Et
En
Sulge
Uudised
Sündmuste kalender
Sarjad
Registreerumine
Tulemused
Võistlejad
Fotod
Ava võistluse menüü
Üldinfo
Kahe Silla jooksu ja retke juhend
Tulemused
Kommentaarid
Ajalugu
Jüri Jaansoni Kahe Silla jooks, 2024
Jüri Jaansoni Kahe Silla jooks, 2023
Pärnu Õhtujooks, 2022
Jüri Jaansoni Kahe Silla jooks, 2022
Jüri Jaansoni Kahe Silla jooks (virtuaalne), 2022
Jüri Jaansoni Kahe Silla jooks, 2021
Jüri Jaansoni Kahe Silla jooks, 2020
Jüri Jaansoni Kahe Silla jooks, 2019
Jüri Jaansoni Kahe Silla jooks, 2018
Jüri Jaansoni Kahe Silla jooks, 2017
Jüri Jaansoni Kahe Silla jooks, 2016
Jüri Jaansoni Kahe Silla jooks, 2015
Tulemused, Kahe Silla jooks
Sündmuste kalender
»
Jüri Jaansoni Kahe Silla jooks
»
Tulemused
Draakoni lastejooksud
Kahe Silla noortejooks
Kahe Silla jooks
Kahe Silla retk (käimine, kepikõnd)
Tulemused detailsemalt
1
2
3
Koht
Nr.
Nimi
Võiskond
DNS
204
Marko Tooming
DNS
785
Elery Vaik
DNS
1532
Külli Röand
DNS
2010
Ranno Eisenschmidt
DNS
596
Mikk Männamets
DNS
1750
Liliana Uljas
DNS
1693
Erko Teor
DNS
1241
Sigrid Mark
DNS
1619
Andrus Suits
DNS
133
Arne Türkson
suusahullud
DNS
1224
Pille Lumpre
Tallinna Lennujaama SK
DNS
1167
Helin Laus
DNS
636
Martin Kähr
DNS
1080
Taavi Korsar
DNS
1487
Oliver Reinas
DNS
28
Kevin Väljaots
Täppsportlased
DNS
1310
Silvia Narvik
DNS
1458
Aare Raev
DNS
1704
Helena Kerstina Tintse
DNS
1253
Kaia Metsaalt
DNS
1440
Egeli Põldpüü
DNS
923
Rain Hindrimäe
DNS
503
Liilia Kesküla
DNS
1383
Tiina Peep
DNS
1613
Filipp Stanovoi
DNS
446
Boris Kofman
DNS
115
Risto Lass
SK Saarde
DNS
1092
Raigo Kroll
DNS
36
Kristjan Vares
VAK STAIER
DNS
619
Margus Alttoa
SK Jõulu
DNS
750
Margit Edvand
Pärnu Kahe Silla Klubi Jooksusõbrad
DNS
1774
Kaili Vainumaa
DNS
733
Inge Lukk
RSVK
DNS
975
Jaanus Järv
DNS
935
Gerly Iman
DNS
458
Gerli Paju
DNS
1336
Marianna Nõmmik
DNS
1568
Triin Schneider
DNS
1103
Kristjan Kukk
DNS
630
Raina Raudsepp
DNS
774
Marelle Pärn
SPORDISELTS MTÜ
DNS
745
Tanja Lepik
DNS
1493
Risto Reinumägi
DNS
1289
Hanna-Eliise Mägi
DNS
987
Viivika Kadastik
DNS
918
Aili Hiisku
DNS
1378
Heiki Parisvä
DNS
1912
Kristi Traks
DNS
1185
Terje Leola
DNS
269
Mikk Tiidemann
SK Fortuna
DNS
1751
Urmas Umbleja
DNS
130
Vladimir Rõžov
DNS
7
Anti Puustus
TÜ ASK
DNS
999
Margit Kallas
DNS
93
Marion Tibar
Sparta
DNS
1213
Rauno Loonurm
MTÜ Spordiselts
DNS
1400
Kalvi Pihl
DNS
1879
Monika Pallon
DNS
1545
Helle Saega
SK Vanad Olümpiaalad
DNS
1516
Hainer Rosenberg
DNS
349
Linda Siimon
TÜ ASK Fitnessklubi
DNS
1488
Helina Reinfelt
Saku Õlletehase Spordiklubi
DNS
1459
Merike Rahkema
DNS
1023
Kristjan Kask
DNS
981
Katrin Järvsoo
