Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Registreerunud Stardinimekirjad Tulemused Galerii Kommentaarid (1)

Korraldajad

Eesti Rahva Muuseum
Spordiklubi Meie Liigume

Peatoetaja

Medita Kliinik

Toetajad

Tartu linn
Tartu vald
Hasartmängumaksu Nõukogu
Ikodor
Reginett
Tarmeko
Synlab
Tartu Mill
Eesti Kultuurkapital

Registreerunud

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 26.05.2020 13:54:21.
Kokku: 283
Noortevõistlus: 15
Lühivõistlus: 74
Põhivõistlus: 145
Lühivõistlus - kepikõnd: 13
Põhivõistlus - kepikõnd: 36
mees: 102
naine: 181
Nimi Võistkond/Organisatsioon Distants
Adamson, Aili
Tartu Mill Lühivõistlus - kepikõnd
Alanurm, Kädi
MTÜ JCI Toomemäe Lühivõistlus
Alla, Ingrid
Lühivõistlus
Angerjärv, Tiina
Põhivõistlus - kepikõnd
Anni, Kätlin
Põhivõistlus
Antsov, Peeter
Põhivõistlus
Arand, Kettli
Lühivõistlus
Arro, Rainis
Põhivõistlus
Ausmees, Aaron
Meie Liigume Medita Noortevõistlus
Baum, Andreas
Põhivõistlus
Belov, Kärol
Lühivõistlus
Belov, Marten
Lühivõistlus
Bergmann, Triinu
SK ProRunner Põhivõistlus
Birk, Anna-Liisa
Põhivõistlus
Boltovsky, Maia
ProRunner Põhivõistlus
Bušin, Peep
Põhivõistlus
Eensalu, Made-Britta
Põhivõistlus
Elmik, Kattri
Põhivõistlus - kepikõnd
Erilaid, Väino
Põhivõistlus - kepikõnd
Erm, Eveliine
Põhivõistlus
Ers, Alger
Põhivõistlus
Ervin, Urmas
Põhivõistlus
Febentshukova, Marta
Põhivõistlus
Grauberg, Koidula
Lühivõistlus - kepikõnd
Grünberg, Elar
Põhivõistlus
Haava, Henno
Põhivõistlus
Habakukk, Sille
Lühivõistlus
Haidak, Marit
Põhivõistlus - kepikõnd
Hainsoo, Tauri
Põhivõistlus
Hallap, Keelia
Lühivõistlus
Hanson, Lisette
Lühivõistlus
Heiberg, Sven
Põhivõistlus
Helekivi, Kristi
Põhivõistlus
Hiir, Kadi
Põhivõistlus
Hulkko, Aire
Põhivõistlus
Hüür, Maaris
Lühivõistlus
Ilves, Elin
Põhivõistlus
Ird, Helena
ERM Lühivõistlus
Isak, Ants
Põhivõistlus
Jakobson, Janika
Lühivõistlus - kepikõnd
Jalajas, Krista
Lühivõistlus
Jänes, Mari-Liis
Põhivõistlus
Jansikene, Annika
Põhivõistlus - kepikõnd
Jelle, Andra
Põhivõistlus
Joasaar, Imbi
Põhivõistlus
Joasaar, Kairi
Põhivõistlus
Jõks, Kristiina
Lühivõistlus
Jõks, Külli
Lühivõistlus
Juursoo, Meelis
Lühivõistlus
Kääri, Geir-Kristjan
Noortevõistlus
Kaarna, Triinu
Lühivõistlus
Kaasik, Annabel
Põhivõistlus
Kaeramaa, Kaarel-Paulus
Põhivõistlus
Kähr, Janek
Põhivõistlus
Kala, Annika
Lühivõistlus
Kala, Külli
Põhivõistlus - kepikõnd
Kaldamäe, Auliki
Lühivõistlus
Kaljumäe, Kai
Põhivõistlus
