Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Registreerunud Stardinimekirjad Tulemused Kommentaarid

Nimisponsor

Soudal Eesti

Toetajad

Eesti Kultuurkapital
Hasartmängumaksu Nõukogu

Registreerunud

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 25.06.2022 10:40.
Kokku: 144
I start - M/N8, M/N10: 5
II start - M/N12: 23
III start - M/N14: 29
IV start - M/N16: 19
V start - VABA RATTAKLASS: 3
VI start - OPEN Elite mehed: 27
VII start - NAISED + SEENIORID: 38
mees: 121
naine: 23
Nimi Võistkond/Organisatsioon Distants
Raul Aarma
Komo
VII start - NAISED + SEENIORID
Hannes Ahman
Tartu SK Velo
I start - M/N8, M/N10
Markku Ainsalu
Saksa Automaatika ProTeam
VI start - OPEN Elite mehed
Riho Alaru
Peloton
VII start - NAISED + SEENIORID
Kaur-Aron Alaväli
Tartu SK Velo
II start - M/N12
Patrenkin Aleksandr
SK Energia
IV start - M/N16
Leho Allekand
Kalevi jk
VII start - NAISED + SEENIORID
Martin Anier
III start - M/N14
Gevert Aola
SK Pärnu Kalev
II start - M/N12
Rait Ärm
Porter Racing
VI start - OPEN Elite mehed
Janek Arme
Vabajooks HRX
VI start - OPEN Elite mehed
Patrenkin Artur
SK Energia
II start - M/N12
Aaron Aus
RTR
III start - M/N14
Caspar Austa
TÜ ASK
VI start - OPEN Elite mehed
Ekaterina Borilkevich
Petrogradets SPb
VII start - NAISED + SEENIORID
Vilnis Brauns
Dako
V start - VABA RATTAKLASS
Tatjana Dobolina
Klubi Spordipartner
VII start - NAISED + SEENIORID
Elisabeth Ebras
III start - M/N14
Kristian Ebras
I start - M/N8, M/N10
Kristo Ebras
VII start - NAISED + SEENIORID
Indrek Eelmets
Spordipartner
VII start - NAISED + SEENIORID
Avo Eljas
VII start - NAISED + SEENIORID
Maksim Fazõlov
Spordipartner
VII start - NAISED + SEENIORID
Harro Hoog
VII start - NAISED + SEENIORID
Arti Ilves
Peloton
IV start - M/N16
Liis Jääger
KJK
VII start - NAISED + SEENIORID
Grete Jaeski
TÜ ASK
V start - VABA RATTAKLASS
Joonas Jaht
Rein Taaramäe Rattaklubi
II start - M/N12
Valdur Jaht
VI start - OPEN Elite mehed
Maria Jänese
Jooksupartner
VII start - NAISED + SEENIORID
Reinis Jaslins
VII start - NAISED + SEENIORID
Egert Johanson
KJK
III start - M/N14
Stefan Johanson
Viljandi RK
III start - M/N14
Mihkel Jüri
Tartu SK Velo
VI start - OPEN Elite mehed
Laura Kairisa
V start - VABA RATTAKLASS
Ken Kaljas
VII start - NAISED + SEENIORID
Kevin Kangur
RTR
III start - M/N14
Martin Karki
TÜSK
III start - M/N14
Georg Karlep
Rein Taaramäe Rattaklubi
III start - M/N14
Gleb Karpenko
KJK
IV start - M/N16
Jaanus Kertsman
Klubi Spordipartner
VII start - NAISED + SEENIORID
Kaarel Kiho
TÜ ASK
III start - M/N14
Eero Kiskonen
KJK
VII start - NAISED + SEENIORID
Gert Kivistik
Jalgrattaklubi VIKO
VI start - OPEN Elite mehed
Eliise Kivistu
RAKKE SPORDIKLUBI
II start - M/N12
Oskar Kontus
IV start - M/N16
Arthur Kooser
CFC Spordiklubi
VI start - OPEN Elite mehed
Tarmo Kopli
Hawaii Express
VII start - NAISED + SEENIORID
Oskar Kõrgesaar
TÜ ASK
III start - M/N14
Kevin Kubilius
Pärnu Kalev
IV start - M/N16
Kaupo Kuhlap
Cosmos Sport
VII start - NAISED + SEENIORID
Antti Kuitto
Team EVOC Finland
VI start - OPEN Elite mehed
Janek-Robin Kukk
KJK
III start - M/N14
Kätlin Kukk
KJK
IV start - M/N16
Ülo Kuljus
FNT SPORDIKLUBI
VII start - NAISED + SEENIORID
Viljar Kuljus
Rein Taaramäe Rattaklubi
VI start - OPEN Elite mehed
Jaanika Kurgjärv
Rein Taaramäe rattaklubi
VII start - NAISED + SEENIORID
Joonas Kurits
RTR
IV start - M/N16
Kevin Kütt
TÜ ASK
III start - M/N14
Erki Laanemäe
Viljandi RK
IV start - M/N16
Elvis Leon Laanjõe
KJK
IV start - M/N16
Arseni Laidinen
SK Energia
II start - M/N12
Mae Lang
TÜ ASK
VII start - NAISED + SEENIORID
Maario Libek
TÜ ASK
III start - M/N14
Jaanus Linkgreim
KJK
VII start - NAISED + SEENIORID
Joonas Maanurm
VI start - OPEN Elite mehed
