Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Juhend Registreerunud Tulemused Kommentaarid

Nimisponsor

Soudal

Toetajad

Eesti Kultuurkapital
Hawaii Express
Nutrend

Registreerunud

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 09.05.2021 19:26.
Kokku: 144
I start - M/N8, M/N10: 8
II start - M/N12: 29
III start - M/N14: 25
IV start - M/N16: 11
V start - OPEN mehed põhisõit: 26
VI start - NAISED + SEENIORID: 45
mees: 115
naine: 29
Nimi Võistkond/Organisatsioon Distants
Markku Ainsalu
V start - OPEN mehed põhisõit
Janno Aksin
Hawaii Express
VI start - NAISED + SEENIORID
Martin Anier
IV start - M/N16
Gevert Aola
Pärnu Spordiselts Kalev
II start - M/N12
Ev Astashov
Narva Energia
II start - M/N12
Aaron Aus
IV start - M/N16
Vladimir Beljajev
VI start - NAISED + SEENIORID
Ekaterina Borilkevich
VI start - NAISED + SEENIORID
Zlata Broniševskaja
II start - M/N12
Kristers Celitans
II start - M/N12
Lauris Celitans
VI start - NAISED + SEENIORID
Anton Davydov
V start - OPEN mehed põhisõit
Tatjana Dobolina
Spordipartner
VI start - NAISED + SEENIORID
Carl Peeter Dooner
II start - M/N12
Kristian Ebras
I start - M/N8, M/N10
Kristo Ebras
VI start - NAISED + SEENIORID
Avo Eljas
VI start - NAISED + SEENIORID
Andris Gavrikovs
ZZK
V start - OPEN mehed põhisõit
Priit Grünberg
VI start - NAISED + SEENIORID
Katrina Hansone
I start - M/N8, M/N10
Richard Hansons
II start - M/N12
Harro Hoog
DMT Insenerid OÜ
VI start - NAISED + SEENIORID
Ralf Hürden
II start - M/N12
Adrian Irbe
I start - M/N8, M/N10
Birgit Irbe
III start - M/N14
Liis Jääger
Otepää rattaklubi
VI start - NAISED + SEENIORID
Joonas Jaht
III start - M/N14
Uku Järv
I start - M/N8, M/N10
Kert Järva
Smart Sport MTÜ
V start - OPEN mehed põhisõit
Stefan Johanson
Viljandi Rattaklubi
IV start - M/N16
Mairit Kaarjärv
SK Rakke
II start - M/N12
Maris Kaarjärv
SK Rakke
VI start - NAISED + SEENIORID
Ruben Käärst
II start - M/N12
Herlen Kajo
II start - M/N12
Edgars Kalninš
V start - OPEN mehed põhisõit
Helvijs Kancers
BELO Cycling Project
II start - M/N12
Kristaps Kancers
BELO Cycling Project
VI start - NAISED + SEENIORID
Martin Karki
IV start - M/N16
Georg Karlep
IV start - M/N16
Gleb Karpenko
V start - OPEN mehed põhisõit
Jaanus Kertsman
VI start - NAISED + SEENIORID
Gert Kivistik
V start - OPEN mehed põhisõit
Eliise Kivistu
III start - M/N14
Karl Kiviväli
TÜASK
II start - M/N12
Aku Koivistoinen
V start - OPEN mehed põhisõit
Viktor Kovõlin
II start - M/N12
Magnus Krusemann
V start - OPEN mehed põhisõit
Martin Krusemann
KJK
IV start - M/N16
Janek-Robin Kukk
IV start - M/N16
Andre Kull
CC Rota Mobilis
VI start - NAISED + SEENIORID
Karolina Kull
II start - M/N12
Joonas Kurits
Rtr
V start - OPEN mehed põhisõit
Karl Kurits
III start - M/N14
Aleksei Kušnir
VI start - NAISED + SEENIORID
Tanel Kuusk
VI start - NAISED + SEENIORID
Oskar Küüt
III start - M/N14
Arseni Laidinen
Narva SK Energia
III start - M/N14
Mae Lang
TÜ ASK
VI start - NAISED + SEENIORID
Tea Lang
TÜ ASK
VI start - NAISED + SEENIORID
Linda Lensment
II start - M/N12
Aleksey Leonov
III start - M/N14
Martti Lepik
Peloton
I start - M/N8, M/N10
Robert Lepik
Peloton
III start - M/N14
Jaanus Linkgreim
VI start - NAISED + SEENIORID
Joonas Maanurm
ProShop Team
V start - OPEN mehed põhisõit
Markus Mäeuibo
III start - M/N14
Tatiana Malkova
-
III start - M/N14
Marten Malmre
Peloton
III start - M/N14
Joosep Mesi
Pärnu Spordiselts Kalev
V start - OPEN mehed põhisõit
