Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Juhend Registreerunud Stardinimekirjad Tulemused Kommentaarid

Toetajad

Tartu linn
Eesti Kultuurkapital

Nimisponsor

Transtar TP

Stardinimekirjad

Vali distants:
Stardinimekiri seisuga 24.01.2022 08:41.

Täispikk distants - 23.2 km stardinimekiri

Stardi aeg Nr. Nimi Sünniaasta Sugu VKL Elukoht Võistkond/Organisatsioon
18:00:30 151 Mattias Tiitson 1990 mees M Eesti, Harju maakond
18:03:00 69 Martin Anier 2003 mees Poisid 17-18 a (MJ) Eesti, Tartu maakond
RTR
18:05:00 51 Margus Mikk 1975 mees Seenior 2 Eesti, Harju maakond
18:06:00 163 Arthur Kooser 1997 mees M Eesti, Tartu maakond
CFC
18:15:30 114 Rainer Kaljumäe 1988 mees M Eesti, Tartu maakond
18:20:30 49 Ander Markus Kroon 2002 mees M Eesti, Tartu maakond
YESS
18:30:30 148 Mikk Bauer 2003 mees Poisid 17-18 a (MJ) Eesti, Pärnu maakond
Pärnu Kalevi Spordikool
18:35:00 158 Eike Sild 1976 naine N Eesti, Harju maakond
Trismile
18:40:00 60 Kurmo Neemela 1970 mees Seenior 3+ Eesti, Tartu maakond
Dünamo
Kurmo Rattaäri OÜ
18:40:30 61 Triin Kull 1981 naine N Eesti, Tartu maakond
Erasõitja
18:46:00 73 Meelis Leidt 1969 mees Seenior 3+ Eesti, Tartu maakond
Peloton
18:51:00 2 Hanna Karoline Taaramäe 1991 naine N Eesti, Tartu maakond
Rein Taaramäe Rattaklubi
18:54:00 3 Kristo Prangel 1998 mees M Eesti, Tartu maakond
Tripassion Triatloniklubi
18:55:00 144 Ülo Treufeldt 1946 mees Seenior 3+ Eesti, Harju maakond
KJK
18:55:30 1 Anette Zukker 1996 naine N Eesti, Tartu maakond
YESS
19:00:00 91 Avely Austa 1987 naine N Eesti, Tartu maakond
TARTU ÜLIKOOLI AKADEEMILINE SPORDIKLUBI
19:00:30 46 Aivar Veri 1965 mees Seenior 3+ Eesti, Tartu maakond
Vooremaa Centrum Rattabaas
19:01:30 164 Andres Metsmägi 1984 mees M Eesti, Tartu maakond
19:09:00 43 Rait Veevo 2002 mees M Eesti, Tartu maakond
Peloton
19:30:00 58 Tõnu Vahtra 1986 mees M Eesti, Tartu maakond
TriSmile
19:31:00 160 Karl Mattias Milk 2004 mees Poisid 17-18 a (MJ) Eesti, Tartu maakond
Rein Taaramäe Rattaklubi
19:45:00 64 Margus Kelk 1967 mees Seenior 3+ Eesti, Tartu maakond
Dünamo

...