Et En

Registreerunud

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 15.08.2020 01:00.
Kokku: 1016
Põhisõit: 728
Noorte- ja matkasõit: 230
Tillusõit - sündinud 2014 ja hiljem: 24
Lastesõit - M8/N8: 23
Lastesõit - M10/N10: 11
mees: 859
naine: 157
Nimi Võistkond/Organisatsioon Distants
Marko Aalik
Mikitamäe Aironmään Klubi
Spordiklubi
Põhisõit
Katrin Aarma
Noorte- ja matkasõit
Andres Aas
Flexoil
Põhisõit
Jürgen Aas
Flexoil
Põhisõit
Verner Aas
Lastesõit - M8/N8
Meelis Aasla
Škoda Laagri
Põhisõit
Erko Aasma
Põhisõit
Karl Aavik
ONNINEN III
Äriettevõte
Põhisõit
Hanno Abras
Põhisõit
Ago Adler
TLJLS
Põhisõit
Rauno Agu
JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI
Spordiklubi
Põhisõit
Allan Ahman
Noorte- ja matkasõit
Hannes Ahman
TÜASK
Noorte- ja matkasõit
Taavi Ahman
Hokiklubi Kajakas
Noorte- ja matkasõit
Ülo Ahu
Põhisõit
Tarmo Alasoo
SAQ SC
Põhisõit
Ülari Alaväli
Põhisõit
Andre Albri
RedBike
Tillusõit - sündinud 2014 ja hiljem
Kalev Albri
ONNINEN
Äriettevõte
Põhisõit
Gerda Algre
Eziil Production Intelligence
Noorte- ja matkasõit
Rain Altosaar
HAUKA VELOKLUBI 2
Põhisõit
Matis Alusalu
MAMILY NATIONAL PRO MTB RACING TEAM 1
Spordiklubi
Põhisõit
Jaan Alvela
Põhisõit
Riivo Ambos
Põhisõit
Tauri Ambos
Lastesõit - M10/N10
Sven Anderson
Põhisõit
Meelis Angerma
Põhisõit
Juhan Änilane
Põhisõit
Maido Animägi
Viljandi Rattaklubi
Põhisõit
Meelis Anipai
Noorte- ja matkasõit
Björn Annion
Lastesõit - M8/N8
Silver Annion
Hawaii Express
Põhisõit
Agu Annuk
Päästeamet
Põhisõit
Atter Annus
Schenker
Äriettevõte
Põhisõit
Marina Annus
Schenker
Äriettevõte
Põhisõit
Sebastian Ant
Lastesõit - M10/N10
Aivar Arik
Ruuveni spordiklubi
Põhisõit
Kristin Arm
Tervisesport/MTB Diivad
Põhisõit
Adeele Arnek
RR SIPLASED / VITAX
Spordiklubi
Põhisõit
Marko Aro
RAE RATTAKLUBI
Spordiklubi
Põhisõit
Raul Arula
Tartu Velo
Põhisõit
Anti Arumägi
REDBIKE TEAM I
Spordiklubi
Põhisõit
Tanel Aruoja
Cleveron AS
Noorte- ja matkasõit
Hanno Aua
ONNINEN III
Äriettevõte
Põhisõit
Krister Aule
Viimsi sport
Põhisõit
Tarmo Aupaju
Eesti Post As
Põhisõit
Jonathan Austa
Noorte- ja matkasõit
Raul Bachmann
Põhisõit
Anton Bazõlev
Spordiklubi
Põhisõit
Vladimir Beljajev
Tartu SK Velo
Põhisõit
Gunnar Bergvald
SPORDIPARTNER
Põhisõit
Zlata Broniševskaja
Noorte- ja matkasõit
Raiki Bulak
Põhisõit
Dan Chagall
Põhisõit
Hans Markus Danilas
Fixus Otepää
Põhisõit
Meelis Danilas
Fixus Otepää
Põhisõit
Gennadi Danilov
Noorte- ja matkasõit
Tatjana Dobolina
SPORDIPARTNER RACING GIRLS
Spordiklubi
Põhisõit
Carl Peeter Dooner
CFC
Noorte- ja matkasõit
Teet Dooner
SPORDIPARTNER RATTAPOOD
Spordiklubi
Põhisõit
Einar Dubrov
Põhisõit
Tõnu Eelma
Rattabaas
Põhisõit
Teet Eelmere
Põhisõit
Alar Eelsaar
Põhisõit
Agris Eensalu
REDBIKE TEAM III
Spordiklubi
Põhisõit
Ott Eensalu
REDBIKE TEAM III
Spordiklubi
Põhisõit
Indrek Eeriksoo
101.KK
Põhisõit
Hanno Eerme
Põhisõit
Enno Eilo
SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND
Spordiklubi
Põhisõit
Mihkel Einblau
REDBIKE TEAM II
Spordiklubi
Põhisõit
Liisbet Einla
Lastesõit - M10/N10
Marek Einla
Põhisõit
Mia Einla
Lastesõit - M8/N8
Ragner Einla
Tillusõit - sündinud 2014 ja hiljem
Tiit Einmaa
AMBLA SK
Põhisõit
Evert Einroos
CCRM 1
Põhisõit
Raino Einroos
CCRM 1
Spordiklubi
Põhisõit
Mauro Elbre
SPORDIKLUBI RAKKE
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Janno Ellermaa
Põhisõit
Toomas Ellmann
Enervit
Põhisõit
Alexandra Elo
Noorte- ja matkasõit
Armas Elo
kruvid.ee
Põhisõit
Armas Elo
Noorte- ja matkasõit
Margus Elu
Põhisõit
Tarmo Ennok
CCRM 1
Spordiklubi
Põhisõit
Risto Erik
Sportlove
Spordiklubi
Põhisõit
Toomas Erikson
REDBIKE TEAM I
Spordiklubi
Põhisõit
Ardu Ernits
Servant
Põhisõit
Anti Eskla
Haanja Rattaklubi
Põhisõit
Indrek Ester
SHOPROLLER KOSE AMK CT1
Spordiklubi
Põhisõit
Kuido Ever
Põhisõit
Riho Ever
velo clubbers
Põhisõit
Nikolai Fjodorov
MTÜ OMNIVA SPORDIKLUBI
OMNIVA
Põhisõit
Vahur Fuks
DreamClub
Põhisõit
Pavel Ganin
Noorte- ja matkasõit
Urmas Gerndorf
Põhisõit
Siim Gontmacher
Põhisõit
Konstantin Gorbunov
Põhisõit
Oliver Gorbunov
Tillusõit - sündinud 2014 ja hiljem
Marko Greenbaum
HääLatsLapikHand
Põhisõit
Eliina Grünberg
Noorte- ja matkasõit
Harry Grünberg
Porter Racing
Põhisõit
Henri Grünberg
Noorte- ja matkasõit
Henry Grünberg
Porter Racing
Põhisõit
Maiken Haarde
Põhisõit
Marco Haas
SAQ SC
Põhisõit
Henno Haava
Saint Gobain Glass Estonia SE
Põhisõit
Peeter Hagen
Põhisõit
Margo Haljand
Põhisõit
Viljar Hallap
Põhisõit
Allan Harand
Põhisõit
Margus Härm
Graanul Invest
Põhisõit
Rain Hein
Põhisõit
Rene Hein
BOSCH TEAM
Spordiklubi
Põhisõit
Aare Heinla
Hole In One
Hole In One Catering
Põhisõit
Villem Heinsalu
REDBIKE TEAM III
Spordiklubi
Põhisõit
Hardi Heinsar
2. jalaväebrigaad
Põhisõit
Sander Heinsoo
Põhisõit
Hellika Helü
Barrelstar OÜ
Noorte- ja matkasõit
Hendriko Helü
Noorte- ja matkasõit
Kaspar Helü
Lastesõit - M10/N10
Kuldar Helü
Barrelstar OÜ
Noorte- ja matkasõit
Rait Helü
Barrelstar OÜ
Noorte- ja matkasõit
Janika Hendrikson
Reaalprojekt OÜ
Noorte- ja matkasõit
Kaido Hermat
SPORTLOVE
Põhisõit
Markus Himma
Põhisõit
Ahti Hinnov
Põhisõit
Karl-Oskar Hinnov
Noorte- ja matkasõit
Kaur-Gustav Hinnov
Noorte- ja matkasõit
Susanna Hinnov
Tillusõit - sündinud 2014 ja hiljem
Marko Holtsmann
Viljandi Rattaklubi
Põhisõit
Riho Hommik
HAUKA VELOKLUBI 2