Jakob Maaten
Tartu SK Velo
I start - M/N8, M/N10
Jarek Mäestu
VI start - OPEN Elite mehed
Marten Malmre
Peloton
II start - M/N12
Margus Merisalu
Tartu SK Velo
VII start - NAISED + SEENIORID
Joosep Mesi
Pärnu Kalev
IV start - M/N16
Odinokov Mihail
SK Energia
II start - M/N12
Viktor Mihhailov
VII start - NAISED + SEENIORID
Madis Mihkels
TÜ ASK
III start - M/N14
Mairon Milistver
Pärnu Kalev
IV start - M/N16
Meelis Milistver
VII start - NAISED + SEENIORID
Artjom Mirzojev
CFC Spordiklubi
IV start - M/N16
Harrot Mitt
Cosmos Sport
I start - M/N8, M/N10
Virgo Mitt
Pärnu Kalev
II start - M/N12
Juri Molev
VI start - OPEN Elite mehed
Matthias Mõttus
Haanja Rattaklubi
II start - M/N12
Tarmo Mõttus
Haanja Rattaklubi
VII start - NAISED + SEENIORID
Henry Närap
TÜ ASK
III start - M/N14
Mathilde Manuela Nigul
CFC Spordiklubi
VII start - NAISED + SEENIORID
Natali Nora Nigul
CFC Spordiklubi
II start - M/N12
Robin Nirgi
KJK
VI start - OPEN Elite mehed
Karel Georg Nõmm
CFC Spordiklubi
VI start - OPEN Elite mehed
Rauno Notton
CFC Spordiklubi
III start - M/N14
Kaarina Nurminen
IV start - M/N16
Vladimir Oleinik
Petrogradets
VI start - OPEN Elite mehed
Joosep Mattias Õun
CFC Spordiklubi
III start - M/N14
Bert Palts
CFC Spordiklubi
VI start - OPEN Elite mehed
Peeter Parmask
Tartu SK Velo
VII start - NAISED + SEENIORID
Oskar Pau
III start - M/N14
Lauri Peil
Rein Taaramäe rattaklubi/CX Eesti
VI start - OPEN Elite mehed
Riko-Sander Pensa
RTR
II start - M/N12
Henri Põldma
TÜ ASK
II start - M/N12
Annabrit Prants
KJK
III start - M/N14
Robin Pruul
KJK
VI start - OPEN Elite mehed
Rainer Pungar
VII start - NAISED + SEENIORID
Carl Markus Punkar
TÜ ASK
III start - M/N14
Frank Aron Ragilo
KJK
III start - M/N14
Mirjam Raun
RTR
II start - M/N12
Kirke Reier
Viljandi RK
III start - M/N14
Alar Reiska
Haanja RK
VII start - NAISED + SEENIORID
Janek Resev
VII start - NAISED + SEENIORID
Remi Rikolas
CFC Spordiklubi
III start - M/N14
Andre Roos
TÜ ASK
IV start - M/N16
Reiko Rosenthal
Rein Taaramäe Rattaklubi
VI start - OPEN Elite mehed
Rasmus Ründva
Nõmme Rattaklubi
III start - M/N14
Richard Ründva
Nõmme Rattaklubi
II start - M/N12
Oliver Rüster
Peloton
II start - M/N12
Marek Säälik
CFC
VII start - NAISED + SEENIORID
Mailis Salla
Pärnu Kalev
IV start - M/N16
Cristen-Evary Sarapuu-Sikka
Peloton
IV start - M/N16
Rainer Sildvee
VII start - NAISED + SEENIORID
Siim Silland
RedBike
VI start - OPEN Elite mehed
Stig Tristan Sillat
TÜ ASK
II start - M/N12
Anet Sirvel
KJK
IV start - M/N16
Merili Sirvel
KJK
VII start - NAISED + SEENIORID
Simo Sohkanen
Team EVOC Finland
VI start - OPEN Elite mehed
Karolin Surva
SMARTSPORT
II start - M/N12
Sander Suurna
Rein Taaramäe Rattaklubi/TT Eesti
VI start - OPEN Elite mehed
Rein Taaramäe
VI start - OPEN Elite mehed
Kermo Tamm
KJK
II start - M/N12
Lauri Tamm
KJK
III start - M/N14
Revon Tammur
TÜ ASK
III start - M/N14
Ragnar Tarmu
Hawaii Express
VII start - NAISED + SEENIORID
Elina Tasane
Viljandi RK
III start - M/N14
Kristjan Terro
TÜ ASK
II start - M/N12
Wilhelm Tomingas
Cosmos Sport
II start - M/N12
Tauri Toom
Viljandi RK
III start - M/N14
Janno Tosmin
TÜ ASK
IV start - M/N16
Maria Treier
CFC Spordiklubi
II start - M/N12
Henri Treimuth
Viljandi RK
IV start - M/N16
Priit Tuisk
SK Keremeister
VII start - NAISED + SEENIORID
Aimur Uuk
VII start - NAISED + SEENIORID
Josten Vaidem
Viljandi RK
VI start - OPEN Elite mehed
Pärtel Valge
Tartu SK Velo
I start - M/N8, M/N10
Henri Valmsen
Viljandi RK
II start - M/N12
Vahur Valvas
Rein Taaramäe Rattaklubi
VI start - OPEN Elite mehed
Karl Mihkel Vent
TÜ ASK
VI start - OPEN Elite mehed
Jarmo Voitra
TÜ ASK
III start - M/N14
Andrus Volk
VII start - NAISED + SEENIORID

...