Et En

Stardinimekirjad

Stardinimekiri seisuga 08.08.2022 20:42.

3.5 km avaveeujumine stardinimekiri

Nr. Nimi Sünniaasta Sugu VKL Elukoht Võistkond/Organisatsioon
1 Sander Paavo 1998 mees M Eesti, Harju maakond
Spordiklubi Nord
2 Jakob Toming 2007 mees MJ Eesti, Lääne-Viru maakond
Wiru Swim
MTÜ Vinni Vaba Aja Keskus
3 Robert Sammel 2006 mees MJ Eesti, Lääne-Viru maakond
Wiru Swim
MTÜ Vinni Vaba Aja Keskus
4 Rait Rebane 1990 mees M Eesti, Harju maakond
Redbike
5 Cristo Virunurm 2004 mees MJ Eesti, Lääne-Viru maakond
Wiru Swim
MTÜ Vinni Vaba Aja Keskus
6 Merle Vantsi 1965 naine NS Eesti, Järva maakond
U-Klubi
7 Neeme Gross 1972 mees MS Eesti, Järva maakond
TüriTri
8 Joel Juhanson 1994 mees M Eesti, Harju maakond
Tripassion Triatloniklubi
9 Valentin Jefimov 1976 mees MS Eesti, Harju maakond
Viimsi veeklubi
10 Kätlin Tõnning 1991 naine N Eesti, Lääne-Viru maakond
Wiru Swim
MTÜ Vinni Vaba Aja Keskus
11 Jüri Hiiemäe 1962 mees MS Eesti, Järva maakond
Paide Ujumisklubi
Tamrex Ohutuse OÜ
12 Andrus Vaker 1959 mees MS Eesti, Harju maakond
Meisterujumise U-klubi
13 Mart Laid 1970 mees MS Eesti, Harju maakond
Intrac Eesti AS
14 Sergei Hodõrev 1968 mees MS Eesti, Ida-Viru maakond
U-Klubi
15 Konstantin Jefimov 1993 mees M Eesti, Harju maakond
Eesti Energia Spordiklubi
Eesti Energia
16 Marek Aasna 1979 mees MS Eesti, Harju maakond
Trismile
17 Triin Rennit 1998 naine N Eesti, Harju maakond
Tripassion Triatloniklubi
18 Alar Siemann 1973 mees MS Eesti, Järva maakond
Türitri
19 Elis Roosla 2007 naine NJ Eesti, Lääne-Viru maakond
Wiru Swim
MTÜ Vinni Vaba Aja Keskus
20 Lembit Laht 1949 mees MS Eesti, Harju maakond
U-Klubi
21 Severin Israel 1982 mees MS Eesti, Tartu maakond
22 Alex Kokk 1975 mees MS Eesti, Harju maakond
23 Robert Kitt 1977 mees MS Eesti, Harju maakond
Treeningpartner
24 Margot Roodi 1987 naine N Eesti, Harju maakond
Tripassion Triatloniklubi
25 Tiia Riis 1969 naine NS Eesti, Järva maakond
Meisterujumise U - klubi
26 Eero Liivrand 1965 mees MS Eesti, Harju maakond
FIE Eero Liivrand
27 Aleksei Trunin 1981 mees MS Eesti, Harju maakond
28 Meelis Kalda 1975 mees MS Eesti, Harju maakond
G4S Spordiklubi
EE272200001104434335
29 Taavi Ilp 1983 mees MS Eesti, Valga maakond
30 Mait Kaup 1984 mees MS Eesti, Harju maakond
Warmeston
31 Rain Unga 1988 mees M Eesti, Harju maakond
32 Laura-Liza Sööt 1991 naine N Eesti, Harju maakond
Tripassion Triatloniklubi
33 Eva-Helen Talvik 1979 naine NS Eesti, Järva maakond
Meisterujumise U-Klubi
34 Madis Müller 1977 mees MS Eesti, Harju maakond
Eesti Panga Spordiklubi
Eesti Pank
35 Jelena Bondarchuk 1973 naine NS Eesti, Harju maakond
36 Kairi Ustav 1977 naine NS Eesti, Tartu maakond
Yess
Eesti Rahva Muuseum
37 Roman Stulov 1979 mees MS Eesti, Harju maakond
Spordiklubi Nord
38 Reet Paatsi 1976 naine NS Eesti, Tartu maakond
39 Toomas Pärnassalu 1968 mees MS Eesti, Harju maakond
