Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Registreerunud Stardinimekirjad Tulemused Kommentaarid

Stardinimekirjad

Vali distants:
Stardinimekiri seisuga 28.10.2020 01:00.

POWERADE 10 km stardinimekiri

Nr. Nimi Sünniaasta Sugu VKL Elukoht Võistkond/Organisatsioon
1 Marti Medar 1996 mees M Eesti, Harju maakond
Treeningpartner Sportland Jooksutiim
2 Aaro Tiiksaar 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
BE GROUP
3 Veiko Sulev 1980 mees M40 Eesti, Harju maakond
4 Asko Valdmann 1982 mees M Eesti, Harju maakond
5 Rainer Bõkov 1998 mees U 23 mehed Eesti, Lääne-Viru maakond
6 Konstantin Root 1979 mees M40 Eesti, Harju maakond
merun.club
7 Kaido Saar 1979 mees M40 Eesti, Harju maakond
8 Marek Enok 1981 mees M Eesti, Harju maakond
Pakendikeskus AS
9 Marko Viru 1984 mees M Eesti, Harju maakond
Sparta
10 Andres Koppel 1982 mees M Eesti, Harju maakond
Tallinna Tehnikaülikool
11 Deniss Šalkauskas 1998 mees U 23 mehed Eesti, Ida-Viru maakond
TÜ ASK
12 Kaimar Saareleht 2002 mees MJ Eesti, Tartu maakond
13 Mirjam Vint 1977 naine N40 Eesti, Harju maakond
treeningpartner
14 Kaarel Siimer 1995 mees M Eesti, Harju maakond
TSK Joosu
15 Uibo Kallas 1977 mees M40 Eesti, Saare maakond
Sparta
16 Timur Fazõlov 1987 mees M Eesti, Harju maakond
TakoiVotSport/CES
17 Jaanus Pappel 1971 mees M45 Eesti, Harju maakond
18 Harry Säär 1994 mees M Eesti, Harju maakond
1. jalaväebrigaad
19 Romet Viisitamm 2004 mees Poisid PA Eesti, Harju maakond
Kuusalu SK
20 Liliana Torn 1969 naine N50 Eesti, Rapla maakond
Täppsporlased
21 Getlin Urbus 1982 naine N Eesti, Harju maakond
22 Ritve Reinumäe 1975 naine N45 Eesti, Lääne-Viru maakond
23 Aivo Väinaste 1978 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
24 Kristjan Pärna 1989 mees M Eesti, Harju maakond
Üksiküritaja
25 Ranno Kannel 2005 mees Poisid PA Eesti, Harju maakond
Sparta
26 Sander Kabur 1992 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
1. jalaväebrigaad
27 Martin Nassar 1993 mees M Eesti, Harju maakond
Maksu- ja Tolliamet
28 Eduard Rešetov 1980 mees M40 Eesti, Harju maakond
29 Mark Dorošenko 1996 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
SK MITŠ
Viru Vangla
30 Sander Pihlak 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
31 Ardi Ailt 1990 mees M Eesti, Pärnu maakond
32 Erlend Tamberg 1973 mees M45 Eesti, Harju maakond
MTÜ Spordiselts
33 Lauri Rebane 1979 mees M40 Eesti, Harju maakond
Kaitsevägi
34 Randel Mets 1986 mees M Eesti, Harju maakond
35 Kaitis Kõllamets 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
SK Jooksupartner
36 Vahur Luts 1962 mees M55 Eesti, Harju maakond
37 Eiko Sau 1984 mees M Eesti, Harju maakond
38 Risto Väljak 1994 mees M Eesti, Harju maakond
39 Martin Murre 1980 mees M40 Eesti, Pärnu maakond
Treeningpartner
40 Andi Nõmmela 2000 mees U 23 mehed Eesti, Harju maakond
41 Fred Rusanov 1987 mees M Eesti, Harju maakond
42 Sten Oja 1985 mees M Eesti, Harju maakond
43 Aivar Jakobson 1978 mees M40 Eesti, Pärnu maakond
Kaisa treeningud
44 Kristjan Liik 1973 mees M45 Eesti, Harju maakond
45 Sten Remmelg 1983 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
46 Sille Kaljurand 1983 naine N Eesti, Lääne-Viru maakond
47 Edit Kannel 1976 naine N40 Eesti, Harju maakond
OK Norma
48 Kaarel-Paulus Kaeramaa 1996 mees M Eesti, Harju maakond
49 Heiki Roomet 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
Rahe Projekt
50 Kristo Leemets 1990 mees M Eesti, Harju maakond
Bondora
51 Andres Ronk 1981 mees M Eesti, Harju maakond
Redbike
52 Taavi Tuisk 1983 mees M Eesti, Rapla maakond
53 Kelly Vildek 1999 naine U 23 naised Eesti, Lääne-Viru maakond
Rakvere Orienteerumisklubi
54 Peeter Ilves 1986 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
55 Maido Janke 1983 mees M Eesti, Viljandi maakond
56 Hardi Heinsar 1972 mees M45 Eesti, Valga maakond
2. jalaväebrigaad
57 Robin Soone 2002 mees MJ Eesti, Harju maakond
UP Sport
58 Urmas Telling 1963 mees M55 Eesti, Pärnu maakond
Anu Jooksutrennid
59 Merje Uueni 1978 naine N40 Eesti, Harju maakond
60 Timmo Kuuskla 1992 mees M Eesti, Harju maakond
61 Vitali Hohlov 1968 mees M50 Eesti, Pärnu maakond
Anu Jooksutrennid
Tööriided OVAAL
62 Kristo Lilleoja 1987 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
1.Jalaväebrigaad
63 Egert Tammiko 1994 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
1. jalaväebrigaad
64 Jörgen Liister 1990 mees M Eesti, Harju maakond
65 Aivar Kuusmik 1966 mees M50 Eesti, Harju maakond
Kivikandur OÜ
66 Darja Bažulina 2001 naine NJ Eesti, Harju maakond
KJK KALEV SILLAMÄE
67 Artjom Volkov 2000 mees U 23 mehed Eesti, Harju maakond
KJK KALEV SILLAMÄE
68 Hannalore Taal 1994 naine N Eesti, Harju maakond
Spordiselts MTÜ
Nortal
69 Terttu Kadarpik 1982 naine N Eesti, Lääne-Viru maakond
70 Tanel Lindlo 1991 mees M Eesti, Harju maakond
71 Kristo Kattel 1985 mees M Eesti, Harju maakond
72 Laur Saar 1966 mees M50 Eesti, Harju maakond
MyFitness
73 Mait Sooaru 1972 mees M45 Eesti, Harju maakond
Fitek
74 Reemet Valting 1982 mees M Eesti, Järva maakond
75 Ermo Pajuväli 1986 mees M Eesti, Pärnu maakond
76 Mati Pisa 1988 mees M Eesti, Harju maakond
Spordiselts
77 Tõnis Toom 1998 mees U 23 mehed Eesti, Lääne-Viru maakond
1. jalaväebrigaad
78 Lauri Hirvesaar 1986 mees M Eesti, Harju maakond
79 Kristo Tamsalu 1974 mees M45 Eesti, Lääne maakond
80 Priit Pajumaa 1992 mees M Eesti, Harju maakond
1. jalaväebrigaad
81 Kaupo Pedosk 1982 mees M Eesti, Tartu maakond
82 Einar Nei 1974 mees M45 Eesti, Rapla maakond
83 Jaanis Pikkof 1989 mees M Eesti, Rapla maakond
84 Janno Loomus 1972 mees M45 Eesti, Lääne-Viru maakond
85 Einar Hillep 1970 mees M50 Eesti, Harju maakond
Justiitsministeerium
86 Jaan Kesküla 1957 mees M60 Eesti, Rapla maakond
SK Raudmees
87 Ando Aasma 1983 mees M Eesti, Harju maakond
Kaisa Jooksutreeningud
88 Liis Köörna 1983 naine N Eesti, Lääne-Viru maakond
SK Prorunner
89 Ainar Sepnik 1990 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
SK Running
Viru-Nigula vallavalitsus
90 Siim Sootalu 1985 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
91 Ivan Lavrentjev 1992 mees M Eesti, Harju maakond
92 Hendrik Vaaks 1991 mees M Eesti, Tartu maakond
93 Sven Lehtmets 1976 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
94 Anton Potapchuk 1995 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
95 Sergei Porotsin 1983 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
96 Irina Oleinitš 1969 naine N50 Eesti, Harju maakond
97 Rigo Vatsel 1970 mees M50 Eesti, Harju maakond
98 Robert Nael 2006 mees Poisid PA Eesti, Harju maakond
99 Riido Villup 1981 mees M Eesti, Pärnu maakond
100 Alar Peek 1967 mees M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
Viru-Nigula Spordiklubi
101 Regina Labent 1975 naine N45 Eesti, Tartu maakond
102 Urmas Pihlak 1972 mees M45 Eesti, Harju maakond
103 Lisbeth Soone 2005 naine Tüdrukud TA Eesti, Harju maakond
UP Sport
104 Margo Pihlak 1974 mees M45 Eesti, Lääne-Viru maakond
Rakvere Bont rulluisuklubi
105 Kevin Pitman 1994 mees M Eesti, Harju maakond
106 Lauri Maaring 1974 mees M45 Eesti, Harju maakond
Pakendikeskus
107 Rando Käsper 1991 mees M Eesti, Tartu maakond
108 Jana Kilter 1981 naine N Eesti, Harju maakond
SK Jooksupartner
109 Jüri Saar 1973 mees M45 Eesti, Tartu maakond
Postimees Grupp AS
