Et En

Stardinimekirjad

Stardinimekiri seisuga 20.08.2022 07:42.

41. jooks ümber Pühajärve stardinimekiri

Nr. Nimi Sünniaasta Sugu VKL Elukoht Võistkond/Organisatsioon
1 Leonid Latsepov 1998 mees M21 Eesti, Harju maakond
Sparta
2 Roman Fosti 1983 mees M35 Eesti, Pärnu maakond
Sparta
3 Jaanus Kallaste 1986 mees M35 Eesti, Harju maakond
Treeningpartner
Laduks OÜ
4 Karel Hussar 1995 mees M21 Eesti, Harju maakond
SK Jooksupartner
5 Bert Tippi 1990 mees M21 Eesti, Harju maakond
CFC Spordiklubi
Haabneeme Kool
6 Aleksandr Kulešov 1979 mees M40 Eesti, Harju maakond
Treeningpartner Sportland jooksutiim
7 Kenny Kivikas 1991 mees M21 Eesti, Tartu maakond
Veetka Ultra
8 Karl Mäe 1994 mees M21 Eesti, Pärnu maakond
SK Altius
9 Morten Saetha 1982 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
10 Riho Kirsipuu 1996 mees M21 Eesti, Harju maakond
Sparta SS
11 Aaro Tiiksaar 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
Tigude Jooksuklubi
BE GROUP
12 Janar Juhkov 1987 mees M35 Eesti, Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Treeningpartner Sportland Jooksutiim
13 Peep Jalakas 1985 mees M35 Eesti, Harju maakond
SPARTA
14 Indrek Tobreluts 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
TT Tiim
15 Allan Männi 1984 mees M35 Eesti, Harju maakond
Kuusalu Spordiklubi
Elujooks
16 Aare Kutsar 1980 mees M40 Eesti, Harju maakond
Treeningpartner
Never give up
17 Kristo Reinsalu 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
18 Marion Adusoo 1984 mees M35 Eesti, Harju maakond
Treeningpartner
19 Revo Lumpre 1989 mees M21 Eesti, Tartu maakond
SK Prorunner
Laadur
20 Lauri Luik 1982 mees M40 Eesti, Lääne maakond
Treeningpartner/Läänemaa KJK
21 Ago Veilberg 1963 mees M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
Vike
Pääste
22 Kait Vahter 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
Treeningpartner
23 Pille Hinn 1991 naine N21 Eesti, Harju maakond
Sparta
24 Marek Enok 1981 mees M40 Eesti, Harju maakond
Pakendikeskus AS
25 Siim Susi 1980 mees M40 Eesti, Harju maakond
JK Must Puudel / Treeningpartner
26 Erkki Hummal 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
Sparta
27 Einar Pihlap 1987 mees M35 Eesti, Tartu maakond
Luik Triplets Team
28 Kaisa Kukk 1984 naine N35 Eesti, Tartu maakond
Tartu SS Kalev
29 Kadiliis Kuiv 1986 naine N35 Eesti, Harju maakond
SK Prorunner
Tartu Ülikool
30 Vadim Gritšenko 1984 mees M35 Eesti, Järva maakond
Türi
31 Robert Heldna 1999 mees M21 Eesti, Harju maakond
TT Tiim
32 Raido Raspel 1967 mees M50 Eesti, Harju maakond
Treeningpartner Sportland jooksutiim
33 Mikk Orasmaa 1988 mees M21 Eesti, Tartu maakond
34 Indrek Oll 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
SK ProRunner
35 Kristjan Roosvald 1986 mees M35 Eesti, Ida-Viru maakond
Luik Triplets Team
36 Tarmo Hõbe 1980 mees M40 Eesti, Harju maakond
Rally Estonia
37 Ilmar Rillo 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
Treeningpartner
38 Alekszej Morgunov 1990 mees M21 Eesti, Harju maakond
Sparta
39 Urmo Kallakas 1984 mees M35 Eesti, Harju maakond
Sparta
40 Tarmo Reitsnik 1972 mees M50 Eesti, Harju maakond
Treeningpartner
41 Helen Bell 1989 naine N21 Eesti, Harju maakond
Sparta
42 Kaido Voogla 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
KJK
43 Andres Laineste 1971 mees M50 Eesti, Harju maakond
Saunapunkt
44 Martin Sagaja 1980 mees M40 Eesti, Harju maakond
45 Asko Valdmann 1982 mees M40 Eesti, Harju maakond
46 Maris Heinaru 1979 naine N40 Eesti, Harju maakond
Treeningpartner
47 Ivo Kreutzvald 1980 mees M40 Eesti, Harju maakond
Prorunner
48 Tarmo Kaisla 1982 mees M40 Eesti, Harju maakond
Sparta
49 Toomas Tarm 1968 mees M50 Eesti, Harju maakond
Sparta
50 Ilja Dzjuba 1983 mees M35 Eesti, Harju maakond
Greenall OÜ
51 Hektor Uustalo 1983 mees M35 Eesti, Harju maakond
52 Andres Oras 1990 mees M21 Eesti, Harju maakond
Playtech
53 Hannes Vilk 1971 mees M50 Eesti, Jõgeva maakond
