Et
En
Sulge
Uudised
Sündmuste kalender
Sarjad
Registreerumine
Tulemused
Võistlejad
Fotod
Ava võistluse menüü
Üldinfo
Kahe Silla jooksu ja retke juhend
Tulemused
Kommentaarid
Ajalugu
Jüri Jaansoni Kahe Silla jooks, 2024
Jüri Jaansoni Kahe Silla jooks, 2023
Pärnu Õhtujooks, 2022
Jüri Jaansoni Kahe Silla jooks, 2022
Jüri Jaansoni Kahe Silla jooks (virtuaalne), 2022
Jüri Jaansoni Kahe Silla jooks, 2021
Jüri Jaansoni Kahe Silla jooks, 2020
Jüri Jaansoni Kahe Silla jooks, 2019
Jüri Jaansoni Kahe Silla jooks, 2018
Jüri Jaansoni Kahe Silla jooks, 2017
Jüri Jaansoni Kahe Silla jooks, 2016
Jüri Jaansoni Kahe Silla jooks, 2015
Tulemused, Kahe Silla jooks
Sündmuste kalender
»
Jüri Jaansoni Kahe Silla jooks
»
Tulemused
Draakoni lastejooksud
Kahe Silla noortejooks
Kahe Silla jooks
Kahe Silla retk (käimine, kepikõnd)
Tulemused detailsemalt
1
2
3
Koht
Nr.
Nimi
Võiskond
DNS
1333
Aurika Nõmm
DNS
1594
Oleksandr Skolozhabskyy
DNS
981
Katrin Järvsoo
Pärnu Jahtklubi
DNS
1774
Kaili Vainumaa
DNS
1420
Mattias Popp
DNS
293
Ain Pärna
DNS
1316
Anni Niidumaa
DNS
1403
Kristin Piik
DNS
1634
Reigo Sähka
DNS
838
Kristiina Aru
DNS
595
Tanel Friedenthal
DNS
965
Kairiin Jõemets
DNS
648
Mati Rukki
DNS
879
Andres Ennok
DNS
1912
Kristi Traks
DNS
1241
Sigrid Mark
DNS
1617
Kätlin Strikholm
Pärnu Sõudeklubi
DNS
820
Armin Allmäe
Treeningpartner
DNS
1167
Helin Laus
DNS
1751
Urmas Umbleja
DNS
1080
Taavi Korsar
DNS
1456
Maritta Pylkkänen
DNS
919
Kristina Helery Hiiu
DNS
1310
Silvia Narvik
DNS
890
Verneri Fonsén
DNS
1253
Kaia Metsaalt
DNS
1224
Pille Lumpre
Tallinna Lennujaama SK
DNS
803
Kenno Aaslaid
DNS
775
Kristiina Reinas
Pärnu Kahe Silla Klubi Jooksusõbrad
DNS
970
Andre Jõgi
DNS
115
Risto Lass
SK Saarde
DNS
70
Janek Viikoja
Sindi SK KALJU
DNS
96
Jaak Hansen
DNS
1092
Raigo Kroll
DNS
572
Vallo Reima
DNS
1439
Nelly Põldoja
Swedbank Spordiklubi
DNS
1879
Monika Pallon
DNS
1334
Marden Nõmm
DNS
382
Kadri Treffner
Kõlleste Spordiklubi
DNS
1775
Regina Valge
DNS
1103
Kristjan Kukk
DNS
942
Mirjam Jakobson
Suusaklubi Jõulu
DNS
1450
Piret Pärnmaa
Tori Spordiklubi
DNS
913
Marta Heina
Trimtex Dreamteam
DNS
1393
Helle Persitski
SK ProRunner
DNS
897
Janette Tiina Guff
DNS
1289
Hanna-Eliise Mägi
DNS
1376
Mihkel Pari
TÜASK
DNS
1635
Janika Ševtšenko
DNS
1815
Harry Volke
DNS
152
Ago Kärema
Asics 2017
DNS
596
Mikk Männamets
DNS
695
Tõnis Tetsmann
DNS
1740
Jessica Karoliina Tõnisalu
Viljandi sõudeklubi
DNS
1975
Anna Treiel
DNS
130
Vladimir Rõžov
DNS
26
Tarmo Maiste
DNS
1913
Kristjan Rosberg
DNS
1213
Rauno Loonurm
MTÜ Spordiselts
DNS
1827
Marko Välinurm
DNS
1185
Terje Leola
DNS
636
Martin Kähr
DNS
36
Kristjan Vares
VAK STAIER
DNS
619
Margus Alttoa
SK Jõulu