110 Erik Tannberg 1985 mees M Eesti, Harju maakond
111 Maarika Laks 1985 naine N Eesti, Harju maakond
112 Sven Kassatik 1981 mees M Eesti, Harju maakond
113 Allan Terve 1979 mees M40 Eesti, Võru maakond
114 Carolin Mesi 1994 naine N Eesti, Ida-Viru maakond
1. jalaväebrigaad
115 Olle Selliov 1974 mees M45 Eesti, Harju maakond
116 Kairit Lindmäe 1974 naine N45 Eesti, Saare maakond
Saaremaa Naiste Tugikeskus
117 Laureen Luik 2005 naine Tüdrukud TA Eesti, Viljandi maakond
Viljandi suusaklubi
118 Piret Pärnik 1993 naine N Eesti, Harju maakond
Postimees Grupp AS
119 Pille Valk 1965 naine N55 Eesti, Järva maakond
120 Veikko Roos 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
121 Martin Kaljumäe 1983 mees M Eesti, Harju maakond
122 Eedi Sepp 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
123 Knut Hanga 1970 mees M50 Eesti, Harju maakond
124 Jaanus Saarepera 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
125 Janek Oblikas 1972 mees M45 Eesti, Harju maakond
126 Vladislav Gavšin 1989 mees M Eesti, Harju maakond
127 Aivo Laaneväli 1970 mees M50 Eesti, Harju maakond
128 Iren Irbe 1980 naine N40 Eesti, Harju maakond
129 Tauno Ojasaar 1972 mees M45 Eesti, Lääne-Viru maakond
Simuna SK
130 Risto Reinumägi 1990 mees M Eesti, Tartu maakond
131 Tristan Rehelem 1986 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
132 Tanel Laumets 1992 mees M Eesti, Harju maakond
Treeningpartner
133 Jüri Tuvik 1989 mees M Eesti, Harju maakond
134 Armin Sutter 1981 mees M Eesti, Rapla maakond
EANS
135 Margus Ibis 1967 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
136 Miriam Koppel 1997 naine N Eesti, Harju maakond
137 Uno Markson 1957 mees M60 Eesti, Rapla maakond
Vahakõnnu JH
138 Elmo Einberg 1981 mees M Eesti, Harju maakond
Ramudden OÜ
139 Kristjan Lukk 1992 mees M Eesti, Harju maakond
Politsei- ja Piirivalveamet
140 Mihkel Pool 1994 mees M Eesti, Harju maakond
141 Henri Metsavas 1989 mees M Eesti, Tartu maakond
142 Kristel Sillaots 1975 naine N45 Eesti, Harju maakond
Pakendikeskus AS
143 Ester Leiten-Kukk 1976 naine N40 Eesti, Harju maakond
144 Maie Alaots 1965 naine N55 Eesti, Lääne-Viru maakond
145 Reimo Randlo 1982 mees M Eesti, Võru maakond
146 Andrus Pajula 1971 mees M45 Eesti, Harju maakond
147 Laura Pajula 1992 naine N Eesti, Harju maakond
148 Janno Rätsep 1986 mees M Eesti, Harju maakond
Maksu- ja Tolliamet
149 Andrei Maksimov 1975 mees M45 Eesti, Harju maakond
150 Kadri Treffner 1985 naine N Eesti, Põlva maakond
151 Heiko Saava 1979 mees M40 Eesti, Harju maakond
Structo Group OÜ
152 Tiina Koskinen 1971 naine N45 Eesti, Rapla maakond
Rapla SVK
153 Sander Konso 1993 mees M Eesti, Harju maakond
154 Helen Otto 1980 naine N40 Eesti, Harju maakond
155 Kadri Mumm 1970 naine N50 Eesti, Harju maakond
156 Raavo Vask 1977 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
157 Ketlin Kõiv 2004 naine Tüdrukud TA Eesti, Rapla maakond
Rapla Korvpallikool
158 Käthi Kivi 1989 naine N Eesti, Harju maakond
159 Kaarel Gustav Põldmaa 2006 mees Poisid PA Eesti, Lääne-Viru maakond
160 Keit Liis Kõiv 2006 naine Tüdrukud TA Eesti, Rapla maakond
Rapla Korvpallikool
161 Tõnu Koppel 1969 mees M50 Eesti, Harju maakond
ESVIKA
162 Ivo Hindreus 1983 mees M Eesti, Harju maakond
163 Bruno Münter 1956 mees M60 Eesti, Lääne-Viru maakond
Kiltsi Tööjõureservid
164 Tiivi Lind 1978 naine N40 Eesti, Harju maakond
165 Marija Miganova 2002 naine NJ Eesti, Lääne-Viru maakond
166 Henry Venno 2001 mees MJ Eesti, Lääne-Viru maakond
167 Marko Verhovitš 1986 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
168 Aare Lember 1978 mees M40 Eesti, Ida-Viru maakond
169 Nadežda Gluškova 1990 naine N Eesti, Harju maakond
170 Kaarel Kraus 1987 mees M Eesti, Harju maakond
171 Rasmus Tommula 2005 mees Poisid PA Eesti, Järva maakond
Ambla SK
172 Taagi Tellus 1988 naine N Eesti, Rapla maakond
Eesti Energia Spordiklubi
Eesti Energia
173 Reimo Soover 2000 mees U 23 mehed Eesti, Lääne-Viru maakond
174 Clyde Lens 1982 mees M Eesti, Viljandi maakond
175 Indrek Laineveer 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
MKM jooksuklubi
176 Maksim Kunevich 1979 mees M40 Eesti, Ida-Viru maakond
177 Mart Saareoja 1972 mees M45 Eesti, Pärnu maakond
178 Juta Koov 2006 naine Tüdrukud TA Eesti, Harju maakond
Tallinna Jahtklubi
179 Luise-Ly Westholm-Truber 1991 naine N Eesti, Saare maakond
180 Iti-Kärt Kiivit 1982 naine N Eesti, Harju maakond
Kalevi Jalgrattakool
181 Riin Roosalu 1980 naine N40 Eesti, Harju maakond
182 Taimar Tilgre 1963 mees M55 Eesti, Lääne-Viru maakond
183 Ingrid Paats 1988 naine N Eesti, Lääne-Viru maakond
184 Ivi Randmaa 1966 naine N50 Eesti, Harju maakond
185 Marcus Raaga 2007 mees Poisid PA Eesti, Harju maakond
186 Hele-Mai Sammel 1981 naine N Eesti, Lääne-Viru maakond
187 Andres Kiisler 1972 mees M45 Eesti, Harju maakond
TSK Joosu
188 Liilia Kesküla 1964 naine N55 Eesti, Rapla maakond
189 Merilin Algma 1984 naine N Eesti, Harju maakond
190 Kristy Kalmus 1979 naine N40 Eesti, Lääne-Viru maakond
191 Marek Maranik 1974 mees M45 Eesti, Tartu maakond
192 Krister Randver 1987 mees M Eesti, Harju maakond
Nike Run Club
KIK
193 Üllar Neeme 1979 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
194 Jüri Kask 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
FB Jooksmine
195 Liis Arras 1992 naine N Eesti, Tartu maakond
196 Kristel Leola 1995 naine N Eesti, Harju maakond
1. jalaväebrigaad
197 Ellen Matla 1958 naine N60 Eesti, Lääne-Viru maakond
198 Kerli Adosson 1990 naine N Eesti, Harju maakond
LHV
199 Rain Raun 1970 mees M50 Eesti, Harju maakond
SK Prorunner
200 Sergio Pires Pimentel 1981 mees M Eesti, Harju maakond
201 Sander Teder 2000 mees U 23 mehed Eesti, Tartu maakond
Tartu Ülikool
202 Jaanus Karv 1990 mees M Eesti, Harju maakond
203 Karmo Vunk 1978 mees M40 Eesti, Pärnu maakond
Jannseni Hambaravi OÜ
204 Aleksandra Kerb 1984 naine N Eesti, Lääne-Viru maakond
205 Cärolyn Aromets 1997 naine N Eesti, Tartu maakond
206 Sirli Kleitz 1975 naine N45 Eesti, Järva maakond
207 Sigrid Janke 1972 naine N45 Eesti, Viljandi maakond
208 Agnes Pärnamägi 1980 naine N40 Eesti, Harju maakond
209 Marko Meigo 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
DSV Spordiklubi
210 Reet Paatsi 1976 naine N40 Eesti, Tartu maakond
211 Veljo Tiimus 1964 mees M55 Eesti, Tartu maakond
212 Maire Sirila 1964 naine N55 Eesti, Lääne-Viru maakond
213 Bruno Tammaru 1974 mees M45 Eesti, Harju maakond
214 Kristina Uibo 1974 naine N45 Eesti, Harju maakond
215 Ermo Heliste 1993 mees M Eesti, Harju maakond
216 Helis Teearu 1987 naine N Eesti, Pärnu maakond
217 Jüri Laanmets 1956 mees M60 Eesti, Harju maakond
218 Viljar Paalaroos 1968 mees M50 Eesti, Harju maakond
Paalaroos Projekt OÜ
219 Kairit Kaasik 1969 naine N50 Eesti, Harju maakond
220 Saimon Raidma 1982 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
221 Andrei Dankevitš 1972 mees M45 Eesti, Harju maakond
222 Tiit Piirimäe 1964 mees M55 Eesti, Lääne-Viru maakond
223 Ingrid Treu 1983 naine N Eesti, Harju maakond
224 Urve Rõõm 1972 naine N45 Eesti, Harju maakond
225 Toomas Tampuu 1981 mees M Eesti, Harju maakond
226 Ardi Tiitus 1970 mees M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
227 Oliver Linnas 1985 mees M Eesti, Harju maakond
Ramudden OÜ
228 Kaarel Vene 2002 mees MJ Eesti, Järva maakond
