Et En

Nimisponsor

Soudal
Monitor ERP

Toetajad

Rocksoft
Spordipartner Trading OÜ
OÜ Pallas ja Partnerid
EHITUSFIRMA RAND JA TUULBERG AS
Mesikäpp
Hansgrohe Eesti
Kamarula OÜ
KuusTuba
NiiduPartner OÜ
Teemantpoiss OÜ
Saue vald
Tanker
Nutrend
Hawaii Express

Registreerunud

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 03.12.2020 13:00.
Kokku: 254
I start - M/N8, M/N10: 31
II start - M/N12: 44
III start - M/N14: 35
IV start - M/N16: 32
V start - OPEN mehed põhisõit: 52
VI start - NAISED + SEENIORID: 60
mees: 214
naine: 40
Nimi Võistkond/Organisatsioon Distants
Markus Adams
Otepää Rattaklubi
V start - OPEN mehed põhisõit
Gabriel Helmut Aduson
CFC Spordiklubi
III start - M/N14
Roman Afonin
I start - M/N8, M/N10
Markku Ainsalu
V start - OPEN mehed põhisõit
Armin Akkel
Kalevi Jalgrattakool
II start - M/N12
Janno Aksin
Hawaii Express
VI start - NAISED + SEENIORID
Marii-Isabel Allikberg
KJK
IV start - M/N16
Ritvars Alme
Kuldiga/MSG
IV start - M/N16
Martin Anier
IV start - M/N16
Gevert Aola
Pärnu Spordiselts Kalev
II start - M/N12
Rait Ärm
Cycling Tartu
V start - OPEN mehed põhisõit
Janek Arme
Põltsamaa jalgrattaklubi
VI start - NAISED + SEENIORID
Aaron Aus
IV start - M/N16
Bruno Bmanis
Valmieras velo vien?ba
IV start - M/N16
Zlata Broniševskaja
II start - M/N12
Kristers Celitans
II start - M/N12
Lauris Celitans
VI start - NAISED + SEENIORID
Tatjana Dobolina
VI start - NAISED + SEENIORID
Carl Peeter Dooner
II start - M/N12
Artem Dumov
Team Petrogradets
II start - M/N12
Elisabeth Ebras
IV start - M/N16
Kristian Ebras
I start - M/N8, M/N10
Kristo Ebras
VI start - NAISED + SEENIORID
Indrek Eelmets
VI start - NAISED + SEENIORID
Mihkel Eelmets
I start - M/N8, M/N10
Siim Eenma
III start - M/N14
Diana Elagina
Team Petrogradets
II start - M/N12
Avo Eljas
VI start - NAISED + SEENIORID
Indrek Epner
VI start - NAISED + SEENIORID
Rando Marten Evendi
V start - OPEN mehed põhisõit
Maksim Fazõlov
VI start - NAISED + SEENIORID
Ron-Thorren Floren
V start - OPEN mehed põhisõit
Daria Fomina
Team Petrogradets
VI start - NAISED + SEENIORID
Andris Gavrikovs
V start - OPEN mehed põhisõit
Martin Green
Kalevi Jalgrattakool
I start - M/N8, M/N10
Ron Gristsenko
IV start - M/N16
Berit Grünberg
I start - M/N8, M/N10
Hardy Grünberg
I start - M/N8, M/N10
Henry Grünberg
IV start - M/N16
Priit Grünberg
VI start - NAISED + SEENIORID
Katrina Hansone
I start - M/N8, M/N10
Richard Hansons
II start - M/N12
Dani Härginen
V start - OPEN mehed põhisõit
Silver Havamaa
VI start - NAISED + SEENIORID
Tom Hints
VIKO
III start - M/N14
Harro Hoog
DMT Insenerid OÜ
VI start - NAISED + SEENIORID
Ralf Hürden
II start - M/N12
Arti Ilves
Peloton
V start - OPEN mehed põhisõit
Adrian Irbe
I start - M/N8, M/N10
Birgit Irbe
III start - M/N14
Richard Ivainen
Peloton
III start - M/N14
Liis Jääger
Otepää rattaklubi
VI start - NAISED + SEENIORID
Joonas Jaht
III start - M/N14
Uku Järv
I start - M/N8, M/N10
Kert Järva
V start - OPEN mehed põhisõit
Priit Järvloo
VI start - NAISED + SEENIORID
