Et
En
Sulge
Uudised
Sündmuste kalender
Sarjad
Registreerumine
Tulemused
Võistlejad
Fotod
Ava võistluse menüü
Üldinfo
Kahe Silla jooksu ja retke juhend
Tulemused
Kommentaarid
Ajalugu
Jüri Jaansoni Kahe Silla jooks, 2024
Jüri Jaansoni Kahe Silla jooks, 2023
Pärnu Õhtujooks, 2022
Jüri Jaansoni Kahe Silla jooks, 2022
Jüri Jaansoni Kahe Silla jooks (virtuaalne), 2022
Jüri Jaansoni Kahe Silla jooks, 2021
Jüri Jaansoni Kahe Silla jooks, 2020
Jüri Jaansoni Kahe Silla jooks, 2019
Jüri Jaansoni Kahe Silla jooks, 2018
Jüri Jaansoni Kahe Silla jooks, 2017
Jüri Jaansoni Kahe Silla jooks, 2016
Jüri Jaansoni Kahe Silla jooks, 2015
Tulemused, Kahe Silla jooks
Sündmuste kalender
»
Jüri Jaansoni Kahe Silla jooks
»
Tulemused
Draakoni lastejooksud
Kahe Silla noortejooks
Kahe Silla jooks
Kahe Silla retk (käimine, kepikõnd)
Tulemused detailsemalt
1
2
3
Koht
Nr.
Nimi
Võiskond
DNS
494
Tarmo Rikkinen
DNS
1204
Liisi Linkmann
DNS
1176
Maive Leif
DNS
1336
Marianna Nõmmik
DNS
1378
Heiki Parisvä
DNS
736
Lisette Tõnutare
DNS
1879
Monika Pallon
DNS
1100
Imbi Kukk
OK.WEST
DNS
978
Mikko Järvinen
DNS
293
Ain Pärna
DNS
1493
Risto Reinumägi
DNS
880
Janika Luhaäär
DNS
1274
Oskar Must
DNS
805
Krislyn Adamson
DNS
401
Kristo Sinivee
Kaitseliit Pärnumaa malev
DNS
95
Taavi Tali
Jooksumaunod
DNS
603
Ando Põlluäär
DNS
575
Georg Sillat
SK ALTIUS
DNS
1775
Regina Valge
DNS
1257
Marko Miiter
DNS
1488
Helina Reinfelt
Saku Õlletehase Spordiklubi
DNS
1459
Merike Rahkema
DNS
846
Anu Aunapuu
DNS
1400
Kalvi Pihl
DNS
1210
Kristi Lont
DNS
385
Anu Veermets
DNS
1545
Helle Saega
SK Vanad Olümpiaalad
DNS
1516
Hainer Rosenberg
DNS
1815
Harry Volke
DNS
1827
Marko Välinurm
DNS
15
Kaisa Kukk
DNS
887
Monika Fleitina
DNS
1441
Kalju Põldre
DNS
1740
Jessica Karoliina Tõnisalu
Viljandi sõudeklubi
DNS
1354
Liina Orm
DNS
1913
Kristjan Rosberg
DNS
397
Heilo Järve
SK jooksupartner
DNS
1637
Pille Zäär
DNS
956
Bengt Johansson
DNS
1090
Eva Kram
DNS
927
Leo Härm
DNS
61
Siim Kambek
EKSL
DNS
1292
Merill Mägi
Sparta
DNS
1396
Kaidi Peterkop
DNS
1954
Edvin-Erik Kibus
DNS
132
Simo Teearu
SK Saarde
DNS
1551
Karl Juhan Saks
DNS
1073
Triin Kolts
DNS
1793
Annika Veisson
Sparta Spordiselts
DNS
1764
Ragne Vaher
DNS
1436
Hannes Puusepp
DNS
1407
Airi Pikkor
DNS
1217
Urmas Luhaäär
DNS
1747
Kätrin Uibo
DNS
1229
Kaido Lüll
DNS
806
Cäthrin Liisbeth Adamson
DNS
120
Tarmo Saare
OK JOKA
DNS
1660
Eliise Tamm
DNS
1620
Eda Suits
DNS
431
Eduard Nikiforov
Club 69
DNS
1142
Karmeli Kütt
DNS
72
Mart Norman
SK ProRunner
DNS
1592
Lisette Sivard
DNS
990
Elise Kaidme
DNS
921
Carola Hindrichson
DNS
1056
Moonika Kitt
Treeningpartner
DNS
1975
Anna Treiel