Ottomar Metslind
V start - OPEN mehed põhisõit
Madis Mihkels
TYASK
V start - OPEN mehed põhisõit
Margus Mikson
Valio Eesti AS
VI start - NAISED + SEENIORID
Mairon Milistver
Pärnu Spordiselts Kalev
V start - OPEN mehed põhisõit
Virgo Mitt
Pärnu Spordiselts Kalev
III start - M/N14
Mari-Liis Mõttus
VI start - NAISED + SEENIORID
Marta Mõttus
I start - M/N8, M/N10
Matthias Mõttus
III start - M/N14
Tarmo Mõttus
VI start - NAISED + SEENIORID
Henry Närap
IV start - M/N16
Kaspar Neemesto
VI start - NAISED + SEENIORID
Alar Nigul
CFC Spordiklubi
VI start - NAISED + SEENIORID
Natali Nora Nigul
CFC Spordiklubi
III start - M/N14
Rasmus Nõmm
Nõmme Rattaklubi MTU
II start - M/N12
Tõnu Ord
CC Superior
VI start - NAISED + SEENIORID
Helari Pallas
Klubi Spordipartner
VI start - NAISED + SEENIORID
Andri Pärn
80072321
II start - M/N12
Aleksandr Patrenkin
Narva SK Energia
V start - OPEN mehed põhisõit
Artur Patrenkin
Narva SK Energia
III start - M/N14
Oskar Pau
Rein Taaramäe Rattaklubi
IV start - M/N16
Aimar Pedari
VI start - NAISED + SEENIORID
Lauri Peil
V start - OPEN mehed põhisõit
Riko-Sander Pensa
III start - M/N14
Kuldar Põder
V start - OPEN mehed põhisõit
Lauren Pohl
CFC
II start - M/N12
Henri Põldma
TYSK
III start - M/N14
Annabrit Prants
IV start - M/N16
Sille Puhu
hawaii express
VI start - NAISED + SEENIORID
Sven Puusepp
VI start - NAISED + SEENIORID
Kaupo Raag
velo clubbers
VI start - NAISED + SEENIORID
Frida Ragilo
KJK
II start - M/N12
Priit Randpõld
VI start - NAISED + SEENIORID
Maribel Rannala
II start - M/N12
Raul Rätsep
V start - OPEN mehed põhisõit
Mirjam Raun
III start - M/N14
Karel Gustav Rei
II start - M/N12
Alar Reiska
CRISTELLA VT OÜ
VI start - NAISED + SEENIORID
Janek Resev
VI start - NAISED + SEENIORID
Andre Roos
TYASK
V start - OPEN mehed põhisõit
Richard Ründva
III start - M/N14
Oliver Rüster
Peloton
III start - M/N14
Romet Rüster
I start - M/N8, M/N10
Mauro Erik Saar
III start - M/N14
Georg Salupuu
Kuusalu Rattaklubi
II start - M/N12
Stefano Salvatori
Flowride Tšiili
VI start - NAISED + SEENIORID
Laura Lizette Sander
Pärnu Spordiselts Kalev
VI start - NAISED + SEENIORID
Evar Saul
Kuusalu rattaklubi
III start - M/N14
Aleksandr Saveliev
V start - OPEN mehed põhisõit
Jüri Savitski
VI start - NAISED + SEENIORID
Silver Semjonov
Viljandi Rattaklubi
II start - M/N12
Rainer Sildvee
VI start - NAISED + SEENIORID
Stig-Tristan Sillat
III start - M/N14
Maario Silm
Rattabaas
VI start - NAISED + SEENIORID
Merili Sirvel
RR Siplased
VI start - NAISED + SEENIORID
Juris Skrebels
Dobeles Dzirnavnieks/Feelfree
V start - OPEN mehed põhisõit
Sten Erik Soiver
II start - M/N12
Remo Somelar
II start - M/N12
Edijs Strelis
V start - OPEN mehed põhisõit
Harri Sügis
VI start - NAISED + SEENIORID
Sebastian Suppi
II start - M/N12
Karolin Surva
III start - M/N14
Kaspar Tamm
CX Eesti
V start - OPEN mehed põhisõit
Tõnu Tõnov
Spordipartner
VI start - NAISED + SEENIORID
Maria Treier
III start - M/N14
Priit Tuisk
VI start - NAISED + SEENIORID
Ats Uulimaa
V start - OPEN mehed põhisõit
Ivar Vaab
Rattabaas
V start - OPEN mehed põhisõit
Pärtel Valge
Tartu SK Velo
II start - M/N12
Maikel Magnus Välja
Aruküla põhikool
I start - M/N8, M/N10
Kirill Vasilyev
VI start - NAISED + SEENIORID
Lauri Verliin
IV start - M/N16
Andreas Vilbaste
Kuusalu Rattaklubi
II start - M/N12
Andrus Volk
Keil MA
VI start - NAISED + SEENIORID
Vladimir Vshivtsev
VI start - NAISED + SEENIORID
Jane Zeltova
II start - M/N12

...