Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Juhend Technical Guide Registreerunud Stardinimekirjad Tulemused Kommentaarid

Toetajad

Bike Fanatics
Rand & Tuulberg
Klick
Rocksoft
Magdaleena Hambaravi
Grow Finance
Ceramicspeed
Tanker
Mesikäpp
Ako Eesti

Registreerunud

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 01.12.2022 23:40.
Kokku: 177
I start - M/N8, M/N10: 8
II start - M/N12 (M/W U12): 30
III start - M/N14 (M/W U14): 33
IV start - M/N16 (M/W U16): 33
Women Junior, U23 and Elite (UCI C2): 11
Junior Men (UCI C2): 23
MSen3-4+, Open Women, NSen (Masters 50+, Masters Women): 8
Men Elite (UCI C2): 15
Open, Masters 30-49: 16
mees: 138
naine: 39
Nimi Võistkond/Organisatsioon Distants
Oceane Allart
arques cx team haut de france
ALLART OCEANE
Women Junior, U23 and Elite (UCI C2)
Martin Anier
Peloton
Men Elite (UCI C2)
Meelis Anipai
Lõuna-eesti rattaklubi
Junior Men (UCI C2)
Loviise Ant
Viljandi Rattaklubi
I start - M/N8, M/N10
Sebastian Ant
Viljandi Rattaklubi
II start - M/N12 (M/W U12)
Henri Arjus
cfc
Junior Men (UCI C2)
Mirt Ärm
SK Porter Racing
III start - M/N14 (M/W U14)
Mihkel Arro
SK Porter Racing
IV start - M/N16 (M/W U16)
Aaron Aus
Peloton
Men Elite (UCI C2)
Maris Bogdanovics
Men Elite (UCI C2)
Zlata Broniševskaja
Kalevi Jalgrattakool
IV start - M/N16 (M/W U16)
Ivan Chornohor
lõuna eesti rattaklubi
III start - M/N14 (M/W U14)
Ralf Dobolin
Spordipartner
I start - M/N8, M/N10
Tatjana Dobolina
Spordipartner
MSen3-4+, Open Women, NSen (Masters 50+, Masters Women)
Elisabeth Ebras
KJK
Women Junior, U23 and Elite (UCI C2)
Rando Marten Evendi
CFC Spordiklubi
Men Elite (UCI C2)
Riho Ever
Velo Clubbers
MSen3-4+, Open Women, NSen (Masters 50+, Masters Women)
Paul Greijus
WAC Team
Junior Men (UCI C2)
Andreas Grossmann
II start - M/N12 (M/W U12)
Berit Grünberg
SK Porter Racing
III start - M/N14 (M/W U14)
Maruis Guibout
VC Rouen 76
Junior Men (UCI C2)
Sten-Roland Guläjev
Nõmme rattakool
II start - M/N12 (M/W U12)
Silver Havamaa
Open, Masters 30-49
Valeri Hripunov
Nõmme Rattakool
II start - M/N12 (M/W U12)
Richard Hynninen
III start - M/N14 (M/W U14)
Joonas Jaht
Rein Taaramäe Rattaklubi
Junior Men (UCI C2)
Uku Järv
CFC
III start - M/N14 (M/W U14)
Aaron Parker Järveoja
Raplamaa Rattaklubi KOMO
IV start - M/N16 (M/W U16)
Jorgen Järvsoo
Viljandi Rattaklubi
III start - M/N14 (M/W U14)
Edvin Jürgen
Viljandi rattaklubi
II start - M/N12 (M/W U12)
Maria Jürisaar
Haanja rattaklubi
IV start - M/N16 (M/W U16)
Tauri Jürisaar
Haanja Rattaklubi
Men Elite (UCI C2)
Mairit Kaarjärv
SK Rakke
IV start - M/N16 (M/W U16)
Maris Kaarjärv
SK Rakke
MSen3-4+, Open Women, NSen (Masters 50+, Masters Women)
Ruben Käärst
Kuusalu Rattaklubi
IV start - M/N16 (M/W U16)