Täppsportlased
KW Meistrid
40 Veikko Nurm 1976 mees MS Eesti, Harju maakond
Veikatex OÜ
41 Moonika Kitt 1977 naine NS Eesti, Harju maakond
Treeningpartner/Sportland
MTÜ Spordiselts
42 Kristo Lilleoja 1987 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
Küberväejuhatus
43 Hans Lahi 1957 mees MS Eesti, Lääne-Viru maakond
44 Tiit Linde 1971 mees MS Eesti, Põlva maakond
45 Arno Kärg 1992 mees M Eesti, Tartu maakond
Politsei-ja Piirivalveamet
46 Eliise Abel 1990 naine N Eesti, Võru maakond
47 Wade Leeger Stokes 1966 mees MS Eesti, Harju maakond
48 Vjatšeslav Novikov 1985 mees MS Eesti, Harju maakond
Tele2
49 Anneli Jõela 1976 naine NS Eesti, Harju maakond
Scania
50 Urmo Ilves 1974 mees MS Eesti, Harju maakond
Lotus Timber
51 Alexey Shmelev 1983 mees MS Eesti, Lääne-Viru maakond
52 Kristofer Erik Kamberg 1997 mees M Eesti, Harju maakond
ProRunner
Colliers International
53 Sirli Aron 1986 naine NS Eesti, Harju maakond
SK ProRunner
54 Rene Salk 1971 mees MS Eesti, Harju maakond
Luna
55 Siim Vizgirda 1983 mees MS Eesti, Harju maakond
Tripassion
56 Tarmo Välba 1966 mees MS Eesti, Järva maakond
Tripassion
Keremeister
57 Oskar Liiber 1995 mees M Eesti, Hiiu maakond
Up43
58 Kevin Kaar 1994 mees M Eesti, Harju maakond
59 Ülle Naarits 1972 naine NS Eesti, Harju maakond
GOSWIM
60 Marek Sahtel 1994 mees M Eesti, Tartu maakond
61 Priit Laos 1973 mees MS Eesti, Pärnu maakond
62 Jaanis Veinberg 1992 mees M Eesti, Harju maakond
Tripassion Triatloniklubi
63 Suzan Sarv 1987 naine N Eesti, Harju maakond
64 Erkki Kasenurm 1979 mees MS Eesti, Harju maakond
Iceswim Festival
65 Hannes Viherpuu 1972 mees MS Eesti, Harju maakond
U-klubi
66 Liis Tammekand 2000 naine N Eesti, Harju maakond
Hoiame Kokku Grupp OÜ
67 Sander Mikk 1993 mees M Eesti, Harju maakond
Hoiame Kokku Grupp OÜ
68 Martin Siimann 1993 mees M Eesti, Harju maakond
69 Mari-Liis Jänes 1988 naine N Eesti, Tartu maakond
70 Märten Mõttus 1981 mees MS Eesti, Harju maakond
71 Igor Tšernetsov 1980 mees MS Eesti, Harju maakond
72 Raoul Raidna 1973 mees MS Eesti, Harju maakond
Spordiklubi Nord
Aktsiaselts Tallinna Linnatransport
73 Jaanika Laht 1983 naine NS Eesti, Harju maakond
74 Martin Mäesalu 1986 mees MS Eesti, Harju maakond
Up43
75 Martin Tiisler 1979 mees MS Eesti, Harju maakond
76 Tanel Väli 1979 mees MS Eesti, Harju maakond
SK Prorunner
77 Saskia Elanda Saarleht 2003 naine N Eesti, Harju maakond
78 Jaanika Aguraiuja 1982 naine NS Eesti, Harju maakond
79 Egle Rebane-Klemm 1983 naine NS Eesti, Harju maakond
80 Rando Luhaorg 1993 mees M Eesti, Harju maakond
Tripassion Triatloniklubi
81 Pavel Dvoinos 1984 mees MS Ukraina, Harjumaa
RunWise
82 Endrik Arumägi 1978 mees MS Eesti, Harju maakond
xtri:m3
83 Jaanus Hallik 1981 mees MS Eesti, Harju maakond
Building numerics OÜ
84 Gregor Raudvere 1990 mees M Eesti, Harju maakond
85 Joonas Koppen 2006 mees MJ Eesti, Harju maakond