Spordiklubi
Põhisõit
Indrek Hubel
Põhisõit
Ralf Hürden
CFC
Noorte- ja matkasõit
Taivo Hürden
VIIMSI RATTAKLUBI
Spordiklubi
Põhisõit
Kristo Hütt
2. Jalaväebrigaad
Põhisõit
Janno Idavain
ProCoating Kostivere Rattatiim
Põhisõit
Sirje Igel
ONNINEN III
Äriettevõte
Noorte- ja matkasõit
Filipp Ilves
VELOPLUS 2
Spordiklubi
Põhisõit
Günther Ilves
Korvpalliklubi Quercus
Noorte- ja matkasõit
Margit Ilves
Noorte- ja matkasõit
Priit Ilves
ON24 AS
Noorte- ja matkasõit
Vallo Isop
Põhisõit
Veiko Isop
Põhisõit
Egert Ispert
Põhisõit
Indrek Issak
Põhisõit
Katriin Ivanov
Põhisõit
Mati Jaaku
Põhisõit
Age Jaanimets
VELO CLUBBERS
Põhisõit
Eero Jakobson
Põhisõit
Õnne-Liina Jakobson
MTÜ Spordiselts
Põhisõit
Tiit Jakstein
Eleväli AS
Noorte- ja matkasõit
Margus Jamnes
Põhisõit
Ander Janno
RR Siplased
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Brent Janno
RR SIPLASED / LATER GR
Spordiklubi
Põhisõit
Jaak Janno
RR Siplased
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Janar Janno
RR SIPLASED / LATER GR
RR Siplased
Spordiklubi
Põhisõit
Jüri Järv
Põhisõit
Kaire Järv
Noorte- ja matkasõit
Uku Järv
CFC
Noorte- ja matkasõit
Kert Järva
Smart Sport Team
Põhisõit
Argo Järve
Viljandi Rattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Marek Järve
Põhisõit
Mihkel Järve
KULGUR TEAM 1
Spordiklubi
Põhisõit
Aaron Parker Järveoja
KoMo
Noorte- ja matkasõit
Helje Järveoja
Põhisõit
Jaanus Järveoja
Põhisõit
Priit Järvloo
ASTRO BALTICS
Astro Baltics OÜ
Põhisõit
Janno Järvsoo
SK Jooksupartner
Toom Tekstiil AS
Põhisõit
Markus Järvsoo
Noorte- ja matkasõit
Ahto Jaska
Truvor Grupp
Noorte- ja matkasõit
Anna-Liza Jaska
Lastesõit - M8/N8
Kristel Jaska
Noorte- ja matkasõit
Arttu Mattias Jauhiainen
CFC
Põhisõit
Reikko Jents
Tillusõit - sündinud 2014 ja hiljem
Tanel Jermann
Põhisõit
Gert Jõeäär
VELOPLUS
Spordiklubi
Põhisõit
Egert Johanson
VELOPLUS
Spordiklubi
Põhisõit
Marko Johanson
Püha Loomaaed
Põhisõit
Raoul Johanson
Kekkilä
Põhisõit
Sergei Johanson
VELO CLUBBERS
Põhisõit
Stefan Johanson
Viljandi Rattaklubi
Põhisõit
Madis Joonsalu
Põhisõit
Andero Joorits
Põhisõit
Björn Jordas
Porvoon Akilles
Põhisõit
Ellen Jordas
Porvoon Akilles
Noorte- ja matkasõit
Rainer Jürgenson
Põhisõit
Kalmer Jürimäe
Põhisõit
Maria Jürisaar
Haanja Rattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Tauri Jürisaar
Haanja Rattaklubi
Põhisõit
Janis Jüriso
Z Racing Team
MTÜ Spordiselts
Põhisõit
Sergei Jurlov
Põhisõit
Meelis Juursoo
Noorte- ja matkasõit
Sami Juutinen
Põhisõit
Mairit Kaarjärv
SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Maris Kaarjärv
SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND
Spordiklubi
Põhisõit
Jallo Kaasik
Kärgpere
Noorte- ja matkasõit
Kaspar Kaasla
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM
Põhisõit
Andre Kaer
Põhisõit
Aare Kährik
Põhisõit
Kristjan Kajakas
Z Racing Team
Põhisõit
Herlen Kajo
Kuusalu Rattaklubi
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Kaspar Kajo
Tillusõit - sündinud 2014 ja hiljem
Urmas Kajo
Noorte- ja matkasõit
Mihkel Kalamees
Põhisõit
Kalev Kalda
Suusasemud
Põhisõit
Kristjan Kalda
Viljandi Rattaklubi
Põhisõit
Raiko Kaldoja
CCRM 1
Spordiklubi
Põhisõit
Raido Kaljurand
Põhisõit
Teet Kallakmaa
JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI
Spordiklubi
Põhisõit
Lauri Kallari
Põhisõit
Taimar Kallari
ASTRO BALTICS
Astro Baltics OÜ
Põhisõit
Karl Kallas
DNF Cycling Team
Põhisõit
Tarmo Kallaste
Cyclon
Põhisõit
Veiko Kalliste
Mikitamäe Aironmään Klubi
Spordiklubi
Põhisõit
Kenerth Kalm
CFC
Lastesõit - M8/N8
Peeter Kand
velo clubbers
Põhisõit
Grete-Liis Kändma
Noorte- ja matkasõit
Kevin Kändma
Noorte- ja matkasõit
Marko Kändma
Noorte- ja matkasõit
Kadri Kangur
SPORDIPARTNER RACING GIRLS
Spordiklubi
Põhisõit
Kaido Kangur
EfTEN
Põhisõit
Indrek Kannel
Tartu Suusaklubi
Noorte- ja matkasõit
Kaur Kannel
Viljandi Rattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Märt Kannel
Viljandi Rattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Martin Kannel
Cybernetica AS
Noorte- ja matkasõit
Karli Kannenberg
RAE RATTAKLUBI
Spordiklubi
Põhisõit
Janar Kannimäe
HAUKA VELOKLUBI 1
Spordiklubi
Põhisõit
Mihkel Kannimäe
TEAM ANSTLA
Spordiklubi
Põhisõit
Taavi Kannimäe
TEAM ANSTLA
Spordiklubi
Põhisõit
Viljar Kannimäe
TEAM ANSTLA
Spordiklubi
Põhisõit
Krista Karing
RedBike NAISED
Spordiklubi
Põhisõit
Kenert Karner
Tillusõit - sündinud 2014 ja hiljem
Kuido Karner
SHOPROLLER KOSE AMK CT3
Spordiklubi
Põhisõit
Isabel Karus
Lastesõit - M8/N8
Janika Karus
Noorte- ja matkasõit
Villu Kasak
Põhisõit
Kaido Kaschan
VELO CLUBBERS
Põhisõit
Andres Kase
Andres Kase
Opstar Profit OÜ
Põhisõit
Andrus Kasekamp
CYCLON
Põhisõit
Janno Kasemaa
AS SEB Pank
Põhisõit
Mattias Markus Kasemaa
Tillusõit - sündinud 2014 ja hiljem
Andres Kask
Noorte- ja matkasõit
Hendri Kask
RedBike
Põhisõit
Holger Kask
Noorte- ja matkasõit
Indrek Kask
SPORDIPARTNER RATTAPOOD
Spordiklubi
Põhisõit
Jaanus Kask
Põhisõit
Margus Kask
IITEE
Põhisõit
Mikko Kask
Põhisõit
Kait Kasumets
Ruuvenispordiklubi
Põhisõit
Vladimir Katin
Põhisõit
Ulvar Kaubi
Põhisõit
Anti Kauk
CCRM 3
Spordiklubi
Põhisõit
Sten Kaun
REDBIKE TEAM IV
Spordiklubi
Põhisõit
Hannes Kaupal
Põhisõit
Kermo Kaupmees
Lastesõit - M8/N8
Kermo Kaupmees
Lastesõit - M8/N8
Viesturs Kazainis
Põhisõit
