
TYASK
III start - M/N14
Loore Lemloch
CFC
IV start - M/N16
Oskar Lemloch
CFC
II start - M/N12
Linda Lensment
Kalevi Jalgrattakool
III start - M/N14
Martti Lenzius
CFC
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Jaanus Linkgreim
KALEVI JALGRATTAKOOL
VI start - NAISED + SEENIORID
Liisi Lohk
Pärnu Spordiselts Kalev
VI start - NAISED + SEENIORID
Rainis Looring
Pärnu Spordiselts Kalev
III start - M/N14
Sandis Lusis
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Mik Madisson
Pärnu Spordiselts Kalev
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Martin Maide
Pärnu Spordiselts Kalev
II start - M/N12
Oskar Märs
Lõuna- Eesti Rattaklubi
II start - M/N12
Margus Mikson
Valio Eesti AS
VI start - NAISED + SEENIORID
Mairon Milistver
Pärnu Spordiselts Kalev
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Joosep Mitt
Pärnu kalev
I start - M/N8, M/N10
Kertu Mitt
Pärnu Spordiselts Kalev
II start - M/N12
Marek Mogilenskihh
Tysk
III start - M/N14
Karl-Henrik Mollberg
Viljandi Rattaklubi
III start - M/N14
Marta Mõttus
Haanja Rattaklubi
III start - M/N14
Matthias Mõttus
Haanja Rattaklubi
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Raivo Nõmm
Myfit Run Viljandi
VI start - NAISED + SEENIORID
Karmen Nõmmiste
Simuna SK
I start - M/N8, M/N10
Magnus Normak
Kalevi Jalgrattakool
III start - M/N14
Hans Hendrik Orav
SK Porter Racing
I start - M/N8, M/N10
Hugo Hendrik Orav
SK Porter Racing
IV start - M/N16
Kristo Õruste
SK Porter Racing
III start - M/N14
Emma Maria Päärson
CFC Suusakool
IV start - M/N16
Helari Pallas
21CC Triatloniklubi
VI start - NAISED + SEENIORID
Artur Paluoja
Peloton
I start - M/N8, M/N10
Andri Pärn
TYASK
IV start - M/N16
Mariella Paulov
TYSK/ELVA
TYSK
I start - M/N8, M/N10
Aimar Pedari
RR Siplased
AS Kitzinger Progress
VI start - NAISED + SEENIORID
Pauliine Pesor
Raplamaa Rattaklubi KoMo
III start - M/N14
Roosmarii Pesor
Raplamaa Rattaklubi KoMo
III start - M/N14
Tormi Pesor
Raplamaa Rattaklubi KoMo
I start - M/N8, M/N10
Carmen-Anete Plakso
TÜASK
IV start - M/N16
Andreas Põder
Viljandi Rattaklubi
II start - M/N12
Marko Pohl
VI start - NAISED + SEENIORID
Martti Poolak
Lõuna-Eesti Rattaklubi
II start - M/N12
Aaron Leon Portugov
Viljandi Rattaklubi
II start - M/N12
Annabrit Prants
KJK
VI start - NAISED + SEENIORID
Keijo Priks
VI start - NAISED + SEENIORID
Rünno Raadla
Paralepa Jalgrattaklubi
IV start - M/N16
Kaupo Raag
velo clubbers
VI start - NAISED + SEENIORID
Trevor Raev
Viljandi Rattaklubi
II start - M/N12
Priit Randpõld
Bike Fanatics CC
VI start - NAISED + SEENIORID
Eleanor Rang
CFC
II start - M/N12
Gisele Rang
CFC
III start - M/N14
Maribel Rannala
IV start - M/N16
Raul Rätsep
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Ranek Raud
Pärnu Spordiselts Kalev
II start - M/N12
Kirke Rehme
Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
III start - M/N14
Karel Gustav Rei
CFC
IV start - M/N16
Sander Rein
Viljandi Rattaklubi
II start - M/N12
Janek Resev
Spordipartner Rattapood
VI start - NAISED + SEENIORID
Georg Roose
Pärnu Spordiselts Kalev
III start - M/N14
Gregor Roosna
Viljandi Rattaklubi
II start - M/N12
Janis Rubiks
DAKO Ziemelvidzeme
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Oskar-Martin Ruder
Tyask
IV start - M/N16
Oskar Rusing
Nõmme Rattakool
III start - M/N14
Andris Rusulis
GravelWeekend.com
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Pärt Ruubel
Pärnu Spordiselts Kalev
II start - M/N12
Ottomar Saag
Viljandi Rattaklubi
II start - M/N12
Evar Saul
Kuusalu rattaklubi
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Silver Semjonov
Viljandi Rattaklubi
III start - M/N14
Roger Sepp
Viljandi rattaklubi
II start - M/N12
Joanna Maria Seppo
Nõmme Rattakool
III start - M/N14
Markus Daniel Seppo
Nõmme Rattakool
I start - M/N8, M/N10
Tomi Siilbek
Lõuna-Eesti Rattaklubi
IV start - M/N16
Linda Silmere
TYASK
IV start - M/N16
Ats Simisker
Pärnu Spordiselts Kalev
III start - M/N14
Tauri Soeson
TÜASK
IV start - M/N16
Jaspar-Remi Soodla
TÜASK
III start - M/N14
Steven Sumberg
SK Porter Racing
II start - M/N12
Sebastian Suppi
CFC Spordiklubi
IV start - M/N16
Simon Suppi
Nõmme Rattakool
II start - M/N12
Karolin Surva
CFC
VI start - NAISED + SEENIORID
Tauri-Tristan Taal
Komo Rattaklubi
III start - M/N14
Egert Tammeleht
SK Porter Racing
III start - M/N14
Riko Tammepuu
CFC
IV start - M/N16
Leander Tammistu
Viljandi Rattaklubi
III start - M/N14
Kevin Teeäär
Nõmme Rattakool
II start - M/N12
Georgs Tjumina
MSĢ/VELOSHOPS
IV start - M/N16
Gerdo Toomsalu
Viljandi Rattaklubi
II start - M/N12
Josten Toomsalu
Viljandi Rattaklubi
III start - M/N14
Uku Übner
Nõmme Rattakool
I start - M/N8, M/N10
Henri Uibo
Viljandi Rattaklubi
III start - M/N14
Lauri Uibo
Viljandi Rattaklubi
III start - M/N14
Gregor Vain
Porter Racing
IV start - M/N16
Marko Vain
Raplamaa Rattaklubi KoMo
IV start - M/N16
Pärtel Valge
SK Velo
IV start - M/N16
Maikel Magnus Välja
Kalevi jalgrattakool
II start - M/N12
Eliis Veske
Lõuna-Eesti rattaklubi
II start - M/N12

...