Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Tulemused Kommentaarid

Tulemused, 350 m + 22 km + 4 km

Tulemused detailsemalt
KohtN. kohtNr.AegNimiSünniaastaVKLVKL kohtVõiskond
1101:01:36Ain-Alar Juhanson1976M1
Qtriathletes
2701:01:57Priit Ailt1983M2
21CC
32101:02:08Urmas Utar1967M401
Tabasalu TK
4401:02:59Siim Kauge1989P1
Tabasalu TK
5301:06:00Rait Pallo1974M3
Hansa SK
63201:06:39Rego Tohvrel1970M4
veloplus
7201:08:32Sulev Lokk1969M5
Stamina SK
82301:08:35Jürgen Einpaul1983M6
SK Saue Tammed
92201:09:35Margus Püvi1970M7
Tartu SK
101401:09:55Jaak Kanniste1960M402
115201:10:16Indrek Klampe1973M8
121501:10:32Art Oppi1974M9
adidas Eesti,
131301:11:07Pärt Kivaste1976M10
143301:11:19Simmo Kikkas1975M11
CRAFT
152801:11:23Marek Tõnismäe1975M12
SK Cosmos
162901:11:36Anti Kauk1968M13
SK Cosmos
173401:12:04Ardy Utar1990P2
Tabasalu TK
181801:12:14Kaidar Hussar1971M14
Areal Team
191601:12:24Taivo Pallotedder1975M15
Sportland Zeppelin
208001:12:36Tarmo Tamm1972M16
211001:12:55Silver Eensaar1978M17
Team Innopolis
221701:13:44Andres Laineste1971M18
Stamina sk
23501:14:05Sven Luks1968M19
Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskus
2421901:14:07Peeter Pihl1984M20
SK Saue Tammed
2523801:15:09Ilmar Vähi1977M21
Elva Suusaklubi
264301:15:18Indrek Lepiksaar1971M22
276101:15:27Siim Hannus1983M23
StSVÕK Üksik-sidepataljon
2825101:15:44Peep Mikli1970M24
297501:15:57Mart Tilk1970M25
Märjamaa SK
305901:16:04Anti Kalle1970M26
AS Jalajälg
314201:16:07Peeter Saks1970M27
BaltCap
3225401:16:15Toivo Tallo1969M28
332601:16:16Sulev Veerberk1951M501
THK88
3418301:16:36Andrus Vau1971M29
Tabasalu TK
354001:17:04Martin Meri1984M30
3618401:17:13Karen Soosalu1962M403
velo.clubbers.ee
373501:18:13Arno Aamisepp1991P3
Nõmme SK
389701:18:19Rene Salk1971M31
391201:18:26Kristjan Külm1985M32
Sportland Zeppelin
401901:18:39Rain Kuldjärv1986M33
RK Ebavere SUKL
4121501:19:17Urmas Lepik1975M34
428301:19:22Tiit Einmaa1977M35
Eesti Raudtee SK
435601:19:28Raimo Rikka1975M36
VENNAD RIKKAD
448801:19:29Karl-Rauno Miljand1990P4
45801:19:29Ago Veilberg1963M404
HAGAR
462501:19:29Enno Vaab1975M37
4724401:19:35Heigo Saar1969M38
HARJU
4816501:19:36Jaak Väärsi1963M405
Virumaa MM SK
4925001:19:40Taavi Kainel1973M39
507101:19:47Andrus Rootalu1972M40
5121701:19:49Peep Leino1978M41
5224101:19:49Mark Virkunen1977M42
532401:20:00Toomas Artma1979M43
5422701:20:05Peedu Lohur1989P5
Imavere SK
5514301:20:15Vahur Palu1965M406
Koeru SK
5621301:20:39Kuno Pae1964M407
5722001:20:49Riivo Roose1987P6
5822601:20:51Margus Jõesaar1975M44
nukukodu.ee
5910801:20:52Veiko Ilves1977M45
TuuT
604601:20:53Priit Sarapuu1972M46