Jaanus Keerberg
AMBLA SK
Põhisõit
Kasper Keerberg
AMBLA SK
Põhisõit
Andrus Keerd
Noorte- ja matkasõit
Karmo Keerd
REDBIKE TEAM II
Spordiklubi
Põhisõit
Toomas Keernik
Parem Käsi
Põhisõit
Kristen Kelement
Noorte- ja matkasõit
Indrek Kelk
Valged Teed
Põhisõit
Tiit Keppart
mnt
Noorte- ja matkasõit
Aldor Kerner
SHOPROLLER KOSE AMK CT1
Spordiklubi
Põhisõit
Anabel-Carmen Kerner
SHOPROLLER KOSE AMK CT3
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Andrus Kerner
SHOPROLLER KOSE AMK CT2
Spordiklubi
Põhisõit
Argo Kerner
velo clubbers
Põhisõit
Jaanus Kertsman
SHOPROLLER KOSE AMK CT1
Spordiklubi
Põhisõit
Kevin Kertsman
CFC Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Andres Kesvatera
Põhisõit
Andres Kiigemägi
Põhisõit
Hans Andre Kiigemägi
SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND
Spordiklubi
Põhisõit
Marcus Kiilaspea
Viljandi Rattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Catry Kiipus
Püha Loomaaed
Põhisõit
Marto Kiisk
Schenker
Äriettevõte
Põhisõit
Lauri Kiivit
KULGUR TEAM 1
Spordiklubi
Põhisõit
Reelika Kiivit
KulgurTeam
Noorte- ja matkasõit
Andrus Kikkas
VIIMSI RATTAKLUBI
Spordiklubi
Põhisõit
Riho Kikkas
Valio Eesti AS
Põhisõit
Keito Killing
Kalakuningad
Põhisõit
Marko Kilp
Põhisõit
Robert Kimmel
Põhisõit
Priit Kingo
Põhisõit
Margo Kippasto
AT SPORT TEAM
Spordiklubi
Põhisõit
Ailar Kiristaja
VELO CLUBBERS
Põhisõit
Avo Kirsipuu
SK Kirss
Spordiklubi
Põhisõit
Hanna Kirsipuu
Team Amps
Noorte- ja matkasõit
Tiit Kirsipuu
Team Amps
Noorte- ja matkasõit
Karol Kisant
Põhisõit
Eero Kivikas
Põhisõit
Henrik Kivilo
REDBIKE TEAM I
Spordiklubi
Põhisõit
Ivar Kivimäe
ONNINEN II
Äriettevõte
Põhisõit
Raul Kivimäe
KULGUR TEAM 1
Spordiklubi
Põhisõit
Raimo Kivioja
RR Siplased
Põhisõit
Veiko Kivipõld
Põhisõit
Gert Kivistik
Põhisõit
Kaur Kivistik
Lastesõit - M10/N10
Kreet Kivistik
Tillusõit - sündinud 2014 ja hiljem
Eliise Kivistu
SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Taavi Klaos
Viljandi Rattaklubi
Põhisõit
Meelis Kleinson
KULGUR TEAM 2
Spordiklubi
Põhisõit
Ain Klettenberg
Kolmeks AS
Noorte- ja matkasõit
Sergei Kljujev
Broadcom
Põhisõit
Tiidrek Koemets
Põhisõit
Madis Kogermann
Saq
Põhisõit
Meelis Kogermann
SAQ SC
Põhisõit
Kaire Koik
Porter Racing
Põhisõit
Kristjan Koik
Põhisõit
Mariann Koik
Porter Racing
Noorte- ja matkasõit
Meelis Koik
Porter Racing
Põhisõit
Kaspar Kõiv
Redbike TEAM II
Spordiklubi
Põhisõit
Gunnar Kokka
RTG spordiklubi MTÜ
Põhisõit
Kristiina Kõll-Grünberg
Porter Racing
Põhisõit
Kalmer Kongo
Põhisõit
Ruudi Konrad
Proshop
Põhisõit
Ats Konsap
Simuna
Põhisõit
Oskar Kontus
Smart Sport Team
Põhisõit
Heigo Kopso
SAQ SC
Põhisõit
Toomas Kõrge
PROSHOP TEAM
Spordiklubi
Põhisõit
Janek Kornõšev
Noorte- ja matkasõit
Andrea Kotkas
Shoproller Kose AMK ct
Põhisõit
Raul Kotov
VELO CLUBBERS
Põhisõit
Kristers Kovgers
Põhisõit
Raul Kozlov
Põhisõit
Ivar Kraan
Noorte- ja matkasõit
Katri Krabi
Noorte- ja matkasõit
Kristjan Krabi
Põhisõit
Viljar Kriis
AT Sport
Põhisõit
Helar Kriisa
RR SIPLASED / LATER GR
Spordiklubi
Põhisõit
Kaido Kriisa
CCRM 3
Spordiklubi
Põhisõit
Kirke Kriisa
Siplased
Noorte- ja matkasõit
Tiina Kriisa
RR SIPLASED / VITAX
Spordiklubi
Põhisõit
Kaspar Kristal
SHOPROLLER KOSE AMK CT2
Spordiklubi
Põhisõit
Tõnis Kristal
SHOPROLLER KOSE AMK CT1
Spordiklubi
Põhisõit
Ragnar Krooni
Raisten Ehitus OÜ
Põhisõit
Magnus Krusemann
KULGUR TEAM 1
Spordiklubi
Põhisõit
Rommi Kruuse
Noorte- ja matkasõit
Uku Kruuse
Noorte- ja matkasõit
Mehis Kruusimägi
Põhisõit
Ralf Robin Kruusimägi
Põhisõit
Eero Kruusmaa
Püha Loomaaed
Põhisõit
Veiko Kruusmaa
Püha Loomaaed
Põhisõit
Ahto Kruusmann
CCRM 3
Spordiklubi
Põhisõit
Janno Kruustük
SAQ SC
Põhisõit
Aivar Kubjas
ABC Grupp
Põhisõit
Robertino Kuik
Spordiklubi
Põhisõit
Agnes Kukk
SPORDIPARTNER RACING GIRLS
Spordiklubi
Põhisõit
Margus Kukk
TEAM ANSTLA
Spordiklubi
Põhisõit
Sigvard Kukk
SPORDIPARTNER
Spordiklubi
Põhisõit
Kajar Kuldsepp
Sportlove
Põhisõit
Karolina Kull
SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Ketlin Kull
Spordiklubi Rakke
Spordiklubi
Lastesõit - M8/N8
Markus Kull
SPORDIKLUBI RAKKE
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Rait Kull
MAMILY NATIONAL PRO MTB RACING TEAM 1
Spordiklubi
Põhisõit
Karel Kullimaa
Kaitseinvesteeringute Keskus
Põhisõit
Alar Kulp
METSAHAKE
Noorte- ja matkasõit
Elo Kulp
METSAHAKE
Noorte- ja matkasõit
Kasper Kulp
METSAHAKE
Noorte- ja matkasõit
Siim Kulp
METSAHAKE
Noorte- ja matkasõit
Romet Kumm
Noorte- ja matkasõit
Käti Kummets
Noorte- ja matkasõit
Tanel Kuningas
Põhisõit
Rain Kuresoo
JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI
Spordiklubi
Põhisõit
Toomas Kurg
SK Parksi
Põhisõit
Alari Kurson
Lastesõit - M8/N8
Rauno Kurusk
VK
Põhisõit
Aleksei Kušnir
ABB
Põhisõit
Ago Kütt
Põhisõit
Andre Kütt
Spordiklubi
Põhisõit
Andres Kütt
Põhisõit
Arti Kütt
Cleveron AS
Noorte- ja matkasõit
Sven Küttis
REDBIKE TEAM IV
Spordiklubi
Põhisõit
Kaur Kuurberg
Reaalprojekt OÜ
Noorte- ja matkasõit
Erik Kuus
Põhisõit
Arette Kuuseväli
RedBike Team
Põhisõit
Kätlin Kuusik
Noorte- ja matkasõit
Keiti Kuusik
Noorte- ja matkasõit
Kevin Kuusik
Põhisõit
Anora Kuusk
Tillusõit - sündinud 2014 ja hiljem
Keijo Kuusk
Rattabaas
Spordiklubi
Põhisõit
Tanel Kuusk
SPORDIPARTNER RATTAPOOD
Spordiklubi
Põhisõit
Jaak Lääne
Põhisõit
Mart Laaniste
JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI
Spordiklubi
Põhisõit
Elvis Leon Laanjõe
Kalevi Jalgrattakool
Põhisõit
Lauri Laanson
Noorte- ja matkasõit
Janek Labe
SA Erametsakeskus
Põhisõit
Emils Lacis
Lastesõit - M8/N8
Marek Ladva
BOSCH TEAM
Spordiklubi
Põhisõit
Kimmo Ladvas
Põhisõit
Aivar Lagenõmm
JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI
Spordiklubi
Põhisõit
Mirtel Laht
SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Olavi Laht
SPORDIKLUBI RAKKE
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Reno Laht
SPORDIKLUBI RAKKE
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Kristjan Laid
Noorte- ja matkasõit
Arseni Laidinen
Narva SK Energia
Narva Pruulikoda OU
Noorte- ja matkasõit
Leho Laidver
HAUKA VELOKLUBI 2
Spordiklubi
Põhisõit
Heiki Lainevee
REDBIKE TEAM II
Spordiklubi
Põhisõit
Ivika Lainevee
REDBIKE TEAM NAISED
Spordiklubi
Põhisõit
Janek Laisaar
AC RACING
Spordiklubi
Põhisõit
Villu Läne
DAG Reklaam OÜ
Noorte- ja matkasõit
Evelin Lappalainen
Noorte- ja matkasõit
Vladimir Lapshin
Specialized VO2
Põhisõit
Viljar Lätt
Põhisõit
Janek Leer
CCRM 3
Spordiklubi
Põhisõit
Marko Lehes
Põhisõit
Mehis Leigri
RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS
Spordiklubi
Põhisõit
Simo Leimann
DAG Reklaam OÜ
Noorte- ja matkasõit
Jonas Leiten
Viljandi Rattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Kaido Leiten
Viljandi Rattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Marten Lembavere
Viljandi Rattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Taren Lemming
Tillusõit - sündinud 2014 ja hiljem
Linda Lensment
Kalevi Jalgrattakool
Noorte- ja matkasõit
Tõnu Lensment
Kalevi Jalgrattakool
Põhisõit
Martti Lenzius
Vooremaa Centrum Rattabaas
Põhisõit
Avo Leo
SHOPROLLER KOSE AMK CT2
Spordiklubi
Põhisõit
Delisa Leo
Lastesõit - M10/N10
Hillar Lepik
SHOPROLLER KOSE AMK CT3
Spordiklubi
Põhisõit
Janek Lepik
TAIVOSTER
Äriettevõte
Põhisõit
Toomas Lepik
ASTRO BALTICS
Astro Baltics OÜ
Põhisõit
Markus Lepmets
Põhisõit
Emeri Lepp
KULGUR TEAM 1
Spordiklubi
Põhisõit
Ragnar Lepp
BGM
Põhisõit
Andro Lichtfeldt
AC RACING
Spordiklubi
Põhisõit
Kalle Liebert
Põhisõit
Tanel Liiker
Põhisõit
Alar Liin
Põhisõit
Madis Liiv
Põhisõit
Janno Liivak
Kaitseväe Akadeemia
Põhisõit
Lauri Liivet
ATEA
Äriettevõte
Põhisõit
Feliks Lilenbach
Spordipartner
Spordiklubi
Põhisõit
Aali Lill
RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS
Spordiklubi
Põhisõit
Lee-Helen Lill
REDBIKE TEAM NAISED
Spordiklubi
Põhisõit
Heiki Lillemäe
REDBIKE TEAM III
Spordiklubi
Põhisõit
Sirle Lilleoja
Põhisõit
Maris Lillep
REDBIKE TEAM NAISED
Spordiklubi
Põhisõit
Ricardo Almeida Lima
VELOPLUS 2
Spordiklubi
Põhisõit
Ingrid Lindenberg
21CC Triatlonklubi
Põhisõit
Andi Linn
Linna Tantsustuudio UÜ
Põhisõit
Tauno Lipetski
Põhisõit
Veljo Liplap
Põhisõit
Aivar Lipp
AT SPORT TEAM
Spordiklubi
Põhisõit
Jaanus Lipvars
Põhisõit
Kenet Lohk
Tillusõit - sündinud 2014 ja hiljem
Liisi Lohk
Noorte- ja matkasõit
Sulev Lokk
Stamina SK
Põhisõit
Elar Lomp
AC RACING
Spordiklubi
Põhisõit
Martin Loo
Põhisõit
Eerika Lorvi
ON24 AS
Noorte- ja matkasõit
Olev Lõsov
Põhisõit
Tiit Lubi
Põhisõit
Ekke Lasse Lüdimois
Korvpalliklubi Quercus
Noorte- ja matkasõit
Malle Lüdimois
Noorte- ja matkasõit
Liivo Luidre
Põhisõit
Einar Luiga
JK Paralepa
Põhisõit
Meelis Luiks
Telia Spordiklubi
Telia
Põhisõit
Mihhail Lukertsenko
SWIX
Põhisõit
Riivo Lukmann
Põhisõit
Sven Luks
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM
Põhisõit
Taavi Luts
AC Racing
Põhisõit
Villu Lüüsalu
Püha Loomaaed
Spordiklubi
Põhisõit
Aivo Maalmeister
Põhisõit
Kelli Maar
Noorte- ja matkasõit
Andres Maarits
Põhisõit
Argo Maasikmäe
RR SIPLASED / VERX
Spordiklubi
Põhisõit
Marek Maasikmets
SHOPROLLER KOSE AMK CT1
Spordiklubi
Põhisõit
Peeter Madisson
Sportlove
Telia Spordiklubi
Põhisõit
Kaido Mäepea
Schenker
Äriettevõte
Põhisõit
Jarek Mäestu
Tartu Rulluisuklubi
Põhisõit
Madis Mägi
kosei.ee
Põhisõit
Virgo Mägi
Espak Viljandi AS
Põhisõit
Priit Maidla
Põhisõit
Rene Mainsoo
ProShop Team
Spordiklubi
Põhisõit
Margus Maiste
Põhisõit
Aleksei Maksimenko
Põhisõit
Mait Malsroos
MTÜ Spordiselts
Põhisõit
Taavi Malsroos
Sportlove
Põhisõit
Leila Malva
ProCoating Kostivere Rattatiim
Põhisõit
Margus Malva
ProCoating Kostivere Rattatiim
Põhisõit
Erhard Mandel
Põhisõit
Märtin Patrick Mändmaa
Korvpalliklubi Quercus
Noorte- ja matkasõit
Janno Mangelsoo
Põhisõit
Helena Mardim
Noorte- ja matkasõit
Riina Mardla
Kolmeks AS
Noorte- ja matkasõit
Talis Marja
HAUKA VELOKLUBI 1
Spordiklubi
Põhisõit
Jane Medar
Põhisõit
Janar Mees
Kolmeks AS
Noorte- ja matkasõit
Margus Meidla
ONNINEN II
Äriettevõte
Põhisõit
Merike Meriküla
SPORDIPARTNER RACING GIRLS
Spordiklubi
Põhisõit
Jaanis Merila
Põhisõit
Meelis Merila
Viljandi Kutseõppekeskus
Noorte- ja matkasõit
Joosep Mesi
Põhisõit
Dmitri Mesteljainen
Põhisõit
Stewe Mets
RR Siplased
Spordiklubi
Põhisõit
Merilin Metsalu
Põhisõit
Martin Metsmaaker
AC RACING
Spordiklubi
Põhisõit
Veiko Mettis
BOSCH TEAM
Spordiklubi
Põhisõit
Marten Miilen
Korvpalliklubi Quercus
Noorte- ja matkasõit
Erkki Mikenberg
RR SIPLASED / VERX
Spordiklubi
Põhisõit
Kaido Mikk
Põhisõit
Karin Mikk
Rattasõbrad
Põhisõit
Mait Mikk
Viljandi Rattaklubi
Põhisõit
Mart Mikkelsaar
Cardiac Athletes
Põhisõit
Margus Mikson