229 Taivo Teder 1989 mees M Eesti, Tartu maakond
230 Malle Kase 1971 naine N45 Eesti, Viljandi maakond
231 Raul Liivrand 1991 mees M Eesti, Harju maakond
Sportland Team
Sportland Eesti As
232 Ago Lilleorg 1969 mees M50 Eesti, Harju maakond
TVJ
KV
233 Ruth Trääder 1979 naine N40 Eesti, Harju maakond
234 Siret Lehtmaa 1986 naine N Eesti, Lääne-Viru maakond
235 Reelika Riimand 1981 naine N Eesti, Harju maakond
PEPS
Vorstiabi
236 Marju Moldau 1973 naine N45 Eesti, Lääne-Viru maakond
237 Janika Karus 1974 naine N45 Eesti, Harju maakond
238 Maret Salumäe 1979 naine N40 Eesti, Rapla maakond
239 Maaris Hüür 1960 naine N60 Eesti, Järva maakond
240 Moonika Mestiljainen 1984 naine N Eesti, Tartu maakond
241 Siiri Pajulaid 1982 naine N Eesti, Harju maakond
242 Dmitriy Poltorukho 1981 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
243 Urmas Piilberg 1971 mees M45 Eesti, Harju maakond
244 Krista Tampere 1970 naine N50 Eesti, Harju maakond
Hambaekspert
245 Ranno Rüütsalu 1969 mees M50 Eesti, Harju maakond
246 Piret Õun 1979 naine N40 Eesti, Lääne-Viru maakond
247 Airi Tikerpuu 1970 naine N50 Eesti, Rapla maakond
248 Ago Võhmar 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
249 Annika Raaga 1974 naine N45 Eesti, Harju maakond
250 Lagle Reidma 1972 naine N45 Eesti, Harju maakond
Riigi Tugiteenuste Keskus
251 Juhan Paabstel 1959 mees M60 Eesti, Harju maakond
252 Tarmo Niinas 1991 mees M Eesti, Harju maakond
Audentes Fitness
253 Monika Reinberg 1985 naine N Eesti, Järva maakond
254 Mari-Liis Must 1989 naine N Eesti, Harju maakond
255 Katrin Tuiken 1972 naine N45 Eesti, Harju maakond
Eesti Sportlane
256 Liina Kodres 1992 naine N Eesti, Viljandi maakond
257 Ailen Teemo 1984 naine N Eesti, Lääne-Viru maakond
258 Kadri Altküla 1987 naine N Eesti, Harju maakond
KSA
259 Peeter Puio 1974 mees M45 Eesti, Harju maakond
260 Rain Järmann 1982 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
261 Jaana Ahun 1985 naine N Eesti, Harju maakond
262 Kristi Võhmar 1984 naine N Eesti, Harju maakond
263 Hevelyn Hanschmidt 1981 naine N Soome, Länsi-Savo
264 Karmo Pajo 1978 mees M40 Soome, Länsi-Savo
265 Rauno Lepp 1993 mees M Eesti, Harju maakond
Ramudden OÜ
266 Aleksandr Korotajev 1991 mees M Eesti, Harju maakond
267 Rauno Saarniit 1995 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
268 Urme Ernits 1978 naine N40 Eesti, Tartu maakond
269 Sirle Loigo 1977 naine N40 Eesti, Harju maakond
Treeningpartner
270 Kaido Karussaar 1967 mees M50 Eesti, Harju maakond
271 Mare Liukanen 1950 naine N70 Eesti, Rapla maakond
272 Ksenia Vihrina 1988 naine N Eesti, Ida-Viru maakond
FB jooksmine
Päästeamet
273 Karina Kivimägi 1987 naine N Eesti, Harju maakond
274 Gerli Lepik 1988 naine N Eesti, Viljandi maakond
275 Aime Lauk 1958 naine N60 Eesti, Harju maakond
276 Ragne Leesnurm 1985 naine N Eesti, Lääne-Viru maakond
277 Rosabel Klopp 2005 naine Tüdrukud TA Eesti, Lääne-Viru maakond
278 Avo Laande 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
Mooncascade
279 Oleg East 1988 mees M Eesti, Harju maakond
MTÜ Spordiselts
280 Inga Kõiv 1972 naine N45 Eesti, Harju maakond
281 Ane Laande 2001 naine NJ Eesti, Harju maakond
282 Kaspar Orasmäe 1993 mees M Eesti, Harju maakond
Postimees Grupp AS
283 Lauri Sulg 1983 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
284 Deevi Ots 1974 naine N45 Eesti, Ida-Viru maakond
1. jalaväebrigaad
285 Katrin Pihlakas 1980 naine N40 Eesti, Harju maakond
286 Tarmo Sova 1980 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
Vorstiabi
Toom tekstiil AS
287 Marko Sova 1980 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
Vorstiabi
288 Maarja Seinas 1983 naine N Eesti, Harju maakond
Mikkeller Running Club Tallinn
289 Madis Loit 1984 mees M Eesti, Harju maakond
290 Jako Kilter 1981 mees M Eesti, Harju maakond
291 Piret Veski 1984 naine N Eesti, Harju maakond
292 Rasmus Kodres 1991 mees M Eesti, Viljandi maakond
Cleveron AS
293 Ain Soone 1974 mees M45 Eesti, Harju maakond
294 Ruslan Anuprijenko 1985 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
295 Kairo Kraaner 1984 mees M Eesti, Harju maakond
Bondora
296 Jana Mahlapuu 1984 naine N Eesti, Harju maakond
297 Kirsikka Uusmaa 1989 naine N Eesti, Järva maakond
298 Pille Nurmis 1961 naine N55 Eesti, Harju maakond
299 Merilin Aruots 1984 naine N Eesti, Põlva maakond
A. Le Coq
300 Anu Simson 1968 naine N50 Eesti, Harju maakond
301 Tiit Erm 1988 mees M Eesti, Harju maakond
Cybers
302 Lembit Künnapas 1966 mees M50 Eesti, Pärnu maakond
Anu Jooksutrennid
303 Katrin Hämäläinen 1985 naine N Eesti, Harju maakond
304 Toomas Matvejev 1990 mees M Eesti, Tartu maakond
305 Aivi Käba 1959 naine N60 Eesti, Lääne-Viru maakond
306 Tarmo Rikkinen 1972 mees M45 Eesti, Harju maakond
VAHANEN
307 Tanel Kriggul 1993 mees M Eesti, Põlva maakond
1. jalaväebrigaad
308 Signe Toom 1977 naine N40 Eesti, Harju maakond
309 Ievgeniia Rudkovska 1990 naine N Eesti, Harju maakond
310 Indrek Põhjatu 1991 mees M Eesti, Tartu maakond
Mapri ehitus OÜ
311 Ragnar Puio 2006 mees Poisid PA Eesti, Harju maakond
312 Merle Treier 1988 naine N Eesti, Harju maakond
313 Hene Karumaa 1969 naine N50 Eesti, Harju maakond
314 Karmen Jaanimägi 1970 naine N50 Eesti, Võru maakond
315 Tiiu Sillaste 1962 naine N55 Eesti, Põlva maakond
316 Marge Sulev 1973 naine N45 Eesti, Lääne-Viru maakond
317 Jelena Tammik 1971 naine N45 Eesti, Järva maakond
Saint-Gobain Eesti AS WEBER
318 Heleri Vilu 1998 naine U 23 naised Eesti, Harju maakond
319 Aleksei Tereštšenkov 1963 mees M55 Eesti, Harju maakond
Telia Spordiklubi
Telia SK MTÜ
320 Anastasia Niitmets 1994 naine N Eesti, Harju maakond
321 Heiko Kalvet 1967 mees M50 Eesti, Harju maakond
322 Liivi Lilienthal 1965 naine N55 Eesti, Jõgeva maakond
323 Elina Uusen 1997 naine N Eesti, Harju maakond
324 Fredy Laur 2000 mees U 23 mehed Eesti, Harju maakond
Tartu Ülikool
325 Katrin Kikkas 1971 naine N45 Eesti, Jõgeva maakond
326 Sergei Nikiforov 1975 mees M45 Eesti, Pärnu maakond
SV team
327 Argo Suurkask 1986 mees M Eesti, Harju maakond
328 Trevor Karro 2006 mees Poisid PA Eesti, Harju maakond
Sparta
329 Ilmar Luup 1973 mees M45 Eesti, Harju maakond
330 Andrus Nurmik 1965 mees M55 Eesti, Jõgeva maakond
Telia
Boftel Estonia
331 Ene Rooväli 1974 naine N45 Eesti, Rapla maakond
332 Laura Indus 1989 naine N Eesti, Lääne-Viru maakond
333 Kadri Koor 1994 naine N Eesti, Harju maakond
334 Britta Kase 1985 naine N Eesti, Harju maakond
Maksu- ja Tolliamet
335 Kersti Hein 1973 naine N45 Eesti, Harju maakond
Omniva Spordiklubi
336 Daisi Lodeikin 1978 naine N40 Eesti, Tartu maakond
337 Anneli Priinits 1972 naine N45 Eesti, Lääne-Viru maakond
338 Moonika Villem 1977 naine N40 Eesti, Viljandi maakond
Coop
339 Heli Peetermann 1988 naine N Eesti, Harju maakond
340 Liisi Nõmmela 1996 naine N Eesti, Harju maakond
341 Anu Kiivikas 1979 naine N40 Eesti, Viljandi maakond
Vorstiabi
Toom Tekstiil AS
342 Henry Neeme 2007 mees Poisid PA Eesti, Lääne-Viru maakond
343 Urmas Saarva 1979 mees M40 Eesti, Harju maakond
Arvutitark
344 Liina Tinnuri 1967 naine N50 Eesti, Lääne-Viru maakond
345 Hille Sepa 1970 naine N50 Eesti, Harju maakond
346 Kairi Kübarsepp 1990 naine N Eesti, Harju maakond
Helmes
347 Siim Retsnik 1985 mees M Eesti, Pärnu maakond
348 Kätlin Tammerand 1994 naine N Eesti, Tartu maakond
349 Egon Hütt 1988 mees M Eesti, Harju maakond