6119801:21:18Jaan Jagomägi1975M47
Team Innopolis
6219501:21:36Gerri Kodres1978M48
Team Innopolis
6323001:22:04Ergo Meier1972M49
6425201:22:05Sven Troost1970M50
656301:22:07Ivo Tatrik1973M51
SK Mercury
6617301:22:22Aili Popp1983N1
OTI-AUDENTES ZAHKNA TEAM
6724701:22:24Andris Viltsin1973M52
6820801:22:31Eino Karvak1964M408
KNT MEEDIAD
6917501:22:46Joel Armei1974M53
704901:23:18Margus Maidla1973M54
Rahandusministeerium
713701:23:49Alar Just1969M55
Eesti Worldloppeti Klubi
7224501:23:51Maido Solovjov1977M56
7312001:24:01Viktor Kübard1971M57
7415701:24:09Marek Vikat1979M58
7525601:24:29Urmas Rannu1969M59
7615801:24:36Roman Pankov1989P7
7717701:24:37Erki Birnbaum1975M60
Püha Loomaaed
785001:24:39Ahto Matvejev1959M409
Vargamäe
7922401:24:46Toomas Saarma1964M4010
8025101:24:46Jana Matvejeva1967N401
Vargamäe
8119201:24:57Marti Soosaar1977M61
Eesti Firmasport
8217901:25:20Meelis Maks1970M62
8324201:25:20Aivar Kalle1978M63
8419601:25:34Arno Vaik1973M64
8514501:25:38Ragnar Selberg1974M65
869101:25:41Janel Kartau1978M66
Arrow
8723201:25:46Aivo Kukk1956M502
8815301:25:54Andres Saetalu1963M4011
24/7
895401:26:00Tõnis Ukkivi1981M67
9013901:26:08Reigo Randmets1979M68
SK Võhma Saunanaised
9117601:26:20Priit Hõbejärv1981M69
9219001:26:34Karmo Kalk1969M70
936401:26:54Veiko Karp1964M4012
9413001:27:12Andres Romulus1969M71
955501:27:13Rain Leisi1968M72
9622301:27:16Kristjan Kurik1977M73
9722801:27:31Joosep Lohur1994P8
Imavere SK
9816201:27:35Kristjan Luha1975M74
AS Jalajälg
99318501:27:40Kinne Tõnnison1990T1
Ujumisklubi Briis
10012101:27:47Timo Laidinen1974M75
Pitbull Powersport
10110701:27:47Krister Kaarlep1974M76
Pitbull Powersport
10216001:27:52Mait Evisalu1969M77
103421101:27:59Kristi Väljaots1982N2
Uus Maa
10422201:28:04Rein Riisalu1974M78
1053001:28:06Reigo Lehtla1970M79
10617301:28:09Einari Talviste1968M80
WATERWORLD
10715501:28:13Alari Ilves1970M81
Sportland
10824301:28:38Martin Sigus1980M82
1097901:28:50Tarmo Erdmann1968M83
11023101:29:06Indrek Abiline1961M4013
111520301:29:12Geidi Kruusmann1981N3
HAGAR
11223601:29:15Margus Kisel1973M84
Estonian Air
1137701:29:20Valdo Jahilo1972M85
Event Masters
11420201:29:20Indrek Rumma1969M86
Põhja Politseiprefektuur
11511601:29:41Raimond Tamm1978M87
Estiko-Plastar AS
11611801:29:45Risto Haug1972M88
Ekspress Hotline
11722101:29:55Jüri Metsaorg1966M4014
Maria jooksuklubi
11821001:30:07Jaan Tulviste1980M89
Team Innopolis
1193801:30:08Margus Olesk1974M90
120620701:30:15Kätrin Karu1983N4
HAGAR
12177601:30:33Kristel Kaubi1973N5
Nordea Pank
12212701:30:45Jean-Luc Plagnaud1966M4015
123823501:30:59Kaisa-Triin Karu1983N6
HAGAR
12421801:31:07Erki Varbola1975M91