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM
Põhisõit
Jan Minski
KULGUR TEAM 1
Spordiklubi
Põhisõit
Marta Minski
Kulgur Team
Tillusõit - sündinud 2014 ja hiljem
Henri Mitt
SPORDIKLUBI RAKKE
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Emma Josefine Mollberg
Lastesõit - M8/N8
Karl Henrik Mollberg
Viljandi Rattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Tarmo Mooste
Põhisõit
Ülar Morel
HAUKA VELOKLUBI 2
Spordiklubi
Põhisõit
Timofei Morgun
Põhisõit
Jaan Mõtsnik
Järva-Jaani RSK
Noorte- ja matkasõit
Kät Mõttus
BOSCH TEAM
Spordiklubi
Põhisõit
Mari-Liis Mõttus
Haanja RK
Põhisõit
Marta Mõttus
Haanja Rattaklubi
Lastesõit - M10/N10
Marta Mõttus
Haanja Rattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Matthias Mõttus
Haanja Rattaklubi
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Tarmo Mõttus
TEAM ANSTLA
Spordiklubi
Põhisõit
Margus Müller
Põhisõit
Ainar Münt
Iv Pluss
Põhisõit
Rain Murmann
KULGUR TEAM 2
Spordiklubi
Põhisõit
Mirko Muruoja
HAUKA VELOKLUBI 1
Spordiklubi
Põhisõit
Hannes Must
Nordecon AS
Põhisõit
Marek Musting
Schenker
Äriettevõte
Põhisõit
Ole Musting
Eesti Tõukerattaliit
Põhisõit
Elikar Mustonen
Tasasõuadkaugelejõuad
Noorte- ja matkasõit
Tiina Muts
Tervisesport
Põhisõit
Renee Muugamäe
Lastesõit - M8/N8
Indrek Müürsep
BGM
Põhisõit
Madis Müürsepp
VIIMSI RATTAKLUBI
Spordiklubi
Põhisõit
Alar Nääme
Spordiklubi
Põhisõit
Rainer Nagel
KULGUR TEAM 2
Spordiklubi
Põhisõit
Einar Näks
RAE RATTAKLUBI
Spordiklubi
Põhisõit
Martin Nassar
Põhisõit
Tarmo Neemela
REDBIKE TEAM I
Põhisõit
Kaspar Neemesto
PROSHOP TEAM
Spordiklubi
Põhisõit
Rainer Neidra
SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND
Spordiklubi
Põhisõit
Ott Niggulis
Põhisõit
Margo Nigul
Põhisõit
Harles Nigulas
KULGUR TEAM 2
Spordiklubi
Põhisõit
Romet Niilus
HAUKA VELOKLUBI 1
Spordiklubi
Põhisõit
Siim Nirgi
RR SIPLASED / VERX
Spordiklubi
Põhisõit
Sten-Eric Nirgi
RR Siplased / VERX
Spordiklubi
Põhisõit
Tõnis Nõgel
Põhisõit
Lasse Nõlvik
CCRM 2
Spordiklubi
Põhisõit
Margus Nõmm
Põhisõit
Jaanus Nõmmisto
Põhisõit
Tiina Noodla
Noorte- ja matkasõit
Alar Noormets
Põhisõit
Andrey Obrezkov
Axinom
Põhisõit
Rein Oder
21CC Triatloniklubi
Põhisõit
Eero Oja
MAMILY NATIONAL PRO MTB RACING TEAM 1
Spordiklubi
Põhisõit
Sten Oja
Põhisõit
Siim Ojaver
ASTRO BALTICS
Astro Baltics OÜ
Põhisõit
Imre Ojavere
CCRM 1
Spordiklubi
Põhisõit
Tarvi Olli
Põhisõit
Antti Ööbik
RAE RATTAKLUBI
Spordiklubi
Põhisõit
Katrin Oolmets
REDBIKE TEAM NAISED
RedBike
Põhisõit
Anti Oot
Team Amps
Spordiklubi
Põhisõit
Mihkel Oras
Põhisõit
Arles Orav
Noorte- ja matkasõit
Erki Orav
ONNINEN III
Äriettevõte
Põhisõit
Mertin Orav
Tillusõit - sündinud 2014 ja hiljem
Ott Orav
Viljandi Tulevik 06
Noorte- ja matkasõit
Maario Orgla
Škoda Laagri
Põhisõit
Jarno Orujõe
Põhisõit
Andrus Oruste
Põhisõit
Hendrik Ots
Tillusõit - sündinud 2014 ja hiljem
Roger Ots
Tillusõit - sündinud 2014 ja hiljem
Silver Ots
AS Sami
Põhisõit
Stefan Ots
Tillusõit - sündinud 2014 ja hiljem
Arne Otsa
Põhisõit
Viljar Ott
Põhisõit
Toomas Õun
EfTEN
Põhisõit
Vahur Õunpuu
Põhisõit
Grigori Ovtsarenko
Põhisõit
Peet Paal
Põhisõit
Raigo Paas
SAQ SC
Põhisõit
Siim Padosepp
Põhisõit
Andres Paju
Põhisõit
Jaanus Paju
AT SPORT TEAM
Spordiklubi
Põhisõit
Maris Paju
AC RACING
Spordiklubi
Põhisõit
Teet Paju
SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND
Spordiklubi
Põhisõit
Thristan Paju
SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Thristo Paju
SPORDIKLUBI RAKKE
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Raido Pajur
Noorte- ja matkasõit
Marianne Palusoo
ProShop Team
Põhisõit
Ergo Pank
Põhisõit
Kaido Pantalon
Põhisõit
Kaido Pantalon
Noorte- ja matkasõit
Tanel Pappel
Noorte- ja matkasõit
Ants Parik
Noorte- ja matkasõit
Anar Park
Põhisõit
Aare Pärn
Põltsamaa Jalgrattaklubi
Spordiklubi
Põhisõit
Greg-Emil Pärn
Põltsamaa Jalgrattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Aivar Pärnamets
SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND
Spordiklubi
Põhisõit
Martin Parv
VELOPLUS
Spordiklubi
Põhisõit
Artur Patrenkin
Narva SK Energia
Noorte- ja matkasõit
Roland Pauklin
Põhisõit
Aimar Pedari
RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS
Spordiklubi
Põhisõit
Kert Peder
Põhisõit
Andres Peets
Sportlove
MTÜ Telia Spordiklubi
Põhisõit
Meelis Peiker
PPA
Põhisõit
Erki Pellja
Viljandi Rattaklubi
Põhisõit
Kaido Pesor
Raplamaa Rattaklubi KoMo
Põhisõit
Pauliine Pesor
Komo
Noorte- ja matkasõit
Roosmarii Pesor
Komo
Noorte- ja matkasõit
Kadri Peterson
Noorte- ja matkasõit
Romet Pihl
Korvpalliklubi Quercus
Noorte- ja matkasõit
Juhan Piilberg
Põhisõit
Kalle Piirioja
Põhisõit
Aivo Piirsalu
ONNINEN II
Äriettevõte
Põhisõit
Andris Pikkat
Põhisõit
Priit Pikker
SHOPROLLER KOSE AMK CT3
Spordiklubi
Põhisõit
Jaanis Pikkof
Sportlove
Põhisõit
Birke Pikkoja
Noorte- ja matkasõit
Roomet Pikkor
Sami Masinakeskus
Põhisõit
Andrus Pilt
Sportlove
Põhisõit
Armin Pilv
TEAM ANSTLA
Spordiklubi
Põhisõit
Ivar Pilv
ONNINEN
Äriettevõte
Põhisõit
Jaagup Pilv
Põhisõit
Meelis Pilv
REDBIKE TEAM I
Spordiklubi
Põhisõit
Kaido Plovits
RIA
Põhisõit
Ergo Põder
DAG Reklaam OÜ
Noorte- ja matkasõit
Raivo Põder
ABB spordiklubi
Põhisõit
Rasmus Põdra
Noorte- ja matkasõit
Lauren Pohl
CFC
Noorte- ja matkasõit
Marko Pohl
AT SPORT TEAM
Spordiklubi
Põhisõit