Team JoyBräu
350 Merike Sukk 1965 naine N55 Eesti, Pärnu maakond
351 Katrin Lindmäe 2003 naine Tüdrukud TA Eesti, Saare maakond
Saaremaa Ühisgümnaasium
352 Jaanika Laht 1983 naine N Eesti, Harju maakond
353 Reet Reimann 1961 naine N55 Eesti, Lääne-Viru maakond
354 Moonika Vossi 1969 naine N50 Eesti, Harju maakond
355 Margus Vendelin 1969 mees M50 Eesti, Harju maakond
356 Karoliina Hanga 1998 naine U 23 naised Eesti, Harju maakond
357 Merli Vesingi 1995 naine N Eesti, Harju maakond
Maksu- ja Tolliamet
358 Tiia Prass 1970 naine N50 Eesti, Lääne-Viru maakond
Häirekeskus
359 Sille Salutee 1988 naine N Eesti, Harju maakond
360 Alexandra Lehtmets 1999 naine U 23 naised Eesti, Lääne-Viru maakond
361 Airi Karlson 1976 naine N40 Eesti, Harju maakond
362 Piret Pihlak 1971 naine N45 Eesti, Harju maakond
363 Triin Juss 1992 naine N Eesti, Harju maakond
364 Härmo Hiiemäe 1983 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
365 Rain Laager 1984 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
Aasukalda Maa ja Merepäästekomando
366 Virge Tähemäe 1979 naine N40 Eesti, Lääne-Viru maakond
367 Maily Laager 1987 naine N Eesti, Lääne-Viru maakond
SPORDIGUURUD
368 Annika Sosi 1993 naine N Eesti, Viljandi maakond
369 Karin Vähi 1976 naine N40 Eesti, Lääne-Viru maakond
Spordiguurud
370 Piret Tamm 1984 naine N Eesti, Tartu maakond
371 Piret Tamm 1966 naine N50 Eesti, Harju maakond
Pindi Kinnisvara OÜ
372 Marko Aug 1974 mees M45 Eesti, Harju maakond
Sparta
Garaaz.eu
373 Ene Jaguson 1962 naine N55 Eesti, Lääne-Viru maakond
374 Maarika Anijärv 1981 naine N Eesti, Harju maakond
*MTÜ Spordiselts
Itella Estonia OÜ
375 Mevenig Robert 1998 mees U 23 mehed Eesti, Harju maakond
376 Elena Borissov 1996 naine N Eesti, Harju maakond
377 Pavel Dvoinos 1984 mees M Eesti, Harju maakond
Transferwise
378 Marek Paju 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
379 Riina Raidla 1975 naine N45 Eesti, Lääne-Viru maakond
380 Ülle Janke 1965 naine N55 Eesti, Viljandi maakond
381 Marju Tammeleht 1970 naine N50 Eesti, Harju maakond
382 Mari Hirvesaar 1987 naine N Eesti, Harju maakond
383 Tarko Juss 2001 mees MJ Eesti, Harju maakond
384 Risto Novik 1990 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
Droid Club
385 Vasili Nikiforov 1988 mees M Eesti, Pärnu maakond
SV team
386 Sirje Hallap 1959 naine N60 Eesti, Rapla maakond
387 Anna-Liisa Altmets 1991 naine N Eesti, Harju maakond
388 Rene Maantee 1991 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
389 Kaidi Raud 1989 naine N Eesti, Viljandi maakond
390 Birgit Kangur 1990 naine N Eesti, Tartu maakond
391 Reet Maidla 1945 naine N75 Eesti, Jõgeva maakond
392 Priit Maisalu 1987 mees M Eesti, Järva maakond
393 Heleri Vallimägi 1988 naine N Eesti, Järva maakond
394 Jaanus Gross 1975 mees M45 Eesti, Harju maakond
Sparta
395 Hannes Normak 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
SK LosToros
396 Filippo Pistore 1986 mees M Eesti, Harju maakond
397 Elmo Tsvetkov 1982 mees M Eesti, Viljandi maakond
398 Karl Mänd 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
AS Hoolekandeteenused
399 Urmas Paul 1983 mees M Eesti, Tartu maakond
400 Mati Soolo 1975 mees M45 Eesti, Pärnu maakond
401 Vladimir Zavgorodni 1985 mees M Eesti, Harju maakond
Aqua City OÜ
402 Jevgeni Ignatjev 1986 mees M Eesti, Harju maakond
403 Rein Velja 1969 mees M50 Eesti, Harju maakond
Astlanda Ehitus OÜ
404 Roger Pajur 2008 mees Poisid PA Eesti, Harju maakond
405 Janne Saar 1973 naine N45 Eesti, Järva maakond
406 Andreas Beketov 2008 mees Poisid PA Eesti, Lääne-Viru maakond
407 Mariana Liiv 1988 naine N Eesti, Harju maakond
Liivide SK
408 Ave Ehavald 1975 naine N45 Eesti, Lääne-Viru maakond
409 Andres Noole 1966 mees M50 Eesti, Harju maakond
410 Yana Balandzina 1992 naine N Eesti, Harju maakond
411 Vladislav Volkov 1991 mees M Eesti, Harju maakond
412 Eliisa Rokk 1989 naine N Eesti, Harju maakond
Aqua City OÜ
413 Marten Lee 2008 mees Poisid PA Eesti, Harju maakond
Erki Noole Kergejõustikukool
414 Gert Saare 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
415 Aili Allaste 1982 naine N Eesti, Harju maakond
416 Helen Tuur 1977 naine N40 Eesti, Viljandi maakond
417 Piret Mihkelstein 1982 naine N Eesti, Harju maakond
Maksu- ja Tolliamet
418 Kaire Kukli 1986 naine N Eesti, Harju maakond
419 Diana Gandera 1992 naine N Eesti, Harju maakond
420 Erich Erm 1981 mees M Eesti, Harju maakond
421 Tiiu Maran 1955 naine N65 Eesti, Lääne-Viru maakond
422 Sirje Kauna 1977 naine N40 Eesti, Harju maakond
423 Merge Reining 1977 naine N40 Eesti, Viljandi maakond
424 Merli Kaunissaar 1991 naine N Eesti, Lääne-Viru maakond
425 Mihkel Anni 1962 mees M55 Eesti, Harju maakond
426 Mairis Kangro 1970 naine N50 Eesti, Harju maakond
427 Karoliina Koolmeister 2005 naine Tüdrukud TA Eesti, Harju maakond
428 Triinu Velbaum 1981 naine N Eesti, Harju maakond
429 Peep Kristal 1962 mees M55 Eesti, Järva maakond
430 Moonika Küttim 1986 naine N Eesti, Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Särasilmad
431 Regina Topmann 1989 naine N Eesti, Harju maakond
432 Maris Luht 1983 naine N Eesti, Harju maakond
433 Lauri Lindemann 1988 mees M Eesti, Harju maakond
434 Olga Aleksandrova 1986 naine N Eesti, Harju maakond
435 Silvia Narvik 1967 naine N50 Eesti, Harju maakond
436 Kaspar Markus Kuusik 2006 mees Poisid PA Eesti, Lääne-Viru maakond
Vike
437 Gunnar Raaga 1971 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
Compacto OÜ
438 Helle Salumäe 1970 naine N50 Eesti, Harju maakond
PPA
439 Kati Madisson 1988 naine N Eesti, Harju maakond
440 Martin Tamm 1988 mees M Eesti, Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Icefire OÜ
441 Marika Koppel 1969 naine N50 Eesti, Hiiu maakond
Hiiumaa jooksugrupp
442 Karmen Rikkonen 1976 naine N40 Eesti, Harju maakond
443 Telle Kurro 1982 naine N Eesti, Harju maakond
444 Liisa Loik 2010 naine Tüdrukud TA Eesti, Harju maakond
445 Kevin-Markus Paulmann 2004 mees Poisid PA Eesti, Harju maakond
PELUGEERO OÜ
446 Maarika Kelder 1972 naine N45 Eesti, Tartu maakond
447 Eda Lööper 1967 naine N50 Eesti, Järva maakond
448 Aleksandra Sizova 1987 naine N Eesti, Harju maakond
449 Anneli Ehte 1980 naine N40 Eesti, Harju maakond
Postimees Grupp AS
450 Tõnu Tootsi 1989 mees M Eesti, Harju maakond
451 Ella-Agnes Nummu 2000 naine U 23 naised Eesti, Harju maakond
452 Piret Parman 1992 naine N Eesti, Rapla maakond
453 Kalle Kangur 1968 mees M50 Eesti, Rapla maakond
454 Krista Kõiv 1974 naine N45 Eesti, Rapla maakond
455 Martin Lillepuu 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
456 Ragne Joosep 1994 naine N Eesti, Viljandi maakond
457 Natalia Dankevitš 1972 naine N45 Eesti, Harju maakond
ILSS
458 Meelis Sarapuu 1986 mees M Eesti, Harju maakond
459 Siiri Palmiste 1974 naine N45 Eesti, Harju maakond
Viimsi Sport
460 Hanno Ladvas 1980 mees M40 Eesti, Harju maakond
461 Raine Makstin 1981 naine N Eesti, Harju maakond
462 Elo Paluoja 1979 naine N40 Eesti, Harju maakond
463 Kristjan Kruusement 2004 mees Poisid PA Eesti, Hiiu maakond
464 Eveli Bauer 1982 naine N Eesti, Harju maakond
Eesti Haigekassa
465 Kaido Pantalon 1986 mees M Eesti, Viljandi maakond
466 Carmen Pilve 1976 naine N40 Eesti, Harju maakond
467 Robin Roomets 2007 mees Poisid PA Eesti, Harju maakond