Kaljumäe, Sirje
Põhivõistlus
Kallas, Hanna-Liisa
Lühivõistlus
Kallas, Karl
Põhivõistlus
Kalle, Ketrin
Noortevõistlus
Kalle, Rein
Põhivõistlus
Kama, Joonatan
Põhivõistlus
Kane, Rein
Põhivõistlus
Kangur, Raul
PEKO Põhivõistlus
Kärg, Arno
Põhivõistlus
Kariste, Kaido
Lühivõistlus
Karu, Reigo
Lühivõistlus
Kaupmees, Tiia
Lühivõistlus
Kavak, Raiko
Põhivõistlus
Kazantseva, Carmen
Noortevõistlus
Kesalo, Moonika
ERM Põhivõistlus - kepikõnd
Keskküla, Merily
Teravad Sakid Lühivõistlus
Kiipsaar, Kati
Põhivõistlus
Kiiranen, Kalle
Tartu Suusaklubi Põhivõistlus
Kiis, Eveli
Põhivõistlus
Kirm, Helmi Ulrika
Lühivõistlus
Kivila, Märt
Põhivõistlus
Kivirüüt, Margus
Lühivõistlus
Kivisild, Tiit
Lühivõistlus
Klaar, Külliki
Lühivõistlus
Klaas, Maarja
ERM Põhivõistlus - kepikõnd
Klaas, Mariliis
Põhivõistlus
Kõdar, Kristiina
Lühivõistlus
Koik, Aire
Lühivõistlus
Kokmann, Ingrid
Lühivõistlus
Kolsar, Leana
Lühivõistlus
Kool, Inge
Põhivõistlus - kepikõnd
Kõoleht, Kadi
Põhivõistlus - kepikõnd
Kõoleht, Kaia
Põhivõistlus - kepikõnd
Kõomägi, Diana
Lühivõistlus - kepikõnd
Kõrgvee, Laura
Lühivõistlus
Kõrgvee, Urmas
Põhivõistlus
Kori, Külli
Põhivõistlus
Kõrvits, Taavi
Põhivõistlus
Kriisk, Edgar
Eesti Energia Spordiklubi Põhivõistlus
Kroman, Anne
Lühivõistlus
Kruusimägi, Aivo
Põhivõistlus - kepikõnd
Kruusimägi, Anu
Põhivõistlus - kepikõnd
Kübar, Kristel
Põhivõistlus
Kübard, Kairi
Lühivõistlus
Kuldmägi, Anu
Põhivõistlus - kepikõnd
Kuldmägi, Kadi
Lühivõistlus
Kull, Kristiin
Tartu Mill Põhivõistlus
Kund, Kaida
Lühivõistlus
Kuningas, Carmen
Lühivõistlus
Künnapas, Piia Liisa
Lühivõistlus
Kutsar, Andres
Põhivõistlus
Kuusik, Carmen
Põhivõistlus
Kuusik, Mattias
Põhivõistlus
Kuusk, Andrus
Ujumise Spordiklubi Põhivõistlus
Kuzemtšenko, Liina
ERM Lühivõistlus
Kuzemtšenko, Marianne
Põhivõistlus - kepikõnd
Laanmets, Herki
Põhivõistlus
Laasik, Tambet
Põhivõistlus
Lahesoo, Evelin
Lühivõistlus
Lahtvee, Leila
Lühivõistlus - kepikõnd
Lehtmets, Laura-Liisa
Noortevõistlus
Leppik, Anne-Lea
Lühivõistlus - kepikõnd
Liim, Piret
Põhivõistlus
Liiv, Annika
Liivide SK Põhivõistlus
Liivarand, Aive
Põhivõistlus
Lindenberg, Ingrid
Põhivõistlus
Lipand, Anneli
Põhivõistlus - kepikõnd
Loginov, Arseni
Noortevõistlus
Lõhmus, Triin
Lühivõistlus
Lomp, Kaisa
ERM Lühivõistlus
Lood, Piret
Põhivõistlus
Loog, Merit
Põhivõistlus - kepikõnd
Loos, Aleksei
Põhivõistlus
Loost, Raivo
G4S spordiklubi Põhivõistlus
Luik, Karolina
Põhivõistlus - kepikõnd