Rauno Pohlak
VELOPLUS
Spordiklubi
Põhisõit
Egon Põldma
Noorte- ja matkasõit
Henri Põldma
TYSK
Noorte- ja matkasõit
Alo Põldmaa
RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST
Spordiklubi
Põhisõit
Ellen Anett Põldmaa
RR SIPLASED / VITAX
Spordiklubi
Põhisõit
Koit Põldmaa
RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST
Spordiklubi
Põhisõit
Martin Põldoja
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM
Põhisõit
Olaf Põldoja
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM
Põhisõit
Tauno Põldoja
vk Velron
Põhisõit
Kaspar Poller
Põhisõit
Peeter Poopuu
REDBIKE TEAM I
Spordiklubi
Põhisõit
Priit Poopuu
Nordwood
Põhisõit
Vahur Pops
Spordipartner
Põhisõit
Ken Post
Põhisõit
Aivar Prants
Eesti Raudtee
Põhisõit
Annabrit Prants
SPORDIPARTNER RACING GIRLS
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Paavo Prii
RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST
Spordiklubi
Põhisõit
Hanno Priks
korpus racing team
Põhisõit
Keijo Priks
Korpus racing team
Põhisõit
Jaanus Prits
Kunda MTB
Noorte- ja matkasõit
Robin Pruul
AT SPORT TEAM
Spordiklubi
Põhisõit
Jaanus Pruuli
HAUKA VELOKLUBI 2
Spordiklubi
Põhisõit
Karl Pruuli
HAUKA VELOKLUBI 1
Spordiklubi
Põhisõit
Paul Pruuli
HAUKA VELOKLUBI 1
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Tarmo Pruuli
-
EAS
Põhisõit
Mari Puhang
Põhisõit
Peeter Puhke
AMBLA SK
Põhisõit
Rauno Puhke
AMBLA SK
Põhisõit
Sille Puhu
Hawaii Express
Põhisõit
Andre Pukk
VIIMSI RATTAKLUBI
Spordiklubi
Põhisõit
Martin Pukk
Noorte- ja matkasõit
Oskar Pukk
Põhisõit
Priit Pullerits
Põhisõit
Raivo Pulst
RedBike
Põhisõit
Marian Punane
Porter Racing
Põhisõit
Rene Punane
Porter Racing
Põhisõit
Rainer Punga
Jõhvi Motoklubi
Põhisõit
Jaak Puuraid
Põhisõit
Karlis Puusepp
SPORDIPARTNER RATTAPOOD
Spordiklubi
Põhisõit
Sven Puusepp
SPORDIPARTNER
Spordiklubi
Põhisõit
Karl Raadla
JK Paralepa
Põhisõit
Virgo Raadla
JK Paralepa
Põhisõit
Tõnis Raamets
Põhisõit
Risto Raaper
Põhisõit
Frida Mia Ragilo
Noorte- ja matkasõit
Priit Rahnel
Põhisõit
Madis Rahu
Põhisõit
Risto Raid
Põhisõit
Eldur Raiesmaa
Põhisõit
Remo Raiesmaa
Paikuse PK
Põhisõit
Naima Raiv-Altosaar
HAUKA VELOKLUBI 2
Spordiklubi
Põhisõit
Kristjan Randma
ASTRO BALTICS
Astro Baltics OÜ
Põhisõit
Heiki Randmäe
ON24 AS
Noorte- ja matkasõit
Madis Randpõld
Raplamaa Rattaklubi Komo
Põhisõit
Priit Randpõld
SPORDIPARTNER
Spordiklubi
Põhisõit
Eleanor Rang
CFC
Lastesõit - M8/N8
Gisele Rang
CFC
Noorte- ja matkasõit
Joel Rang
REDBIKE TEAM IV
Spordiklubi
Põhisõit
Jonathan Räni
lebo racing
Põhisõit
Riho Räni
Põhisõit
Maribel Rannala
CFC
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Anni Ratas
Noorte- ja matkasõit
Ain Rätsep
SPORDIPARTNER
Spordiklubi
Põhisõit
Kaili Rätsep
Noorte- ja matkasõit
Raul Rätsep
Põhisõit
Kaido Rätsepp
Karateklubi Tengu MTÜ
Põhisõit
Kaspar Rebane
Tillusõit - sündinud 2014 ja hiljem
Meelis Rebane
AT SPORT TEAM
Spordiklubi
Põhisõit
Priit Rebane
Põhisõit
Rasmus Rebane
Viljandi Rattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Rasmus Rebane
Viljandi Rattaklubi
Lastesõit - M10/N10
Rein Rebane
Põhisõit
Maila Rehi
Põhisõit
Karel Gustav Rei
CFC
Noorte- ja matkasõit
Tarmo Rei
CFC
Põhisõit
Kirke Reier
Viljandi Rattaklubi
Põhisõit
Kusti Reier
Viljandi Rattaklubi
Põhisõit
Mikk Reier
Reaalprojekt OÜ
Noorte- ja matkasõit
Rivo Reila
MAMILY NATIONAL PRO MTB RACING TEAM 1
Spordiklubi
Põhisõit
Kuldar Reiljan
VELO CLUBBERS
Põhisõit
Gea Reimann
REDBIKE TEAM NAISED
Spordiklubi
Põhisõit
Sander Rein
Viljandi Rattaklubi
Lastesõit - M8/N8
Siim Rein
Noorte- ja matkasõit
Mattias Reinaas
Kohila
Noorte- ja matkasõit
Ott Reinaas
Kohila
Põhisõit
Janno Reinkort
Põhisõit
Rauno Reinoja
Raunest OÜ
Põhisõit
Bert Reinu
Noorte- ja matkasõit
Joosep Reinula
SK Viljandi
Espak Viljandi AS
Põhisõit
Rasmus Reis
Põhisõit
Alar Reiska
Haanja RK
Põhisõit
Alari Remmelg
Schenker
Äriettevõte
Põhisõit
Liis Remmelg
Hiiumaa jooksugrupp
Põhisõit
Janek Resev
JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI
Spordiklubi
Põhisõit
Janek Riiner
Viljandi Rattaklubi
Põhisõit
Margus Riiner
paistu
Põhisõit
Märt Riiner
MAMILY NATIONAL PRO MTB RACING TEAM 1
Spordiklubi
Põhisõit
Hardi Riis
Põhisõit
Andres Riismann
Põhisõit
Tarmo Riitmuru
OÜ Kangekael
Põhisõit
Raido Rinaldi
Noorte- ja matkasõit
Jaanus Ritson
Rulluisuklubi ABEC
Kumer Saag OÜ
Põhisõit
Oksana Rodbaver
Tartu ujumisklubi
Noorte- ja matkasõit
Andres Rodenberg
Noorte- ja matkasõit
Kaspar Rohtla
REDBIKE TEAM II
REDBIKE TEAM
Põhisõit
Rihard Rohtla
Põhisõit
Katrin Rohtma
Noorte- ja matkasõit
Valdek Rohtma
Enervit
Team Enervit Estonia
Spordiklubi
Põhisõit
Raian Romantšuk
Lastesõit - M10/N10
Renate Romantšuk
Tillusõit - sündinud 2014 ja hiljem
Ruttar Ronimois
eraisik
Põhisõit
Roger Rooma
Sportland Team
Põhisõit
Kristjan Roosild
Transferwise
Põhisõit
Reiko Rosenthal
ASTRO BALTICS
Astro Baltics OÜ
Põhisõit
Andres Rozalka
Kalevi jalgrattaklubi
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Gunars Rozenbergs
Põhisõit
Marta-Katarina Ruder
Milky Way
Noorte- ja matkasõit
Oskar-Martin Ruder
Milky Way
Noorte- ja matkasõit
Tarmo Ruder
Milky Way
Noorte- ja matkasõit
Vello Ründva
Põhisõit
Ain Rünk
RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST
Spordiklubi
Põhisõit
Joonas Rünk
Põhisõit
Dmitri Rusovitš
