Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Registreerunud Stardinimekirjad Tulemused Kommentaarid (5)

Korraldajad

Meie Liigume
Tõrva Spordiselts
Mulgimaa Spordiklubi

Peatoetaja

Medita kliinik

Toetajad

AS Giga
Ikodor
synlab
Reginett
Tarmeko
Tõrva Linnavalitsus
Ehitustrust
Aura keskus
Eesti Kultuurkapital
Eesti Kultuurkapital

Energiapartner

Enervit

Joogipartner

A Le Coq

Stardinimekirjad

Vali distants:
Stardinimekiri seisuga 16.01.2021 15:00.

Noorteklass stardinimekiri

Nr. Nimi Sünniaasta Sugu VKL Elukoht Võistkond/Organisatsioon
1 Ander Markus Kroon 2002 mees Noored C (2002-2003) Eesti, Tartu maakond
2 Maria Bondarchuk 2002 naine Noored C (2002-2003) Eesti, Harju maakond
3 Ivan Bondarchuk 2005 mees Noored D (2004-2005) Eesti, Harju maakond
4 Aaron Ausmees 2006 mees Noored E (2006 ja nooremad) Eesti, Tartu maakond
5 Vanessa Potagin 2002 naine Noored C (2002-2003) Eesti, Tartu maakond
6 Stefan Saks 2004 mees Noored D (2004-2005) Eesti, Tartu maakond
7 Jonas Ustav 2009 mees Noored E (2006 ja nooremad) Eesti, Tartu maakond
8 Vanessa Viiding 2002 naine Noored C (2002-2003) Eesti, Tartu maakond
9 Gert Martin Savitsch 2006 mees Noored E (2006 ja nooremad) Eesti, Harju maakond
10 Maria Liis Alt 2005 naine Noored D (2004-2005) Eesti, Lääne-Viru maakond
11 Liis-Aleksandra Boisen 2003 naine Noored C (2002-2003) Eesti, Tartu maakond
12 Kristjan Reivart 2006 mees Noored E (2006 ja nooremad) Eesti, Tartu maakond
13 Anette Teder 2006 naine Noored E (2006 ja nooremad) Eesti, Tartu maakond
14 Oskar Hanko 2002 mees Noored C (2002-2003) Eesti, Järva maakond
15 Patrik Ruotsalainen 2002 mees Noored C (2002-2003) Eesti, Järva maakond
16 Alex Aasa 2004 mees Noored D (2004-2005) Eesti, Võru maakond
17 Kailyn Aasa 2006 naine Noored E (2006 ja nooremad) Eesti, Võru maakond
18 Anette Teder 2006 naine Noored E (2006 ja nooremad) Eesti, Tartu maakond
19 Jass Rootsma 2002 mees Noored C (2002-2003) Eesti, Tartu maakond
20 Ats Rootsma 2004 mees Noored D (2004-2005) Eesti, Tartu maakond
21 Alina Hadijeva 2006 naine Noored E (2006 ja nooremad) Eesti, Tartu maakond
22 Sigrid Luts 2005 naine Noored D (2004-2005) Eesti, Tartu maakond
23 Romi Israel 2007 naine Noored E (2006 ja nooremad) Eesti, Viljandi maakond
24 Grete Maria Savitsch 2004 naine Noored D (2004-2005) Eesti, Harju maakond
Tabasalu triatloniklubi
25 Karoliina Kets 2005 naine Noored D (2004-2005) Eesti, Põlva maakond
26 Herbert Hugo Prank 2005 mees Noored D (2004-2005) Eesti, Tartu maakond
Tartu Ujumisklubi
27 Hubert Uku Prank 2005 mees Noored D (2004-2005) Eesti, Tartu maakond
Tartu Ujumisklubi
28 Getrin Raudsepp 2005 naine Noored D (2004-2005) Eesti, Lääne-Viru maakond

...