Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Kahe Silla noortejooksu juhend Tulemused Kommentaarid

Tulemused, Kahe Silla noortejooks

Tulemused detailsemalt
KohtNr.NimiVõiskond
DNS46Anna Maria Raspel
Audentese SK
DNS26Eva Kulikova
Nõmme KJK
DNS86Romek Kaaver
DNS66Valerija Kopajeva
DNS69Merili Tõnisson
DNS49Siim Saarse
Pärnu Sulgpalliklubi
DNS89Hans Aston Altjõe
DNS29Laura-Liisa Lilleleht
Castor squash
DNS1Margus Hanni
Karksi-Nuia Spordikool
DNS80Katariina Alexandra Veerpalu
Tantsugeen.ee
DNS60Rasmus Rubin
DNS40Erika Pajo
UK Briis
DNS20Kreete Karits
Pärnu-Jaagupi Lauatenniseklubi
DNS95Ott-Jaanus Heile
TÜ ASK
DNS35Siim Mühlberg
#GORUNTARTU
DNS15Kristel Jõgi
DNS75Henriko Ojaveer
SK Jõulu
DNS55Mario Tael
DNS47Elbe Reiter
DNS27Mona Küüts
Pärnu Sõudeklubi
DNS87Aurelia Roos
DNS67Laura Laud
Castor squash
DNS7Valdo Aedmäe
JK Sarma
DNS5Carl Robert Kallaste
Kaitsevae sk
DNS9Liis Grete Atonen
Audentese SK
DNS3Laura Ernits
SK Jooksupartner
DNS10Tristan Erm
SK Altius
DNS21Kaarup Kask
SK Jõulu
DNS81Tormis Uku Veerpalu
FC Flora
DNS61Ken Martin Reimets
FC Flora
DNS41Felix Pajo
FC Nõmme United
DNS96Frederik Bärlin
Pärnu Vaprus
DNS36Hanka Mühlberg
#GORUNTARTU
DNS16Ülle Järvoja
DNS76Aleksandr Šurõgin
DNS56Taavet Tuisk
Tartu Katoliku Spordiklubi
DNS68Sarah Peterson
SK Altius
DNS48Birgit Rooväli
DNS28Liise Lillelaid
Erki Noole KJK
DNS88Ilja Poljakov
DNS70Uku Nõmm
DNS50Markus Salundi
DNS90Iris Rämmeld
DNS30Olavi Lumberg
DNS100Mario Marcinkevicz
Sporttravel
DNS42Raimond Parts
Nõmme Rattaklubi
DNS22Nicole Maria Klais
Tallinna SS Kalev
DNS82Ekke Riiner
DNS62Iiris Toomesoo
DNS57Walter Herold Veedla
Castor Squashiklubi
DNS97Kaisa Varul
MK Tennis
DNS37Wanda-Helene Ollep
DNS17Kelli Järvoja
Pärnu Sõudeklubi
DNS77Heiko Ailt
DNS11Mia Elise Erm
SK Altius
DNS71Liis-Kätlin Pull
DNS51Karl Erich Sooaru
DNS91Andra Teder
DNS31Hanka Maiste
DNS43Harald Parts
Nõmme Rattaklubi
DNS23Robin Kodasma
DNS83Gerli Napritson
DNS63Martina Juhansoo
SUKL Jõulu
DNS58Rica Veevo
Tartu Ujumisklubi
DNS98Andre Luuk
DNS38Eliise Orav
DNS18Kretel Kaljumäe
CFC Spordiklubi
DNS78Ragne-Riin Pootsik
DNS32Kaspar Maiste
DNS12Viola Hambidge
Audru spordiklubi
DNS72Trevor Kägo
DNS52Karmen Helene Sooaru
DNS92Joonas Salk
DNS44Robin Pentma
Altius
DNS24Kaisa Sofia Kokk
Pärnu Spordikool
DNS84Karl-Vahur Vahemets
DNS64Henrik Johan Kitt
Treeningpartner
DNS59Birgit Veldi
Saue KJK
DNS99Mia Mirtel Kitt
DNS39Anette Orav
DNS19Laura-Liis Kaljur
DNS79Joel Kullamäe
DNS93Anett Tamm
DNS33Meril Adeela Alev
SUKL Jõulu
DNS13Aksel Hambidge
Audru spordiklubi
DNS73Rebecca Kristelli Sitska
DNS53Merily Susi
DNS45Nora Pärn
DNS25Kristo Kondrov
FC Nõmme United
DNS85Erkki Juhansoo
Sõudekeskus Kalev
DNS65Andre Košarnõi
DNS8Kirke Arumäe
DNS6Tristan Aik Sild
Treeningpartner/Diadora Noortetiim
DNS4Stivert Pulk
Alutaguse SK
DNS2Teet Tuulik
Kahe Silla Klubi
DNS94Herman Seire
DNS34Karl Oskar Mägi
DNS14Eerik Hudilainen
Treeningpartner
DNS74Oskar Pulst
Pärnu Jalgpalliklubi
DNS54Kätrin Zupsmann
Ridu kokku: 100

...