Põhisõit
Robert Ruukholm
Lastesõit - M10/N10
Sven Ruukholm
Põhisõit
Robin Ruus
ON24 AS
Noorte- ja matkasõit
Alo Rüütel
Põhisõit
Kristjan Saard
DAG Reklaam OÜ
Noorte- ja matkasõit
Liivar Saaremäe
Põhisõit
Lisete Saaremäe
ehitusklaas oü
Lastesõit - M8/N8
Janek Saareoks
Schenker
Äriettevõte
Põhisõit
Peeter Saarep
Fixus VIP
Põhisõit
Henrik Saarna
Põhisõit
Toomas Saaroja
Noorte- ja matkasõit
Silver Saarva
Põhisõit
Liina Sadam
Noorte- ja matkasõit
Priit Saksniit
ONNINEN
Äriettevõte
Põhisõit
Alar Sala
Extrahaus
Põhisõit
Arvo Sala
Eesti Energia Spordiklubi
Põhisõit
Guido Salumäe
Põhisõit
Madis Salumäe
Põhisõit
Priit Saluste
Põhisõit
Koit Sammel
Cosmos
Spordiklubi
Põhisõit
Janno Sammul
Sportlove
Põhisõit
Laura Lizette Sander
Cannibal Cycling
Noorte- ja matkasõit
Jüri Sankman
Põhisõit
Joosep Sankmann
Viljandi Rattaklubi
Põhisõit
Leili Särg
Noorte- ja matkasõit
Jaanus Sarv
Põhisõit
Chris Savitski
SPORDIPARTNER RATTAPOOD
Spordiklubi
Põhisõit
Jüri Savitski
SPORDIPARTNER RATTAPOOD
Spordiklubi
Põhisõit
Rein Schihalejev
Põhisõit
Mirell Šeffer
Noorte- ja matkasõit
Silver Semjonov
Viljandi Rattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Triin Semjonov
Reaalprojekt OÜ
Noorte- ja matkasõit
Veiko Semjonov
Põhisõit
Eedi Sepp
Põhisõit
Kristo Sepp
PROSHOP TEAM
Spordiklubi
Põhisõit
Marika Sepp
VIIMSI RATTAKLUBI
Spordiklubi
Põhisõit
Tiiu Sepp
Noorte- ja matkasõit
Tõnis Sepp
VIIMSI RATTAKLUBI
Spordiklubi
Põhisõit
Enn Sihver
Noorte- ja matkasõit
Alex Siim
Enervit
Põhisõit
Aivo Siimar
GrayZ team
Põhisõit
Juli-Ann Siimpoeg
Kirss
Noorte- ja matkasõit
Merle Siimsen
Põhisõit
Reijo Sikk
Spordiklubi
Põhisõit
Ade Sild
Põhisõit
Janno Sild
Põhisõit
Aidi Sildaru
lebo racing
Noorte- ja matkasõit
Henry Sildaru
lebo racing
Noorte- ja matkasõit
Kalev Sildaru
lebo racing
Spordiklubi
Põhisõit
Kristo Sildaru
Noorte- ja matkasõit
Tõnis Sildaru
lebo racing
Noorte- ja matkasõit
Madis Sildvee
RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS
Spordiklubi
Põhisõit
Märt Sildvee
RR Siplased
Spordiklubi
Põhisõit
Rainer Sildvee
kinema.eu
Põhisõit
Siim Silland
REDBIKE TEAM III
RedBike
Spordiklubi
Põhisõit
Janar Sillaots
DAG Reklaam OÜ
Noorte- ja matkasõit
Dener Silm
Tillusõit - sündinud 2014 ja hiljem
Doris Silm
Tillusõit - sündinud 2014 ja hiljem
Maario Silm
RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS
Spordiklubi
Põhisõit
Sten Silm
Rattabaas
Tillusõit - sündinud 2014 ja hiljem
Priit Simberg
Püha Loomaaed
Põhisõit
Merli Sims
TAIVOSTER
Äriettevõte
Põhisõit
Erki Sing
Põhisõit
Anet Sirvel
RR Siplased
Põhisõit
Merili Sirvel
RR SIPLASED / VITAX
Spordiklubi
Põhisõit
Ivar Siska
REDBIKE TEAM III
RedBike Team
Spordiklubi
Põhisõit
Erika Sõber
Põhisõit
Erika Sõber
Noorte- ja matkasõit
Margus Soidla
RR SIPLASED / VERX
Spordiklubi
Põhisõit
Andres Soojärv
KULGUR TEAM 2
Spordiklubi
Põhisõit
Kristel Sandra Soonik
Viljandi Rattaklubi
Põhisõit
Karen Soosalu
velo clubbers
Põhisõit
Siim Sootalu
Põhisõit
Indrek Sootla
ASTRO BALTICS
Astro Baltics OÜ
Põhisõit
Tarmo Sova
Põhisõit
Travis Sova
Põhisõit
Tair Stalberg
Põhisõit
Valmer Stalkov
Põhisõit
Karl Joosep Steinberg
Noorte- ja matkasõit
Greete Steinburg
SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND
Spordiklubi
Põhisõit
Jane Stern
Noorte- ja matkasõit
Erkki Stüf
Põhisõit
Sergo Stüf
Lastesõit - M8/N8
Robert Sulg
Noorte- ja matkasõit
Jüri Suluste
SJK Viiking
Põhisõit
Tiit Šumanov
RR SIPLASED / VERX
Spordiklubi
Põhisõit
Heikki Suokas
Wõrnu
Põhisõit
Endel Susi
Voore mets
Noorte- ja matkasõit
Jaan Susi
Põhisõit
Regina Suzi
Põhisõit
Raivo Tääker
Eleväli AS
Noorte- ja matkasõit
Tõnu Taalimäe
Põhisõit
Erki Täht
EWK
Põhisõit
Kätliis Täht
Tillusõit - sündinud 2014 ja hiljem
Iiris Takel
SPORDIPARTNER RACING GIRLS
Spordiklubi
Põhisõit
Jaagup Tali
Noorte- ja matkasõit
Kaia Taliaru
Noorte- ja matkasõit
Rivo Taliaru
Lastesõit - M8/N8
Are Tallmeister
Team Elamuspank
Põhisõit
Raul Talumaa
CCRM 2
Spordiklubi
Põhisõit
Tarmo Tamkivi
Põhisõit
Andrus Tamm
Raplamaa Rattaklubi KoMo
Põhisõit
Bruno Tamm
CCRM 2
Spordiklubi
Põhisõit
Eduard Tämm
Põhisõit
Erki Tamm
Noorte- ja matkasõit
Lauri Tamm
VELOPLUS
Spordiklubi
Põhisõit
Rauno Tamm
Korvpalliklubi Quercus
Põhisõit
Reimo Tamm
Korvpalliklubi Quercus
Põhisõit
Taago Tamm
Cyclon
Põhisõit
Vaido Tamm
SHOPROLLER KOSE AMK CT2
Spordiklubi
Põhisõit
Egert Tammeleht
Porter Racing
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Jaak Tammemägi
Põhisõit
Kaupo Tammepuu
Sparta
Noorte- ja matkasõit
Riko Tammepuu
PROSHOP TEAM
NRK
Noorte- ja matkasõit
Laur Tammin
Porter Racing
Noorte- ja matkasõit
Raul Tammin
Tripassion
Põhisõit
Leander Tammistu
Viljandi Rattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Mihkel Tammsalu
RedBike
Põhisõit
Carolin Tammsoo
Porter Racing
Põhisõit
Tamur Täpsi
TAIVOSTER
Äriettevõte
Põhisõit
Tarvi Tara
Rocksoft
Põhisõit
Tenno Tarikas
Kliimaseade
Põhisõit
Peeter Tarvis
VELOPLUS
Spordiklubi
Põhisõit
Elina Tasane
Viljandi Rattaklubi
Põhisõit
Jaanus Tasane
Viljandi Rattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Geven Tauts
Põhisõit
Christine Teder
Tartu ujumisklubi
Noorte- ja matkasõit
Feeliks Teder
Tartu ujumisklubi
Põhisõit
Hardi Teder
Haaslava MTB
Põhisõit
Roobert Teder
Tartu ujumisklubi
Noorte- ja matkasõit
Sander Teder
Tartu ujumisklubi
Noorte- ja matkasõit