OÜ Eesti Killustik
54 Lauri Pihlak 1979 mees M40 Eesti, Harju maakond
Sparta
55 Kaur Siimaste 1993 mees M21 Eesti, Harju maakond
CEP Eesti
56 Renat Vafin 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
Treeningpartner
57 Tuuli Tomingas 1995 naine N21 Eesti, Harju maakond
TT Tiim
58 Margus Muld 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
59 Kristjan Muld 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
60 Ahto Tatter 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
Sparta
61 Rasmus Kruusa 2000 mees M21 Eesti, Tartu maakond
62 Kertu Kula 1990 naine N21 Eesti, Harju maakond
Sparta
Rademar
63 Leonid Homin 1987 mees M35 Eesti, Harju maakond
Sparta / MTÜ Spordiselts
MTÜ Spordiselts
64 Lauri Valdmaa 1980 mees M40 Eesti, Harju maakond
SK Prorunner
65 Ingrid Riipus 1980 naine N40 Eesti, Jõgeva maakond
SK ProRunner
66 Gunnar Kingo 1980 mees M40 Eesti, Harju maakond
67 Renno Rehtla 1985 mees M35 Eesti, Tartu maakond
Elektest OÜ
68 Indrek Tikva 1970 mees M50 Eesti, Harju maakond
BCS Itera AS
69 Reet Järsk 1991 naine N21 Eesti, Harju maakond
Spordiselts
70 Hanna-Brita Kaasik 1999 naine N21 Eesti, Harju maakond
TT Tiim
71 Peep Bušin 1985 mees M35 Eesti, Harju maakond
MKM Jooksuklubi
72 Urmas Pihlak 1972 mees M50 Eesti, Harju maakond
73 Erti Kares 1967 mees M50 Eesti, Harju maakond
74 Margus Tähepõld 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
MKM Jooksuklubi
75 Lauri Rebane 1979 mees M40 Eesti, Harju maakond
76 Raivo Raudsepp 1964 mees M50 Eesti, Järva maakond
77 Kristel Vallaste 1978 naine N40 Eesti, Tartu maakond
78 Mirtti Verbitskas 1981 naine N40 Eesti, Harju maakond
Anu Jooksutrennid
79 Olle Selliov 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
80 Susan Külm 1996 naine N21 Eesti, Harju maakond
TT Tiim
81 Mark Naylor 1983 mees M35 Eesti, Harju maakond
82 Ago Kärema 1969 mees M50 Eesti, Harju maakond
83 Marge Türn 1976 naine N40 Eesti, Tartu maakond
Katoliku SK
84 Kenno Kokk 1993 mees M21 Eesti, Harju maakond
JK Must Puudel
85 Kalle Palling 1985 mees M35 Eesti, Harju maakond
JK Must Puudel
86 Kristjan Lusikas 1985 mees M35 Eesti, Tartu maakond
eratreening.ee
87 Hanno Kindel 1968 mees M50 Eesti, Harju maakond
SK ProRunner
Adovinci OÜ
88 Rein Sõõrd 1983 mees M35 Eesti, Pärnu maakond
Alfapower OÜ
89 Kristo Kokk 1971 mees M50 Eesti, Tartu maakond
90 Aapo Tiiksaar 2004 mees M18 Eesti, Harju maakond
Tigude Jooksuklubi
LOO KOOL
91 Jan Rasmus Rohtla 2004 mees M18 Eesti, Harju maakond
Saunapunkt
92 Sander Valdas 1976 mees M40 Eesti, Põlva maakond
OK Põlva Kobras
93 Paavo Heil 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
RecruitLabi jooksuklubi
RecruitLab
94 Marge Kikas 1977 naine N40 Eesti, Harju maakond
JK Must Puudel / Sparta
95 Marek Meus 1982 mees M40 Eesti, Tartu maakond
96 Janek Sumberg 1975 mees M40 Eesti, Valga maakond
97 Kaarel Koitne 1989 mees M21 Eesti, Harju maakond
LSS
98 Endrik Arumägi 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
JK Must Puudel
99 Kitty Kubo 1972 naine N50 Eesti, Harju maakond
Maria jooksuklubi
100 Mariel Merlii Pulles 1998 naine N21 Eesti, Valga maakond
Karupesa Team
101 Kaarel-Paulus Kaeramaa 1996 mees M21 Eesti, Harju maakond
102 Kaido Paju 1964 mees M50 Eesti, Järva maakond
Edelaraudtee
103 Kadri Veske 1981 naine N40 Eesti, Harju maakond
JK Must Puudel
104 Kuno Oja 1972 mees M50 Eesti, Valga maakond
105 Janek Vahtra 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
106 Rein Kalle 1975 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Keskkonnaamet
107 Piret Tikva 1974 naine N40 Eesti, Harju maakond
108 Tauno Krull 1982 mees M40 Eesti, Harju maakond
Sparta
109 Chrisse Soome 1980 naine N40 Eesti, Harju maakond
Treeningpartner
110 Mihkel Mäemat 1986 mees M35 Eesti, Harju maakond
SK Tallinn Trail
111 Tauri Taimre 1989 mees M21 Eesti, Harju maakond
Kristiine Running Club