DNS
904
Pille Hannok
DNS
1816
Raul Volke
DNS
1039
Kaija-Liis Kiidli
DNS
588
Mari-Helen Saarna
DNS
26
Tarmo Maiste
DNS
146
Hannes Oja
Eesti Panga SK
DNS
79
Urmas Liin
TÜASK Fitnessklubi
DNS
731
Terttu Kadarpik
DNS
357
Tambet Tamm
DNS
933
Jana Ilves
DNS
34
Tarmo Reitsnik
Treeningpartner Diadora Jooksutiim
DNS
1471
Sander Rannus
MTÜ Spordiselts
DNS
455
Mare Mändla
DNS
1166
Viktor Laurmaa
ABB Spordiklubi
DNS
1511
Kristi Roost
DNS
870
Kaspars Eglitis
Spordiselts
DNS
1696
Cärol Terras
DNS
1707
Lodewijk Francois Tisson
DNS
738
Andres August Annsoo
DNS
1581
Ivar Sikk
Sparta Spordiselts
DNS
98
Johann Poolak
Sõudeklubi Kalev
DNS
363
Loona Pärnakivi
DNS
1981
Ljubov Tšužaja
DNS
910
Allan Heiberg
DNS
882
Mia Elise Erm
SK Altius
DNS
565
Rainer Orav
DNS
824
Ago Altjõe
Tuurit-Tuurit
DNS
1661
Merili Tamm
DNS
1332
Kateriina Nõlve
DNS
1316
Anni Niidumaa
DNS
1846
Anna Maria Ülviste
DNS
318
Robert Reisman
MTÜ Stora Enso Terviseklubi
DNS
231
Rodolfo Perez
DNS
1241
Sigrid Mark
DNS
1673
Meelis Tammsalu
Telia SK
DNS
1604
Andres Soosaar
DNS
1915
Tauri Tinast
Vahipataljon
DNS
2044
Janno Greenbaum
Sparta
DNS
1559
Silje Sander
DNS
1080
Taavi Korsar
DNS
917
Tannar Henno
DNS
1310
Silvia Narvik
DNS
889
Päivi Fonsén
DNS
1771
Katrin Vainlo
SK Saarde
DNS
1253
Kaia Metsaalt
DNS
216
Gert Saamann
JOKA
DNS
1414
Anne Pirn
DNS
1224
Pille Lumpre
Tallinna Lennujaama SK
DNS
1685
Ailen Teemo
DNS
1167
Helin Laus
DNS
1616
Jaanus Strikholm
DNS
785
Elery Vaik
DNS
468
Oskar Aru
DNS
115
Risto Lass
SK Saarde
DNS
1092
Raigo Kroll
DNS
1484
Rinek Reidla
DNS
1754
Mart Usin
DNS
1725
Doris Treit
DNS
1380
Raina Parv
DNS
1321
Rainer Nisloni
SK ProRunner
DNS
1103
Kristjan Kukk
DNS
201
Eduard Kimask
SK Jooksupartner
DNS
1982
Vladimir Minotškin
DNS
296
Kuldar Kotkas
Treenigpartner
DNS
595
Tanel Friedenthal
DNS
1795
Sandra Verrevmägi
DNS
1467
Rain Randlepp
Kaitseliidu Allohvitseride Kogu
DNS
1289
Hanna-Eliise Mägi
DNS
1420
Mattias Popp
DNS
1950
Janne Johkem
DNS
750
Margit Edvand
Pärnu Kahe Silla Klubi Jooksusõbrad
DNS
1662
Taavi Tamm
DNS
1333
Aurika Nõmm
DNS
1594
Oleksandr Skolozhabskyy
DNS
923
Rain Hindrimäe
DNS
975
Jaanus Järv
DNS
935
Gerly Iman
DNS
130
Vladimir Rõžov
DNS
1403
Kristin Piik
DNS
1213
Rauno Loonurm
MTÜ Spordiselts
DNS
1185
Terje Leola
DNS
1674
Triinu Tang
Tuurit-Tuurit
DNS
1634
Reigo Sähka
DNS
733
Inge Lukk
RSVK
DNS
2033
Karola Suviste
Pärnu Kalevi Tenniseklubi
DNS
745
Tanja Lepik
DNS
1617
Kätlin Strikholm
Pärnu Sõudeklubi
DNS
987
Viivika Kadastik
DNS
918
Aili Hiisku
DNS
1023
Kristjan Kask
DNS
572
Vallo Reima
DNS
1714
Hilja Tohv
DNS
774
Marelle Pärn
SPORDISELTS MTÜ
1
2
3
Ridu kokku: 2160
...