Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Juhend Registreerunud Tulemused Kommentaarid

Toetajad

Rand & Tuulberg
Valga vald

Registreerunud

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 22.06.2021 17:29.
Kokku: 178
ME: 10
MU: 14
MSen1: 7
MSen2: 15
MSen3: 8
MSen4: 7
MSen5: 5
MSport: 4
MJ: 23
NJ: 6
NSen1: 9
NSen2: 5
NSen4: 1
NE: 9
NU: 4
M16: 33
N16: 6
MSen6: 4
MSen7: 4
MSen8: 3
NSport: 1
mees: 137
naine: 41
Kõik   |   ME   |   MU   |   MSen1   |   MSen2   |   MSen3   |   MSen4   |   MSen5   |   MSport   |   MJ   |   NJ   |   NSen1   |   NSen2   |   NSen3   |   NSen4   |   NE   |   NU   |   M16   |   N16   |   MSen6   |   MSen7   |   MSen8   |   NSport
Nimi Võistkond/Organisatsioon Distants
Gabriel Helmut Aduson
CFC SPORDIKLUBI
M16
Markku Ainsalu
Velohunt ProTeam
Pro Jalgratturite Klubi MTÜ
MSen2
Marii-Isabel Allikberg
KJK
MTÜ Kalevi Jalgrattakool
NJ
Martin Anier
Rein Taaramäe rattaklubi
MJ
Meelis Anipai
Otepää Rattaklubi
M16
Henri Arjus
M16
Rait Ärm
Equipe Cycliste Continental Groupama-FDJ
MU
Jaanus Audova
KJK
MSen5
Aaron Aus
Peloton
MJ
Mikk Bauer
Pärnu Kalevi Spordikool
MJ
Tatjana Dobolina
Spordipartner
NSen1
Elisabeth Ebras
KJK
MTÜ Kalevi Jalgrattakool
NJ
Liisa Ehrberg
Velohunt ProTeam
Pro Jalgratturite Klubi MTÜ
NE
Moorits Enel
Vooremaa Centrum/Rattabaas
M16
Kaur Esnar
Raplamaa Rattaklubi KoMo
MSen2
Rando Marten Evendi
CFC SPORDIKLUBI
ME
Nikolai Fjodorov
Omniva spordiklubi MTÜ
Omniva
MSen6
Ron Grištšenko
CFC SPORDIKLUBI
MJ
Antti Haljak
MSen2
Leo Härm
PJK
MSen7
Fredi Härmson
CFC SPORDIKLUBI
M16
Arti Ilves
Ampler Development Team
MU
Richard Ivainen
Peloton
M16
Liis Jääger
Rein Taaramäe rattaklubi
NE
Joonas Jaht
Rein Taaramäe rattaklubi
M16
Egert Johanson
KJK
MTÜ Kalevi Jalgrattakool
MJ
Stefan Johanson
Viljandi Rattaklubi
MJ
Jüri Juul
KJK
MTÜ Kalevi Jalgrattakool
MSen8
Mari-Liis Juul
NE
Hannah Kaljur
Smart Sport Team
N16
Teet Kallakmaa
Järva-Jaani Ratta-ja Suusaklubi
MSen4
Lauri Kallari
Otepää Rattaklubi
M16
Taavi Kannimäe
MSen1
Krista Karing
Velohunt ProTeam
Pro Jalgratturite Klubi MTÜ
NE
Georg Karlep
Rein Taaramäe rattaklubi
MJ
Urmas Karlson
Amps
MSen5
Gleb Karpenko
Ampler Development Team
MU
Virgo Karu
Hawaii Express
TKV Holding OÜ
MSen3
Väino Kaur
Freesport
MSen3
Katrin Kirn
Kalevi Jalgrattakool
MTÜ Kalevi Jalgrattakool
NSen2
Raimo Kivioja
RR Siplased
MSen1
Gert Kivistik
Peloton
ME
Eliise Kivistu
SK Rakke
N16
Kevin Kardo Kõiv
CFC SPORDIKLUBI
MJ
Arthur Kooser
CFC SPORDIKLUBI
ME
Juri Koshmanov
KJK
MTÜ Kalevi Jalgrattakool
M16
Magnus Krusemann
MSen2