Karl Villem Käärt
Kalevi Jalgrattakool
III start - M/N14 (M/W U14)
Herlen Kajo
Kuusalu rattaklubi
IV start - M/N16 (M/W U16)
Matiss Kalverss
Astana Development Team
Men Elite (UCI C2)
Kaur Kannel
Viljandi Rattaklubi
III start - M/N14 (M/W U14)
Sten Kask
Bike Fanatics cc
Open, Masters 30-49
Kevin Kertsman
CFC Spordiklubi
II start - M/N12 (M/W U12)
Koit Carlos Kesa
Nõmme Rattakool
I start - M/N8, M/N10
Reimo Kiisk
Open, Masters 30-49
Eliise Kivistu
SK Rakke
Women Junior, U23 and Elite (UCI C2)
Karl Kiviväli
TÜASK
IV start - M/N16 (M/W U16)
Emily Kodanik
Lõuna Eesti Rattaklubi
III start - M/N14 (M/W U14)
Mariann Koik
SK Porter Racing
IV start - M/N16 (M/W U16)
Glen Gregory Kõiv
CFC Spordiklubi
IV start - M/N16 (M/W U16)
Lukas Kolk
sk cfc
IV start - M/N16 (M/W U16)
Marten Konga
SK Porter Racing
IV start - M/N16 (M/W U16)
Harri Alfred Koonik
Kalevi Jalgrattakool
IV start - M/N16 (M/W U16)
Kaspar Kostin
Kalevi Jalgrattakool
III start - M/N14 (M/W U14)
Alekss Krasts
Team Ampler-Tartu2024
Men Elite (UCI C2)
Magnus Krusemann
AT SPORDIKLUBI
Open, Masters 30-49
Kaupo Kuhlap
Cosmos
Cosmos Sport MTÜ
MSen3-4+, Open Women, NSen (Masters 50+, Masters Women)
Agnes Kukk
Spordipartner Rattapood
MSen3-4+, Open Women, NSen (Masters 50+, Masters Women)
Kristi Kuldkepp
Kristi Kuldkepp
Peloton
MSen3-4+, Open Women, NSen (Masters 50+, Masters Women)
Aleksei Kušnir
ABB spordiklubi
Open, Masters 30-49
Tanel Kuusk
Spordipartner Rattapood
Open, Masters 30-49
Carol Kuuskman
CFC Spordiklubi
Women Junior, U23 and Elite (UCI C2)
Oskar Küüt
Bike Fanatics
Junior Men (UCI C2)
Oskar Küüt
BikeFanatics
Open, Masters 30-49
Kaarel Laansoo
Kalevi Jalgrattakool
II start - M/N12 (M/W U12)
Märt Laansoo
Kalevi Jalgrattakool
III start - M/N14 (M/W U14)
Oliver Läänsoo
Kalevi Jalgrattakool
IV start - M/N16 (M/W U16)
Arseni Laidinen
CFC SPORDIKLUBI
Junior Men (UCI C2)
Harlet Lukas Laretei
Viljandi Rattaklubi
II start - M/N12 (M/W U12)
Loore Lemloch
CFC
IV start - M/N16 (M/W U16)
Oskar Lemloch
CFC
II start - M/N12 (M/W U12)
Linda Lensment
Kalevi Jalgrattakool
III start - M/N14 (M/W U14)
Martti Lenzius
CFC
Junior Men (UCI C2)
Robert Lepik
Peloton
Junior Men (UCI C2)
Jaanus Linkgreim
KALEVI JALGRATTAKOOL
MSen3-4+, Open Women, NSen (Masters 50+, Masters Women)
Liisi Lohk
Pärnu Kalevi Spordikool
Women Junior, U23 and Elite (UCI C2)
Niklas Lond
CFC spordiklubi
III start - M/N14 (M/W U14)
Robin Luht
Peloton
IV start - M/N16 (M/W U16)
Joonas Maanurm
GTonic
Worx OÜ
Open, Masters 30-49
Mik Madisson
Pärnu Kalevi Spordikool
Junior Men (UCI C2)
Gregor Mäeuibo
Kalevi jalgrattakool
I start - M/N8, M/N10
Markus Mäeuibo
Kalevi jalgrattakool
Junior Men (UCI C2)
Riko Mäeuibo
Kalevi jalgrattakool
IV start - M/N16 (M/W U16)
