Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Juhend Registreerunud Stardinimekirjad Tulemused Kommentaarid

Toetajad

Tartu linn

Nimisponsor

Transtar TP

Stardinimekirjad

Vali distants:
Stardinimekiri seisuga 15.08.2020 15:02.

Täispikk distants - 22 km stardinimekiri

Stardi aeg Nr. Nimi Sünniaasta Sugu VKL Elukoht Võistkond/Organisatsioon
18:00:30 69 Viljar Kuljus 1984 mees M Eesti, Võru maakond
Rein Taaramäe Rattaklubi
18:03:00 157 Margus Nael 1982 mees M Eesti, Harju maakond
18:07:00 1 Tõnu Vahtra 1986 mees M Eesti, Tartu maakond
18:10:00 84 Erki Laanemäe 2001 mees M Eesti, Tartu maakond
Peloton
18:15:00 148 Ieva Longa 1976 naine N Eesti, Harju maakond
18:20:00 11 Lauri Verliin 2003 mees Poisid 17-18 a (MJ) Eesti, Tartu maakond
18:22:00 28 Hanno Kroon 1977 mees Seenior 2 Eesti, Tartu maakond
Prass Valgus OÜ
18:23:00 149 Oskar Nisu 1994 mees M Eesti, Tartu maakond
18:28:30 3 Tiia Tulp 1966 naine N Eesti, Rapla maakond
18:29:00 8 Rain Tulp 1967 mees Seenior 3+ Eesti, Rapla maakond
18:29:30 6 Kristi Kuldkepp 1988 naine N Eesti, Tartu maakond
Kristi Kuldkepp
Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
18:30:30 147 Mikk Bauer 2003 mees Poisid 17-18 a (MJ) Eesti, Lääne maakond
JK Paralepa
18:31:00 109 Priit Kasenõmm 1975 mees Seenior 2 Eesti, Tartu maakond
18:33:00 5 Andres Kübar 1959 mees Seenior 3+ Eesti, Põlva maakond
Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
18:45:00 19 Kurmo Neemela 1970 mees Seenior 3+ Eesti, Tartu maakond
Dünamo
18:45:30 89 Marti Alt 1999 mees M Eesti, Tartu maakond
Trismile
18:55:00 153 Toomas Viigipuu 1959 mees Seenior 3+ Eesti, Tartu maakond
Tartu SK Velo
18:58:30 90 Toomas Matvejev 1990 mees M Eesti, Tartu maakond
Tri+Fit
18:59:00 18 Madis Ütt 1964 mees Seenior 3+ Eesti, Tartu maakond
Trismile
18:59:30 156 Aivar Lagenõmm 1972 mees Seenior 2 Eesti, Järva maakond
Järva-Jaani RSK
19:00:00 4 Anette Zukker 1996 naine N Eesti, Tartu maakond
Yess
19:00:30 110 Kristo Prangel 1998 mees M Eesti, Tartu maakond
19:01:30 150 Kevin Kardo Kõiv 2003 mees Poisid 17-18 a (MJ) Eesti, Harju maakond
CFC Spordiklubi
19:03:30 154 Siim Türna 1985 mees M Eesti, Võru maakond
19:04:00 155 Kert Martma 1983 mees M Eesti, Harju maakond
19:05:00 15 Meelis Leidt 1969 mees Seenior 3+ Eesti, Tartu maakond
Peloton
19:06:00 152 Tea Lang 1966 naine N Eesti, Tartu maakond
TÜ ASK
19:07:00 23 Mae Lang 1996 naine N Eesti, Tartu maakond
TÜ ASK
19:07:30 29 Sten Üprus 1987 mees M Eesti, Tartu maakond
19:08:00 12 Rainer Kaljumäe 1988 mees M Eesti, Tartu maakond
MTÜ Veeriku Badminton
19:09:00 7 Rando Kall 1975 mees Seenior 2 Eesti, Tartu maakond
19:10:00 16 Markus Leidt 2001 mees M Eesti, Tartu maakond
Peloton
19:15:00 9 Mathilde Manuela Nigul 2000 naine N Eesti, Harju maakond
CFC Spordiklubi
19:15:30 2 Aivar Veri 1965 mees Seenior 3+ Eesti, Tartu maakond
Vooremaa Centrum Rattabaas
19:29:00 122 Tauno Koort 1969 mees Seenior 3+ Eesti, Tartu maakond
19:30:00 10 Madis Paluoja 1970 mees Seenior 3+ Eesti, Tartu maakond
TriSmile
19:40:00 151 Arthur Kooser 1997 mees M Eesti, Tartu maakond
CFC
19:41:00 17 Ats Uulimaa 2000 mees M Eesti, Pärnu maakond
viko
19:51:00 26 Oskar Pau 2003 mees Poisid 17-18 a (MJ) Eesti, Tartu maakond
Rein Taaramäe Rattaklubi
19:55:00 139 Priit Oidram 1983 mees M Eesti, Tartu maakond

...