Et En

Registreerunud

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 25.10.2021 01:00.
Kokku: 254
I start - M/N8, M/N10: 31
II start - M/N12: 44
III start - M/N14: 35
IV start - M/N16: 32
V start - OPEN mehed põhisõit: 52
VI start - NAISED + SEENIORID: 60
mees: 214
naine: 40
Nimi Võistkond/Organisatsioon Distants
Markus Adams
Otepää Rattaklubi
V start - OPEN mehed põhisõit
Gabriel Helmut Aduson
CFC Spordiklubi
III start - M/N14
Roman Afonin
I start - M/N8, M/N10
Markku Ainsalu
V start - OPEN mehed põhisõit
Armin Akkel
Kalevi Jalgrattakool
II start - M/N12
Janno Aksin
Hawaii Express
VI start - NAISED + SEENIORID
Marii-Isabel Allikberg
KJK
IV start - M/N16
Ritvars Alme
Kuldiga/MSG
IV start - M/N16
Martin Anier
IV start - M/N16
Gevert Aola
Pärnu Spordiselts Kalev
II start - M/N12
Rait Ärm
Cycling Tartu
V start - OPEN mehed põhisõit
Janek Arme
Põltsamaa jalgrattaklubi
VI start - NAISED + SEENIORID
Aaron Aus
IV start - M/N16
Bruno Bmanis
Valmieras velo vien?ba
IV start - M/N16
Zlata Broniševskaja
II start - M/N12
Kristers Celitans
II start - M/N12
Lauris Celitans
VI start - NAISED + SEENIORID
Tatjana Dobolina
VI start - NAISED + SEENIORID
Carl Peeter Dooner
II start - M/N12
Artem Dumov
Team Petrogradets
II start - M/N12
Elisabeth Ebras
IV start - M/N16
Kristian Ebras
I start - M/N8, M/N10
Kristo Ebras
VI start - NAISED + SEENIORID
Indrek Eelmets
VI start - NAISED + SEENIORID
Mihkel Eelmets
I start - M/N8, M/N10
Siim Eenma
III start - M/N14
Diana Elagina
Team Petrogradets
II start - M/N12
Avo Eljas
VI start - NAISED + SEENIORID
Indrek Epner
VI start - NAISED + SEENIORID
Rando Marten Evendi
V start - OPEN mehed põhisõit
Maksim Fazõlov
VI start - NAISED + SEENIORID
Ron-Thorren Floren
V start - OPEN mehed põhisõit
Daria Fomina
Team Petrogradets
VI start - NAISED + SEENIORID
Andris Gavrikovs
V start - OPEN mehed põhisõit
Martin Green
Kalevi Jalgrattakool
I start - M/N8, M/N10
Ron Gristsenko
IV start - M/N16
Berit Grünberg
I start - M/N8, M/N10
Hardy Grünberg
I start - M/N8, M/N10
Henry Grünberg
IV start - M/N16
Priit Grünberg
VI start - NAISED + SEENIORID
Katrina Hansone
I start - M/N8, M/N10
Richard Hansons
II start - M/N12
Dani Härginen
V start - OPEN mehed põhisõit
Silver Havamaa
VI start - NAISED + SEENIORID
Tom Hints
VIKO
III start - M/N14
Harro Hoog
DMT Insenerid OÜ
VI start - NAISED + SEENIORID
Ralf Hürden
II start - M/N12
Arti Ilves
Peloton
V start - OPEN mehed põhisõit
Adrian Irbe
I start - M/N8, M/N10
Birgit Irbe
III start - M/N14
Richard Ivainen
Peloton
III start - M/N14
Liis Jääger
Otepää rattaklubi
VI start - NAISED + SEENIORID
Joonas Jaht
III start - M/N14
Uku Järv
I start - M/N8, M/N10
Kert Järva
V start - OPEN mehed põhisõit
Priit Järvloo
VI start - NAISED + SEENIORID
Markus Järvsoo
II start - M/N12
Egert Johanson
IV start - M/N16
Kristjan Johanson
Cycling Tartu
V start - OPEN mehed põhisõit
Robert Johanson
V start - OPEN mehed põhisõit
Stefan Johanson