468 Evelyn Newley 1976 naine N40 Eesti, Harju maakond
469 Kristjan Saaret 1990 mees M Eesti, Harju maakond
470 Merle Päll 1974 naine N45 Eesti, Harju maakond
471 Helerin Ojala 1996 naine N Eesti, Harju maakond
472 Eve Remmel 1989 naine N Eesti, Rapla maakond
473 Kristiin-Mary Korsjukov 1989 naine N Eesti, Harju maakond
474 Argo Kirsileht 1975 mees M45 Eesti, Harju maakond
475 Anne Malk 1965 naine N55 Eesti, Lääne-Viru maakond
476 Heli Puusepp 1993 naine N Soome, Uusimaa
477 Siim Kaspar Uustalu 1994 mees M Eesti, Harju maakond
478 Kelly Kaljur 1980 naine N40 Eesti, Harju maakond
479 Raili Vaadumäe 1984 naine N Eesti, Harju maakond
480 Irina Larionova 1984 naine N Eesti, Harju maakond
481 Olga Uhabakin 1982 naine N Eesti, Harju maakond
482 Jaanus Ismael 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
PELUGEERO OÜ
483 Anneli Lehtla 1988 naine N Eesti, Harju maakond
484 Karine Hundimägi 2006 naine Tüdrukud TA Eesti, Harju maakond
485 Piia Riim 1972 naine N45 Eesti, Tartu maakond
486 Grete Suik 1994 naine N Eesti, Tartu maakond
487 Hendrik Sikk 1996 mees M Eesti, Jõgeva maakond
488 Gerli Jesaar 1979 naine N40 Eesti, Harju maakond
489 Anne-Lii Kaldvee 1966 naine N50 Eesti, Tartu maakond
490 Allan Matt 1989 mees M Eesti, Jõgeva maakond
491 Kaido Põder 1979 mees M40 Eesti, Harju maakond
492 Reelika Tarbe 2000 naine U 23 naised Eesti, Harju maakond
493 Keiti-Lisett Reining 2006 naine Tüdrukud TA Eesti, Viljandi maakond
494 Anastassia Ignašova 1995 naine N Eesti, Harju maakond
495 Anna Ignašova 2001 naine NJ Eesti, Harju maakond
496 Airi-Anu Mugur 1984 naine N Eesti, Harju maakond
497 Kirke Lakur 2007 naine Tüdrukud TA Eesti, Lääne-Viru maakond
498 Jaanika Andron 1991 naine N Eesti, Harju maakond
Ehitusklaas OÜ
499 Katrin Koit 1981 naine N Eesti, Harju maakond
90013667
500 Gennadi Lobossok 1974 mees M45 Eesti, Ida-Viru maakond
501 Nataliya Lobosok 1975 naine N45 Eesti, Ida-Viru maakond
502 Pille Viira 1971 naine N45 Eesti, Tartu maakond
A. Le Coq
503 Diana Tetre 1982 naine N Eesti, Harju maakond
504 Natalja Antonova 1990 naine N Eesti, Harju maakond
NTM Baltic OÜ
505 Natalja Antonova 1981 naine N Eesti, Harju maakond
506 Marko Heinloo 1983 mees M Eesti, Harju maakond
507 Kersti Jukk 1982 naine N Eesti, Tartu maakond
508 Nicole Maria Klais 1996 naine N Eesti, Harju maakond
UP Sport
509 Kaisa Liiv 1991 naine N Eesti, Harju maakond
Ellex Raidla Advokaadibüroo
510 Risko Reponen 1972 mees M45 Eesti, Tartu maakond
511 Tomas Bluum 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
512 Pille Juus 1966 naine N50 Eesti, Harju maakond
513 Janno Kuusk 1979 mees M40 Eesti, Harju maakond
Treeningpartner Sportland
514 Guido Uustal 1971 mees M45 Eesti, Lääne-Viru maakond
würth as
515 Margit Karussaar 1974 naine N45 Eesti, Harju maakond
516 Tiina Plaado 1974 naine N45 Eesti, Võru maakond
517 Liina Gontmacher 1978 naine N40 Eesti, Harju maakond
518 Dmitri Vorošnin 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
519 Tiina Trofimova 1977 naine N40 Eesti, Rapla maakond
Politsei- ja Piirivalveamet/PPA
520 Brigita Perm 1993 naine N Eesti, Harju maakond
521 Liisi Uustalu 1994 naine N Eesti, Harju maakond
522 Liis Maisla 1992 naine N Eesti, Viljandi maakond
523 Edgar-Norman Kaasik 1994 mees M Eesti, Tartu maakond
524 Triin Aimla 1991 naine N Eesti, Lääne-Viru maakond
525 Veiko Meltsas 1974 mees M45 Eesti, Harju maakond
526 Renee Annula 1970 mees M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
TVJ
527 Karl Männasoo 2005 mees Poisid PA Eesti, Harju maakond
528 Mart Moor 1990 mees M Eesti, Harju maakond
529 Marko Mäekivi 1981 mees M Eesti, Harju maakond
Vaela Spordiselts
530 Kristi Luige 1973 naine N45 Eesti, Harju maakond
531 Katre Pall 1970 naine N50 Eesti, Harju maakond
532 Marten Holter 2006 mees Poisid PA Eesti, Pärnu maakond
533 Mairo Rõuk 1993 mees M Eesti, Harju maakond
534 Allan Paju 1973 mees M45 Eesti, Harju maakond
LEMON GYM
535 Mihkel Viilveer 1991 mees M Eesti, Harju maakond
Opus SK
Opus Online
536 Marko Teinburk 1987 mees M Eesti, Pärnu maakond
ANU Jooksutrennid
Bravo Catering
537 Marie-Heleen Pais 2006 naine Tüdrukud TA Eesti, Harju maakond
538 Ago Kärema 1969 mees M50 Eesti, Harju maakond
Windrox Spordiklubi
Carglass®
539 Eddy Tulko 1981 naine N Eesti, Harju maakond
540 Jaanus Saar 1969 mees M50 Eesti, Harju maakond
Sk Mõmmid
541 Triinu Gross 1977 naine N40 Eesti, Harju maakond
SK Mõmmid
542 Anete Kristel 1999 naine U 23 naised Eesti, Lääne-Viru maakond
543 Andres Salumäe 1960 mees M60 Eesti, Harju maakond
Kodukliima
544 Erko Raud 1987 mees M Eesti, Viljandi maakond
545 Margus Saar 1981 mees M Eesti, Harju maakond
Elering AS
546 Rein Kalle 1975 mees M45 Eesti, Tartu maakond
Keskkonnaamet
547 Janar Soidla 1974 mees M45 Eesti, Harju maakond
548 Lauri Mägi 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
B. Braun
549 Aapo Tiiksaar 2004 mees Poisid PA Eesti, Harju maakond
LOO KOOL
550 Oleg Toming 1988 mees M Eesti, Harju maakond
BreakWater Technologies
551 Kristo Ambus 1997 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
552 Ago Arro 1981 mees M Eesti, Valga maakond
Wulcan
553 Maris Hinn 1981 naine N Eesti, Tartu maakond
554 Georgi Suikanen 1993 mees M Eesti, Harju maakond
555 Kadri Bauman 1979 naine N40 Eesti, Harju maakond
556 Andrew James Billington 1970 mees M50 Eesti, Harju maakond
557 Olga Marchuk 1989 naine N Eesti, Harju maakond
558 Mattias Liiv 1997 mees M Eesti, Harju maakond
Estko AS
559 Maie Ojasaar 1973 naine N45 Eesti, Lääne-Viru maakond
560 Mallor Türna 1958 mees M60 Eesti, Harju maakond
Kalevi Jalgrattakool
561 Liivar Saaremäe 1985 mees M Eesti, Harju maakond
Ehitusklaas OÜ
562 Kadri Kozlov 1989 naine N Eesti, Harju maakond
563 Georg Vau 1978 mees M40 Eesti, Järva maakond
564 Tauri Lõiv 1990 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
565 Aare Mettus 1959 mees M60 Eesti, Harju maakond
My fitness
566 Mari-Liis Toom 1978 naine N40 Eesti, Lääne-Viru maakond
EUK
567 Margot Roodi 1987 naine N Eesti, Harju maakond
Tripassion
568 Kaija Kõpper 1987 naine N Eesti, Harju maakond
Eesti AGA Spordiklubi
569 Gregor Mataloja 1999 mees U 23 mehed Eesti, Harju maakond
570 Martin Kokk 1997 mees M Eesti, Harju maakond
AKTORS OÜ
571 Paula Simona Tammaru 2008 naine Tüdrukud TA Eesti, Harju maakond
572 Aleksandr Ivanov 1992 mees M Eesti, Harju maakond
573 Taavi Ruudi 1992 mees M Eesti, Harju maakond
574 Eva Männigo 1993 naine N Eesti, Järva maakond
Viking Window AS
575 Mari-Ann Oviir 1966 naine N50 Eesti, Harju maakond
Mari-Ann Oviir
Kaarli Kool
576 Aire Hulkko 1974 naine N45 Eesti, Valga maakond
577 Anne Pirn 1973 naine N45 Eesti, Tartu maakond
Mandatum Life
578 Urmas Lestberg 1981 mees M Eesti, Võru maakond
579 Deniss Hudilainen 1982 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
TREENINGPARTNER
580 Raivo Piirla 1954 mees M65 Eesti, Harju maakond
581 Katri Kuhi 1998 naine U 23 naised Eesti, Tartu maakond
582 Merilin Vips 1980 naine N40 Eesti, Harju maakond
583 Heleri Bauer 1988 naine N Eesti, Pärnu maakond
584 Epp Niinepuu 1986 naine N Eesti, Tartu maakond
585 Tarmo Niinepuu 1986 mees M Eesti, Tartu maakond
586 Jelena Laudver 1981 naine N Eesti, Harju maakond
587 Oksana Gladõš 1974 naine N45 Eesti, Harju maakond
588 Anna Iljina 1972 naine N45 Eesti, Harju maakond
589 Katrin Nurja 1973 naine N45 Eesti, Harju maakond
