Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Juhend Registreerunud Tulemused Kommentaarid (3)

Korraldajad

Meie Liigume
Tõrva Spordiselts
Mulgimaa Spordiklubi

Peatoetaja

Medita kliinik

Toetajad

AS Giga
Ikodor
synlab
Reginett
Tarmeko
Tõrva Linnavalitsus
Ehitustrust
Aura keskus
Eesti Kultuurkapital
Valgamaa Spordiliit

Energiapartner

Enervit

Joogipartner

A Le Coq

Registreerunud

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 27.09.2020 03:00.
Kokku: 61
Noorteklass: 22
Harrastajateklass: 33
Põhiklass: 6
mees: 40
naine: 21
Kõik   |   Noorteklass   |   Harrastajateklass   |   Põhiklass   |   Võistkonnad
Nimi Võistkond/Organisatsioon Distants
Alex Aasa
Noorteklass
Kailyn Aasa
Noorteklass
Karmen Aavik
Ujumise Spordiklubi
Harrastajateklass
Maria Liis Alt
Noorteklass
Aaron Ausmees
Noorteklass
Erki Boisen
Harrastajateklass
Liis-Aleksandra Boisen
Noorteklass
Ivan Bondarchuk
Noorteklass
Jelena Bondarchuk
Harrastajateklass
Leonid Bondarchuk
Harrastajateklass
Maria Bondarchuk
Noorteklass
Tarvi Drenkhan
Harrastajateklass
Alina Hadijeva
Noorteklass
Oskar Hanko
Noorteklass
Kaidar Hussar
Põhiklass
Olev Korb
Harrastajateklass
Ander Markus Kroon
Noorteklass
Erko Kurvits
Põhiklass
Livian L
Harrastajateklass
Jaan Lusikas
Harrastajateklass
Karin Lusikas
Harrastajateklass
Lembitu Luts
Harrastajateklass
Sigrid Luts
Noorteklass
Ahto Matvejev
Harrastajateklass
Jana Matvejeva
Harrastajateklass
Edgar Metsar
Harrastajateklass
Rayan Napast
Harrastajateklass
Ilmar Niilits
Harrastajateklass
Ott Orro
Harrastajateklass
Rait Pallo
Põhiklass
Aare Paulov
Harrastajateklass
Vanessa Potagin
Noorteklass
Riho Pürn
Harrastajateklass
Luise Puu
Harrastajateklass
Argo Raie
Harrastajateklass
Heino Randpere
Harrastajateklass
Kirke Reivart
Harrastajateklass
Kristjan Reivart
Noorteklass
Tiia Riis
Harrastajateklass
Marek Ruotsalainen
Harrastajateklass
Patrik Ruotsalainen
Noorteklass
Gert Saamann
Põhiklass
Johann Saamann
Harrastajateklass
Stefan Saks
Noorteklass
Aivar Sarapuu
Harrastajateklass
Gert Martin Savitsch
Noorteklass
Grete Maria Savitsch
Noorteklass
Margis Sein
Harrastajateklass
Gaspar Sukk
Põhiklass
Oliver Sukk
Noorteklass
Johan Tamm
Noorteklass
Priit Tannik
Harrastajateklass
Anette Teder
Noorteklass
Tõnis Tomson
Harrastajateklass
Jonas Ustav
Noorteklass
Kairi Ustav
Harrastajateklass
Vaino Vald
Harrastajateklass
Rein Vares
Põhiklass
Aivar Veri
Harrastajateklass
Kairit Veri
Harrastajateklass
Vanessa Viiding
Noorteklass

...