112 Andrey Lobanov 1989 mees M21 Eesti, Harju maakond
MTÜ Spordiselts
113 Hugo Narmont 2008 mees M16 Eesti, Harju maakond
US Tenniseakadeemia
Audentese Erakool
114 Olev Mitt 1961 mees M60 Eesti, Rapla maakond
115 Donatas Narmont 1966 mees M50 Eesti, Harju maakond
Rapla Tenniseklubi
Ajakiri Jooksja
116 Mihkel Trees 2000 mees M21 Eesti, Harju maakond
SPARTA / Kaitseväe Akadeemia
117 Tõnis Trummal 1989 mees M21 Eesti, Harju maakond
118 Marko Mikk 1990 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
119 Merike Muru 1966 naine N50 Eesti, Harju maakond
120 Einar Hillep 1970 mees M50 Eesti, Harju maakond
Justiitsministeerium
121 Sander Paesalu 1995 mees M21 Eesti, Harju maakond
122 Kaarel Kuurmaa 1983 mees M35 Eesti, Harju maakond
SK Schnelli
123 Urmas Saarva 1979 mees M40 Eesti, Harju maakond
Arvutitark
124 Aare Villem 1962 mees M60 Eesti, Viljandi maakond
125 Taivo Linnamägi 1984 mees M35 Eesti, Harju maakond
MKM Jooksuklubi
126 Riho Jürisoo 1987 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
127 Birgit Skolimowski 1977 naine N40 Eesti, Harju maakond
JK Must Puudel
128 Sergei Benes 1981 mees M40 Eesti, Harju maakond
129 Peep Nurm 1977 mees M40 Eesti, Tartu maakond
130 Rain Raun 1970 mees M50 Eesti, Harju maakond
SK Prorunner
ABC Motors AS
131 Taavi Vasserman 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
JK Must Puudel
132 Ero Helemäe 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
133 Vahur Luts 1962 mees M60 Eesti, Harju maakond
134 Külliki Lugenberg 1976 naine N40 Eesti, Harju maakond
135 Eva-Maria Vaher 1994 naine N21 Eesti, Saare maakond
Sparta
Ajakiri Jooksja
136 Toomas Piigli 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
UP Sport
Audi Eesti
137 Andrus Vihalem 1983 mees M35 Eesti, Tartu maakond
138 Rauno Lõhmus 1990 mees M21 Eesti, Harju maakond
Maru Ehitus
139 Oliver Tiks 1979 mees M40 Eesti, Harju maakond
140 Heiti Zukovits 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
Maru Metall AS
141 Erki Veeroos 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
142 Birgit Pihelgas 1995 naine N21 Eesti, Pärnu maakond
SK Altius
Petersport
143 Alar Savastver 1970 mees M50 Eesti, Harju maakond
Suusasemud
144 Maarit Einsalu 1986 naine N35 Eesti, Harju maakond
145 Rauno Verbitskas 1988 mees M21 Eesti, Harju maakond
AS Maru Ehitus
146 Üllar Raud 1980 mees M40 Eesti, Harju maakond
Swedbanki Spordiklubi
147 Raigo Pillai 1983 mees M35 Eesti, Lääne maakond
Oru spordiklubi
Aikkon Est OÜ
148 Ave Ojasoon 1987 naine N35 Eesti, Harju maakond
CFC
149 Riin Kiik 1982 naine N40 Eesti, Harju maakond
150 Ergo Kaljuste 1991 mees M21 Eesti, Harju maakond
151 Eldar Ispert 2006 mees M16 Eesti, Viljandi maakond
152 Andrus Maiste 1964 mees M50 Eesti, Pärnu maakond
AM HEPAC OÜ
153 Kristo Hütt 1980 mees M40 Eesti, Võru maakond
Haanja rattaklubi
154 Allan Maar 1971 mees M50 Eesti, Harju maakond
SKO
155 Tarmo Saar 1982 mees M40 Eesti, Harju maakond
156 Pallas Mudist 1980 mees M40 Eesti, Harju maakond
JK Must Puudel
157 Kristel Sillaots 1975 naine N40 Eesti, Harju maakond
Pakendikeskus AS
158 Laur Saar 1966 mees M50 Eesti, Harju maakond
MyFitness
159 Maria Tammiste 2007 naine N16 Eesti, Harju maakond
Sparta
160 Marko Pille 1969 mees M50 Eesti, Tartu maakond
161 Toivo Tinast 1992 mees M21 Eesti, Pärnu maakond
162 Caspar Tubarik 1979 mees M40 Eesti, Harju maakond
Sparta
163 Ando Leppiman 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
MKM Jooksuklubi
164 Riivo Kabur 1969 mees M50 Eesti, Harju maakond
165 Taavi Varb 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
JK Must Puudel / Sparta
Maru Betoonitööd
166 Platon Matšinski 1997 mees M21 Eesti, Harju maakond
Kuulsaal
167 Raimo Saul 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
168 Marko Leemet 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
AS Maru Ehitus
169 Ingrid Paats 1988 naine N21 Eesti, Harju maakond
