Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Registreerunud Stardinimekirjad Tulemused Kommentaarid

Tulemused, SPORTLAND 5 km

Tulemused detailsemalt
KohtN. kohtNr.NimiVKLVKL kohtVõiskond
11361602Liina-Maria LõhmusN72
21618Peeter LaasM20
Ramudden OÜ
31131634Anneli PiirsaluN509
41651Pärt PaalaroosPoisid PA15
51651667Helena UrvaNJ4
61683Andres KalvikM24
Keskerakond
71699Rauno ÕismaaM27
81715Valentin KurkaM28
MTÜ Vinni Valla Noored
9281732Hedi PeetermannN12
101748Joosep VolkmannM2
Mainor Ülemiste AS
1181764Darja KostenkoN2
Maksu- ja Tolliamet
12191781Hanna-Liina PaluTüdrukud TA5
13781797Egle SärgN33
14851813Külliki KlaarN404
151829Alvi LooM12
161845Vahur KellamovM404
171862Andrei PopovM402
181241603Sigrid SalmeN53
191351619Riina PärnN651
201011635Anu ÄrmN508
211111652Angela ParvN42
221641668Kristi JänesmägiN55
Salvest AS
231731684Piibe PaalaroosTüdrukud TA33
241401700Heli RuusN602
251501717Kerttu SeppN37
Bondora
261733Tauri ArgeM31
271749Daimar LiivM503
Tallinna Halduskohus
Liivide SK
2871765Marget StammN502
291782Ott ToomingPoisid PA3
Tallinna Reaalkool
30771798Aira NiinemetsN32
Paikuse Motoklubi
31841814Anne PalsN655
32521830Triinu HälvinTüdrukud TA13
331847Roman GritšanjukM403
341863Allar PeetmaaM4013
Karupoeg Puhh OÜ
karupoegpuhh.ee
351604Rain RaukM1
Triathlon Estonia
361341620Sofia Martina Aleksandra PiirTüdrukud TA1
371001636Anette PõderTüdrukud TA24
381101653Renata PüssN4015
Express Post AS
391669Ivo MolebnovM4011
401685Oskar MalvPoisid PA17
411391701Maili ÕunaaedN61
421718Markus KellPoisid PA21
431734Richard VahkalM17
44401750Ingrid KokmannN5
451766Mihkel MalvPoisid PA2
46181783Aime NikopensiusN555
Paikuse Motoklubi
47761799Annaleen OjapervTüdrukud TA8
Fox Artistic
48831815Ursel VelveN403
Mainor Ülemiste AS
Triatloniklubi 21CC
491831Peeter SiitanM13
Saku Õlletehase SK
501848Roman PendraPoisid PA8
511864Christiano PeetmaaPoisid PA22
karupoegpuhh.ee
521605Toomas KreekM18
531331621Sirje BoomN701
54991637Liisi KoppelTüdrukud TA25
551091654Evelin RuuseN41
Maksu- ja Tolliamet
561631670Merike RaudmannN506
571686Hendrik SeeraPoisid PA18
581381702Merit MõtusTüdrukud TA35
591491719Merilin RoosipuuN36
Maksu- ja Tolliamet
60271735Inger-Heleen NõmperN11
611751Janek TrikM409
SK ProRunner
6261767Viktoria PanovaN18
Lasnamäe LOV
63171784Anete PärnitsTüdrukud TA6
ülemiste
64751800Teele PalmreN408
65821816Monika UustaluN28
Talukivi Äri OÜ
661832Regon KuldkeppPoisid PA4
RunForEst
67571849Maria TimofejevaN21
68581865Jaanika TruveN4512
691231606Stella MäitseN551
701622Jaan VähterM21
71981638Marjaana VäravasN47
721081655Geidi MittN40
731671Karl Hendrik NõmperPoisid PA16
Tallinna Reaalkool
741721687Kersti RahlinN459
Maksu- ja Tolliamet
751471703Anneli SiimannN458
Saku Läte OÜ
Saku Läte Spordiklubi
761371720Maria KazlovskayaN17
Lasnamäe LOV
771736Siim SaareMJ1
781752Ilja JermolajevM3
7951768Julia SchmidtN19
80161785Riina KaurN556
81741801Anna Helene RaukTüdrukud TA9
Triathlon Estonia
82811817Kati HälvinN27
83511833Laura KuldkeppN402