Martin Maide
Pärnu Kalevi Spordikool
II start - M/N12 (M/W U12)
Brady Mangado
CC Etupes
FFC
Junior Men (UCI C2)
Inger Markus
Tallinna Kiiruisuklubi
I start - M/N8, M/N10
Oskar Märs
II start - M/N12 (M/W U12)
Oliver Mätik
KJK
Junior Men (UCI C2)
Ville Merlöv
Åstorps CK
Svenska Cykelförbundet
Junior Men (UCI C2)
Joosep Mesi
Trey Mountainbike Team
Men Elite (UCI C2)
Madis Mihkels
Team Ampler-Tartu2024
Men Elite (UCI C2)
Margus Mikson
Valio Eesti AS
Open, Masters 30-49
Mairon Milistver
Pärnu Kalevi Spordikool
Men Elite (UCI C2)
Meelis Milistver
Vennad-Dahl
Open, Masters 30-49
Kertu Mitt
Pärnu Kalevi Spordikool
II start - M/N12 (M/W U12)
Virgo Mitt
Pärnu Kalevi Spordikool
Junior Men (UCI C2)
Karl-Henrik Mollberg
Viljandi Rattaklubi
III start - M/N14 (M/W U14)
Marta Mõttus
Haanja Rattaklubi
III start - M/N14 (M/W U14)
Matthias Mõttus
Haanja Rattaklubi
Junior Men (UCI C2)
Henry Närap
TÜASK
Men Elite (UCI C2)
Natali Nora Nigul
CFC Spordiklubi
Women Junior, U23 and Elite (UCI C2)
Hans Hendrik Orav
SK Porter Racing
I start - M/N8, M/N10
Hugo Hendrik Orav
SK Porter Racing
IV start - M/N16 (M/W U16)
Elvis Ormus
Nõmme Rattakool
III start - M/N14 (M/W U14)
Kristo Õruste
SK Porter Racing
III start - M/N14 (M/W U14)
Xavier Pains
Moyon Percy Velo Club
Team FIMARDV Bikeshop Alian
Men Elite (UCI C2)
Thristan Paju
Spordiklubi Rakke
Junior Men (UCI C2)
Helari Pallas
21CC Triatloniklubi
Open, Masters 30-49
Andri Pärn
TYASK
11670637
IV start - M/N16 (M/W U16)
Pauliine Pesor
Raplamaa Rattaklubi KoMo
III start - M/N14 (M/W U14)
Roosmarii Pesor
Raplamaa Rattaklubi KoMo
III start - M/N14 (M/W U14)
Tormi Pesor
Raplamaa Rattaklubi KoMo
I start - M/N8, M/N10
Carmen-Anete Plakso
TÜASK
IV start - M/N16 (M/W U16)
Andreas Põder
Viljandi Rattaklubi
II start - M/N12 (M/W U12)
Lauren Pohl
CFC
IV start - M/N16 (M/W U16)
Marko Pohl
Open, Masters 30-49
Martti Poolak
Lõuna-Eesti Rattaklubil
II start - M/N12 (M/W U12)
Aaron Leon Portugov
Viljandi Rattaklubi
II start - M/N12 (M/W U12)
Ken Post
Peloton
Men Elite (UCI C2)
Annabrit Prants
Kalevi Jalgrattakool
Women Junior, U23 and Elite (UCI C2)
Rünno Raadla
Paralepa Jalgrattaklubi
IV start - M/N16 (M/W U16)
Trevor Raev
II start - M/N12 (M/W U12)
Frank Aron Ragilo
Cannibal
Men Elite (UCI C2)
Frida Mia Ragilo
KJK
III start - M/N14 (M/W U14)
Priit Randpõld
Bike Fanatics CC
MSen3-4+, Open Women, NSen (Masters 50+, Masters Women)
Eleanor Rang
CFC
II start - M/N12 (M/W U12)
Gisele Rang
CFC
III start - M/N14 (M/W U14)
Maribel Rannala
IV start - M/N16 (M/W U16)
Raul Rätsep
Open, Masters 30-49
Sander Rein
Viljandi Rattaklubi
II start - M/N12 (M/W U12)
Karel Reintop
Raplamaa Rattaklubi KoMo
Junior Men (UCI C2)
Janek Resev
Spordipartner Rattapood