viljandi rattaklubi
IV start - M/N16
Mairit Kaarjärv
SK Rakke
II start - M/N12
Maris Kaarjärv
SK Rakke
VI start - NAISED + SEENIORID
Ruben Käärst
Kuusalu Rattaklubi
II start - M/N12
Herlen Kajo
Kuusalu rattaklubi
II start - M/N12
Raiko Kaldoja
V start - OPEN mehed põhisõit
Edgars Kalninš
V start - OPEN mehed põhisõit
Helvijs Kancers
II start - M/N12
Kristaps Kancers
BELO Cycling Project
VI start - NAISED + SEENIORID
Märt Kannel
II start - M/N12
Jaak Karjane
VI start - NAISED + SEENIORID
Martin Karki
IV start - M/N16
Gleb Karpenko
Kalevi Jalgrattakool
V start - OPEN mehed põhisõit
Jaanus Kertsman
VI start - NAISED + SEENIORID
Kevin Kertsman
Spordipartner
I start - M/N8, M/N10
Kristen Kibe
Viljandi Rattaklubi
III start - M/N14
Marcus Kiilaspea
Viljandi Rattaklubi
Marcus Kiilaspea
II start - M/N12
Siim Kiskonen
Cycling Tartu
V start - OPEN mehed põhisõit
Gert Kivistik
V start - OPEN mehed põhisõit
Eliise Kivistu
III start - M/N14
Karl Kiviväli
TÜ ASK
II start - M/N12
Gert Klaaser
VI start - NAISED + SEENIORID
Gerd Kodanik
VI start - NAISED + SEENIORID
Kardo Kõiv
VI start - NAISED + SEENIORID
Kevin Kardo Kõiv
IV start - M/N16
Oskar Kontus
V start - OPEN mehed põhisõit
Tarmo Kopli
Hawaii Express
V start - OPEN mehed põhisõit
Alekss Krasts
RRS/MSG
V start - OPEN mehed põhisõit
Magnus Krusemann
V start - OPEN mehed põhisõit
Martin Krusemann
IV start - M/N16
Kaupo Kuhlap
Cosmos
VI start - NAISED + SEENIORID
Antti Kuitto
Team EVOC Finland
V start - OPEN mehed põhisõit
Agnes Kukk
VI start - NAISED + SEENIORID
Erki Kukk
V start - OPEN mehed põhisõit
Kätlin Kukk
Kalevi Jalgrattakool
VI start - NAISED + SEENIORID
Robin Kukk
Spordipartner
IV start - M/N16
Nikita Kulikov
I start - M/N8, M/N10
Viljar Kuljus
Rein Taaramäe Rattaklubi
V start - OPEN mehed põhisõit
Karolina Kull
II start - M/N12
Andro Kurg
VIKO
II start - M/N12
Aleksei Kušnir
VI start - NAISED + SEENIORID
Tanel Kuusk
VI start - NAISED + SEENIORID
Carol Kuuskman
CFC
VI start - NAISED + SEENIORID
Oskar Küüt
III start - M/N14
Erki Laanemäe
Viljandi Rattaklubi
V start - OPEN mehed põhisõit
Arseni Laidinen
Narva SK Energia
III start - M/N14
Tea Lang
TÜ ASK
VI start - NAISED + SEENIORID
Tanel Lehtpuu
VIKO
III start - M/N14
Markus Leidt
Peloton
V start - OPEN mehed põhisõit
Martti Lenzius
Vooremaa Centrum/Rattabaas
III start - M/N14
Martti Lepik
Peloton
I start - M/N8, M/N10
Robert Lepik
Peloton
III start - M/N14
Rasmus Leppik
viljandi rattaklubi
IV start - M/N16
Jaanus Linkgreim
VI start - NAISED + SEENIORID
Anton Litvintsev
CFC
V start - OPEN mehed põhisõit
Liisi Lohk
Pärnu Spordiselts Kalev
III start - M/N14
Stefan Lootus
Kuusalu Rattaklubi
V start - OPEN mehed põhisõit
Robin Luht
Peloton
II start - M/N12
Joonas Maanurm
ProShop Team
V start - OPEN mehed põhisõit
Mik Madisson
VIKO
III start - M/N14
Markus Mäeuibo
III start - M/N14
Marten Malmre
Peloton
III start - M/N14
Markus Mandel
Ms
I start - M/N8, M/N10