Markus Järvsoo
II start - M/N12
Egert Johanson
IV start - M/N16
Kristjan Johanson
Cycling Tartu
V start - OPEN mehed põhisõit
Robert Johanson
V start - OPEN mehed põhisõit
Stefan Johanson
viljandi rattaklubi
IV start - M/N16
Mairit Kaarjärv
SK Rakke
II start - M/N12
Maris Kaarjärv
SK Rakke
VI start - NAISED + SEENIORID
Ruben Käärst
Kuusalu Rattaklubi
II start - M/N12
Herlen Kajo
Kuusalu rattaklubi
II start - M/N12
Raiko Kaldoja
V start - OPEN mehed põhisõit
Edgars Kalninš
V start - OPEN mehed põhisõit
Helvijs Kancers
II start - M/N12
Kristaps Kancers
BELO Cycling Project
VI start - NAISED + SEENIORID
Märt Kannel
II start - M/N12
Jaak Karjane
VI start - NAISED + SEENIORID
Martin Karki
IV start - M/N16
Gleb Karpenko
Kalevi Jalgrattakool
V start - OPEN mehed põhisõit
Jaanus Kertsman
VI start - NAISED + SEENIORID
Kevin Kertsman
Spordipartner
I start - M/N8, M/N10
Kristen Kibe
Viljandi Rattaklubi
III start - M/N14
Marcus Kiilaspea
Viljandi Rattaklubi
Marcus Kiilaspea
II start - M/N12
Siim Kiskonen
Cycling Tartu
V start - OPEN mehed põhisõit
Gert Kivistik
V start - OPEN mehed põhisõit
Eliise Kivistu
III start - M/N14
Karl Kiviväli
TÜ ASK
II start - M/N12
Gert Klaaser
VI start - NAISED + SEENIORID
Gerd Kodanik
VI start - NAISED + SEENIORID
Kardo Kõiv
VI start - NAISED + SEENIORID
Kevin Kardo Kõiv
IV start - M/N16
Oskar Kontus
V start - OPEN mehed põhisõit
Tarmo Kopli
Hawaii Express
V start - OPEN mehed põhisõit
Alekss Krasts
RRS/MSG
V start - OPEN mehed põhisõit
Magnus Krusemann
V start - OPEN mehed põhisõit
Martin Krusemann
IV start - M/N16
Kaupo Kuhlap
Cosmos
VI start - NAISED + SEENIORID
Antti Kuitto
Team EVOC Finland
V start - OPEN mehed põhisõit
Agnes Kukk
VI start - NAISED + SEENIORID
Erki Kukk
V start - OPEN mehed põhisõit
Kätlin Kukk
Kalevi Jalgrattakool
VI start - NAISED + SEENIORID
Robin Kukk
Spordipartner
IV start - M/N16
Nikita Kulikov
I start - M/N8, M/N10
Viljar Kuljus
Rein Taaramäe Rattaklubi
V start - OPEN mehed põhisõit
Karolina Kull
II start - M/N12
Andro Kurg
VIKO
II start - M/N12
Aleksei Kušnir
VI start - NAISED + SEENIORID
Tanel Kuusk
VI start - NAISED + SEENIORID
Carol Kuuskman
CFC
VI start - NAISED + SEENIORID
Oskar Küüt
III start - M/N14
Erki Laanemäe
Viljandi Rattaklubi
V start - OPEN mehed põhisõit
Arseni Laidinen
Narva SK Energia
III start - M/N14
Tea Lang
TÜ ASK
VI start - NAISED + SEENIORID
Tanel Lehtpuu
VIKO
III start - M/N14
Markus Leidt
Peloton
V start - OPEN mehed põhisõit
Martti Lenzius
Vooremaa Centrum/Rattabaas
III start - M/N14
Martti Lepik
Peloton
I start - M/N8, M/N10
Robert Lepik
Peloton
III start - M/N14
Rasmus Leppik
viljandi rattaklubi
IV start - M/N16
Jaanus Linkgreim
VI start - NAISED + SEENIORID
Anton Litvintsev
CFC
V start - OPEN mehed põhisõit
Liisi Lohk
Pärnu Spordiselts Kalev
III start - M/N14
Stefan Lootus
Kuusalu Rattaklubi
V start - OPEN mehed põhisõit
Robin Luht
Peloton
II start - M/N12
Joonas Maanurm
ProShop Team
V start - OPEN mehed põhisõit
Mik Madisson
VIKO
III start - M/N14