Pargijooksud
590 Natalja Kaasik 1981 naine N Eesti, Harju maakond
591 Tracy Anne Wenzinger 1968 naine N50 Eesti, Harju maakond
592 Gert Hendrikson 1974 mees M45 Eesti, Harju maakond
Treeningpartner
Scanweld
593 Toivo Klaar 1968 mees M50 Eesti, Harju maakond
594 Silva Lill 1996 naine N Eesti, Jõgeva maakond
595 Raili Laas 1997 naine N Eesti, Tartu maakond
596 Evelyn Saard 1981 naine N Eesti, Harju maakond
597 Kelly Leppik 1998 naine U 23 naised Eesti, Pärnu maakond
Rademar, Naiskodukaitse
598 Andreas Ležnevsky 1975 mees M45 Eesti, Harju maakond
599 Mattias Saks 1987 mees M Eesti, Harju maakond
MTÜ Spordiselts
600 Rita Kadak 1982 naine N Eesti, Harju maakond
601 Annika Ennok 1979 naine N40 Eesti, Harju maakond
602 Oliver Olli 2006 mees Poisid PA Eesti, Harju maakond
603 Kaur Kuuskmäe 1991 mees M Eesti, Harju maakond
604 Andrus Kompus 1958 mees M60 Eesti, Tartu maakond
Eesti Worldloppetti Klubi
OÜ Pangodi Põld
605 Aron Kuusik 1994 mees M Eesti, Harju maakond
606 Kaidi Rotemann 1980 naine N40 Eesti, Harju maakond
607 Madis Kolli 1993 mees M Eesti, Harju maakond
AS Eesti Raudtee liiklusteenistus
608 Kateriina Nõlve 1984 naine N Eesti, Harju maakond
609 Lembit Sippul 1953 mees M65 Eesti, Harju maakond
610 Kaidi Ilves 1979 naine N40 Eesti, Harju maakond
611 Katrin Kullasepp 1974 naine N45 Eesti, Harju maakond
612 Andi Aavik 1988 mees M Eesti, Harju maakond
613 Priit Aaspalu 1992 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
614 Diana Ošur 1971 naine N45 Eesti, Harju maakond
615 Marianne Pendra 1979 naine N40 Eesti, Harju maakond
Ülemiste Center OÜ
616 Katharina Hedwig Maria Sowa 1989 naine N Eesti, Harju maakond
Pipedrive
617 Veljo Kattago 1968 mees M50 Eesti, Harju maakond
618 Meelike Paalberg 1974 naine N45 Eesti, Harju maakond
619 Stuart Phillip Dowson 1987 mees M Eesti, Harju maakond
620 Kelli Valdek 1985 naine N Eesti, Harju maakond
Crossfit Kuubik
LHV
621 Mark Mets 1998 mees U 23 mehed Eesti, Harju maakond
Tallinna Ehituskool
622 Egle Raadik-Gonchev 1981 naine N Eesti, Harju maakond
623 Margus Leetna 1989 mees M Eesti, Harju maakond
624 Katrin Leetna 1991 naine N Eesti, Harju maakond
625 Raul Metsaäär 1976 mees M40 Eesti, Rapla maakond
626 Aleksandra Bondaruk 1997 naine N Eesti, Harju maakond
627 Evelin Kose 1974 naine N45 Eesti, Harju maakond
628 Romet Tooding 2005 mees Poisid PA Eesti, Harju maakond
Rae spordikool
629 Heli Sepping 1987 naine N Eesti, Harju maakond
ALSO Eesti
630 Kadri Kuura 1980 naine N40 Eesti, Pärnu maakond
631 Piret Anton 1965 naine N55 Eesti, Harju maakond
632 Eha Lehtoja 1960 naine N60 Eesti, Pärnu maakond
Anu Jooksutrennid
633 Grete Kutsar 1990 naine N Eesti, Tartu maakond
634 Tiit Matvejev 1999 mees U 23 mehed Eesti, Harju maakond
635 Kadri Sammelselg 1985 naine N Eesti, Harju maakond
636 Janno Klausner 1989 mees M Eesti, Harju maakond
Nefab Packaging OÜ
637 Kristiina Van Veen 1988 naine N Eesti, Harju maakond
638 Janek Sulev 1979 mees M40 Eesti, Harju maakond
639 Laura Sulev 1985 naine N Eesti, Harju maakond
640 Edgar Kivit 1993 mees M Eesti, Harju maakond
641 Tauri Veiser 1994 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
642 Anton Zaporozhets 2003 mees Poisid PA Eesti, Harju maakond
643 Kaija Golberg 1983 naine N Eesti, Harju maakond
644 Mariel Karu 2002 naine NJ Eesti, Lääne-Viru maakond
645 Piret Kozlovski 1985 naine N Eesti, Põlva maakond
646 Birgit Ilves 1988 naine N Eesti, Lääne-Viru maakond
647 Kaspar Kolk 1990 mees M Eesti, Harju maakond
648 Kaido Lakur 1975 mees M45 Eesti, Lääne-Viru maakond
649 Moonika Roosileht 1982 naine N Eesti, Lääne-Viru maakond
650 Vivian Poolak 1988 naine N Eesti, Pärnu maakond
My fitness
Politsei- ja Piirivalveamet
651 Kristin Kaldam 1998 naine U 23 naised Eesti, Valga maakond
652 Jaanika Hudilainen 1979 naine N40 Eesti, Ida-Viru maakond
Saku Läte Spordiklubi
Saku Läte OÜ
653 Alvar Unt 1991 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
654 Caspar Janter 1996 mees M Eesti, Harju maakond
655 Raili Sirvi 1981 naine N Eesti, Harju maakond
656 Aire Ansen-Kure 1987 naine N Eesti, Harju maakond
657 Anni Sööl 1985 naine N Eesti, Harju maakond
658 Ebe Õnne 1982 naine N Eesti, Viljandi maakond
659 Krisly Viidikas 1990 naine N Eesti, Harju maakond
660 Laura Haavik 1988 naine N Eesti, Harju maakond
661 Heleriin Teder 1988 naine N Eesti, Tartu maakond
Häirekeskus
662 Marko Vingisaar 1997 mees M Eesti, Harju maakond
Eesti Pandipakend OÜ
663 Angelika Tihomirova 2001 naine NJ Eesti, Harju maakond
664 Artur Tinkus 1989 mees M Eesti, Harju maakond
665 Martin Andla 1991 mees M Eesti, Harju maakond
666 Marko Hartikainen 1983 mees M Eesti, Harju maakond
667 Rannar Tuiv 1991 mees M Eesti, Harju maakond
668 Martha Skirta 1987 naine N Eesti, Harju maakond
Bondora
669 Hardi Brenner 1985 mees M Eesti, Harju maakond
Bondora
670 Oliver Mölder 1985 mees M Eesti, Harju maakond
Bondora
671 Tarmo Margat 1979 mees M40 Eesti, Harju maakond
MTÜ Spordiselts
672 Kätlin Saluste 1988 naine N Eesti, Harju maakond
673 Tanel Piirimäe 1998 mees U 23 mehed Eesti, Harju maakond
Telia SK
Telia Eesti
674 Kirsika Loid 1990 naine N Eesti, Harju maakond
675 Katrin Toomla 1980 naine N40 Eesti, Harju maakond
676 Urmas Kiisk 1975 mees M45 Eesti, Tartu maakond
677 Aarne Tiit 1976 mees M40 Eesti, Tartu maakond
678 Andres Kukke 1970 mees M50 Eesti, Harju maakond
679 Helen Altküla 1986 naine N Eesti, Harju maakond
680 Martti Rooba 1984 mees M Eesti, Harju maakond
681 Tiina Raja 1976 naine N40 Eesti, Harju maakond
682 Oleg Bolšakov 1990 mees M Eesti, Harju maakond
CES AS
683 Jana Lavrentjeva 1984 naine N Eesti, Harju maakond
684 Taavi Pipar 1992 mees M Eesti, Tartu maakond
685 Martin Holm 1984 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
686 Gert Kaldmäe 1995 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
1. jalaväebrigaad
687 Priit Kaljuläte 1988 mees M Eesti, Harju maakond
1. jalaväebrigaad
688 Martin Kipper 1998 mees U 23 mehed Eesti, Harju maakond
1. jalaväebrigaad STVP 1. õppekompanii 2.rühm
689 Karl Kolga 1995 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
1. jalaväebrigaad
690 Kaarel Kotkas 1991 mees M Eesti, Pärnu maakond
1. jalaväebrigaad
691 Ramil Sadikov 1974 mees M45 Eesti, Harju maakond
1. jalaväebrigaad
692 Andres Ustal 1998 mees U 23 mehed Eesti, Harju maakond
1. jalaväebrigaad
693 Sergei Dudarev 1990 mees M Eesti, Harju maakond
694 Arseni Gladõšev 2000 mees U 23 mehed Eesti, Ida-Viru maakond
695 Joonas Püvi 1994 mees M Eesti, Tartu maakond
Salvest AS
696 Hans Šmidt 1952 mees M65 Eesti, Ida-Viru maakond
697 Oleg Šmidt 2006 mees Poisid PA Eesti, Ida-Viru maakond
698 Olga Khodyreva 1994 naine N Eesti, Harju maakond
699 Agnes Aguraiuja 1995 naine N Eesti, Harju maakond
Maksu- ja Tolliamet
700 Kai Simpson 1993 naine N Eesti, Harju maakond
Maksu- ja Tolliamet
701 Karel Miisna 1988 mees M Eesti, Harju maakond
Maksu- ja Tolliamet
702 Karin Kaimer 1987 naine N Eesti, Harju maakond
Maksu- ja Tolliamet
703 Kelli Murujärv 1990 naine N Eesti, Harju maakond
Maksu- ja Tolliamet
704 Ksenia Šljapnikova 1989 naine N Eesti, Harju maakond
Maksu- ja Tolliamet
705 Mari-Liis Reidi 1985 naine N Eesti, Harju maakond
Maksu- ja Tolliamet
706 Meelis Koskaru 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
Maksu- ja Tolliamet
