Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Juhend Instructions Registreerunud Stardinimekirjad Tulemused Kommentaarid (3)

Korraldajad

Eesti Triatloni Liit
Meie Liigume
Tõrva Spordiselts

Toetajad

Ehitustrust
A.Le Coq
Enervit
Giga
Ikodor
Medita kliinik
Reginett
Tarmeko
Eesti Kultuurkapital
Tõrva linn
Tõrva 90
Meditsiinilabor Synlab

Registreerunud

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 27.01.2022 16:40.
Kokku: 102
Lapsed E,D,C: 39
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50: 26
Võistkonnad: 4
Noored B, harrastajad, veteranid 60&70&80: 33
mees: 57
naine: 41
Nimi Võistkond/Organisatsioon Distants
TÕRVA VÕRKPALLIKLUBI
KADRI PILM, KAJA MÖLDER, KADRI PILM
Võistkonnad
Team Girona
Grete Allilender, Silvia Lippe, Grete Allilender
Võistkonnad
Rayan
Rayan Napast, Tõnis Tomson, Rayan Napast
Võistkonnad
Tõrva JK neiud
Heleri Rebane, Angela Sööt, Michell Luik
Võistkonnad
Kaarel Jakob Aava
Lapsed E,D,C
Karmen Aavik
Ujumise Spordiklubi
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50
Sander Aavik
Ujumise Spordiklubi
Lapsed E,D,C
Simo Aksalu
Tartu Ujumisklubi
Lapsed E,D,C
August Albert
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50
Andres Alloja
Raudmees
Lapsed E,D,C
Helge Alt
Noored B, harrastajad, veteranid 60&70&80
Maria Liis Alt
Vinni VAK
Lapsed E,D,C
Marti Alt
TriSmile
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50
Armin Angerjärv
Tartu Ujumisklubi
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50
Aaron Ausmees
Meie Liigume Medita
Lapsed E,D,C
Lisette Baum
Lapsed E,D,C
Rasmus Boisen
Tartu Ujumisklubi
Lapsed E,D,C
Ivan Bondarchuk
Tabasalu Triatloniklubi
Lapsed E,D,C
Jelena Bondarchuk
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50
Leonid Bondarchuk
Noored B, harrastajad, veteranid 60&70&80
Maria Bondarchuk
Noored B, harrastajad, veteranid 60&70&80
Kardo Erm
Raudmees
Noored B, harrastajad, veteranid 60&70&80
Elen Filatov
Noored B, harrastajad, veteranid 60&70&80
Alina Hadijeva
tartu ujumisklubi
Lapsed E,D,C
Oskar Hanko
Paide Ujumisklubi
Noored B, harrastajad, veteranid 60&70&80
Hanna Heinsaar
Lapsed E,D,C
Helis Heinsaar
Lapsed E,D,C
Oliver Holtsmeier
Lapsed E,D,C
Risto Holtsmeier
Noored B, harrastajad, veteranid 60&70&80
Kalev Kajaste
Noored B, harrastajad, veteranid 60&70&80
Rein Kane
Noored B, harrastajad, veteranid 60&70&80
Kristjan Kannus
Raudmees
Noored B, harrastajad, veteranid 60&70&80
Erich-Johannes Käpa
Tabasalu Triatloniklubi
Lapsed E,D,C
Tessa-Karoli Käpa
Tabasalu Triatloniklubi
Lapsed E,D,C
Säde Lee Kerge
Lapsed E,D,C
Marianne Kivimets
Tabasalu Triatloniklubi
Lapsed E,D,C
Merili-Mai Kivimets
Tabasalu Triatloniklubi
Noored B, harrastajad, veteranid 60&70&80
Kirke Kool
Tartu Ujumisklubi
Lapsed E,D,C
Sirje Kõresaar
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50
Juri Kovaljov
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50
Ander Markus Kroon
Meie Liigume Medita
Noored B, harrastajad, veteranid 60&70&80
Maria Kuris
Lapsed E,D,C
Mattias Kuris
Lapsed E,D,C
Toomas Kuris
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50
Andrus Kuusk
Tartu ujumisklubi
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50
Carol Kuuskman
Tabasalu TK
Noored B, harrastajad, veteranid 60&70&80
Ralf Marcus Laiva
Noored B, harrastajad, veteranid 60&70&80