RunForEst
841850Kristo KooklaM15
85461866Kelli UustaluTüdrukud TA39
861221607Geidi-Gwendolen KalevN52
Salvest AS
871321623Kristiin KirspuuNJ3
88971639Piia RehelemN46
891071656Tiina KellN4014
901621672Margit KaurN71
Karateklubi Corpore
911601688Ella Miina KogerNJ5
921481704Niina AgenN60
93911721Helen TubliN16
Saku Läte OÜ
Saku Läte Spordiklubi
94261737Kairi PihlakN10
MTÜ Spordiselts
95391753Margit KoptiN4
961769Kristjan KaunissaareM408
MKM jooksuklubi
97151786Mirtel NõmmTüdrukud TA7
98731802Sofia KruusaluU 23 naised3
991818Rain TaimreM9
Initiative
1001834Olan Eerik UhabakinPoisid PA5
101661851Rahel VästrikTüdrukud TA16
1021211608Zanna SillaN401
1031311624Kristiine KanarbikN4018
SPORTISELTS
104961640Lii MatteusN552
1051061657Heli PõldojaN553
1061611673Marie KaldaTüdrukud TA29
1071591689Eike KreekN66
1081571705Kessu KeslerN59
109451722Külli MahlaN554
110251738Ülle HelüN504
111381754Külli MajoriN503
11241770Kristel PetrovaN456
1131787Kaido OjapervM453
114721803Natalie Sophie RaassaluTüdrukud TA10
SK Fortis
115691819Ethel UrbaluN26
1161835Sten Marten UhabakinPoisid PA6
1171852Lukas KaunissaarePoisid PA9
MKM Jooksuklubi
1181201609Heldi KulpN51
Maksu- ja Tolliamet
1191301625Marian PilliTüdrukud TA22
120951641Aurika MeimreN507
Tallinn LV
1211051658Linda LepassaluN39
Sportland Eesti AS
Sportland Team
1221701674Maria MetslaTüdrukud TA30
1231581690Esta PelloN601
1241561706Rebeka NõlvakTüdrukud TA36
1251723Ain GrünmannM501
126341739Liisi NigulN9
127371755Monika BötkerN3
12831771Ene NoolN5012
129141788Lea-Maarja LõhmusN654
130711804Külli NõmmN454
1311820Oleksii KovalchukM455
1321836Maksim UhabakinM14
133651853Isabella RaiendikTüdrukud TA17
1341191610Marita HahoN50
1351291626Aali LilleorgN5010
1361642Denis BokhanM401
1371041659Kaisa KirsilehtTüdrukud TA27
1381711675Anna Simona LecercleTüdrukud TA31
1391461691Elle EngelN702
1401551707Mai LoitN58
141331724Helerin VõsoN15
Ramudden OÜ
1421740Sarvesh ShrivastavaM16
143361756Helerin SeeraTüdrukud TA19
14421772Tatjana IgnašovaN455
145131789Kaire MaranikN409
146701805Natalja MiljanN407
Maksu- ja Tolliamet
147681821Brit TiikTüdrukud TA12
1481837Sten-Marten MerilaPoisid PA7
1491854Morten PallavPoisid PA10
1501181611Kersti SihverN501
1511281627Ly HõbeN4017
EEK Mainor
152941643Malvi LõhmusN451
153921660Tiina MetslaN4511
1541801676Hannah Joy Vivian KennedyN70
1551451692Kai-Liis KukkN65
1561541708Harriet Helena HabichtTüdrukud TA37
Tallinn SS Kalev
1571725Andres UusmaM502
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium
MKM Jooksuklubi
1581741Remy RätsepPoisid PA12
159241757Zinaida KruusaluN457
160111774Carolin SeppU 23 naised2
1611790Jon-Paul BarrM454
162791806Marian RaagN406
163671822Maarika PaabstelN558
164501838Ingrid KuusikN24
TERVISEKASSA
165641855Merje JürgensN452
1661171612Piret MõttusN5011
1671628Taago TulfM22
Soemaja OÜ
Triatloniklubi 21CC
168931644Keit KalkN45
Maksu- ja Tolliamet
1691811661Natalja TrofimovaN4013
1701791677Kärol Lisett LäätsTüdrukud TA32