Markus Mäeuibo
III start - M/N14
Marten Malmre
Peloton
III start - M/N14
Markus Mandel
Ms
I start - M/N8, M/N10
Mathias Lennart Mandel
II start - M/N12
Robert Männa
V start - OPEN mehed põhisõit
Mart Markus
Tallinna Kiiruisuklubi
V start - OPEN mehed põhisõit
Akseli Marttila
V start - OPEN mehed põhisõit
Jörgen Matt
Peloton
V start - OPEN mehed põhisõit
Martin Meisalu
VI start - NAISED + SEENIORID
Jooep Mesi
Pärnu Spordiselts Kalev
V start - OPEN mehed põhisõit
Ottomar Metslind
V start - OPEN mehed põhisõit
Dareli Michelis
I start - M/N8, M/N10
Daren Michelis
II start - M/N12
Madis Mihkels
TÜASK
V start - OPEN mehed põhisõit
Margus Mikson
Valio Eesti AS
VI start - NAISED + SEENIORID
Mairon Milistver
Pärnu Spordiselts Kalev
V start - OPEN mehed põhisõit
Meelis Milistver
Vennad-Dahl
VI start - NAISED + SEENIORID
Harrot Mitt
Cosmos
II start - M/N12
Virgo Mitt
Pärnu Spordiselts Kalev
III start - M/N14
Mari-Liis Mõttus
VI start - NAISED + SEENIORID
Marta Mõttus
I start - M/N8, M/N10
Matthias Mõttus
III start - M/N14
Tarmo Mõttus
VI start - NAISED + SEENIORID
Reene Muugamäe
I start - M/N8, M/N10
Henry Närap
TÜASK
IV start - M/N16
Kaspar Neemesto
VI start - NAISED + SEENIORID
Alar Nigul
CFC Spordiklubi
VI start - NAISED + SEENIORID
Armin Aleks Nigul
CFC Spordiklubi
I start - M/N8, M/N10
Natali Nora Nigul
CFC Spordiklubi
III start - M/N14
Rasmus Nõmm
Nõmme Rattaklubi MTU
II start - M/N12
Rauno Notton
CFC
IV start - M/N16
Tõnu Ord
VI start - NAISED + SEENIORID
Joosep-Mattias Õun
IV start - M/N16
Markus Pajur
Cycling Tartu
V start - OPEN mehed põhisõit
Helari Pallas
VI start - NAISED + SEENIORID
Peeter Parmask
VI start - NAISED + SEENIORID
Andri Pärn
80072321
II start - M/N12
Oskar Pau
Rein Taaramäe Rattaklubi
IV start - M/N16
Aimar Pedari
VI start - NAISED + SEENIORID
Lauri Peil
V start - OPEN mehed põhisõit
Riko-Sander Pensa
III start - M/N14
Kuldar Põder
V start - OPEN mehed põhisõit
Henri Põldma
III start - M/N14
Annabrit Prants
KJK
IV start - M/N16
Sille Puhu
VI start - NAISED + SEENIORID
Oskar Pukk
III start - M/N14
Jürgen Puškin
Vooremaa Centrum/Rattabaas
III start - M/N14
Sven Puusepp
VI start - NAISED + SEENIORID
Kaupo Raag
velo clubbers
VI start - NAISED + SEENIORID
Frank Aron Ragilo
IV start - M/N16
Frida Mia Ragilo
I start - M/N8, M/N10
Oleg Ragilo
VI start - NAISED + SEENIORID
Yoko Rajamäe
I start - M/N8, M/N10
Maribel Rannala
II start - M/N12
Ever Richard Rannamets
Airpark Spordiklubi
I start - M/N8, M/N10
Raul Rätsep
V start - OPEN mehed põhisõit
Rudolfs Raudzins
II start - M/N12
Karel Gustav Rei
II start - M/N12
Kirke Reier
Viljandi RK
IV start - M/N16
Kusti Reier
Viljandi RK
IV start - M/N16
Janmar Reiljan
Vooremaa Centrum/Rattabaas
IV start - M/N16
Gregor Reinoja
I start - M/N8, M/N10
Karel Reintop
KOMO
III start - M/N14
Mae Reintop
KOMO
II start - M/N12
Alar Reiska
VI start - NAISED + SEENIORID
Janek Resev
VI start - NAISED + SEENIORID
Sten Markus Ringi
Kalevi Jalgrattakool
II start - M/N12
Sergei Rõbin
