Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Juhend Registreerunud Stardinimekirjad Tulemused Kommentaarid

Tulemused, TuttiFrutti Lastesõit

Tulemused detailsemalt
KohtN. kohtNr.AegNimiVKLVKL kohtVõiskond
11800:03:27Patricija Elizabete SnikereN1
BJC Laimite
226900:03:37Laura JankovskaN2
BJC Laimite
335700:03:38Signe MalnacaN3
442300:03:38Anna KruminaN4
ASI
55600:03:38Arturs Andris MiglinieksM1
61100:03:38Karl-Martin LaasbergM2
Rakvere 1
752600:03:39Ance KucinaN5
ASI Ski-Box
86700:03:39Agate PriediteN6
BJC Laimite
96700:03:51Gustavs VacietisM3
ASI SKI-BOX
107100:03:59Amanda EihmaneN7
ASI/SKI-BOX
1182100:04:00Loreta Luize JurevicaN8
ASI SkiBox
1291300:04:00Alexandra LaanemägiN9
Rakvere Lapsed
13106400:04:19Natali Nora NigulN10
141000:04:20Rodrigo SaudinsP81
BJC Laimite
155100:04:20Ralfs KonradsM4
BJC Laimite
16111900:04:30Emma Maria PäärsonN11
Rullibuss
173000:04:30Philip JõgiM5
Rullibuss Team
18122900:04:40Katrina KalvaneN12
BJC "Laimite"
19900:04:48Kristaps NezamovsM6
BJC Laimite
2013200:04:48Beate TolmaneN13
214200:04:49Mairon KasemaaM7
Adavere
223600:04:49Art Markkus TammM8
Adavere
23143900:04:58Kerli ProhorenkoN14
Adavere
243800:04:58Marten KajakM9
Adavere
25152000:05:00Gloria VeskimeisterN15
FOX
26163100:05:02Sofija Tina SnikereT81
BJC Laimite
274700:05:05Steven ViigandM10
28175000:05:10Laura MölderN16
FOX
292400:05:14Carl Eric OksM11
301500:05:16Siim KruusmannM12
Rakvere Bont Rulluisuklubi
31186000:05:17Magdaleena ValgeN17
324900:05:17Steffen SohaM13
337400:05:21Mairon MoistoM14
34191400:05:40Gerlin LippT82
Rakvere Lapsed
353500:05:43Ken KasemaaM15
Adavere
36203700:05:50Lisete KajakT83
Adavere
37216600:06:02Juta KoovN18
386100:06:07Kristen SohaP82
39226800:06:08Beatrise FokrotaT84
ASI SKI-BOX
407700:06:08Edvards VacietisP83
41231600:06:11Heli-Ly KruusmannT85
Rakvere Lapsed
42242500:06:19Isabelle OksT86
43251200:06:20Ketlin TomingN19
Rakvere Bont Rulluisuklubi
44268000:06:20Romi Lii TeppanN20
45272800:06:22Estere KalvaneT87
BJC "Laimite"
46284800:06:23Victoria PagarT88
47294300:06:32Marta AngeN21
Adavere
483400:06:33Markuss TimermanisP84
BJC Laimite
49305900:06:41Berit PedasteN22
50317600:06:42Emilija RacikaT89
BJC Laimite
51326500:06:53Nele SulaN23
526300:06:54Endijs ŠkutansP85
53338500:06:57Kaia OderT810
545800:07:57Karel PedasteM16
55347500:08:07Mirjam KalvikT811
56358400:08:38Miia MõisavaldN24
57367000:08:52Laura AngaT812
58378300:08:59Saara NormakN25
594000:09:47Kristjan ProhorenkoP86
Adavere
607100:09:57Mart AngaM17
61387800:10:01Raili RahumägiT813
628100:10:48Ott KuusP87
637900:13:50Jesse ValgeP88
64398200:14:30Helin KuusT814
DNS62Emils Škutans
DNS18Getrin Raudsepp
DNS44Magdaleena Valge
DNS73Daniil Marinitš
DNS55Amanda Vaiteka
DNS17Maria Agnesa Galeis
DNS41Karolin Jalak
Adavere
DNS72Andres Keernik
DNS54Ricards Vaiteks
BJC "Laimīte"
DNS6Marinel Meinart
Rullibuss Team
DNS33Kirsi Gertrud Meigas
DNS53Erik Radik
DNS5Georg Nõlvak
DNS32Marleen Peterson
Rullibuss Team
DNS52Ralf Rooteman
DNS4Gregori Järv
DNS27Susanna Pappel
Rullibuss Team
DNS46Markus Mark
DNS3Iris Nurgamaa
SK Järve
DNS22Anastasia Mišina
DNS45Kristofers Vasaraudzis
ASI Ski-box
Ridu kokku: 85

...