Pärnu Jahtklubi
DNS
1295
Märt Mäll
sk jooksupartner
DNS
1441
Kalju Põldre
DNS
1266
Marita Mones
DNS
1354
Liina Orm
DNS
838
Kristiina Aru
DNS
15
Kaisa Kukk
DNS
1775
Regina Valge
DNS
372
Kalle Koop
SK Saarde
DNS
1815
Harry Volke
DNS
965
Kairiin Jõemets
DNS
1249
Helen Mere
DNS
648
Mati Rukki
DNS
1396
Kaidi Peterkop
DNS
879
Andres Ennok
DNS
820
Armin Allmäe
Treeningpartner
DNS
803
Kenno Aaslaid
DNS
1551
Karl Juhan Saks
DNS
1827
Marko Välinurm
DNS
775
Kristiina Reinas
Pärnu Kahe Silla Klubi Jooksusõbrad
DNS
614
Andres Alamets
JK Tallinna Kalev
DNS
1740
Jessica Karoliina Tõnisalu
Viljandi sõudeklubi
DNS
1436
Hannes Puusepp
DNS
1260
Martin Minini
DNS
1407
Airi Pikkor
DNS
919
Kristina Helery Hiiu
DNS
890
Verneri Fonsén
DNS
470
Harmo Rukki
DNS
1913
Kristjan Rosberg
DNS
132
Simo Teearu
SK Saarde
DNS
1620
Eda Suits
DNS
21
Veiko Sulev
Kaitsevägi
DNS
1637
Pille Zäär
DNS
1592
Lisette Sivard
DNS
367
Raul Sulu
DNS
1300
Kaido Männi
DNS
70
Janek Viikoja
Sindi SK KALJU
DNS
96
Jaak Hansen
DNS
970
Andre Jõgi
DNS
1954
Edvin-Erik Kibus
DNS
942
Mirjam Jakobson
Suusaklubi Jõulu
DNS
913
Marta Heina
Trimtex Dreamteam
DNS
494
Tarmo Rikkinen
DNS
1198
Maili Lillemägi
Sindi SK KALJU
DNS
1082
Imre Kosemets
DNS
1793
Annika Veisson
Sparta Spordiselts
DNS
609
Timo Arula
DNS
1764
Ragne Vaher
DNS
146
Hannes Oja
Eesti Panga SK
DNS
1024
Rauno Kask
DNS
293
Ain Pärna
DNS
1471
Sander Rannus
MTÜ Spordiselts
DNS
1747
Kätrin Uibo
DNS
695
Tõnis Tetsmann
DNS
1267
Tauri Moones
DNS
897
Janette Tiina Guff
DNS
1660
Eliise Tamm
DNS
1209
Elena Lokteva
I LOVE RUNNING
DNS
1816
Raul Volke
DNS
1511
Kristi Roost
DNS
1077
Marje Korb
Spordiselts
DNS
603
Ando Põlluäär
DNS
575
Georg Sillat
SK ALTIUS
DNS
1220
Tiit Luht
DNS
1163
Ingrid Laur
DNS
401
Kristo Sinivee
Kaitseliit Pärnumaa malev
DNS
1581
Ivar Sikk
Sparta Spordiselts
DNS
804
Helina Aavik
DNS
385
Anu Veermets
DNS
1290
Eret Mägi
DNS
1203
Maire Link
DNS
1696
Cärol Terras
DNS
1332
Kateriina Nõlve
DNS
1158
Maarja Laos
Telia SK
DNS
816
Karin Alavere
#GORUNTARTU
DNS
397
Heilo Järve
SK jooksupartner
DNS
1273
Annemari Muru
DNS
1707
Lodewijk Francois Tisson
DNS
655
Merike Haugas
OK West
DNS
1604
Andres Soosaar
DNS
61
Siim Kambek
EKSL
DNS
741
Lauri Vahtra
DNS
1414
Anne Pirn
DNS
898
Piret Guss
DNS
1661
Merili Tamm
DNS
1616
Jaanus Strikholm
DNS
1559
Silje Sander
DNS
1846
Anna Maria Ülviste
DNS
1106
Viktor Kuldkepp
SK Jõulu
DNS
1078
Katrina Korban
DNS
736
Lisette Tõnutare
DNS
1484
Rinek Reidla
DNS
978
Mikko Järvinen
DNS
1673
Meelis Tammsalu
Telia SK
DNS
880
Janika Luhaäär
DNS
431
Eduard Nikiforov
Club 69
1
2
3
Ridu kokku: 2160
...