Kalevi Ujumiskool
86 Christina Hill 1997 naine N Ameerika Ühendriigid, Hawaii
87 Zaira Sorokina 1968 naine NS Eesti, Harju maakond
Spordiselts
MTÜ Spordiselts
88 Andrei Gellart 1978 mees MS Eesti, Harju maakond
HEKLER Industrial HR OÜ
89 Egle Teder 1977 naine NS Eesti, Valga maakond
Trismile
90 Maarja Sau 1986 naine NS Eesti, Harju maakond
Tripassion Triatloniklubi
91 Riho Rokk 1988 mees M Eesti, Harju maakond
JK Welco
92 Jandra Peegel 1980 naine NS Eesti, Harju maakond
93 Frank Johan Ojarand 1996 mees M Eesti, Harju maakond
GoSwim
94 Janne Aas 1981 naine NS Eesti, Harju maakond
Tallinna Lastekodu
95 Margus Kuusk 1974 mees MS Eesti, Lääne-Viru maakond
96 Merle Liivand 1991 naine N Eesti, Harju maakond
D&R Swimclub MIAMI
FinisNordic
97 Liisa Rohila 1991 naine N Eesti, Harju maakond
Tripassion triatloniklubi
98 Evalotta Aabrams 2005 naine NJ Eesti, Harju maakond
Briis
99 Andres Kütt 1975 mees MS Eesti, Harju maakond
100 Kertu Jukkum 1984 naine NS Eesti, Harju maakond
101 Hannes Lember 1993 mees M Eesti, Harju maakond
102 Sander Schmidt 1980 mees MS Eesti, Harju maakond
Wolf Group
103 Kalle Meigas 1973 mees MS Eesti, Harju maakond
104 Marika Kello 1979 naine NS Eesti, Harju maakond
Goswim
105 Oleg Ignatjev 1981 mees MS Eesti, Harju maakond
Team ZOOT Europe
106 Aivo Laaneväli 1970 mees MS Eesti, Harju maakond
Metek OÜ
107 Moonika Küttim 1986 naine NS Eesti, Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Särasilmad SK
108 Ljubov Lätt 1984 naine NS Eesti, Harju maakond
109 Sergei Borsuk 1983 mees MS Eesti, Harju maakond
110 Kristiina Piipuu 1985 naine NS Eesti, Saare maakond
111 Jaak Jalakas 1954 mees MS Eesti, Lääne-Viru maakond
RSKsPORTKUNDA
112 Jörgen Remmelkoor 1987 mees M Eesti, Harju maakond
Tripassion Triatloniklubi
113 Astrid Ansip 1978 naine NS Eesti, Harju maakond
114 Maksim Ploter 1992 mees M Venemaa, Estonia
115 Janek Vahtra 1973 mees MS Eesti, Harju maakond
116 Kristo Lipp 1982 mees MS Eesti, Lääne-Viru maakond
117 Kaijus Janis 1971 mees MS Eesti, Pärnu maakond
118 Martti Sikka 1984 mees MS Eesti, Lääne-Viru maakond
119 Vaiko Kivi 1980 mees MS Eesti, Hiiu maakond
Päästeamet
120 Jürgen Post 1993 mees M Eesti, Hiiu maakond
Päästeamet
121 Villem Kulper 1985 mees MS Eesti, Harju maakond
122 Gert Hendrikson 1974 mees MS Eesti, Harju maakond
Treeningpartner
Scanweld
123 Marek Mikk 1973 mees MS Eesti, Harju maakond
124 Andrus Pedai 1972 mees MS Eesti, Harju maakond
125 Marilin Raudsik 1985 naine NS Eesti, Harju maakond
Kalevi Ujumiskool
126 Mikk Saretok 1988 mees M Eesti, Harju maakond
PERH SK
SA PERH
127 Madis Kull 1981 mees MS Eesti, Lääne-Viru maakond
128 Pearu Tamm 1960 mees MS Eesti, Harju maakond
U-klubi
129 Tõnis Elling 1972 mees MS Eesti, Harju maakond
130 Henri Vaimla 1995 mees M Eesti, Harju maakond
131 Laura-Lotte Varvas 2001 naine N Eesti, Harju maakond

...