170 Guido Bergmann 1964 mees M50 Eesti, Tartu maakond
SK Prorunner
171 Margo Dengo 1982 mees M40 Eesti, Harju maakond
Maru Ehitus AS
172 Õnnela Skobiej 1987 naine N35 Eesti, Harju maakond
Swedbanki Spordiklubi
173 Martin Must 1981 mees M40 Eesti, Valga maakond
Telia SK MTÜ
174 Alar Alajaan 1979 mees M40 Eesti, Harju maakond
Sidepataljon
Kaitsevägi
175 Tanel Veeleid 1972 mees M50 Eesti, Harju maakond
MTÜ Spordiselts
176 Sergei Žuravski 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
177 Pille-Riin Piirmets 1980 naine N40 Eesti, Harju maakond
Team Kaitsevägi
178 Silja Scheer 1977 naine N40 Eesti, Harju maakond
179 Ulvi Lond 1967 naine N50 Eesti, Tartu maakond
180 Ken Laht 1988 mees M21 Soome, Uusimaa
Fimar Group OY
181 Reet Luhaäär 1953 naine N60 Eesti, Harju maakond
182 Üllar Metsküla 1968 mees M50 Eesti, Harju maakond
183 Indrek Kütt 1989 mees M21 Eesti, Harju maakond
NOBE
184 Martin Kiis 1989 mees M21 Eesti, Tartu maakond
185 Raili Riiberg 1980 naine N40 Eesti, Harju maakond
JK Must Puudel
186 Sander Orro 1992 mees M21 Eesti, Harju maakond
187 Priidik Parmi 1980 mees M40 Eesti, Tartu maakond
SK RAADI
188 Aili Piirak 1983 naine N35 Eesti, Viljandi maakond
189 Oliver Lätte 1981 mees M40 Eesti, Harju maakond
190 Jaan Lehepuu 1993 mees M21 Eesti, Harju maakond
NOBE
191 Janika Jürgenson 1979 naine N40 Eesti, Harju maakond
SK ProRunner
192 Tõnis Sildaru 1981 mees M40 Eesti, Harju maakond
193 Silver Süving 1989 mees M21 Eesti, Harju maakond
194 Heiki Roomet 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
Rahe Projekt
195 Liisa Uibo 1998 naine N21 Eesti, Harju maakond
Tripassion Triatloniklubi
196 Mart Kajari 1971 mees M50 Eesti, Hiiu maakond
Sparta
197 Peeter Kamberg 1967 mees M50 Eesti, Harju maakond
Meremõisa SK
198 Tõnis Pärnala 1990 mees M21 Eesti, Tartu maakond
199 Heldi Kaares 1970 naine N50 Eesti, Valga maakond
200 Taivo Villemson 1972 mees M50 Eesti, Valga maakond
201 Anastasia Artemjeva 2012 naine N16 Eesti, Harju maakond
202 Martha Trees 2011 naine N16 Eesti, Harju maakond
Nõmme spordiklubi
203 Hannes Tasso 1992 mees M21 Eesti, Harju maakond
NOBE
204 Sven Ersling 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
JK Must Puudel
205 Madis Ennuste 1972 mees M50 Eesti, Harju maakond
206 Marvin Varb 2007 mees M16 Eesti, Harju maakond
JK Must Puudel
207 Tavo Sarnik 1986 mees M35 Eesti, Järva maakond
Türi Jõud
208 Priit Toru 1980 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Tartu Haljastus
209 Raul Vinni 1977 mees M40 Eesti, Saare maakond
Treeningpartner
210 Kaivi Kukk 1979 naine N40 Eesti, Harju maakond
FB Jooksmine
211 Marko Kolk 1968 mees M50 Eesti, Saare maakond
SARMA
212 Marie Allikmaa 1990 naine N21 Eesti, Harju maakond
MKM Jooksuklubi
213 Märt Pais 1970 mees M50 Eesti, Harju maakond
Telegrupp AS
214 Aleksandr Klepikov 1982 mees M40 Eesti, Harju maakond
eachrace
215 Ruth Simpson 1986 naine N35 Eesti, Harju maakond
Eesti Energia Spordiklubi
216 Juhan Telling 1967 mees M50 Eesti, Lääne maakond
Jk Hermes
217 Jüri Laanmets 1956 mees M60 Eesti, Harju maakond
218 Hille Sepa 1970 naine N50 Eesti, Harju maakond
219 Riho Jesse 1967 mees M50 Eesti, Tartu maakond
220 Kaisa Kangur 1988 naine N21 Eesti, Harju maakond
221 Karin Sahar-Lambinen 1987 naine N35 Eesti, Harju maakond
FB Jooksmine
222 Jaan Lehismets 1987 mees M35 Eesti, Pärnu maakond
223 Toomas Lõõnik 1995 mees M21 Eesti, Harju maakond
224 Lauri Pildre 1979 mees M40 Eesti, Harju maakond
JK Must Puudel
225 Indrek Siilaberg 1980 mees M40 Eesti, Harju maakond
226 Tarmo Korõtko 1984 mees M35 Eesti, Harju maakond
227 Olev Moorsoo 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
Sparta
228 Peeter Värnik 1970 mees M50 Eesti, Harju maakond
229 Brigita Perm 1993 naine N21 Eesti, Harju maakond
230 Enn Sihver 1959 mees M60 Eesti, Harju maakond
231 Indrek Matson 1980 mees M40 Eesti, Harju maakond
Maru
232 Priit Trees 1978 mees M40 Eesti, Tartu maakond