Martin Krusemann
KJK
MTÜ Kalevi Jalgrattakool
MJ
Zinaida Kruusalu
Trismile
NSen2
Kaur Kruve
M16
Helen Kübar
Rae Rattaklubi
NSen1
Rainer Kuhi
21CC Triatloniklubi
MSen2
Kaupo Kuhlap
Cosmos
MSen4
Janek-Robin Kukk
KJK
MTÜ Kalevi Jalgrattakool
MJ
Andres Kulbin
Peloton
MSen3
Kristi Kuldkepp
PELOTON
NSen1
Ülo Kuljus
Haanja Rattaklubi
MSen6
Andre Kull
CC Rota Mobilis
MSen2
Triin Kull
Dünamo
NSen2
Joonas Kurits
Ampler Development Team
MU
Karl Kurits
Rein Taaramäe rattaklubi
M16
Indra Kutser
CFC SPORDIKLUBI
NU
Enn Kuusk
Püha Loomaaed
MSen8
Carol Kuuskman
CFC SPORDIKLUBI
NU
Maikel Kuusma
Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
MSport
Erki Laanemäe
Ampler Development Team
MU
Arseni Laidinen
Narva Spordikool Energia
M16
Iti-Kärt Lehtmets
Kalevi Jalgrattakool
MTÜ Kalevi Jalgrattakool
NSen1
Markus Leidt
Peloton
MU
Meelis Leidt
PELOTON
MSen3
Martti Lenzius
Vooremaa Centrum/Rattabaas
M16
Aleksey Leonov
Rein Taaramäe rattaklubi
M16
Robert Lepik
Peloton
MTÜ Peloton
M16
Karmo Lepiste
Vooremaa Centrum/Rattabaas
M16
Emeri Lepp
Kulgur Team
MSen2
Maario Libek
Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
MJ
Martin Ligema
TEAM VÄNT jalgrattaklubi
MSen1
Kaspar Lind
MTÜ TriSmile
MSen2
Annikki Lugenberg
CFC SPORDIKLUBI
N16
Robin Luht
Peloton
MTÜ Peloton
M16
Kate Louise Macleod
CFC SPORDIKLUBI
NE
Markus Mäeuibo
Kalevi Jalgrattakool
MTÜ Kalevi Jalgrattakool
M16
Anatoli Männi
KALEVI JK
MSen7
Kert Martma
CFC SPORDIKLUBI
ME
Märt-Martin Märtson
Hawaii Express
ME
Oliver Mätik
KJK
MTÜ Kalevi Jalgrattakool
M16
Margus Merisalu
Tartu SK Velo
MSen6
Madis Mihkels
Tüask
MJ
Margus Mikk
Amps
ME
Mairon Milistver
Pärnu Kalevi Spordikool
MU
Artjom Mirzojev
Ampler Development Team
MU
Virgo Mitt
Schultz
M16
Robin Möll
Peloton
MU
Mari-Liis Mõttus
Haanja Rattaklubi
NE
Matthias Mõttus
Haanja Rattaklubi
M16
Henry Närap
TÜASK
MJ
Kurmo Neemela
Dünamo
MSen3
Anne Niilus
Hauka Veloklubi
MTÜ Hauka Veloklubi
NSen1
Oskar Nisu
EvoPro Racing
ME
Rauno Notton
CFC SPORDIKLUBI
MJ
Anti Oot
TARTU SK VELO
MSen7
Joosep-Mattias Õun
CFC SPORDIKLUBI
MJ
Markus Pajur
Team Arkea- Samsic
MU
Romet Pajur
CFC SPORDIKLUBI
MJ
Helari Pallas
Bike Fanatics CC
MSen2
Ahto Pärt
MSen4
Oskar Pau
Rein Taaramäe rattaklubi
MJ
Aimar Pedari
RR Siplased
MSen4
Vladimir Pennert
Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi
MSen6
Riko-Sander Pensa
Rein Taaramäe rattaklubi
M16
Marko Pohl
MSen1
Urmas Põldre
UP Sport
MSen4
Ken Post
Peloton
MJ
Kristo Prangel
MSport
Kristo Prangel
Kristo Prangel
MSport
Annabrit Prants
KJK
MTÜ Kalevi Jalgrattakool