Mathias Lennart Mandel
II start - M/N12
Robert Männa
V start - OPEN mehed põhisõit
Mart Markus
Tallinna Kiiruisuklubi
V start - OPEN mehed põhisõit
Akseli Marttila
V start - OPEN mehed põhisõit
Jörgen Matt
Peloton
V start - OPEN mehed põhisõit
Martin Meisalu
VI start - NAISED + SEENIORID
Jooep Mesi
Pärnu Spordiselts Kalev
V start - OPEN mehed põhisõit
Ottomar Metslind
V start - OPEN mehed põhisõit
Dareli Michelis
I start - M/N8, M/N10
Daren Michelis
II start - M/N12
Madis Mihkels
TÜASK
V start - OPEN mehed põhisõit
Margus Mikson
Valio Eesti AS
VI start - NAISED + SEENIORID
Mairon Milistver
Pärnu Spordiselts Kalev
V start - OPEN mehed põhisõit
Meelis Milistver
Vennad-Dahl
VI start - NAISED + SEENIORID
Harrot Mitt
Cosmos
II start - M/N12
Virgo Mitt
Pärnu Spordiselts Kalev
III start - M/N14
Mari-Liis Mõttus
VI start - NAISED + SEENIORID
Marta Mõttus
I start - M/N8, M/N10
Matthias Mõttus
III start - M/N14
Tarmo Mõttus
VI start - NAISED + SEENIORID
Reene Muugamäe
I start - M/N8, M/N10
Henry Närap
TÜASK
IV start - M/N16
Kaspar Neemesto
VI start - NAISED + SEENIORID
Alar Nigul
CFC Spordiklubi
VI start - NAISED + SEENIORID
Armin Aleks Nigul
CFC Spordiklubi
I start - M/N8, M/N10
Natali Nora Nigul
CFC Spordiklubi
III start - M/N14
Rasmus Nõmm
Nõmme Rattaklubi MTU
II start - M/N12
Rauno Notton
CFC
IV start - M/N16
Tõnu Ord
VI start - NAISED + SEENIORID
Joosep-Mattias Õun
IV start - M/N16
Markus Pajur
Cycling Tartu
V start - OPEN mehed põhisõit
Helari Pallas
VI start - NAISED + SEENIORID
Peeter Parmask
VI start - NAISED + SEENIORID
Andri Pärn
80072321
II start - M/N12
Oskar Pau
Rein Taaramäe Rattaklubi
IV start - M/N16
Aimar Pedari
VI start - NAISED + SEENIORID
Lauri Peil
V start - OPEN mehed põhisõit
Riko-Sander Pensa
III start - M/N14
Kuldar Põder
V start - OPEN mehed põhisõit
Henri Põldma
III start - M/N14
Annabrit Prants
KJK
IV start - M/N16
Sille Puhu
VI start - NAISED + SEENIORID
Oskar Pukk
III start - M/N14
Jürgen Puškin
Vooremaa Centrum/Rattabaas
III start - M/N14
Sven Puusepp
VI start - NAISED + SEENIORID
Kaupo Raag
velo clubbers
VI start - NAISED + SEENIORID
Frank Aron Ragilo
IV start - M/N16
Frida Mia Ragilo
I start - M/N8, M/N10
Oleg Ragilo
VI start - NAISED + SEENIORID
Yoko Rajamäe
I start - M/N8, M/N10
Maribel Rannala
II start - M/N12
Ever Richard Rannamets
Airpark Spordiklubi
I start - M/N8, M/N10
Raul Rätsep
V start - OPEN mehed põhisõit
Rudolfs Raudzins
II start - M/N12
Karel Gustav Rei
II start - M/N12
Kirke Reier
Viljandi RK
IV start - M/N16
Kusti Reier
Viljandi RK
IV start - M/N16
Janmar Reiljan
Vooremaa Centrum/Rattabaas
IV start - M/N16
Gregor Reinoja
I start - M/N8, M/N10
Karel Reintop
KOMO
III start - M/N14
Mae Reintop
KOMO
II start - M/N12
Alar Reiska
VI start - NAISED + SEENIORID
Janek Resev
VI start - NAISED + SEENIORID
Sten Markus Ringi
Kalevi Jalgrattakool
II start - M/N12
Sergei Rõbin
I start - M/N8, M/N10
Enn Rohtla
Hawaii Express
VI start - NAISED + SEENIORID
