Et
En
Sulge
Uudised
Sündmuste kalender
Sarjad
Registreerumine
Tulemused
Võistlejad
Fotod
Ava võistluse menüü
Üldinfo
Kahe Silla jooksu ja retke juhend
Tulemused
Kommentaarid
Ajalugu
Jüri Jaansoni Kahe Silla jooks, 2024
Jüri Jaansoni Kahe Silla jooks, 2023
Pärnu Õhtujooks, 2022
Jüri Jaansoni Kahe Silla jooks, 2022
Jüri Jaansoni Kahe Silla jooks (virtuaalne), 2022
Jüri Jaansoni Kahe Silla jooks, 2021
Jüri Jaansoni Kahe Silla jooks, 2020
Jüri Jaansoni Kahe Silla jooks, 2019
Jüri Jaansoni Kahe Silla jooks, 2018
Jüri Jaansoni Kahe Silla jooks, 2017
Jüri Jaansoni Kahe Silla jooks, 2016
Jüri Jaansoni Kahe Silla jooks, 2015
Tulemused, Kahe Silla jooks
Sündmuste kalender
»
Jüri Jaansoni Kahe Silla jooks
»
Tulemused
Draakoni lastejooksud
Kahe Silla noortejooks
Kahe Silla jooks
Kahe Silla retk (käimine, kepikõnd)
Tulemused detailsemalt
1
2
3
Koht
Nr.
Nimi
Võiskond
DNS
1559
Silje Sander
DNS
750
Margit Edvand
Pärnu Kahe Silla Klubi Jooksusõbrad
DNS
372
Kalle Koop
SK Saarde
DNS
1950
Janne Johkem
DNS
1662
Taavi Tamm
DNS
923
Rain Hindrimäe
DNS
1484
Rinek Reidla
DNS
1249
Helen Mere
DNS
1380
Raina Parv
DNS
1260
Martin Minini
DNS
1321
Rainer Nisloni
SK ProRunner
DNS
733
Inge Lukk
RSVK
DNS
1674
Triinu Tang
Tuurit-Tuurit
DNS
614
Andres Alamets
JK Tallinna Kalev
DNS
975
Jaanus Järv
DNS
935
Gerly Iman
DNS
1467
Rain Randlepp
Kaitseliidu Allohvitseride Kogu
DNS
470
Harmo Rukki
DNS
1420
Mattias Popp
DNS
1300
Kaido Männi
DNS
21
Veiko Sulev
Kaitsevägi
DNS
774
Marelle Pärn
SPORDISELTS MTÜ
DNS
1333
Aurika Nõmm
DNS
1714
Hilja Tohv
DNS
1594
Oleksandr Skolozhabskyy
DNS
745
Tanja Lepik
DNS
367
Raul Sulu
DNS
987
Viivika Kadastik
DNS
918
Aili Hiisku
DNS
93
Marion Tibar
Sparta
DNS
1870
Jelena Prants
Võru suusaklubi
DNS
1082
Imre Kosemets
DNS
494
Tarmo Rikkinen
DNS
1403
Kristin Piik
DNS
1024
Rauno Kask
DNS
1634
Reigo Sähka
DNS
1198
Maili Lillemägi
Sindi SK KALJU
DNS
609
Timo Arula
DNS
7
Anti Puustus
TÜ ASK
DNS
999
Margit Kallas
DNS
293
Ain Pärna
DNS
981
Katrin Järvsoo
Pärnu Jahtklubi
DNS
1853
Laura Kuldkepp
DNS
1796
Rita Veskimäe
DNS
1767
Kätlyn Vahtre
DNS
1267
Tauri Moones
DNS
1617
Kätlin Strikholm
Pärnu Sõudeklubi
DNS
1209
Elena Lokteva
I LOVE RUNNING
DNS
401
Kristo Sinivee
Kaitseliit Pärnumaa malev
DNS
1220
Tiit Luht
DNS
1692
Erkki Tempel
DNS
603
Ando Põlluäär
DNS
1163
Ingrid Laur
DNS
575
Georg Sillat
SK ALTIUS
DNS
1456
Maritta Pylkkänen
DNS
1077
Marje Korb
Spordiselts
DNS
1836
Janne Õispuu
DNS
838
Kristiina Aru
DNS
1779
Taavi Varb
JK Must Puudel
DNS
1290
Eret Mägi
DNS
820
Armin Allmäe
Treeningpartner
DNS
385
Anu Veermets
DNS
1203
Maire Link
DNS
965
Kairiin Jõemets
DNS
648
Mati Rukki
DNS
879