NJ
Egert Purre
Tripassion Triatloniklubi
MSen1
Kaupo Raag
velo clubbers
MSen2
Frank Aron Ragilo
Era/Cannibal
MJ
Aapo Rammo
Tartu SK Velo
MSen7
Renaldo Rannala
CFC
MSen2
Meelis Rebane
MSen3
Kirke Reier
Viljandi Rattaklubi
NJ
Karmen Reinpõld
NE
Risto Reinpõld
MSen2
Karel Reintop
Raplamaa Rattaklubi KOMO
MTÜ Raplamaa Rattaklubi
M16
Jorgen Reitalu
Kalevi Jalgrattakool
MTÜ Kalevi Jalgrattakool
MJ
Katrin Rohtma
Viimsi Sport
NSen1
Valdek Rohtma
Viimsi Sport
MSen2
Andre Roos
Ampler Development Team
MU
Kert Roose
Otepää Rattaklubi
MU
Richard Ründva
Kalevi Jalgrattakool
MTÜ Kalevi Jalgrattakool
M16
Oliver Rüster
Peloton
M16
Kaido Saar
Raplamaa Rattaklubi KOMO
MTÜ Raplamaa Rattaklubi
M16
Mauro Erik Saar
Kuusalu Rattaklubi
M16
Laura Lizette Sander
Pärnu Kalevi Spordikool
NJ
Evar Saul
Kuusalu Rattaklubi
M16
Jüri Savitski
Spordipartner
MSen4
Mark Sazonov
MJ
Eike Sild
Trismile
NSen2
Kristel Sandra Soonik
Viljandi Rattaklubi
NU
Rico Soots
KJK
MTÜ Kalevi Jalgrattakool
M16
Jelissei Štšelin
Kalevi Jalgrattakool
MTÜ Kalevi Jalgrattakool
M16
Karolin Surva
CFC SPORDIKLUBI
N16
Vladislav Svetlitšnõi
Kalevi Jalgrattakool
MTÜ Kalevi Jalgrattakool
M16
Erik Sviridenko
KJK
MTÜ Kalevi Jalgrattakool
MJ
Hanna Karoline Taaramäe
Rein Taaramäe Rattaklubi
NE
Rein Taaramäe
INTERMARCHÉ WANTY GOBERT
ME
Kermo Tamm
Kalevi Jalgrattakool
MTÜ Kalevi Jalgrattakool
M16
Lauri Tamm
KJK
MTÜ Kalevi Jalgrattakool
MJ
Silver Tamm
MSen1
Elina Tasane
Viljandi Rattaklubi
NJ
Rinaldo Teder
Liivimaa Rattaklubi
MSen2
Mikk Teelahk
Tripassion Triatloniklubi
MSport
Mia Carla Tegelmann
KJK
MTÜ Kalevi Jalgrattakool
N16
Birgit Tito
Peloton
NSen1
Mart Tomson
MTÜ KALEVI JALGRATTAKOOL
Album OÜ
MSen3
Anett Tõnutare
Tripassion Triatloniklubi
NSen1
Relika Toome
Tripassion Triatloniklubi
NSport
Maria Treier
CFC SPORDIKLUBI
N16
Henri Treimuth
Ampler Development Team
MU
Ülo Treufeldt
KJK
Tallinna Tehnikaülikool
MSen8
Peeter Tsanev
KJK
MTÜ Kalevi Jalgrattakool
M16
Aidi Gerde Tuisk
Eneicat-RBH Global
NU
Rain Tulp
Raplamaa Jalgrattaklubi KOMO
MSen3
Tiia Tulp
NSen4
Aimur Uuk
Rakvere Rattaklubi Siplased
MSen5
Norman Vahtra
Israel Start-up Nation
ME
Vidrik Vaiksaar
Tripassion Triatloniklubi
MTÜ Passion For Adventure
ME
Ermet Vain
MSen2
Mart Vainre
Team Vänt
MSen1
Oleg Vassiljev
MTÜ Kalevi Jalgrattakool
MSen5
Rait Veevo
Peloton
MU
Aivar Veri
Vooremaa Centrum Rattabaas
MSen4
Toomas Viigipuu
Tartu SK Velo
MSen5
Lii Vilms
Eesti Jalgratturite Liit
NSen2
Maarja Vuin
Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
NSen1
Anette Zukker
NE

...