I start - M/N8, M/N10
Enn Rohtla
Hawaii Express
VI start - NAISED + SEENIORID
Ron Rooni
12152608
II start - M/N12
Andre Roos
TÜASK
V start - OPEN mehed põhisõit
Kert Roose
V start - OPEN mehed põhisõit
Richard Ründva
III start - M/N14
Oliver Rüster
Peloton
III start - M/N14
Romet Rüster
I start - M/N8, M/N10
Andris Roland Saar
Vooremaa Centrum/Rattabaas
IV start - M/N16
Kaido Saar
Raplamaa Rattaklubi KOMO
III start - M/N14
Markus Aleksander Saar
II start - M/N12
Mauro Erik Saar
III start - M/N14
Raiko Saar
Vooremaa Centrum/Rattabaas
V start - OPEN mehed põhisõit
Romans Sadretdinovs
V start - OPEN mehed põhisõit
Georg Salupuu
II start - M/N12
Stefano Salvatori
Flowride Tšiili
VI start - NAISED + SEENIORID
Laura Lizette Sander
Pärnu Spordiselts Kalev
VI start - NAISED + SEENIORID
Joosep Sankmann
Cycling Tartu
V start - OPEN mehed põhisõit
Merilyn Sarikas
IV start - M/N16
Evar Saul
Kuusalu rattaklubi
III start - M/N14
Ade Sild
Viljandi Rattaklubi
IV start - M/N16
Rainer Sildvee
VI start - NAISED + SEENIORID
Maario Silm
Rattabaas
VI start - NAISED + SEENIORID
Merili Sirvel
RR Siplased
VI start - NAISED + SEENIORID
Sten Erik Soiver
II start - M/N12
Remo Somelar
II start - M/N12
Jasper Soomelt
Vooremaa Centrum/Rattabaas
II start - M/N12
Rocco Soots
Kalevi Jalgrattakool
II start - M/N12
Edijs Strelis
V start - OPEN mehed põhisõit
Harri Sügis
VI start - NAISED + SEENIORID
Jüri Suluste
VI start - NAISED + SEENIORID
Sebastian Suppi
II start - M/N12
Simon Suppi
I start - M/N8, M/N10
Karolin Surva
III start - M/N14
Bruno Tamm
VI start - NAISED + SEENIORID
Kaspar Tamm
CX Eesti
V start - OPEN mehed põhisõit
Lauri Tamm
IV start - M/N16
Kirill Tarassov
V start - OPEN mehed põhisõit
Elina Tasane
viljandi rattaklubi
IV start - M/N16
Kevin Teeäär
Nõmme Rattaklubi
I start - M/N8, M/N10
Johannes Tiirats
IV start - M/N16
Wilhelm Tomingas
Cosmos
III start - M/N14
Tõnu Tõnov
Spordipartner
VI start - NAISED + SEENIORID
Tauri Toom
Viljandi Rattaklubi
IV start - M/N16
Maria Treier
CFC Spordiklubi
III start - M/N14
Aidi Gerde Tuisk
CFC Spordiklubi
VI start - NAISED + SEENIORID
Priit Tuisk
VI start - NAISED + SEENIORID
Ott Übner
Nõmme Rattaklubi
I start - M/N8, M/N10
Uku Übner
Nõmme Rattaklubi
I start - M/N8, M/N10
Ats Uulimaa
VIKO
V start - OPEN mehed põhisõit
Ivar Vaab
Rattabaas
V start - OPEN mehed põhisõit
Jakop Vähk
I start - M/N8, M/N10
Jasper Vähk
II start - M/N12
Jaarek Vaikmets
II start - M/N12
Nikita Valashas
I start - M/N8, M/N10
Pärtel Valge
SK Velo
II start - M/N12
Maikel Magnus Välja
Aruküla põhikool
I start - M/N8, M/N10
Henri Valmsen
Viljandi Rattaklubi
III start - M/N14
Karmen Valmsen
Viljandi Rattaklubi
II start - M/N12
Vahur Valvas
V start - OPEN mehed põhisõit
Lauri Verliin
IV start - M/N16
Andreas Vilbaste
II start - M/N12
Andrus Volk
Keil MA
VI start - NAISED + SEENIORID
Toomas Vool
V start - OPEN mehed põhisõit
Jane Želtova
II start - M/N12
Maksim Ziborov
I start - M/N8, M/N10
Rainers Zviedris
Valmieras velo vien?ba
III start - M/N14

...