233 Kairi Aruvald 1979 naine N40 Eesti, Harju maakond
Telia SK MTÜ
234 Regina Labent 1975 naine N40 Eesti, Tartu maakond
235 Margus Trees 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
A&T Spordiklubi
236 Kaarel Kender 1984 mees M35 Eesti, Valga maakond
237 Kaspar Süvirand 1991 mees M21 Eesti, Harju maakond
238 Hanno Suits 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
NOBE
239 Egle Liivamägi 1987 naine N35 Eesti, Valga maakond
Pühajärve Spa & Puhkekeskus
240 Rain Hallimäe 1957 mees M60 Eesti, Harju maakond
241 Heigo Mansberg 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
242 Meelis Lill 1970 mees M50 Eesti, Valga maakond
SK Nuustaku
243 Maarja Mere 1992 naine N21 Eesti, Harju maakond
MKM Jooksuklubi
244 Silver Ader 1989 mees M21 Eesti, Harju maakond
Maru Ehitus AS
245 Indrek Põhjatu 1991 mees M21 Eesti, Tartu maakond
Mapri Ehitus OÜ
246 Sven Nurk 1982 mees M40 Eesti, Harju maakond
MKK Jooksuklubi
247 Kristo Paalandi 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
TEAM TT
Norte OÜ
248 Mihkel Meerits 1982 mees M40 Eesti, Harju maakond
Kärmed Kärbsed
249 Marko Naarits 1971 mees M50 Eesti, Harju maakond
Kärmed Kärbsed
Männikäbi OÜ
250 Triin Muld 1979 naine N40 Eesti, Harju maakond
251 Jaak Vaiknemets 1979 mees M40 Eesti, Tartu maakond
252 Hannes Roomet 1953 mees M60 Eesti, Rapla maakond
253 Margit Udikas-Susi 1983 naine N35 Eesti, Harju maakond
JK Must Puudel / Treeningpartner
254 Eva Sorga 1980 naine N40 Eesti, Harju maakond
JK Must Puudel
255 Ander Alliksaar 2005 mees M18 Eesti, Valga maakond
256 Marilin Pikaro 1982 naine N40 Eesti, Harju maakond
257 Karl Stern 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
MKM Jooksuklubi
258 Nicole Maria Klais 1996 naine N21 Eesti, Harju maakond
UP Sport
259 Kaijus Janis 1971 mees M50 Eesti, Pärnu maakond
260 Enn Masing 1968 mees M50 Eesti, Rapla maakond
261 Mari-Liis Länik 1997 naine N21 Eesti, Põlva maakond
2.jalaväebrigaad
262 Juhan Paabstel 1959 mees M60 Eesti, Harju maakond
263 Rasmus Toome 1987 mees M35 Eesti, Harju maakond
264 Kärol Vinn 1995 naine N21 Eesti, Tartu maakond
265 Heiti Tart 1984 mees M35 Eesti, Harju maakond
266 Valev Altmets 1967 mees M50 Eesti, Järva maakond
267 Madis Lepist 1970 mees M50 Eesti, Põlva maakond
Pristis AS
268 Margit Peebo 1971 naine N50 Eesti, Harju maakond
269 Veronika Verš 1977 naine N40 Eesti, Harju maakond
270 Triin Liisma 1989 naine N21 Eesti, Harju maakond
Kristiine Running Club
271 Tiit Mauer 1968 mees M50 Eesti, Tartu maakond
272 Janette Elfriede Jaago 2012 naine N16 Eesti, Järva maakond
273 Maret Müür 1984 naine N35 Eesti, Järva maakond
274 Annika Mander 1985 naine N35 Eesti, Pärnu maakond
275 Veljo Järvelaht 1975 mees M40 Eesti, Pärnu maakond
276 Henry Sildaru 2006 mees M16 Eesti, Harju maakond
Tallinna Spordikool
277 Marge Vaikjärv 1989 naine N21 Eesti, Tartu maakond
FitLife Eeden
Migrevention OÜ
278 Heli Sepping 1987 naine N35 Eesti, Harju maakond
ALSO
279 Kristiina Sagaja 1980 naine N40 Eesti, Harju maakond
280 Carmen Kazantseva 2007 naine N16 Eesti, Viljandi maakond
281 Igor Zahharov 1990 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
282 Karin Jesse 1965 naine N50 Eesti, Tartu maakond
283 Valmar Pappel 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
284 Kristine Langi 1982 naine N40 Eesti, Harju maakond
285 Signe Täär 1995 naine N21 Eesti, Valga maakond
286 Hanna Lotta Kivi 2008 naine N16 Eesti, Harju maakond
287 Margit Uus 1981 naine N40 Eesti, Jõgeva maakond
288 Helin Pungas 1988 naine N21 Eesti, Harju maakond
289 Allan Toim 1955 mees M60 Eesti, Harju maakond
290 Markus Vassiljev 2009 mees M16 Eesti, Tartu maakond
291 Taavo Land 1992 mees M21 Eesti, Harju maakond
NOBE
292 Maret Viira 1967 naine N50 Eesti, Harju maakond
293 Evelin Vetevood-Järvelt 1983 naine N35 Eesti, Tartu maakond
SK ProRunner
294 Marily Hendrikson 1978 naine N40 Eesti, Harju maakond