1711693Kaido ParvM25
1721709Sergei ŠtšemeljovM4010
1731726Martin KoitmäeM29
174351742Helery NeemeTüdrukud TA21
175231758Ege KibuspuuN4011
1761775Keido TarkinM4
1771791Gert KelloM407
178801807Meril KlaosN31
Maksu- ja Tolliamet
179551823Alla JevglevskiN453
PharmaEstica
I Love Supersport Tallinn
180491839Emma RammulTüdrukud TA14
SK Los Toros
181631856Emma Marii LehtojaTüdrukud TA18
1821161613Egle SillaNJ1
1831271629Karmen LiivTüdrukud TA23
Merivälja kool
Liivide SK
1841645Kalmer TiismaaM451
1851691662Anna ArtemjevaTüdrukud TA28
1861781678Aljona MedvedjevaN69
1871441694Kitty SaarN64
MTÜ Spordiselts
1881531710Lili BoomN505
189321727Angela VeerpaluN14
1901743Kregor KalvikPoisid PA11
Järveküla Kool
FC Flora
1911759Guido PärnitsM552
Ülemiste
192121776Meribel RannalaTüdrukud TA3
1931792Gennadi IgnašovM504
1941808Kaur MiilbergM8
1951824Kaspar KaruM10
196481840Maria KariamovaTüdrukud TA15
197621857Kai KoivistoinenN20
1981614Sten Erik KirsilehtPoisid PA1
1991630Gregor AibastPoisid PA13
Nike
2001021646Arnika VõhmarTüdrukud TA26
2011681663Katriin SirkN4012
2021771679Helle RiisaluN652
2031431695Marie-Sophia ParktalTüdrukud TA34
2041711Aleksis IlmojarovPoisid PA19
205311728Marilin KüttnerN13
206441744Kristina TaukulN8
207221760Kairi ArgeN4010
208211777Grete Lisette MuugaTüdrukud TA4
Tallinna 32.keskkool
20911793Ülle VeerpaluN557
210891809Triin TiitusN405
2111825Urmo MerilaM406
2121841Bret-Gregor MaidreU 23 mehed1
213611858Merli ÕunaaedN4019
2141251615Vanessa PoolgasNJ2
2151151631Karina JaunmuktaneN48
Täppspotlased
2161031647Ekaterina RusyaevaN44
2171671664Ina BokhanN38
2181761680Mari AnnusN4510
2191696Karlo KookmaaM26
2201712Kristofer AnuprienkoPoisid PA20
2211729Rauno KrimmM30
222431745Laura SarvN7
223101761Tiiu MüürseppN653
2241778Tanel ÄrmM5
2251794Raiko LauriM6
Ramudden OÜ
226881810Helina ÄrtisN30
227541826Velli TammearuN559
2281842Andres EislerM405
229601859Jane MetsN1
2301261616Meeri KaburN49
Postimees Grupp AS
2311632Lauri KukkPoisid PA14
2321121648Merilin MõttusN43
2331665Vadim BelobrovtsevM4012
Tallinn LV
2341751681Leane JefimovaN68
2351421697Hellika HelüN63
2361521713Maria ArnoverN57
237301730Marta Mia MarmorTüdrukud TA38
238421746Viktoria IspravnikovaN6
E100
23991762Meril KiskonenTüdrukud TA2
240201779Kreete PelloN35
241901795Kedy TsvetkovN34
242871811Kätlin TreimaN29
243531827Inna Zossimova-NahkurN25
244471843Elle EislerN23
2451860Tanel VeerpaluM32
2461601Alar AasalehtM551
PERH
2471617Siim RudissaarM19
Maksu- ja Tolliamet
2481141633Anna SobolevaN4016
2491649Echezona OsigweM23
Chelsea FC
2501661666Liisa MaalderN54
Tuule Lasteaed
2511741682Birgit KaljusteN67
2521411698Xenia RudakovaN62
Maksu- ja Tolliamet
2531511714Marika KooklaN56
Eesti Haigekassa
254291731Ketlin SuviU 23 naised1
255411747Kreete KaritsTüdrukud TA20
2561763Boris SuurorgM751
2571780Andres AndersonM452
2581796Jako MetssonM7
259861812Birgit RooväliTüdrukud TA11
2601828Andrei DõbaM11
261561844Kairi KellamovN22
262591861Lysanne LemmikU 23 naised4
Ridu kokku: 262

...