12511001:31:25Knut Hanga1970M92
12611901:31:41Kaupo Kivisoo1976M93
12713701:31:46Ulvar Kaubi1971M94
1286801:31:56Kristjan Kõrgesaar1974M95
Lennuliiklusteeninduse AS
1296501:32:13Parvo Parts1977M96
Aegviidu
13025701:32:16Indrek Alas1972M97
13116401:32:20Mattias Soone1978M98
132918001:32:28Lilian Erm1976N7
Reaalprojekt OÜ
1331015401:32:34Daisi Saetalu1984N8
134113101:32:40Margit Ani1981N9
Valgjärve SK
1358101:32:42Tõnu Aamisepp1953M503
13624901:32:56Raigo Tõnisalu1968M99
1371211201:33:04Liina Pääbo1987T2
138139401:33:11Erika Jürgenson1970N10
21.CC
1391410001:33:18Katrin Bauman1955N501
1401510901:33:19Katrin Kivi1981N11
StSVÕK ÜKSIK-SIDEPATALJON
141166601:33:19Marje Ott1959N402
14218201:33:33Kaido Karu1969M100
AS Jalajälg
14324801:33:47Mike Neame1973M101
14422501:33:54Janek Kalbin1976M102
Rakvere Lihakombinaat
14523701:34:01Ergo Menov1981M103
14620901:34:28Meelis Niinepuu1979M104
Team Innopolis
14714701:34:29Kalev Kreekman1968M105
Eesti Worldloppeti Klubi
1481713501:34:30Jaana Kõrbe1981N12
1491819301:34:44Katrin Kokk1977N13
Arctic Sport Club
15017801:34:56Toomas Tiisler1973M106
15114101:35:10Madis Müürsepp1965M4016
15210401:35:22Tiit Soe1979M107
As Ramirent
15310201:35:23Vilmar Truuts1980M108
1549801:35:24Jüri Sakkeus1953M504
KPMG Baltics
15515001:35:44Tõnu Seil1977M109
Kultuuriministeerium
15614001:35:56Kaarel Simm1979M110
SK Võhma Saunanaised
157193601:36:07Sille Jõgeva1974N14
Ajakiri Üks
1582012401:36:09Maria Metsaorg1993T3
Maria jooksuklubi
15923301:36:15Raigo Rannaväli1971M111
160217201:36:17Marina Järve1967N403
ajakiri ÜKS
1612212901:36:28Inge Reiman1970N15
1624801:36:32Agur Jõgi1971M112
163234501:36:41Tiia Eeskivi1969N16
Sampo Spordiklubi
16412801:36:55Silver Priks1981M113
165249301:36:57Piret Urmet1967N404
16619401:37:46Riivo Anton1980M114
Team Innopolis
16712301:37:56Armand Malm1974M115
Oriola
168254101:38:19Marju Tempel1974N17
AEGVIIDU
16913401:38:26Kaarel Reispass1965M4017
17025501:38:44Garri Krieger1952M505
1712613601:39:13Age Tuisk1975N18
1722712501:40:15Kaja Orobko1974N19
1732817001:40:36Herje Aibast1975N20
17411501:40:50Jaanus Tamm1978M116
17520001:41:01Janno Kallikorm1979M117
Spo Kõrvemaa MSK
17616601:41:01Rain Marrandi1982M118
Kliimaseade OÜ
1776901:41:38Gert Klaaser1968M119
17814901:42:06Meelis Palover1975M120
17914601:42:28Anti Krik1984M121
1802915901:42:33Jaanika Parts1976N21
Elisa, Firmaspordi MV
18125301:42:55Matis Pedak1991P9
18216901:42:55Rasmus Talviste1991P10
Tallinna Inglise Kolledþ
1833016801:42:56Tiina Krutob1965N405
ITELLA
18422901:43:13Leho Sikk1967M4018
SOOME MAJA EHITAJA OÜ
18520101:43:19Kristjan Rak1983M122