MKM Jooksuklubi
295 Meelis Juursoo 1970 mees M50 Eesti, Tartu maakond
296 Maarja Žugova 1980 naine N40 Eesti, Harju maakond
Tervisekassa
297 Kai Paalberg 1978 naine N40 Eesti, Harju maakond
JK Must Puudel
298 Raido Kivikangur 1989 mees M21 Eesti, Harju maakond
299 Terje Leo 1968 naine N50 Eesti, Harju maakond
300 Karin Poolak 1985 naine N35 Eesti, Tartu maakond
301 Andres Alajaan 1948 mees M70 Eesti, Harju maakond
302 Gerda Palts 1988 naine N21 Eesti, Harju maakond
Tervisekassa
303 Kertu Heil 2001 naine N21 Eesti, Harju maakond
304 Anto Roots 1971 mees M50 Eesti, Tartu maakond
305 Marko Pill 1964 mees M50 Eesti, Harju maakond
306 Aimi Pihel 1951 naine N70 Eesti, Harju maakond
307 Mailis Udras 1979 naine N40 Eesti, Harju maakond
308 Marek Kuus 1976 mees M40 Eesti, Valga maakond
309 Mattias Mikk 2007 mees M16 Eesti, Harju maakond
310 Jaanu Mühlberg 1969 mees M50 Eesti, Tartu maakond
311 Marianne Unt 1969 naine N50 Eesti, Tartu maakond
RTK
312 Ly Pani 1980 naine N40 Eesti, Harju maakond
313 Heini Viilup 1953 mees M60 Eesti, Harju maakond
314 Tarmo Õmblus 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
JK Must Puudel
315 Krista Raid 1971 naine N50 Eesti, Harju maakond
MTÜ Spordiselts
316 Ako Armin Raid 2005 mees M18 Eesti, Tartu maakond
Tartu Slalom
317 Aivo Kruusimägi 1958 mees M60 Eesti, Lääne-Viru maakond
318 Triinu Suur 1984 naine N35 Eesti, Harju maakond
ADN OÜ
319 Ilme Parik 1963 naine N50 Eesti, Harju maakond
320 Richard Reim 1989 mees M21 Eesti, Harju maakond
Modena
321 Oleg Bolšakov 1990 mees M21 Eesti, Harju maakond
CES Estonia
322 Imbi Joasaar 1958 naine N60 Eesti, Harju maakond
Mõmmik
323 Jelena Pjatkova 1988 naine N21 Eesti, Harju maakond
324 Ilse Laur 1957 naine N60 Eesti, Harju maakond
325 Anna Remmelgas 1987 naine N35 Eesti, Harju maakond
326 Priit Remmelgas 1984 mees M35 Eesti, Harju maakond
327 Anneli Elvik 1972 naine N50 Eesti, Harju maakond
328 Moonika Mägi 1977 naine N40 Eesti, Viljandi maakond
Coop
329 Sverre Laineste 2009 mees M16 Eesti, Harju maakond
Saunapunkt
330 Regina Valge 1979 naine N40 Eesti, Harju maakond
331 Hanna-Kristiina Karu 1999 naine N21 Eesti, Harju maakond
NOBE
332 Marianne Võime 1988 naine N21 Eesti, Tartu maakond
eratreening.ee
333 Silver Sepp 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
334 Lars Laineste 2007 mees M16 Eesti, Harju maakond
Saunapunkt
335 Sille Kraam 1981 naine N40 Eesti, Harju maakond
MKM Jooksuklubi
336 Anneli Priinits 1972 naine N50 Eesti, Viljandi maakond
337 Mari-Ann Hansen 1990 naine N21 Eesti, Harju maakond
338 Signe Saar 1976 naine N40 Eesti, Harju maakond
339 Anna Artemjeva 2012 naine N16 Eesti, Harju maakond
340 Anu Kruusimägi 1959 naine N60 Eesti, Lääne-Viru maakond
eraisik
341 Toomas Padjus 1954 mees M60 Eesti, Pärnu maakond
Keskkonnaamet
342 Vilma Trummal 1958 naine N60 Eesti, Jõgeva maakond
343 Hans Vallner 1952 mees M70 Eesti, Harju maakond
Tallinna Tehnikaülikool
344 Richard Valge 2011 mees M16 Eesti, Harju maakond
345 Ira Münter 1961 naine N60 Eesti, Lääne-Viru maakond
346 Grete Lasn 1984 naine N35 Eesti, Harju maakond
Kaitsevägi
347 Kadi Kivirand 1982 naine N40 Eesti, Harju maakond
348 Rebecca Valge 2004 naine N18 Eesti, Harju maakond
349 Sirje Lippe 1966 naine N50 Eesti, Harju maakond
MTÜ Tallinnmeeting
Eesti Kergejõustikuliit
350 Irena Budanova 2001 naine N21 Eesti, Harju maakond
351 Marika Müür 1961 naine N60 Eesti, Harju maakond
Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus
352 Kelli Kahm 1975 naine N40 Eesti, Harju maakond
Maru Betoonitööd OÜ
353 Oksana Pavlova 1977 naine N40 Eesti, Harju maakond
354 Anneli Jõeloo 1975 naine N40 Eesti, Tartu maakond
355 Tõnu Samm 1962 mees M60 Eesti, Tartu maakond
356 Jaak Muug 1972 mees M50 Eesti, Harju maakond
357 Matis Indov 1988 mees M21 Eesti, Harju maakond
Abipolitseinike Spordiklubi
Fleet Complete
358 Toomas Aas 1973 mees M40 Eesti, Tartu maakond