707 Raili Roosimaa 1985 naine N Eesti, Harju maakond
Maksu- ja Tolliamet
708 Sirli Lehtsalu 1982 naine N Eesti, Harju maakond
Maksu- ja Tolliamet
709 Valdur Laid 1969 mees M50 Eesti, Harju maakond
Maksu- ja Tolliamet
710 Tiina Piirimäe 1970 naine N50 Eesti, Harju maakond
Maksu- ja Tolliamet
711 Pille Lepik 1966 naine N50 Eesti, Harju maakond
Maksu- ja Tolliamet
712 Mait Kuusalu 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
Alexela
713 Gerda Rosenbladt 1987 naine N Eesti, Rapla maakond
714 Marit Sardis 1965 naine N55 Eesti, Harju maakond
715 Maarja Tänav 1996 naine N Eesti, Harju maakond
Vibuklubi Sagittarius
716 Silver Süving 1989 mees M Eesti, Harju maakond
Noored Olümpiale
717 Margareth Tenno 1993 naine N Eesti, Harju maakond
718 Polina Soyref 1993 naine N Eesti, Harju maakond
719 Merlin Mõistus 1984 naine N Eesti, Harju maakond
MTÜ Spordiselts
720 Aili Metsamaa 1961 naine N55 Eesti, Harju maakond
FESTLINE OÜ
721 Richard Teppart 1991 mees M Eesti, Harju maakond
722 Tanel Kelder 1975 mees M45 Eesti, Saare maakond
723 Getter Toome 1985 naine N Eesti, Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nortal
724 Maria Tikka 1991 naine N Eesti, Harju maakond
MTÜ Spordiselts
725 Dmitri Šapovalov 1984 mees M Eesti, Harju maakond
726 Lisette Sarap 2003 naine Tüdrukud TA Eesti, Harju maakond
727 Mark-Julius Pikat 1994 mees M Eesti, Harju maakond
Lennuliiklusteeninduse AS
728 Riin Uus 1994 naine N Eesti, Harju maakond
729 Marko Oldermann 1981 mees M Eesti, Harju maakond
730 Rene Kannel 1989 mees M Eesti, Harju maakond
Rimi As
731 Jaanus Loitmaa 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
MTÜ Spordiselts
732 Juri Kovaljov 1999 mees U 23 mehed Eesti, Harju maakond
CFC
733 Keidi Purde 1987 naine N Eesti, Harju maakond
734 Keily Purde 2000 naine U 23 naised Eesti, Järva maakond
735 Riina Lindeberg Aarna 1977 naine N40 Soome, Uusimaa
736 Andres Lillemägi 1971 mees M45 Eesti, Lääne-Viru maakond
Näpi kool
737 Tanel Olek 1979 mees M40 Eesti, Harju maakond
738 Jevgeni Kolessov 1987 mees M Eesti, Harju maakond
Breakwater Technology
739 Even Dybevik 1996 mees M Eesti, Harju maakond
740 Monika Heiden 1983 naine N Eesti, Harju maakond
741 Stanislav Safonov 1972 mees M45 Eesti, Harju maakond
RunLepraRun
Kühne + Nagel IT Service Centre AS
742 Bret Schär 1990 naine N Eesti, Harju maakond
Täppsportlased
743 Rodrigo Dos Santos Mirapalheta 1986 mees M Eesti, Harju maakond
Pipedrive
744 Karl-Andres Peärnberg 1985 mees M Eesti, Harju maakond
745 Eva-Maria Truve 1974 naine N45 Eesti, Harju maakond
746 Alekszej Morgunov 1990 mees M Eesti, Harju maakond
Sparta
747 Helena Suurvärav 1981 naine N Eesti, Harju maakond
748 Taavi Kõiv 1989 mees M Eesti, Harju maakond
749 Dave Kaljuste 1982 mees M Eesti, Harju maakond
750 Mattis Rätsep 1992 mees M Eesti, Harju maakond
751 Linda Sassian 1981 naine N Eesti, Harju maakond
752 Enn Masing 1968 mees M50 Eesti, Rapla maakond
753 Andreas Ellervee 1993 mees M Eesti, Harju maakond
Koslep
754 Reet Rebane 1986 naine N Eesti, Rapla maakond
755 Endrik Einberg 2004 mees Poisid PA Eesti, Harju maakond
756 Kaili-Sandra Olle 2007 naine Tüdrukud TA Eesti, Viljandi maakond
Suure-Jaani Kool
757 Valdur Rosenvald 1990 mees M Eesti, Tartu maakond
OÜ Rosenvald Photography
758 Heiki Põlts 1963 mees M55 Eesti, Harju maakond
759 Berit Korindt 1982 naine N Eesti, Harju maakond
760 Hardi Roobas 1998 mees U 23 mehed Eesti, Harju maakond
Sportland team
Sportland Eesti AS
761 Liina Volmerson 1984 naine N Eesti, Harju maakond
Sparta
762 Maia Triin Kuusik 2008 naine Tüdrukud TA Eesti, Lääne-Viru maakond
Vike
763 Ragnar Virma 1992 mees M Eesti, Harju maakond
SK ProRunner
764 Madis Malv 1976 mees M40 Eesti, Rapla maakond
765 Kristjan Tuisk 1981 mees M Eesti, Harju maakond
Õhuvägi
766 Pille-Riin Piirmets 1980 naine N40 Eesti, Harju maakond
Õhuvägi
767 Maria Budina 1995 naine N Eesti, Harju maakond
Sportland Team
Sportland Eesti
768 Kaisa Sukk 1994 naine N Eesti, Tartu maakond
769 Toomas Pärnassalu 1968 mees M50 Eesti, Harju maakond
Täppsportlased
Lasermeister OÜ
770 Kai Reilent 1990 naine N Eesti, Harju maakond
Postimees Grupp AS
771 Mariliin Märtin 1994 naine N Eesti, Harju maakond
Postimees Grupp AS
772 Jüri Järv 1985 mees M Eesti, Harju maakond
Postimees Grupp AS
773 Andres Jakovlev 1987 mees M Eesti, Harju maakond
Postimees Grupp AS
774 Magnus Vulp 1985 mees M Eesti, Harju maakond
Postimees Grupp AS
775 Diana Tiiter 1975 naine N45 Eesti, Lääne-Viru maakond
776 Jekaterina Dmitrijeva 1982 naine N Eesti, Harju maakond
777 Daniil Kuznetsov 1997 mees M Eesti, Harju maakond
Sportland Team
Sportland Eesti AS
778 Sven Rohlin 1966 mees M50 Eesti, Harju maakond
tervisekassa
779 Michael Isaiah Kennedy 1988 mees M Eesti, Harju maakond
780 Kaido Kuru 1984 mees M Eesti, Harju maakond
781 Holger Tilk 1985 mees M Eesti, Harju maakond
782 Ulvi Siik 1974 naine N45 Eesti, Harju maakond
783 Viktor Siik 1975 mees M45 Eesti, Harju maakond
784 Erik Engbusk 1988 mees M Eesti, Harju maakond
785 Enn Laansoo 1981 mees M Eesti, Harju maakond
ELMO Rent
786 Anna Tetergova 1984 naine N Eesti, Harju maakond
Swedbank
787 Nikolay Kryzhanovskiy 1990 mees M Eesti, Harju maakond
Novira Capital
788 Sigrid Proosvelt 1977 naine N40 Eesti, Harju maakond
puudub
789 Arne Kerik 2004 mees Poisid PA Eesti, Harju maakond
790 Gea Otsa 1977 naine N40 Eesti, Harju maakond
Maksu- ja Tolliamet
791 Olesja Ananjeva 1978 naine N40 Eesti, Harju maakond
Tallinna Pae Gümnaasium
792 Kerttu-Reena Kangur 1995 naine N Eesti, Tartu maakond
793 Kristi Roots 1974 naine N45 Eesti, Harju maakond
794 Carl Joosep Takkis 1995 mees M Eesti, Harju maakond
795 Veiko Kase 1969 mees M50 Eesti, Harju maakond
Täppsportlased
796 Karl Sooväli 1989 mees M Eesti, Harju maakond
Ramudden OÜ
797 Triin Rast 1994 naine N Eesti, Harju maakond
Artify
798 Taavi Järvsoo 1985 mees M Eesti, Harju maakond
799 Rivo Veber 1994 mees M Eesti, Harju maakond
800 Kaupo Pilder 1987 mees M Eesti, Harju maakond
Tsirkusepood OÜ
801 Andy Stott 1970 mees M50 Eesti, Harju maakond
802 Kätriin Aas 2003 naine Tüdrukud TA Eesti, Harju maakond
803 Maiu Müürsepp 1977 naine N40 Eesti, Harju maakond
804 Georgi Vinogradov 2000 mees U 23 mehed Eesti, Harju maakond
SK BUDO
805 Gerd Kutsko 2002 mees MJ Eesti, Harju maakond
TKVG
806 Vladimir Vinogradov 1966 mees M50 Eesti, Harju maakond
807 Keiu Liivak 1983 naine N Eesti, Harju maakond
808 Tõnu Aria 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
809 Efecan Yildiz 1989 mees M Eesti, Harju maakond
810 Artur Melkumjan 1999 mees U 23 mehed Eesti, Harju maakond
Mikkeller Running Club Saint Petersburg
811 Roland Mäe 1979 mees M40 Eesti, Harju maakond
SK Jooksupartner
ViaVelo IB OÜ
812 Käthlin Kalmann 1984 naine N Eesti, Harju maakond
813 Mihkel Tikerpalu 1987 mees M Eesti, Harju maakond
OÜ Tikerberry
814 Indrek Viron 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
815 Katrin Raava 1977 naine N40 Eesti, Harju maakond
816 Anne Pahk 1983 naine N Eesti, Harju maakond
817 Anett Pärismaa 1999 naine U 23 naised Eesti, Harju maakond
LVM Kinnisvara
818 Heidi Puppart 1972 naine N45 Eesti, Harju maakond
Heidi Puppart
LVM Kinnisvara
819 Madle Sihver 1991 naine N Eesti, Harju maakond
820 Ilia Batyrev 1982 mees M Eesti, Harju maakond
821 Viljar Käämer 1989 mees M Eesti, Rapla maakond
TREV-2 Grupp AS