Luik, Kristel
Lühivõistlus
Luik, Rene
Põhivõistlus
Lukas, Tõnis
Põhivõistlus
Lusikas, Kristjan
eratreening.ee Põhivõistlus
Lusikas, Lii
Lühivõistlus - kepikõnd
Luuk, Janely
Põhivõistlus
Luuka, Ülo
Põhivõistlus
Lüüs, Silvi
Põhivõistlus - kepikõnd
Mäela, Maigi
Põhivõistlus
Mäela, Miia
Põhivõistlus
Maisväli, Maila
IROSPORT Põhivõistlus - kepikõnd
Mällo, Piret
Põhivõistlus - kepikõnd
Mällo, Rainer
Põhivõistlus - kepikõnd
Männi, Kaido
Põhivõistlus
Männisalu, Siret
ERM Põhivõistlus - kepikõnd
Martinson, Triin
Põhivõistlus - kepikõnd
Meerits, Erki-Heiki
Põhivõistlus
Meerits, Pille-Riin
Põhivõistlus
Meesak, Keiu
Põhivõistlus
Mesila, Ingrid
Lühivõistlus
Metsar, Kätlin
Lühivõistlus
Mihkelsaar, Liivi
Põhivõistlus - kepikõnd
Möller, Jaana
Põhivõistlus - kepikõnd
Mõtsar, Ain
Lühivõistlus
Mõttus, Angela
Noortevõistlus
Mõttus, Magnar
Noortevõistlus
Mõttus, Märt
Põhivõistlus
Münter, Bruno
Kiltsi Tööjõureservid Põhivõistlus
Must, Gerle
Lühivõistlus - kepikõnd
Must, Merle
Põhivõistlus - kepikõnd
Muts, Ursula
Põhivõistlus - kepikõnd
Muttel, Rita
Põhivõistlus
Müürsepp, Tiiu
Põhivõistlus
Naruski, Gerttu
IROSPORT Põhivõistlus
Niinemets, Ülo
Eesti Maaülikool Põhivõistlus
Niinepuu, Carmen
Põhivõistlus
Nõgu, Anni
Lühivõistlus
Noormägi, Reelika
Põhivõistlus - kepikõnd
Nöps, Andres
TÜ ASK Lühivõistlus
Nõu, Henari
ERM Põhivõistlus
Ojokas, Martin
Põhivõistlus
Õnne, Sandra
Põhivõistlus
Ool, Mirjam
Põhivõistlus
Org, Maris
Põhivõistlus
Ott, Viljar
Põhivõistlus
Õunap, Piret
Põhivõistlus
Pabort, Anari
Põhivõistlus
Pähn, Eleri
Põhivõistlus
Palgi, Ülle
Põhivõistlus - kepikõnd
Palmiste, Estel
Lühivõistlus
Palu, Markus Joonas
Põhivõistlus
Palu, Tiit
Põhivõistlus
Paluoja, Elleka
Lühivõistlus
Peedumäe, Carolin
Põhivõistlus
Peek, Annika
Põhivõistlus
Pentsa, Greta
Põhivõistlus
Piik, Kristin
Põhivõistlus
Pilt, Siiri
Põhivõistlus
Pilvet, Janar
Põhivõistlus
Plagnaud, Jean-Luc
Lühivõistlus
Plagnaud, Meri-Lill
Noortevõistlus
Põldaru, Annely
Lühivõistlus - kepikõnd
Põldoja, Ülle
Põhivõistlus
Poll, Egle
Põhivõistlus
Põllu, Aivar
Eesti Energia Spordiklubi Põhivõistlus
Põllu, Liidia
Põhivõistlus
Puhmas, Christopher-Robin
Tartu Mill Noortevõistlus
Pyllu, Natalia
ERM Põhivõistlus
Raba, Kristjan
ERM Põhivõistlus - kepikõnd
Raja, Sirje
Põhivõistlus
Rammo, Kati
Lühivõistlus
Rätt, Merilin
Tartu Vangla Põhivõistlus
Raud, Kristo
Põhivõistlus
Raudvee, Märt
Lühivõistlus
Rebane, Kaupo
Lühivõistlus
Rehemets, Marika