Ragnar Lelle
Raudmees
Noored B, harrastajad, veteranid 60&70&80
Raileen Lelle
Raudmees
Noored B, harrastajad, veteranid 60&70&80
Gerd Johan Lessing
Tartu Ujumisklubi
Lapsed E,D,C
Getriin Marii Lessing
Tartu Ujumisklubi
Lapsed E,D,C
Toomas Loho
T3 Triathlon Team
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50
Johannes Lokko
Tartu Ujumisklubi
Lapsed E,D,C
Kristin Luts
tartu ujumisklubi
Lapsed E,D,C
Sigrid Luts
tartu ujumisklubi
Lapsed E,D,C
Henri Madismäe
Lapsed E,D,C
Martin Mäerand
Raudmees
Noored B, harrastajad, veteranid 60&70&80
Marton Mäerand
Raudmees
Lapsed E,D,C
Martin Malm
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50
Kaari Meriloo
Tabasalu TK
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50
Katre Meriloo
Tabasalu TK
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50
Jüri Mets
Raudmees
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50
Tea Mey
Noored B, harrastajad, veteranid 60&70&80
Andres Nöps
Tartu Ujumisklubi
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50
Liis Nurmis
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50
Pille Nurmis
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50
Priit Oidram
TriSmile
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50
Eugen Õis
Noored B, harrastajad, veteranid 60&70&80
Kert Pallo
Lapsed E,D,C
Rait Pallo
Swedbanki Spordiklubi
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50
Triinu Palo
Tartu Ujumisklubi
Noored B, harrastajad, veteranid 60&70&80
Raimond Parts
Nõmme Rattaklubi
Lapsed E,D,C
Mikko Pihtje
Noored B, harrastajad, veteranid 60&70&80
Luise Puu
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50
Indrek Reinbach
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50
Mari Mai Ruus
Tartu Ujumisklubi
Lapsed E,D,C
Mart Leo Ruus
Tartu Ujumisklubi
Noored B, harrastajad, veteranid 60&70&80
Gert Martin Savitsch
Lapsed E,D,C
Grete Maria Savitsch
Lapsed E,D,C
Heldur-Valdek Seeder
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50
Ethel Heidi Sepp
Noored B, harrastajad, veteranid 60&70&80
Marten Siirma
Tabasalu Triatloniklubi
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50
Ilmar Tagel
Noored B, harrastajad, veteranid 60&70&80
Johan Tamm
Tartu Ujumisklubi
Noored B, harrastajad, veteranid 60&70&80
Anette Teder
Tartu ujumisklubi
Lapsed E,D,C
Christine Teder
Tartu ujumisklubi
Lapsed E,D,C
Roobert Teder
Tartu ujumisklubi
Lapsed E,D,C
Tiina Tiisler
Kõlleste Spordiklubi
Noored B, harrastajad, veteranid 60&70&80
Margus Tinno
velo clubbers
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50
Ilja Tšernõh
Tabasalu TK
Noored B, harrastajad, veteranid 60&70&80
Rainis Uibo
Noored B, harrastajad, veteranid 60&70&80
Jonas Ustav
Tartu Ujumisklubi
Lapsed E,D,C
Kairi Ustav
Noored B, harrastajad, veteranid 60&70&80
Romet Ustav
Tartu Ujumisklubi
Lapsed E,D,C
Urmas Utar
Tabasalu TK
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50
Anne Vaisma
Raudmees
Noored B, harrastajad, veteranid 60&70&80
Rein Vares
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50
Hanna-Liisa Värik
Tabasalu TK
Lapsed E,D,C
Rica Veevo
Tartu Ujumisklubi
Lapsed E,D,C
Hedi Verev
Noored B, harrastajad, veteranid 60&70&80
Vanessa Viiding
Noored B, harrastajad, veteranid 60&70&80
Eduard Virkus
Noored B, harrastajad, veteranid 60&70&80

...