Ferroline Grupp
18614801:43:40Risto Jamnes1981M123
18715201:43:40Aimar Poom1980M124
Tartu Valla Spordikool
1883118801:43:59Kris-Marie Koppel1979N22
Arcticsport
1893218601:44:27Anneli Jõela1976N23
1908501:45:02Indrek Kaskpeit1981M125
Magic Power
19124001:45:12Peeter Mark1966M4019
19217201:45:32Mart Tammoja1978M126
SK Võhma Saunanaised
1933318901:45:42Kati Kalk1975N24
19424601:45:46Martin Mehine1980M127
TALLINN
1953416101:45:47Age Luha1970N25
AS Jalajälg
1963513201:45:48Kaidi Juurmaa1986N26
19720501:46:55Mehis Veilberg1993P11
HAGAR
198369001:46:57Kadri Järve1991T4
JK Hermes
1993715101:48:23Elina Kristjan1963N406
AS Jalajälg
200386001:49:14Triinu Kalle1977N27
2013921201:49:30Tiina Lille1978N28
2024012601:50:05Triin Petmanson1984N29
2034115601:50:46Claire Miljukova1975N30
Ajakiri Üks
2044217401:52:53Kärt Kirso1973N31
2054323401:53:21Piret Sepp1985N32
HAGAR
2064411101:53:42Katrin Arendi1976N33
2074516301:54:17Kristina Narusk1979N34
2084618101:54:19Katrin Karu1969N35
AS Jalajälg
20914201:55:00Siim Mägi1979M128
SK Võhma Saunanaised
2104719902:22:15Ene Mägi1976N36
AS Jalajälg
2114816702:23:41Anu Kaupmees1981N37
Sportland
DNF122Erkki Lenzius1979M
DNF206Marek Sikk1993P
HAGAR
DNF105Martin Sigus1980M
FERRUM STREET
DNF84Andres Haas1986M
JVÕK Üksik-vahipataljon
DNF131Kersti Toots1971N
Ekspress Hotline AS
DNF197Jaana Kirs1983N
HAGAR
DNF58Olav Järve1968M
DNF57Urmas Ruus1973M
DNF101Kristina Viikmäe1975N
JVÕK Üksik-vahipataljon
DNF74Jaak Tibar1946M50
DNF106Silver Sauman1980M
Eesti Raudtee SK
DNF11Kalev Nomm1964M40
Assa Kesoro
DNF117Janar Kenk1981M
Estiko-Plastar
DNF67Heikki Kukke1973M
DNF20Erik Aibast1973M
AS Jalajälg
DNF92Märt Müürsepp1995P
DNF144Ulvar Liira1975M
Vesiir OÜ
DNF39Urmo Kesküla1977M
Stamina
DNF216Andres Sikk1987P
DNF89Ain Parve1948M50
DNF191Priit Silem1985M
DNF96Martin Aus1976M
AS Jalajälg
DNF86Alo Kelder1975M
DNF99Evelin Bauman1978N
DNF47Üllar Rego1968M
DNF9Meelis Veilberg1962M40
HAGAR
DNF78Andrus Kahr1975M
JVÕK Üksik-vahipataljon
DNF44Alar Voogla1987P
kergejõustiku klubi VIKE
DNF87Ardo Mardisoo1972M
DNF95Eduard Ehala1973M
DNF27Martin Sagaja1980M
Eesti Raudtee SK
DNF138Piret Jürman1963N40
AJAKIRI YKS
DNF113Kaarel Sikemäe1988P
DNF62Kaupo Järve1974M
SK Fortis
DNF204Ulvar Pavlov1964M40
HAGAR
DNF214Tiit Rosenberg1946M50
Tartu Ülikool
DNF82Tanel Ader1986M
JVÕK Üksik-vahipataljon
DNF239Indrek Heinmets1977M
AS Jalajälg
DNF171Pille Viiding1969N
JVÕK Üksik-vahipataljon
DNF103Argo Stallmeister1980M
DNF70Sven Friberg1975M
DNF114Taavi Soontak1979M
DNF133Mari Rüütel1980N
Ekspress Hotline AS
DNF53Aivar Prants1977M
Eesti Raudtee SK
DNF6Margus Ader1977M
Sportland
Ridu kokku: 256

...