Open, Masters 30-49
Sten Markus Ringi
Kalevi Jalgrattakool
IV start - M/N16 (M/W U16)
Ron Rooni
Cfc spordiklubi
IV start - M/N16 (M/W U16)
Gregor Roosna
Viljandi Rattaklubi
II start - M/N12 (M/W U12)
Kristian Rozalka
Kalevi JK
II start - M/N12 (M/W U12)
Richard Ründva
Kalevi Jalgrattakool
Junior Men (UCI C2)
Oskar Rusing
Nõmme Rattaklubi
III start - M/N14 (M/W U14)
Oliver Rüster
Peloton
Junior Men (UCI C2)
Andris Rusulis
GravelWeekend.com
Open, Masters 30-49
Luukas Ruubel
Pärnu Kalevi Spordikool
I start - M/N8, M/N10
Pärt Ruubel
Pärnu Kalevi Spordikool
II start - M/N12 (M/W U12)
Ottomar Saag
Viljandi Rattaklubi
II start - M/N12 (M/W U12)
Georg Salupuu
Kuusalu rattaklubi
III start - M/N14 (M/W U14)
Evar Saul
Kuusalu rattaklubi
Junior Men (UCI C2)
Marten Seesmaa
Lõuna Eesti Rattaklubi
III start - M/N14 (M/W U14)
Silver Semjonov
Viljandi Rattaklubi
III start - M/N14 (M/W U14)
Roger Sepp
II start - M/N12 (M/W U12)
Joanna Maria Seppo
Nõmme Rattakool
III start - M/N14 (M/W U14)
Artem Shelenkov
Lõna Eesti Rattaklubi
IV start - M/N16 (M/W U16)
Rainer Sildvee
kinema.eu
Open, Masters 30-49
Tauri Soeson
TÜASK
IV start - M/N16 (M/W U16)
Steven Sumberg
SK Porter Racing
II start - M/N12 (M/W U12)
Sebastian Suppi
CFC Spordiklubi
IV start - M/N16 (M/W U16)
Simon Suppi
Nõmme Rattakool
II start - M/N12 (M/W U12)
Karolin Surva
CFC
Women Junior, U23 and Elite (UCI C2)
Tauri-Tristan Taal
Rapla Komo
III start - M/N14 (M/W U14)
Robert Jonas Takel
CFC
III start - M/N14 (M/W U14)
Egert Tammeleht
SK Porter Racing
III start - M/N14 (M/W U14)
Riko Tammepuu
CFC
IV start - M/N16 (M/W U16)
Leander Tammistu
Viljandi Rattaklubi
III start - M/N14 (M/W U14)
Kirill Tarassov
Trey Mountainbike Team
Men Elite (UCI C2)
Elina Tasane
WCC team
Women Junior, U23 and Elite (UCI C2)
Jasper Aleksander Teder
Kalevi Spordiklubi
II start - M/N12 (M/W U12)
Merit Teder
II start - M/N12 (M/W U12)
Gerdo Toomsalu
Viljandi Rattaklubi
II start - M/N12 (M/W U12)
Josten Toomsalu
Viljandi Rattaklubi
III start - M/N14 (M/W U14)
Maria Treier
CFC Spordiklubi
Women Junior, U23 and Elite (UCI C2)
Kristjan Tsanev
Kalevi jalgrattakool
IV start - M/N16 (M/W U16)
Henri Uibo
III start - M/N14 (M/W U14)
Lauri Uibo
III start - M/N14 (M/W U14)
Gregor Vain
SK Porter Racing
IV start - M/N16 (M/W U16)
Marko Vain
Raplamaa Rattaklubi KoMo
IV start - M/N16 (M/W U16)
Maikel Magnus Välja
Kalevi ratrakool
II start - M/N12 (M/W U12)
Tom Vallimägi
Kalevi Jalgrattakool
Junior Men (UCI C2)
Suzanne Verhoeven
Women Junior, U23 and Elite (UCI C2)
Eliis Veske
Lõuna-Eesti Rattaklubi
II start - M/N12 (M/W U12)
Andreas Vilbaste
Kuusalu Rattaklubi
IV start - M/N16 (M/W U16)
Daniel Weis Nieslen
Roskilde
Junior Men (UCI C2)

...