Ron Rooni
12152608
II start - M/N12
Andre Roos
TÜASK
V start - OPEN mehed põhisõit
Kert Roose
V start - OPEN mehed põhisõit
Richard Ründva
III start - M/N14
Oliver Rüster
Peloton
III start - M/N14
Romet Rüster
I start - M/N8, M/N10
Andris Roland Saar
Vooremaa Centrum/Rattabaas
IV start - M/N16
Kaido Saar
Raplamaa Rattaklubi KOMO
III start - M/N14
Markus Aleksander Saar
II start - M/N12
Mauro Erik Saar
III start - M/N14
Raiko Saar
Vooremaa Centrum/Rattabaas
V start - OPEN mehed põhisõit
Romans Sadretdinovs
V start - OPEN mehed põhisõit
Georg Salupuu
II start - M/N12
Stefano Salvatori
Flowride Tšiili
VI start - NAISED + SEENIORID
Laura Lizette Sander
Pärnu Spordiselts Kalev
VI start - NAISED + SEENIORID
Joosep Sankmann
Cycling Tartu
V start - OPEN mehed põhisõit
Merilyn Sarikas
IV start - M/N16
Evar Saul
Kuusalu rattaklubi
III start - M/N14
Ade Sild
Viljandi Rattaklubi
IV start - M/N16
Rainer Sildvee
VI start - NAISED + SEENIORID
Maario Silm
Rattabaas
VI start - NAISED + SEENIORID
Merili Sirvel
RR Siplased
VI start - NAISED + SEENIORID
Sten Erik Soiver
II start - M/N12
Remo Somelar
II start - M/N12
Jasper Soomelt
Vooremaa Centrum/Rattabaas
II start - M/N12
Rocco Soots
Kalevi Jalgrattakool
II start - M/N12
Edijs Strelis
V start - OPEN mehed põhisõit
Harri Sügis
VI start - NAISED + SEENIORID
Jüri Suluste
VI start - NAISED + SEENIORID
Sebastian Suppi
II start - M/N12
Simon Suppi
I start - M/N8, M/N10
Karolin Surva
III start - M/N14
Bruno Tamm
VI start - NAISED + SEENIORID
Kaspar Tamm
CX Eesti
V start - OPEN mehed põhisõit
Lauri Tamm
IV start - M/N16
Kirill Tarassov
V start - OPEN mehed põhisõit
Elina Tasane
viljandi rattaklubi
IV start - M/N16
Kevin Teeäär
Nõmme Rattaklubi
I start - M/N8, M/N10
Johannes Tiirats
IV start - M/N16
Wilhelm Tomingas
Cosmos
III start - M/N14
Tõnu Tõnov
Spordipartner
VI start - NAISED + SEENIORID
Tauri Toom
Viljandi Rattaklubi
IV start - M/N16
Maria Treier
CFC Spordiklubi
III start - M/N14
Aidi Gerde Tuisk
CFC Spordiklubi
VI start - NAISED + SEENIORID
Priit Tuisk
VI start - NAISED + SEENIORID
Ott Übner
Nõmme Rattaklubi
I start - M/N8, M/N10
Uku Übner
Nõmme Rattaklubi
I start - M/N8, M/N10
Ats Uulimaa
VIKO
V start - OPEN mehed põhisõit
Ivar Vaab
Rattabaas
V start - OPEN mehed põhisõit
Jakop Vähk
I start - M/N8, M/N10
Jasper Vähk
II start - M/N12
Jaarek Vaikmets
II start - M/N12
Nikita Valashas
I start - M/N8, M/N10
Pärtel Valge
SK Velo
II start - M/N12
Maikel Magnus Välja
Aruküla põhikool
I start - M/N8, M/N10
Henri Valmsen
Viljandi Rattaklubi
III start - M/N14
Karmen Valmsen
Viljandi Rattaklubi
II start - M/N12
Vahur Valvas
V start - OPEN mehed põhisõit
Lauri Verliin
IV start - M/N16
Andreas Vilbaste
II start - M/N12
Andrus Volk
Keil MA
VI start - NAISED + SEENIORID
Toomas Vool
V start - OPEN mehed põhisõit
Jane Želtova
II start - M/N12
Maksim Ziborov
I start - M/N8, M/N10
Rainers Zviedris
Valmieras velo vien?ba
III start - M/N14

...