359 Madis Jaska 1965 mees M50 Eesti, Tartu maakond
BAUHOF
360 Kristiina Kaldre 1977 naine N40 Eesti, Harju maakond
UP43 Triatloniklubi
361 Merilin Vips 1980 naine N40 Eesti, Harju maakond
362 Ahto Jaska 1965 mees M50 Eesti, Tartu maakond
Truvor Grupp
363 Martin Täär 1998 mees M21 Eesti, Harju maakond
364 Liisa Trisberg 1996 naine N21 Eesti, Harju maakond
Modena
365 Kermo Teral 1993 mees M21 Eesti, Tartu maakond
SK ProRunner
366 Ivar Lustverk 1968 mees M50 Eesti, Jõgeva maakond
367 Gert Kello 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
368 Ahto Sõber 1970 mees M50 Eesti, Harju maakond
369 Julia Meier 1995 naine N21 Eesti, Harju maakond
370 Tauri Alp 1994 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
371 Jevgenia Kolk 1993 naine N21 Eesti, Harju maakond
372 Külliki Trepp 1981 naine N40 Eesti, Harju maakond
373 Andres Veske 1970 mees M50 Eesti, Harju maakond
JK Must Puudel
374 Margit Repson 1976 naine N40 Eesti, Harju maakond
JK Must Puudel
375 Argo Arrak 1985 mees M35 Eesti, Põlva maakond
376 Merike Koppel 1983 naine N35 Eesti, Harju maakond
MKM Jooksuklubi
377 Sigrid Rajalo 1983 naine N35 Eesti, Harju maakond
MKM Jooksuklubi
378 Liina Jutt 1980 naine N40 Eesti, Lääne maakond
Telia SK MTÜ
379 Tarmo Pilving 1980 mees M40 Eesti, Harju maakond
Maaülikool
380 Kadi Kallas 1990 naine N21 Eesti, Tartu maakond
Eesti Tööukassa
381 Indrek Peterkopf 1970 mees M50 Eesti, Tartu maakond
RKIK
382 Merike Õispuu 1976 naine N40 Eesti, Harju maakond
383 Liis Lehtse 1989 naine N21 Eesti, Tartu maakond
384 Elis Sõrmus 1990 naine N21 Eesti, Tartu maakond
385 Erkki Metsa 1975 mees M40 Eesti, Tartu maakond
386 Raili Luikmel 1979 naine N40 Eesti, Jõgeva maakond
387 Krista Elmet 1971 naine N50 Eesti, Harju maakond
388 Ainars Mazurs 1968 mees M50 Läti, Valka
389 Antis Zunda 1961 mees M60 Läti, Valka
390 Janno Jürgens 1985 mees M35 Eesti, Tartu maakond
EHSM
Visual Content OÜ
391 Kristjan Tõlk 1985 mees M35 Eesti, Lääne maakond
EHS
Esthouse OÜ
392 Ursel Hannus 1974 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
393 Ilgvars Aboltins 1956 mees M60 Läti, Valmieras novads
Maratonaklubs
394 Meelis Kaldma 1979 mees M40 Eesti, Valga maakond
395 Olari Orm 1987 mees M35 Eesti, Tartu maakond
396 Piret Pihlak 1971 naine N50 Eesti, Harju maakond
397 Anastassia Kornõšenkova 1985 naine N35 Eesti, Harju maakond
MDSC Systems OÜ
398 Epp Lauk 1952 naine N70 Eesti, Tartu maakond
Tartu Ülikool
399 Karen Kangro Burns 1986 naine N35 Eesti, Tartu maakond
400 Reijo Raig 1992 mees M21 Eesti, Tartu maakond
Copper Trainings
401 Karoliina Sikkal 1995 naine N21 Eesti, Tartu maakond
402 Martin Turk 1980 mees M40 Eesti, Tartu maakond
As Moen Design
403 Illimar Born 1993 mees M21 Eesti, Tartu maakond
404 Evert Soonberg 1993 mees M21 Eesti, Tartu maakond
405 Kristine Hindriks 1972 naine N50 Eesti, Harju maakond
Maaeluministeerium
406 Margus Padar 1981 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Tarmetec
407 Mario Ostnik 1987 mees M35 Eesti, Harju maakond
Rally Estonia
408 Leeni Seppel 1979 naine N40 Eesti, Põlva maakond
409 Margus Kask 1971 mees M50 Eesti, Pärnu maakond
SK Jõulu
410 Maris Lepik 1975 naine N40 Eesti, Tartu maakond
LHV
411 Priit Tuubel 1969 mees M50 Eesti, Tartu maakond
Metec OÜ
412 Natalia Kamberg 1973 naine N40 Eesti, Harju maakond
Meremõisa SK
413 Hanna-Liina Palu 2004 naine N18 Eesti, Harju maakond
Sparta
414 Neeme Hansschmidt 1967 mees M50 Eesti, Jõgeva maakond
415 Aire Koik 1975 naine N40 Eesti, Valga maakond
Haridus- ja Teadusministeerium
416 Rauno Reinart 1992 mees M21 Eesti, Järva maakond
417 Hendrik Olde 1966 mees M50 Eesti, Harju maakond
Sparta
Tallinna Maleklubi
418 Tarmo Tasuja 1973 mees M40 Eesti, Tartu maakond
419 Eero Lapp 1955 mees M60 Eesti, Harju maakond
420 Kristofer Erik Kamberg 1997 mees M21 Eesti, Harju maakond
SK Prorunner
421 Jaana Urm 1976 naine N40 Soome, Nurmijärvi