Hans Teearu
MTÜ Karupesa Team
Põhisõit
Karl Teearu
Mis ei tapa teeb tugevaks
Põhisõit
Paul Teearu
OÜ Valga Puu
Põhisõit
Tiina Teearu
Noorte- ja matkasõit
Tanel Rasmus Teesalu
Eleväli AS
Noorte- ja matkasõit
Tavo Tenson
ONNINEN
Äriettevõte
Põhisõit
Ave Tepper
Kolmeks AS
Noorte- ja matkasõit
Raivo Terve
Omniva Spordiklubi
Põhisõit
Tarvi Thomberg
Mybody.ee
Põhisõit
Johannes Tiirats
Viljandi Rattaklubi
Põhisõit
Toomas Tiismaa
ficontec
Põhisõit
Jaanus Tiisvend
Eesti Sportlane/Torpado
Põhisõit
Taikki Tillemann
CCRM 2
Spordiklubi
Põhisõit
Taavi Tint
Sportlove
Põhisõit
Timo Tints
Noorte- ja matkasõit
Richard Tipner
Noorte- ja matkasõit
Tanel Tobreluts
Noorte- ja matkasõit
Marek Tõnismäe
Koidu Suusaklubi
Põhisõit
Lukas Tõnisson
Noorte- ja matkasõit
Tauri-Dag Tõnov
Põhisõit
Sulev Tõns
Põhisõit
Tauri Toom
Viljandi Rattaklubi
Põhisõit
Rita Toome
RR SIPLASED / VITAX
Spordiklubi
Põhisõit
Roland Toome
RR SIPLASED / LATER GR
Spordiklubi
Põhisõit
Mirte Toomla
Lastesõit - M8/N8
Gerdo Toomsalu
Lastesõit - M8/N8
Josten Toomsalu
Viljandi Rattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Josten Toomsalu
Viljandi Rattaklubi
Lastesõit - M10/N10
Mait Toomsalu
Noorte- ja matkasõit
Renee Toomsalu
Noorte- ja matkasõit
Kaido Toonekurg
RAE RATTAKLUBI
Spordiklubi
Põhisõit
Tanel Toots
VANAD VÄNDAD
Põhisõit
Kaarel Toss
Põhisõit
Janete Trestip
Noorte- ja matkasõit
Kermo Tsäro
ONNINEN
Äriettevõte
Põhisõit
Martin Tunder
Põhisõit
Tarmo Tunder
Põhisõit
Gunnar Tungal
Kolmeks AS
Noorte- ja matkasõit
Ivo Tupits
RR SIPLASED / LATER GR
Spordiklubi
Põhisõit
Ain-Ivar Tupp
Põhisõit
Raido Türk
Põhisõit
Reigo Türk
Viljandi Rattaklubi
Põhisõit
Toomas Türkson
ProShop Team
Põhisõit
Indrek Turu
Noorte- ja matkasõit
Herki Tuttelberg
SHOPROLLER KOSE AMK CT2
Spordiklubi
Põhisõit
Elmar Tuudelepp
Noorte- ja matkasõit
Reeda Tuula-Fjodorov
Põhisõit
Jakob Udras
Siljasport
Põhisõit
Janelle Uibokand
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM
Põhisõit
Kadri Ukrainski
Põhisõit
Timo Undla
ONNINEN II
Äriettevõte
Põhisõit
Fred Üprus
KULGUR TEAM 2
Spordiklubi
Põhisõit
Johannes Ütsik
Põhisõit
Andres Ütt
Sportland Team
Põhisõit
Riina Ütt
Sportland Team
Noorte- ja matkasõit
Aivo Uude
Põhisõit
Tanel Uudeberg
SuusaAkadeemia
Põhisõit
Aimur Uuk
RR SIPLASED / LATER GR
Spordiklubi
Põhisõit
Rainis Uussalu
Noorte- ja matkasõit
Arno Uustal
Noorte- ja matkasõit
Ivar Vaab
RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS
Spordiklubi
Põhisõit
Mikk Mihkel Vaabel
Cleveron AS
Viljandi Rattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Silver Vaarend
Põhisõit
Mattias Vadam
REDBIKE TEAM II
Spordiklubi
Põhisõit
Vallo Vahesaar
Põhisõit
Markus Vähi
REDBIKE TEAM II
Spordiklubi
Põhisõit
Virgo Vahter
Põhisõit
Sigrid Vahtra
Noorte- ja matkasõit
Josten Vaidem
FIXUS
Põhisõit
Jaarek Vaikmets
Viljandi Rattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Gregor Vain
Porter Racing
Noorte- ja matkasõit
Christopher Väinola
Kalevi Jalgrattakool
Põhisõit
Marko Vainu
Põhisõit
Erik Valdmaa
Põhisõit
Risto Valdmaa
Põhisõit
Marek Valdner
ProShop Team
Põhisõit
Karl Valdre
Põhisõit
Pärtel Valge
Noorte- ja matkasõit
Hedvi Valgemäe
REDBIKE TEAM NAISED
Spordiklubi
Põhisõit
Raini Valgma
SAQ SC
Põhisõit
Taavi Valgmäe
RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST
Spordiklubi
Põhisõit
Janno Väling
Noorte- ja matkasõit
Villem Edward Väling
Noorte- ja matkasõit
Maikel Magnus Välja
Noorte- ja matkasõit
Martti Välk
Viljandi Rattaklubi
Põhisõit
Kenneth Vallik
Telia Spordiklubi
Põhisõit
Kristjan Vallimäe
Põhisõit
Esko Välling
Põhisõit
Henri Valmsen
Viljandi Rattaklubi
Põhisõit
Karmen Valmsen
Viljandi Rattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Kai Valt
Põhisõit
Alo Vare
Põhisõit
Tauno Vare
Põhisõit
Ahti Vares
ONNINEN II
Äriettevõte
Põhisõit
Meelis Varik
REDBIKE TEAM IV
Redbike
Spordiklubi
Põhisõit
Dmitri Vavilov
Põhisõit
Frederik Vavilov
Tillusõit - sündinud 2014 ja hiljem
Lauri Veenpere
Põhisõit
Raul Veesalu
Põhisõit
Siim Veiler
Põhisõit
Anti Vendel
EfTEN
Põhisõit
Sven Vene
Ketspeetrid
Põhisõit
Priit Veski
TAIVOSTER
Äriettevõte
Põhisõit
Heigo Veskiväli
RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST
Spordiklubi
Põhisõit
Toomas Viigipuu
Põhisõit
Egne Viilup
Noorte- ja matkasõit
Alar Viitmaa
OK Lehola
Põhisõit
Maik Vildersen
Lastesõit - M8/N8
Marko Vildersen
Põhisõit
Raimo Vildersen
TopFence
Põhisõit
Tarmo Vildersen
Põhisõit
Kersti Villers
Viljandi Rattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Toomas Vilpart
Põhisõit
Veiko Vilu
Rixratas
Noorte- ja matkasõit
Madis Vitsut
Cleveron AS
Noorte- ja matkasõit
Jürjo Voitka
Graanul Invest AS
Põhisõit
Andrus Volk
Spordipartner Rattapood
Spordiklubi
Põhisõit
Liina Volmerson
RedBike
Põhisõit
Ainars Volts
Põhisõit
Aivar Vonk
ProCoating Kostivere rattatiim
Noorte- ja matkasõit
Toomas Vool
Eleväli AS
Noorte- ja matkasõit
Jaan Võsu
Põhisõit
Steve Võsu
MAMILY NATIONAL PRO MTB RACING TEAM 1
Spordiklubi
Põhisõit
Mihkel Vunk
Põhisõit
Heigo Vuuk
Püha Loomaaed
Põhisõit
Kristo Zacek
Põhisõit
Inger Zaletajev
Porter Racing
Lastesõit - M8/N8
Serena Zaletajev
Porter Racing
Lastesõit - M8/N8
Serena Zaletajev
Porter Racing
Noorte- ja matkasõit
Alex-Sander Zapotõlok
ON24 AS
Noorte- ja matkasõit
Ivars Zvirbulis
Põhisõit

...