DNS
1954
Edvin-Erik Kibus
DNS
1023
Kristjan Kask
DNS
503
Liilia Kesküla
DNS
1637
Pille Zäär
DNS
163
Eerik Muuli
SK ProRunner
DNS
446
Boris Kofman
DNS
804
Helina Aavik
DNS
1352
Rainer Oras
Viljandi sõudeklubi
DNS
458
Gerli Paju
DNS
816
Karin Alavere
#GORUNTARTU
DNS
1793
Annika Veisson
Sparta Spordiselts
DNS
1526
Martha-Liset Rõõmussar
Sk Altius
DNS
630
Raina Raudsepp
DNS
1764
Ragne Vaher
DNS
1295
Märt Mäll
sk jooksupartner
DNS
1266
Marita Mones
DNS
1660
Eliise Tamm
DNS
1249
Helen Mere
DNS
1567
Sulo Savolainen
Sparta Spordiselts
DNS
741
Lauri Vahtra
DNS
1747
Kätrin Uibo
DNS
655
Merike Haugas
OK West
DNS
1981
Ljubov Tšužaja
DNS
898
Piret Guss
DNS
1260
Martin Minini
DNS
1318
Janely Niit
Spordiselts
DNS
1579
Ragnar Sepp
Dimicandum SK
DNS
1816
Raul Volke
DNS
1532
Külli Röand
DNS
736
Lisette Tõnutare
DNS
349
Linda Siimon
TÜ ASK Fitnessklubi
DNS
318
Robert Reisman
MTÜ Stora Enso Terviseklubi
DNS
1300
Kaido Männi
DNS
880
Janika Luhaäär
DNS
231
Rodolfo Perez
DNS
1619
Andrus Suits
DNS
133
Arne Türkson
suusahullud
DNS
978
Mikko Järvinen
DNS
805
Krislyn Adamson
DNS
1198
Maili Lillemägi
Sindi SK KALJU
DNS
2044
Janno Greenbaum
Sparta
DNS
1487
Oliver Reinas
DNS
95
Taavi Tali
Jooksumaunod
DNS
1082
Imre Kosemets
DNS
1458
Aare Raev
DNS
1696
Cärol Terras
DNS
1024
Rauno Kask
DNS
216
Gert Saamann
JOKA
DNS
1383
Tiina Peep
DNS
1267
Tauri Moones
DNS
846
Anu Aunapuu
DNS
1613
Filipp Stanovoi
DNS
1209
Elena Lokteva
I LOVE RUNNING
DNS
372
Kalle Koop
SK Saarde
DNS
1707
Lodewijk Francois Tisson
DNS
1440
Egeli Põldpüü
DNS
1982
Vladimir Minotškin
DNS
296
Kuldar Kotkas
Treenigpartner
DNS
887
Monika Fleitina
DNS
1661
Merili Tamm
DNS
470
Harmo Rukki
DNS
1336
Marianna Nõmmik
DNS
1220
Tiit Luht
DNS
1568
Triin Schneider
DNS
1163
Ingrid Laur
DNS
614
Andres Alamets
JK Tallinna Kalev
DNS
201
Eduard Kimask
SK Jooksupartner
DNS
1077
Marje Korb
Spordiselts
DNS
1493
Risto Reinumägi
DNS
956
Bengt Johansson
DNS
927
Leo Härm
DNS
1673
Meelis Tammsalu
Telia SK
DNS
1290
Eret Mägi
DNS
1378
Heiki Parisvä
DNS
1846
Anna Maria Ülviste
DNS
1203
Maire Link
DNS
367
Raul Sulu
DNS
1158
Maarja Laos
Telia SK
DNS
1771
Katrin Vainlo
SK Saarde
DNS
609
Timo Arula
DNS
2033
Karola Suviste
Pärnu Kalevi Tenniseklubi
DNS
1685
Ailen Teemo
DNS
494
Tarmo Rikkinen
DNS
1915
Tauri Tinast
Vahipataljon
DNS
1273
Annemari Muru
DNS
806
Cäthrin Liisbeth Adamson
DNS
990
Elise Kaidme
DNS
1545
Helle Saega
SK Vanad Olümpiaalad
DNS
1516
Hainer Rosenberg
DNS
72
Mart Norman
SK ProRunner
DNS
1754
Mart Usin
DNS
1488
Helina Reinfelt
Saku Õlletehase Spordiklubi
DNS
1725
Doris Treit
DNS
1459
Merike Rahkema
DNS
921
Carola Hindrichson
DNS
1400
Kalvi Pihl
1
2
3
Ridu kokku: 2160
...