822 Kristina Saad 1987 naine N Eesti, Harju maakond
823 Meelis Valgeväli 1982 mees M Eesti, Harju maakond
824 Timo Suslov 1981 mees M Eesti, Harju maakond
Keila Linnavalitsus
825 Igor Skatško 1996 mees M Eesti, Lääne maakond
JK Tempo
Sumar Tools
826 Lauri Malsroos 1986 mees M Eesti, Harju maakond
SK Saue Tammed
Nike
827 Karel Pärn 1999 mees U 23 mehed Eesti, Rapla maakond
Nike
828 Andre Jasson 1998 mees U 23 mehed Eesti, Harju maakond
Nike
829 Kalev Albri 1975 mees M45 Eesti, Harju maakond
SK Jooksukärsad
830 Argo Põldoja 1982 mees M Eesti, Harju maakond
831 Reigo Väli 1968 mees M50 Eesti, Harju maakond
832 Greta Erm 1990 naine N Eesti, Harju maakond
833 Tatjana Pahhomova 1993 naine N Eesti, Harju maakond
834 Jekaterina Tšerpuhhina 1983 naine N Eesti, Harju maakond
835 Meidi Sirk 1979 naine N40 Eesti, Harju maakond
Tallinna Ülikool
836 Allan Maar 1971 mees M45 Eesti, Harju maakond
SKODA LAAGRI
837 Viktoria Reinmann 1983 naine N Eesti, Harju maakond
838 Kevin Starkopf 1994 mees M Eesti, Harju maakond
Sportland Team
Sportland Eesti AS
839 Lena Sophie Nedebock 1996 naine N Eesti, Harju maakond
840 Johanna Schürbüscher 1997 naine N Eesti, Harju maakond
841 Johnny Weimar 1994 mees M Eesti, Harju maakond
842 Herki Sulend 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
843 Maarjo Rang 1983 mees M Eesti, Saare maakond
844 Nancy Einberg 1988 naine N Eesti, Harju maakond
845 Piret Valdmaa 1984 naine N Eesti, Tartu maakond
A. Le Coq
846 Eve Palloson 1984 naine N Eesti, Tartu maakond
A. Le Coq
847 Raivo Pedanik 1975 mees M45 Eesti, Harju maakond
Sportland Team
Sportland Eesti AS
848 Eric Paquay 1974 mees M45 Eesti, Harju maakond
Mikkeller Running Club
849 Tauri Valk 1990 mees M Eesti, Harju maakond
850 Rutt Tamm 1985 naine N Eesti, Lääne-Viru maakond
851 Merit Lill 1975 naine N45 Eesti, Harju maakond
852 Siiri Erm-Nairismägi 1979 naine N40 Eesti, Harju maakond
853 Sergei Karpovitš 1973 mees M45 Eesti, Harju maakond
854 Veronika Verš 1977 naine N40 Eesti, Harju maakond
855 Liis Kikas 1983 naine N Eesti, Harju maakond
856 Kalevi Tammistu 1985 mees M Eesti, Harju maakond
857 Lennart Pulk 1973 mees M45 Eesti, Pärnu maakond
858 Gelly Kulla 1994 naine N Eesti, Harju maakond
859 Eliise Merila 1994 naine N Eesti, Pärnu maakond
860 Tomi Sepamägi 1985 mees M Eesti, Harju maakond
861 Jekaterina Pihlak 1970 naine N50 Eesti, Järva maakond
862 Christian Mayntz 1995 mees M Eesti, Harju maakond
863 Ants Nõmper 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
UPSport
Ellex
864 Imbi Jürgen 1974 naine N45 Eesti, Harju maakond
Paide Minevik
PWC Legal
865 Anastasia Artemjeva 2012 naine Tüdrukud TA Eesti, Harju maakond
866 Laura-Liza Sööt 1991 naine N Eesti, Harju maakond
MyFitness
867 Sandra Luik 1994 naine N Eesti, Harju maakond
868 Jelizaveta Jegorova 1986 naine N Eesti, Harju maakond
869 Marek Tõnismäe 1975 mees M45 Eesti, Harju maakond
Täppsportlased
870 Alvar Viikmäe 1973 mees M45 Eesti, Harju maakond
Prysmian
871 Sten Schwede 1974 mees M45 Eesti, Harju maakond
872 Meelike Terasmaa 1987 naine N Eesti, Harju maakond
873 Lozinski Olga 1984 naine N Eesti, Harju maakond
I Love Supersport Tallinn
874 Eduard Kimask 1972 mees M45 Eesti, Harju maakond
I Love Supersport Tallinn
875 Juri Koshmanov 2005 mees Poisid PA Eesti, Harju maakond
I Love Supersport Tallinn
876 Ljubov Kutovaja 1984 naine N Eesti, Harju maakond
I Love Supersport Tallinn
877 Marina Rudõk 1984 naine N Eesti, Harju maakond
I Love Supersport Tallinn
878 Anastassia Turkina 1991 naine N Eesti, Harju maakond
I Love Supersport Tallinn
VERIFF OÜ
879 Jevgeni Kožegatšev 1990 mees M Eesti, Harju maakond
I Love Supersport Tallinn
880 Tatjana Noskova 1975 naine N45 Eesti, Harju maakond
I Love Supersport Tallinn
881 Andrus Maiste 1964 mees M55 Eesti, Pärnu maakond
882 Valeri Kääpa 1958 mees M60 Eesti, Lääne maakond
883 Julia Jermaljonok 1976 naine N40 Eesti, Harju maakond
I Love Supersport Tallinn
884 Tarmo Visnapuu 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
VIIMSI Sport
885 Erik Keerberg 1965 mees M55 Eesti, Saare maakond
Ouman Estonia
886 Kristopher Nee 1994 mees M Eesti, Harju maakond
887 Helina Reinfelt 1994 naine N Eesti, Harju maakond
888 Liis Lepik 1991 naine N Eesti, Harju maakond
889 Igor Semjonov 1989 mees M Eesti, Harju maakond
890 Julia Petrova 1989 naine N Eesti, Harju maakond
891 Annika Roosleht 1999 naine U 23 naised Eesti, Harju maakond
Treeningpartner
892 Riido Mägi 1980 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
893 Konstantin Karhu 1990 mees M Eesti, Harju maakond
894 Asko Kuusalu 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
Koidu Suusaklubi
895 Mihhail Bõtškov 1986 mees M Eesti, Harju maakond
InFocus Team
896 Viivi Kääpa 1962 naine N55 Eesti, Lääne maakond
897 Kaisa Pärnpuu 1997 naine N Eesti, Harju maakond
898 Jaanus Pedak 1966 mees M50 Eesti, Harju maakond
ei
899 Kersti Piht 1966 naine N50 Eesti, Ida-Viru maakond
900 Miina Pruuli 1994 naine N Eesti, Jõgeva maakond
Hansaplant
901 Tiit Runno 1961 mees M55 Eesti, Rapla maakond
Harviker
902 Aili Sarv 1982 naine N Eesti, Harju maakond
903 Mihkel Trees 2000 mees U 23 mehed Eesti, Harju maakond
Sparta/ kalevi JVP
904 Veikko Nurm 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
Veikatex OÜ
905 Lea Vutt 1974 naine N45 Eesti, Valga maakond
906 Ludmila Korobova 1984 naine N Eesti, Harju maakond
907 Tauri Toomeoks 1979 mees M40 Eesti, Harju maakond
BC Hundid
908 Ove Sesmin 1973 mees M45 Eesti, Harju maakond
G4S Spordiklubi
909 Jaanus Koort 1985 mees M Eesti, Harju maakond
910 Jaanus Eglit 1960 mees M60 Eesti, Harju maakond
Keila Tarbijate Ühistu
911 Marina Runno 1962 naine N55 Eesti, Rapla maakond
Livalsport
Tallinna Lv
912 Mati Lohu 1978 mees M40 Eesti, Tartu maakond
913 Kertu Mikk 1998 naine U 23 naised Eesti, Harju maakond
914 Marek Maide 1975 mees M45 Eesti, Harju maakond
915 Mairold Niinsalu 1972 mees M45 Eesti, Järva maakond
OÜ Niinsalu
916 Marika Proosa 1964 naine N55 Eesti, Lääne-Viru maakond
917 Martin Roosna 1993 mees M Eesti, Harju maakond
SA Tallinna Teletorn
918 Maret Volens 1971 naine N45 Eesti, Harju maakond
919 Kerta Kõiv 1990 naine N Eesti, Harju maakond
Sparta
Reaalprojekt OÜ
920 Karl Apsolon 1993 mees M Eesti, Harju maakond
MTÜ spordiselts
Coca-Cola
921 Signe Holm 1978 naine N40 Eesti, Harju maakond
922 Tiina Unukainen 1984 naine N Eesti, Harju maakond
TERVISEKASSA
923 Helena Veidemann 1989 naine N Eesti, Harju maakond
924 Greta Külvet 1994 naine N Eesti, Harju maakond
925 Jevgeni Starsinov 1992 mees M Eesti, Harju maakond
926 Kristjan Krull 1981 mees M Eesti, Harju maakond
927 Hille Soggar 1973 naine N45 Eesti, Põlva maakond
Taä
928 Aive Hansi 1991 naine N Eesti, Võru maakond
929 Marko Tammik 1991 mees M Eesti, Järva maakond
930 Kersti Naarits 1985 naine N Eesti, Lääne-Viru maakond
Kersti Naarits
931 Merle Laud 1982 naine N Eesti, Lääne-Viru maakond
932 Sille Mustonen 1987 naine N Eesti, Harju maakond
Tripassion
933 Ederi Ärsis 1990 naine N Eesti, Harju maakond
934 Aivar Jaeski 1966 mees M50 Eesti, Harju maakond
935 Kersti Tahlfeldt 1962 naine N55 Eesti, Lääne-Viru maakond
936 Raul Ventsel 1974 mees M45 Eesti, Harju maakond
Krenkos
937 Tiina Toming 1990 naine N Eesti, Harju maakond
TERVISEKASSA
938 Julia Loginova 1983 naine N Eesti, Harju maakond

...