Põhivõistlus
Reiman, Inge
Lühivõistlus
Reimand, Katrin
Põhivõistlus - kepikõnd
Roopa, Jaana
Lühivõistlus
Roosfeld-Pintson, Reilika
Lühivõistlus
Rosenberg, Tiit
Lühivõistlus
Ross, Aivi
ERM Lühivõistlus - kepikõnd
Saar, Aire
Lühivõistlus
Saar, Ingrid
Lühivõistlus - kepikõnd
Saar, Kai
Lühivõistlus
Saar, Kaido
BronxWood Lühivõistlus
Sammel, Hele-Mai
Lühivõistlus
Schihalejev, Rein
Põhivõistlus
Semjonov, Tea
Põhivõistlus
Sepp, Ethel Heidi
Põhivõistlus
Sepp, Kadri
Lühivõistlus - kepikõnd
Sihver, Kärt
Põhivõistlus
Sillaste, Gerda
Põhivõistlus
Siniorg, Meliko
Eesti Energia Spordiklubi Põhivõistlus
Siruli, Kadi
Tartu Mill Lühivõistlus - kepikõnd
Skoglund, Eve
Põhivõistlus
Soots, Kalle
Põhivõistlus - kepikõnd
Stallmeister, Laimi
Põhivõistlus
Stroom, Inno
Põhivõistlus
Tagel, Ilmar
Lühivõistlus
Tamm, Angela
Põhivõistlus
Tamm, Erki
Põhivõistlus
Tamm, Katrin
Põhivõistlus - kepikõnd
Tamm, Margus
Põhivõistlus
Tammert-Müürsepp, Triin
Põhivõistlus - kepikõnd
Tarum, Tuuliky
Põhivõistlus
Teder, Christine
Tartu Ujumisklubi Noortevõistlus
Teder, Roobert
Tartu Ujumisklubi Noortevõistlus
Teder, Sander
Tartu Ujumisklubi Noortevõistlus
Teppan, Tiia
Tartu Linnavalitsus Lühivõistlus
Teral, Kermo
Põhivõistlus
Teras, Andero
Põhivõistlus
Tikk, Martin
Põhivõistlus
Tilk, Janno
Põhivõistlus
Tolga, Martin
Põhivõistlus
Tomingas, Elis
Põhivõistlus
Toom, Markus
Põhivõistlus
Toru, Priit
Jõgeva Spordikeskus Põhivõistlus
Tubli, Irma
Teravad Sakid Lühivõistlus
Türn, Marge
Jooksupartner Põhivõistlus
Tuubel, Priit
Põhivõistlus
Udeküll, Margus
Põhivõistlus
Uibo, Veronika
Põhivõistlus
Ülem, Risto
Regio OÜ Põhivõistlus
Urmann, Kait
Põhivõistlus
Ustav, Kairi
ERM Põhivõistlus
Ustav, Romet
Lühivõistlus
Vaagen, Kaja
Põhivõistlus - kepikõnd
Vaakmann, Kalmer
Scanola Baltic Põhivõistlus
Vahtra, Maila
Eesti Energia Spordiklubi Lühivõistlus
Vaikmaa, Maarja
ERM Põhivõistlus
Vaiknemets, Jaak
Lühivõistlus
Vaks, Mariliis
ERM Lühivõistlus
Väljak, Risto
Lühivõistlus
Valk, Pille
Lühivõistlus
Valter, Järvi
Põhivõistlus
Varb, Fred
Põhivõistlus
Vares, Rein
Lühivõistlus
Vasar, Kaidu
Põhivõistlus
Vasar, Mia
Noortevõistlus
Viira, Einar
Põhivõistlus
Viira, Marju
Põhivõistlus
Viispert, Ando
Viies Käsi OÜ Põhivõistlus
Vilson, Maili
Lühivõistlus
Võime, Marianne
eratreening.ee Lühivõistlus
Voitka, Tõnis
Põhivõistlus
Volt, Maileen
Noortevõistlus
Võsu, Hellis
Põhivõistlus
Zahharov, Igor
Põhivõistlus
Zahharova, Oksana
Lühivõistlus

...