Andres Ennok
DNS
1439
Nelly Põldoja
Swedbank Spordiklubi
DNS
890
Verneri Fonsén
DNS
1450
Piret Pärnmaa
Tori Spordiklubi
DNS
1393
Helle Persitski
SK ProRunner
DNS
1273
Annemari Muru
DNS
803
Kenno Aaslaid
DNS
775
Kristiina Reinas
Pärnu Kahe Silla Klubi Jooksusõbrad
DNS
397
Heilo Järve
SK jooksupartner
DNS
1334
Marden Nõmm
DNS
1715
Tõnis Tollimägi
DNS
1158
Maarja Laos
Telia SK
DNS
919
Kristina Helery Hiiu
DNS
96
Jaak Hansen
DNS
152
Ago Kärema
Asics 2017
DNS
970
Andre Jõgi
DNS
1376
Mihkel Pari
TÜASK
DNS
1635
Janika Ševtšenko
DNS
1699
Marko Tiitel
DNS
61
Siim Kambek
EKSL
DNS
70
Janek Viikoja
Sindi SK KALJU
DNS
942
Mirjam Jakobson
Suusaklubi Jõulu
DNS
913
Marta Heina
Trimtex Dreamteam
DNS
431
Eduard Nikiforov
Club 69
DNS
1750
Liliana Uljas
DNS
163
Eerik Muuli
SK ProRunner
DNS
1693
Erko Teor
DNS
695
Tõnis Tetsmann
DNS
1895
Emil-Joosep Virkus
Sõudeklubi Pärnu
DNS
1106
Viktor Kuldkepp
SK Jõulu
DNS
897
Janette Tiina Guff
DNS
1078
Katrina Korban
DNS
1352
Rainer Oras
Viljandi sõudeklubi
DNS
1704
Helena Kerstina Tintse
DNS
1204
Liisi Linkmann
DNS
357
Tambet Tamm
DNS
1176
Maive Leif
DNS
1975
Anna Treiel
DNS
588
Mari-Helen Saarna
DNS
1526
Martha-Liset Rõõmussar
Sk Altius
DNS
26
Tarmo Maiste
DNS
1100
Imbi Kukk
OK.WEST
DNS
455
Mare Mändla
DNS
1774
Kaili Vainumaa
DNS
1274
Oskar Must
DNS
804
Helina Aavik
DNS
1567
Sulo Savolainen
Sparta Spordiselts
DNS
34
Tarmo Reitsnik
Treeningpartner Diadora Jooksutiim
DNS
816
Karin Alavere
#GORUNTARTU
DNS
1257
Marko Miiter
DNS
1318
Janely Niit
Spordiselts
DNS
1579
Ragnar Sepp
Dimicandum SK
DNS
1619
Andrus Suits
DNS
133
Arne Türkson
suusahullud
DNS
1210
Kristi Lont
DNS
741
Lauri Vahtra
DNS
363
Loona Pärnakivi
DNS
1981
Ljubov Tšužaja
DNS
1532
Külli Röand
DNS
1912
Kristi Traks
DNS
565
Rainer Orav
DNS
655
Merike Haugas
OK West
DNS
1751
Urmas Umbleja
DNS
1487
Oliver Reinas
DNS
898
Piret Guss
DNS
1458
Aare Raev
DNS
880
Janika Luhaäär
DNS
1440
Egeli Põldpüü
DNS
1292
Merill Mägi
Sparta
DNS
1383
Tiina Peep
DNS
1613
Filipp Stanovoi
DNS
736
Lisette Tõnutare
DNS
318
Robert Reisman
MTÜ Stora Enso Terviseklubi
DNS
978
Mikko Järvinen
DNS
1879
Monika Pallon
DNS
231
Rodolfo Perez
DNS
1090
Eva Kram
DNS
95
Taavi Tali
Jooksumaunod
DNS
216
Gert Saamann
JOKA
DNS
1073
Triin Kolts
DNS
1775
Regina Valge
DNS
805
Krislyn Adamson
DNS
2044
Janno Greenbaum
Sparta
DNS
1336
Marianna Nõmmik
DNS
1217
Urmas Luhaäär
DNS
1568
Triin Schneider
DNS
120
Tarmo Saare
OK JOKA
DNS
1142
Karmeli Kütt
DNS
1493
Risto Reinumägi
DNS
1056
Moonika Kitt
Treeningpartner
DNS
1815
Harry Volke
DNS
846
Anu Aunapuu
DNS
468
Oskar Aru
DNS
1378
Heiki Parisvä
DNS
1229
Kaido Lüll
1
2
3
Ridu kokku: 2160
...