422 Anu Lomp 1967 naine N50 Eesti, Saare maakond
Taipan OÜ
423 Raili Kala 1985 naine N35 Eesti, Harju maakond
GreenDice
424 Merilin Kriisa 1994 naine N21 Eesti, Harju maakond
GreenDice
425 Mikk Reintam 1990 mees M21 Eesti, Harju maakond
MTÜ Spordiselts
426 Krista Humal 1974 naine N40 Eesti, Harju maakond
Tervisekassa
427 Ants Gustavson 2005 mees M18 Eesti, Pärnu maakond
KK PÄRNIU
kOIDULA GÜMNAASIUM
428 Christopher Kalev 1999 mees M21 Eesti, Harju maakond
CFC Spordiklubi
429 Reimo Tahula 1987 mees M35 Eesti, Harju maakond
Sparta
430 Raiko Uri 1982 mees M40 Eesti, Harju maakond
Lumi Capital
431 Ralf Vikat 2005 mees M18 Eesti, Harju maakond
Nõmme suusaklubi
432 Kirill Pekkonen 1993 mees M21 Eesti, Harju maakond
433 Kristjan Tuisk 1981 mees M40 Eesti, Harju maakond
Õhuvägi
Team Kaitsevägi
434 Anto Saar 1971 mees M50 Eesti, Harju maakond
435 Aivar Bekker 1962 mees M60 Eesti, Harju maakond
436 Renee Praks 1975 mees M40 Eesti, Valga maakond
Pühajärve Spa & Puhkekeskus
437 Britta Trees 1993 naine N21 Eesti, Valga maakond
438 Liina Lõhmus 1977 naine N40 Eesti, Tartu maakond
439 Priit Pall 1985 mees M35 Eesti, Harju maakond
NOBE
440 Mark Vaino 1998 mees M21 Eesti, Harju maakond
NOBE
441 Maive Vill 1982 naine N40 Eesti, Valga maakond
Tehvandi Spordikeskus
442 Terje Lapp 1964 naine N50 Eesti, Harju maakond
443 Marek Võsu 1980 mees M40 Eesti, Jõgeva maakond
SkProRunner
444 Mihkel Arro 1986 mees M35 Eesti, Valga maakond
Mapri Ehitus OÜ
445 Monika Külm 1967 naine N50 Eesti, Harju maakond
Maru Ehitus AS
446 Maigo Matsalu 1963 mees M50 Eesti, Valga maakond
447 Taivo Lomp 1964 mees M50 Eesti, Saare maakond
448 Heiki Raimets 1966 mees M50 Eesti, Jõgeva maakond
449 Margus Lai 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
450 Lylia Külm 1972 naine N50 Eesti, Harju maakond
451 Kardo Haljaste 1983 mees M35 Eesti
452 Elar Kala 1982 mees M40 Eesti, Võru maakond
453 Helari Hellenurm 1978 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Agape spordigrupp
Agape Kohvik
454 Tiit Vunk 1983 mees M35 Eesti, Tartu maakond
455 Eliise Greete Keemu 2008 naine N16 Eesti, Valga maakond
456 Artur Kamberg 1994 mees M21 Eesti, Tartu maakond
Meremõisa SK
457 Janek Jõgis 1971 mees M50 Eesti, Põlva maakond
458 Marten Mark 2000 mees M21 Eesti, Harju maakond
Swedbank Spordiklubi
459 Hardo Reinart 1991 mees M21 Eesti, Järva maakond
460 Erik Zavadskis 1971 mees M50 Eesti, Harju maakond
Sparta
Bolano Holding OÜ
461 Jaan Kaljuste 1991 mees M21 Eesti, Tartu maakond
Luik Triplets Team
462 Kairit Kaasik-Valtonen 1969 naine N50 Eesti, Harju maakond
463 Christiaan Verdam 2008 mees M16 Eesti, Tartu maakond
464 Aleksei Agafonov 1981 mees M40 Eesti, Ida-Viru maakond
465 Ahti Lepp 1974 mees M40 Eesti, Saare maakond
Jooksusöber Saaremaal
466 Lya Uibo 1978 naine N40 Eesti, Saare maakond
Jooksusöber Saaremaal
467 Karl Kennard Meremaa 2001 mees M21 Eesti, Harju maakond
468 Timo Lomp 1988 mees M21 Eesti, Harju maakond
RR Suusaklubi
Riser Ehitus OÜ
469 Riina Lepistik 1965 naine N50 Eesti, Võru maakond
470 Kristin Raudberg 1995 naine N21 Eesti, Pärnu maakond
471 Ernst Pallase 2005 mees M18 Eesti, Harju maakond
472 Martti Himma 1986 mees M35 Eesti, Tartu maakond
On Athletics Club
RUNRUNRUN OÜ
473 Even Tristan Brikker 2006 mees M16 Eesti, Tartu maakond
474 Saara Skolimowski 2006 naine N16 Eesti, Harju maakond
475 Kärt Kansvei 1992 naine N21 Eesti, Tartu maakond
476 Iljar Kabral 1975 mees M40 Eesti, Valga maakond
477 Paul Aares Fjodorov 2008 mees M16 Eesti, Valga maakond
Värska OK Peko
478 Mait Kaaver 1992 mees M21 Eesti, Tartu maakond
479 Anu Taveter 1972 naine N50 Eesti, Pärnu maakond
Suusaklubi Jõulu
480 David Fauque 1984 mees M35 Prantsusmaa, Lot et garonne
481 Simon Suits 2008 mees M16 Eesti, Harju maakond
482 Lauri Veski 1983 mees M35 Eesti, Harju maakond
Pipedrive
483 Aimar Veski 2010 mees M16 Eesti, Harju maakond
Keila jk
Keila kool

...